Velmi blízké vztahy 01

Toto je 1 díl z 25 v seriálu Velmi blízké vztahy
Počet zobrazení: 1764

Další týden strávený na chatě byl pro Dominiku utrpením. Chápala, že rekonstrukce bytu je nezbytná, přesto se naštvaně svalila do postele, aby se zadívala do mobilu. Po chvíli to nevydržela a rozhodla se prozkoumat půdu, která pro ni byla v dětství tajemným úkrytem před rodiči. 
Zrak jí padl na starý gauč, který v pubertě nespočetněkrát využila k prozkoumávání svého těla. Nostalgicky se zavzpomínala na první nesmělé orgasmy poznamenané výčitkami a strachem z přistižení a chvilku si pohrávala s myšlenkou připomenout si je, potom však šla raději prozkoumat omšelou skříň ukrytou v rohu půdy, které si dříve nevšímala. Kromě starých, nepotřebných věcí v ní však nic zajímavého nenašla. 
Chtěla už skříň zavřít, když si všimla zaprášeného sešitu v pevných deskách. Vzápětí zjistila, že je to deník jejího otce. Zvědavě se do něho začetla. Dlouho nenašla nic zajímavého, přeskakovala stránky a chtěla už deník odložit, když náhle její zrak utkvěl na odstavci očividně načmáraném ve spěchu.

„Dneska se mi konečně podařilo vidět ségru nahatou. Náhodou jsem si všiml, že zapomněla zavřít dveře koupelny a nahlédl jsem tam. Zrovna si svlékala kalhotky, má pěkně chlupatou kundu. Kdybych se nebál, že si mě všimne, tak bych se hned vyhonil. Takhle to muselo počkat až sem, udělal jsem se skoro hned. Stačilo sáhnout si na něj a stříkal jsem. Bylo to úplně všude, na ruce, v chlupech i na gauči. Zkusil jsem to i ochutnat, normálně se mi z toho znovu postavil.“

Dominika zkameněla úžasem, když si uvědomila, že otec prožíval na gauči totéž, co ona. Pozorně pročítala následující stránky, dokud nenašla další zmínku, která ji zaujala.

„Dneska se stal průšvih. Zůstal jsem doma sám, využil jsem to, abych se pořádně vyhonil u ségry v pokoji. Měla tam košilku, radši nebudu ani psát, co jsem s ní dělal. Jenomže pak se Jana vrátila dřív z praxe a našla mě s pérem špinavým od mrdky v její posteli. Takovej trapas jsem ještě nezažil. Nejhorší bylo, že mi pořád stál. Nevěděl jsem, co mám dělat.“

Dominika si živě představila scénu, která jí rozpálila tváře. Přistižený otec zkroušeně hledící na sestru, noční košilka v jeho ruce, ve vzduchu nezaměnitelná vůně mužského semene, to všechno způsobilo, že nedočkavě vklouzla rukou pod sukni, aby si přes zvlhlé kalhotky pohladila přirození. 
Zatím však odolala touze po uspokojení a věnovala se dál čtení.

„Jana mi dává pěkně zabrat. Pořád mě vydírá, že všechno řekne našim. Musím se před ní každý večer vyhonit, abych prý nechal na pokoji její spodní prádlo. Poprvé jsem se trochu styděl, ale pak to bylo rychlý. Dělá si ze mě kvůli tomu srandu, ale občas mi přijde, že ji to vzrušuje taky.“

Dominika horečnatě listovala stránkami, aby našla pokračování. Oči jí přeskakovaly z řádku na řádek, dokud se nedočkala.

„Dneska se mnou byla ségra na půdě. Musel jsem se přiznat, co tady dělám. Chtěla, abych se zase vyhonil, ale mě napadlo, aby si to udělala taky. Ani jsem ji nemusel přemlouvat. Potom přiznala, že na to myslela už dlouho. Vyprstila se vedle mě, viděl jsem všechno, byla úplně nahatá. Nechala mě i podívat se zblízka, už vím, jak voní kunda.“

Teď už Dominika neváhala, odtáhla si kalhotky od těla a prodrala se skrz pubické ochlupení. Se stisknutými rty vnikla prstem mezi stydké pysky. „Jsem úplně mokrá, jako před souloží,“ prolétlo jí hlavou. 
Chtěla pokračovat, v tom ji ale vyrušil šramot na schodech. Na poslední chvíli se stihla upravit, to už se ale mezi dveřmi objevil její bratr Adam. Lidé si je často pletli s dvojčaty, ačkoli byl o rok mladší.

„Co tady děláš?“ zeptal se podezíravě.
„Nudím se,“ pohodila hlavou, aby zamaskovala své vzrušení.
„To jsme dva. Nemám už žádný data, musíme přemluvit tátu, aby sem konečně nechal zavést internet.“
„To se ti nepovede,“ povzdechla si Dominika. „Snažíme se o to už roky a pořád nic…“

Adam se posadil k ní a zvědavě nahlédl do deníku. 
„Co to je?“ zeptal se překvapeně.
„Tátův deník. Psal si ho zhruba v našem věku.“
„Je tam něco zajímavýho?“

Dominika se rozmýšlela, jestli mu má ukázat pasáže, které ji zaujaly. Neodbytné vlhko v kalhotkách rozhodlo za ni. 
„Docela jo, přečti si to sám,“ nalistovala první zápis a pozorovala, jak se bude tvářit. „To není všechno, ještě to pokračuje,“ upozornila ho, když uviděla, jak mu zrudly tváře. Postupně mu ukázala všechny odstavce a bavila se jeho neskrývaným vzrušením.

„Zvláštní, vždycky jsem si myslel, že se s tetou moc nemusí,“ zavřel nakonec Adam deník. „Vlastně mu docela závidím. Klidně bych to taky zkusil.“
„Co bys chtěl zkoušet?“ podívala se na něho Dominika podezíravě.
„Mohli bychom si to udělat spolu,“ navrhl.
„Jsi normální?“ odsekla, ačkoli ji to už také napadlo.

Rozhostilo se mezi nimi zvláštní ticho. Dominika si rozpačitě uhladila sukni, zpod které jí vykukovaly štíhlé opálené nohy. Nikdy by ji nenapadlo nad něčím takovým uvažovat, ale neviděla se s přítelem už delší dobu, což v kombinaci s otcovým deníkem způsobilo zvláštní vzrušení 
„Vypadá to, že tam má pěkný nadělení,“ mihlo se jí hlavou, když si všimla boule v jeho rozkroku.

„Domčo, vážně to nechceš zkusit?“ ozval se znovu Adam.
„Jsme sourozenci, bude to divný,“ namítla. 
Vzápětí jí došlo, že tím vlastně souhlasí, ale už bylo pozdě.
„Takže to zkusíme?“ otočil se k ní nevěřícně.

Ještě mohla odmítnout, vlastně věděla, že by to měla udělat, ale vzrušení bylo silnější. 
„Nebudeš o tom nikomu vyprávět,“ upozornila ho. 
Stáhla ramínka šatů a nechala je spadnout na zem. Adam při pohledu na její ňadra uvězněná v bílé podprsence tiše vydechl. 
„Snad se taky svlečeš,“ ušklíbla se Dominika, když zahlédla jeho vytřeštěný výraz. 

Zatímco ze sebe strhával oblečení, rozepnula podprsenku a odhalila svá oblá ňadra s naběhlými bradavkami.
Zbýval jí už jen poslední krok, kalhotky. Nepatrně zaváhala, nakonec je však ze sebe rychle stáhla a s hlavou skloněnou k zemi čekala na Adama, který se pokoušel vyprostit ze slipů. 
Konečně se mu povedlo osvobodit ztopořený penis, který výhružně vystřelil vzhůru. 
Dominika se v duchu neubránila srovnání se svým přítelem, který nebyl ani zdaleka tak vyvinutý. „Škoda, že takový péro musí mít zrovna můj brácha,“ zalitovala.

Adam se v náhlých rozpacích snažil zakrýt vztyčené přirození dlaní. 
„Za to se přece nemusíš stydět,“ usmála se na něj povzbudivě. „Bez toho by to přece nešlo, nemyslíš?“ mrkla na něj.

Váhavě stáhl ruku pryč, Dominika se nemohla vynadívat na tlustý, dlouhý ocas trčící z houštiny chlupů. Stačilo si představit, jak do ní proniká a zachvěla se vzrušením. 
„Stojí ti pěkně,“ pochválila ho, jako by o nic nešlo, ačkoli z něj nemohla spustit oči.
„Vlastně doopravdy o nic nejde,“ napadlo ji. „Vždyť si to uděláme každý sám, nebudeme se dotýkat, na tom není nic špatného,“ přesvědčovala se v duchu, ačkoli dobře věděla, že to není pravda. 
To už ale Adam váhavě stáhl předkožku ke kořenu. Naběhlý žalud přitahoval Dominiku jako magnet. 
„Tak se předveď,“ vyhrkla.

Zrudlý Adam začal onanovat, Dominika nevydržela a přidala se k němu. Pronikla prstem hustým pubickým ochlupením k stydkým pyskům, které žadonily po jejích dotecích. Jemně se s nimi mazlila, postupně pronikala prstem do vagíny a snažila se nemyslet na Adama, který vedle ní s hekáním brutálně proháněl ztopořený ocas. 
Byla nádherně vlhká, připadalo jí, že takhle vzrušená ještě nikdy nebyla. Šukala se prsty stočenými do kornoutku s blaženým výrazem ve tváři, v tom se Adam propnul a s hlasitým, zoufalým výkřikem zkropil její stehna teplým ejakulátem. 
To stačilo k tomu, aby vzápětí vyvrcholila také. Roztřásla se v záškubech orgasmu, který ji překvapil nečekanou intenzitou.

Postupně se uklidňovali. Dominika se v náhlých rozpacích natáhla pro zmuchlané kalhotky. 
„Tohle se nikdy nestalo, rozumíš?“ otočila se k Adamovi, zatímco se do nich snažila nasoukat. „Nikdy,“ dodala důrazně.

Vyrušil je zvuk přijíždějícího auta. Rychle se oblékli, aby přivítali otce s provinilým výrazem ve tvářích. 
Dominika se zvědavě podívala na otce, který právě pokládal tašky na zem. 
„Nikdy bych nevěřila, že byl stejný jako my. Nikdy jsem ho neviděla při důvěrnostech s mámou, sex byl tabu, o kterém se nemluví. A potom se dozvím tohle…“ 

Najednou viděla otce v jiném světle. Po rozvodu se jeho povaha změnila, po příchodu z práce zmizel v ložnici, odkud téměř nevycházel. 
„Už je přes rok sám, určitě mu musí chybět sex. Docela by mě zajímalo, jak to řeší,“ napadlo ji. „Určitě onanuje, nic jiného mu nezbývá. Třeba při tom myslí na tetu,“ ušklíbla se v duchu. 
Otec si všiml jejího pohledu a nechápavě potřásl hlavou. Naštěstí nemohl vědět, nad čím jeho dcera přemýšlí, a tak jenom stručně podotkl, aby dala věci do ledničky. 
„Kdyby tak věděl, co všechno víme,“ zamyslela se Dominika. „Škoda, že toho v deníku není víc. Zajímalo by mě, jak to skončilo. Tohle určitě nebylo všechno.“

Pokud Vás seriál zaujal, můžete se každé pondělí těšit na pokračování. Takže si nastavte upomínku do mobilu, zapište si to do diáře, případně požádejte manželku o připomenutí… 😀 Jako vždy budu rád za Vaše komentáře ať už tady, případně na e-mailu: guli04@seznam.cz

Počet zobrazení: 1764

Autor

Navigace v seriáluVelmi blízké vztahy 02 >>
4.8 114 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Harai a jeho oblíbené téma. Jako vždy, opět nezklamal. A protože se jedná o seriál, máme se opravdu na co těšit

Kittikit

Uz vidim, jak mi manzelka pripomina: milacku, nezapomen si dnes precist ty prasarny 😁

Nepsavec

A čti pořádně, večer mi to předvedeš! :-;

Tomas

Paradny zaciatok.. tesim sa na pokracovanie! 😈😁👍🏻😋

Talmann

Je to sice mnohokrát obehrané téma incestu, pravda, ale vypadá originálně a slibuje šťavnaté pokračování. Na pokračování se těším.

Linda

Až za tyden? To strašně dlouho.😅
Skvělý začátek, těším se na pokračování.

dedek.Jeff

Na přání autora bude seriál vycházet každé pondělí.

Bandy

Pekny pocteni tesim sa na pokravovani a jak Fred Psal ‚ nech ti pero nevyschne‘. Dik

Mišo

Parádička

11
0
Would love your thoughts, please comment.x