Velmi blízké vztahy 04

Toto je 4 díl z 25 v seriálu Velmi blízké vztahy
Počet zobrazení: 1296

Letní počasí přimělo otce, aby sourozencům nařídil zajet o víkendu na chatu. 
„Musí se opravit vypadlé plaňky a natřít celý plot. Klidně s sebou vezměte i Davida. Jezdí tam s vámi, tak může přiložit ruku k dílu.“ Dominika po krátkém dohadování souhlasila s podmínkou, že jim otec půjčí auto. Ten po krátkém rozmýšlení neochotně přikývl. „Jestli se zabijete, tak už vás nikdy nechci vidět,“ zabručel, když jim k večeru předával klíčky od auta.

Před odjezdem se Dominika stihla pohádat s Adamem o to, kdo bude řídit. Nakonec se rozhodli pro kompromis a klíčky předali Davidovi. Celou cestu však v autě panovala napjatá atmosféra, která nevyprchala ani po příjezdu na chatu. Dominika si šla raději zaběhat, aby se vyhnula hrozící hádce.

Po návratu vklouzla do sprchy, v duchu přitom proklínala otce, který nespravil bojler. Ve spěchu zapomněla na ručník. Vlhká košilka se ihned přilepila na tělo a zvýraznila obrys jejích ňader. Byla vděčná za šero, díky kterému mohla bez problémů přeběhnout do postele, aniž by se vystavovala zvídavým pohledům.

V posteli se přitiskla ke zdi, co nejdál od Davida. Za krátký okamžik však pod košilkou ucítila jeho neodbytné doteky. 
„Je tady brácha, nech toho,“ okřikla ho šeptem, bylo však už pozdě. 
Stačilo, aby jí promnul obnaženou kundičku a sama se k němu přitiskla. Na Adama, který se převaloval na protější posteli, ani nepomyslela.

Během chviličky se místností rozléhalo mlaskání přirážejících těl, které způsobilo, že Adam s nepatrným bodnutím závisti potají začal onanovat.  
„Zapomněla jsem si zajít na gyndu, musíš si dát pozor,“ vyjekla Dominika, když se na ní David začal zmítat v předzvěsti vyvrcholení. Na poslední chvíli. vytáhl ocas ven a vystříkal se jí na hladké břicho.
„Já to nestihla,“ postěžovala si Dominika, zatímco si papírovým kapesníkem otírala z těla řídnoucí semeno. „Doufám, že mě aspoň vylížeš,“ mumlala vztekle. 
Adam, který stále potichu onanoval, zpozorněl. Slyšel jenom útržky rozhovoru, přesto však rozhovor zjitřil jeho představivost. 
„No a co, že jsi ospalý. Já se chci taky udělat,“ stála si Dominika tvrdohlavě na svém. „Tak mi aspoň strč prst do zadku, já se vyprstím sama,“ zakňučela Dominika, která zapomněla, že na vedlejší posteli spí její bratr.

Adam s nastraženýma ušima poslouchal její tiché sténání. Nechápal, že David odmítl návrh na vylízání. Nejraději by sám ochutnal sestřinu kundičku, která ho pronásledovala i ve snech. Zapomněl na ostražitost a vztyčil se v kleku na posteli. V odrazu měsíčního světla se zaleskl jeho naběhlý úd. 
Začal zběsile onanovat, aniž by si uvědomoval přítomnost dvojice, která ho zaraženě sledovala. Stačilo párkrát přetáhnout kůžičku, aby s potlačovaným zaskučením vystříkl na prostěradlo pořádnou dávku semene.

Vzrušení pomalu odeznívalo, Adam si rozpačitě uvědomil napjaté ticho, které panovalo v místnosti a v panice se zachumlal do deky, kde proklínal svou nadrženost.

Ráno se Dominika nevyspale převalovala v posteli a v hlavě si donekonečna promítala minulou noc. Znechuceně si uvědomovala, že Davida musel pohled na onanujícího Adama vzrušit, protože se téměř vzápětí na ni převalil a bez jakékoli další předehry zabořil čůráka do její kundy.

Při snídani panovalo rozpačité ticho. Všichni se vyhýbali jakékoli zmínce o včerejším večeru. Jakmile ale David odešel do sprchy, otočila se Dominika k bratrovi. 
„Můžeš mi vysvětlit, co to mělo v noci znamenat?!“ zadívala se mu výhružně do očí. „To ses musel předvádět?“
„Já za to nemůžu,“ bránil se Adam. „Kdybyste se aspoň trochu ovládali, tak se nic nestalo.“
„Příště se vyhoň na záchodě, debílku.“   

Pokračovali v hádce, dokud je nevyrušil David. Celé dopoledne spolu nepromluvili ani slovo. Dominika se rozvalila na sluníčku a ignorovala nadržené pohledy obou pracantů, kteří plnili otcovy pokyny. Dokonce si stáhla ramínka podprsenky, aby si opálila bílá ňadra.
„Místo šmírování si po sobě ukliďte,“ ušklíbla se, když uviděla boule v jejich rozkroku.   
„Není škoda, že nebudeš opálená všude?“ nadhodil David.
„Čekáš snad, že tady budu převádět?“ vyprskla. „Tobě to večer nestačilo?“
„Náhodou to nebylo špatný,“ přiznal David.
„Protože si brácha vyhonil péro? Jste oba stejný, měli byste se léčit,“ zkřivila obličej vztekle.
„Já bych si to klidně zopakoval,“ vmísilo se znenadání do rozhovoru Adam.
Dominika se k němu zaraženě otočila. V duchu proklínala tuhnoucí bradavky, které ji usvědčovaly ze vzrušení a rozhodla se přejít do protiútoku. 
„Tak si ho vyhoň, na co čekáš?“   

Adam zaváhal, ale potom stáhl šortky ke kolenům a pochlubil se rychle tuhnoucím ocasem.  Dominika si nervózně pohrávala se zlatým řetízkem, který před nedávnem dostala od matky k narozeninám. Pokradmu se zadívala na Davida, který je sledoval se zorničkami rozšířenými vzrušením. 
„Klidně se k němu přidej,“ vyjekla na něj. „Nebo se snad najednou stydíš?“
David ji místo toho objal. Se zatajeným dechem ucítila na rozpáleném břichu dotek jeho dlaně, která pomalu vnikala pod plavky a proklínala svou vlhkou kundičku. 
„Musí poznat, jak jsem vzrušená. Úplně teču a to se mě ještě ani pořádně nedotkl,“mihlo se jí hlavou, když se prodral hustými chloupky a vklouzl bříškem prstu mezi stydké pysky. 
Z úst jí uniklo tiché zasténání.

Odpotáceli se k chatě, se zády opřenými o stěnu nechala Davida, aby jí stáhl plavky a zatímco se snažil vyprostit z poklopce ztopořený ocas, sledovala Adama, který se s tváří zbrocenou potem rychle blížil k vyvrcholení. 
To už ji ale David nadzvedl a nedočkavě do ní pronikl. Hrubá zeď ji bolestivě škrábala do zad, přesto si vychutnávala nečekanou rozkoš z čůráka zabořeného ve čvachtající kundě.
„Už… už… budu… vydrž… ještě… chvilku,“ vydechla v rytmu přírazů, když ucítila blížící se vyvrcholení. 
Z posledních zbytků sil se zavěsila Davidovi kolem krku a ze staženého hrdla se jí vydral neartikulovaný výkřik.  Nával slasti byl ohromující, zatmělo se jí před očima a vychutnávala si stoupající vlny rozkoše, které prostupovaly jejím tělem.
Najednou bylo po všem, David z ní vyklouzl a třel se ocasem o zarostlý podbřišek. Odhrnula si zpocené vlasy a vděčně ho políbila. Přitáhl si její ruku k rozkroku, aby ho dohonila. Stačilo párkrát zapumpovat a pošpinil jí stehna záplavou hustého semene. 

Oba teď sledovali zoufalého Adama, který onanoval vedle nich. 
„Měla bys mu pomoct,“ vydechl David.
„To myslíš vážně?“ pohlédla na něj Dominika zaraženě.
Když beze slova přikývl, vymotala se z kalhotek uvízlých mezi kotníky a odvrávorala k Adamovi. 
Bratrův naběhlý úd ji přitahoval jako magnet. Naposledy zaváhala. 
„Já se snad zbláznila,“ prolétlo jí hlavou. „Přece mu nevyhoním pinďoura přímo před Davidem.“
Vzrušení bylo ale silnější, odhodila poslední zbytky zábran a lačně sevřela čůráka trčícího z houštiny pubického ochlupení. Přetáhla kůžičku ke kořenu a bříškem palce rozmazala kapku lesknoucí se na zduřelém žaludu. 
„Jestlipak chutná stejně jako David?“napadlo ji. 
Vzápětí se vylekala, ale bylo už pozdě. Sklouzla k jeho rozkroku a zvědavě olízla špičku žaludu. Přivítala ji známá, slaná chuť preejekulátu. Adam se snažil proniknout ocasem mezi její rty. Proti své vůli mu vyšla vstříc. Obemkla ústy zduřelý žalud, který se cukal v touze po výstřiku, bratr vyboulil oči a vzápětí s hlasitým výkřikem ejakuloval. Dominika se zalykáním polykala záplavu čerstvého semene, které jí stékalo koutky úst na bradu.

Když bylo po všem, otřela si z úst zbytky mrdky a postavila se. Vzrušení bylo najednou pryč, výčitky svědomí ji zastihly nepřipravenou. 
„Tohle se nestalo, je to jasný?“ procedila skrz zuby, když si natahovala plavky. „Svačinu si udělejte sami, já si jdu lehnout.“

Na posteli se stočila do klubíčka a snažila se potlačit vzpomínky na bratrův ocas ve svých ústech.  
Pomalu se propadla do spánku, ve kterém ji pronásledovaly zmatené představy, ve kterých se střídal Adam s Davidem. 
Probudila se až k ránu. Vyplížila se z postele, aby si na zápraží vychutnala první sluneční paprsky, teprve potom vklouzla do koupelny. Odhrnula rozcuchané vlasy a zadívala se do zrcadla. Tmavé kruhy pod očima prokazovaly bezesnou noc. 
Zamyšleně si jazykem olízla rty, jako by tam ještě cítila zbytky Adamova semene. Natáhla na sebe vytahané tričko a vyběhla ven, aby zahnala výčitky svědomí.
Při běhu nevnímala okolí, užívala si vyplavené endorfiny a na malou chvíli zapomněla na včerejší události. 
Po návratu se však mezi dveřmi setkala s Davidem, který jí mlčky ustoupil. V koupelně se zchladila ledovou vodou. Teprve potom si uvědomila, že si zapomněla vzít s sebou čisté oblečení. 
„No a co, stejně už mě viděli,“pohodila vzdorovitě hlavou a vešla do pokoje tak, jak ji bůh stvořil. 
Vyhrabala z tašky čisté kalhotky a nasoukala se do nich, celou dobu si uvědomovala dva upřené pohledy rentgenující její vystrčené pozadí.

„Doufám, že se nikde nebudete chlubit včerejškem,“ prohodila, zatímco si zapínala podprsenku.
„No jo,“ zabručel Adam, zatímco David mlčky přikývl.
Dominika si prsty pročísla mokré vlasy a otočila se k němu. 
„Nechci poslouchat žádné výčitky, napadlo to tebe, nezapomínej na to.“
„Copak něco říkám?“ ohradil se David.
„Jen aby,“ pokrčila rameny.

Dál v rozhovoru nepokračovali. Pomalu se sbalili a vyrazili domů. Cesta proběhla ve stejně napjaté atmosféře, jako při příjezdu. Dominika celou dobu téměř nepromluvila. Mlčky se rozloučila s Davidem chladným polibkem, zatímco Adama vytrvale ignorovala. „Nečum mi pořád na zadek,“ okřikla ho, když vynášeli věci z auta. 
V pokoji se potom svezla do křesla a objala dlaněmi skrčená kolena. 
„Proč se tak stydím? Táta přece prožíval s tetou něco podobného, tak co…“utvrzovala se v duchu. „Škoda, že ten deník nemá pokračování. Chtěla bych zjistit, jak to mezi nimi dopadlo.“

Počet zobrazení: 1296

Autor

Navigace v seriálu<< Velmi blízké vztahy 03Velmi blízké vztahy 05 >>
5 70 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marťas

Opravdu hodně vzrušující pokračování. Jsem zvědavý kdo bude první mluvit s tetou o jejich vztahu s otcem. Ale tipoval bych, že Domika, aby si ujasnila své pocity k bratrovi a zároveň, aby zjistla jaké bylo pokračování deníku. Už se těším na další Pondělí.

Trysky

Že najdou deník tety a budou doplňovat informace z tátova deníku?
Jinak dobrá práce.

Gourmet

Moc hezké. Také se těším na pondělí (víc než kdysi na televizní seriály :-))

3
0
Would love your thoughts, please comment.x