Velmi blízké vztahy 21

Toto je 21 díl z 25 v seriálu Velmi blízké vztahy
Počet zobrazení: 6715

Dominika ležela schoulená na boku a tiskla si dlaně k uším. Rytmicky se pohupovala, jako by tím mohla zastavit příval vzpomínek, který ji nepřestával pronásledovat. V noci téměř nespala, neustále se jí před očima míhaly vzpomínky na večer, kdy se mejdan zvrhl v hromadnou soulož.

Nakonec nevydržela a vyklouzla z bytu, aby se na čerstvém vzduchu protáhla a s úlevou vyběhla do nedalekého lesíka, kde měla svůj oblíbený okruh. Se sluchátky v uších nevnímala okolí, soustředila se na pravidelné dýchání a správnou techniku běhu. Ačkoli už téměř netrénovala, udržovala si stále výkonnost, která ji opravňovala ke startu na mistrovství republiky.

Když se vrátila domů, sklouzla vyčerpaně na podlahu a snažila se ovládnout bušící srdce. Uvolnila zpocené vlasy ze staženého ohonu a otřela si obličej do trička.

„Co tady blbneš?“ vykoukl z pokoje rozespalý Adam.
„Starej se o sebe,“ trhla sebou.
„Nemůžu, když tady funíš jak parní lokomotiva,“ ušklíbl se.

Netečně se opřela o zeď a snažila se nevnímat jeho upřený pohled, kterým rentgenoval její poprsí. „Nechceš zírat někam jinam?“ utrhla se na něj po chvíli.
„Ani ne,“ zašklebil se drze. „Nechceš jít na chvíli ke mně?“
„To jsi uhodl, nechci,“ zavrčela vztekle.
„Něco mi dlužíš,“ připomněl jí.

Ihned věděla, na co naráží. 
„Chce mi ho strčit do zadku,“zachvěla se. „Necháme to na jindy?“ snažila se vykroutit ze svého slibu.

„To už jsi říkala minule,“ vztekal se.
„Já tě místo toho vykouřím, chceš?“
„Ani náhodou,“ vzdoroval. „Příště radši nic neslibuj,“ otočil se zklamaně po chvíli.

Vklouzla do koupelny, kde se zadívala do zrcadla zavěšeného nad umývadlem. 
„Vždyť ani nejsem hezká,“ nechápala pozdvižení, které se kolem ní v poslední době strhlo.
Odhrnula zplihlé vlasy na záda a sklouzla pohledem k oblým ňadrům schovaným ve sportovní podprsence. 
„Tohle taky není žádná sláva,“ zhodnotila kriticky své dvojky.
Stáhla podprsenku a zahleděla se na bradavky zduřelé ranním chladem. 
„Ještě že si toho nevšiml brácha. Myslel by, že je to kvůli němu,“ ušklíbla se.
Svlékla ze sebe legíny zároveň s kalhotkami a při pohledu na tmavý trojúhelník pubického ochlupení se zachvěla vzrušením. 
„Zajímalo by mě, jestli je Markéta vyholená,“ vzpomněla si na Míšinu matku. „Mohli bychom za ní zajít,“ napadlo ji. „Minule chyběl kousek a určitě by se k nám přidala,“ zalitovala při vzpomínce na Markétinu ruku uvězněnou v kalhotkách. „Zajímalo by mě, jestli by vylízala Míšu,“ pokračovala dál v představách.
Pronikla prstem mezi chloupky a obkroužila bříškem prstu naběhlý poštěvák. „Míša by se určitě nechala, byla z toho úplně mimo.“ Mimoděk si přitom vzpomněla na vlastní matku a video, na kterém souložila s cizím mužem. 
„Co by se stalo, kdybych tam byla místo táty? Jenom by se dívala anebo by se přidala?“ zamyslela se s prstem uvězněným mezi pysky.

Vyděšeně vytáhla prst ven, bylo to poprvé, co takhle na matku myslela. Odolala vábení rozdychtěného přirození a rychle se osprchovala. Nahá přeběhla do pokoje, kde na sebe ve spěchu naházela oblečení a utekla za Míšou.

„Zajdeme k tvojí mámě?“ napsala jí rozechvěně cestou.
„Ok,“ přišla vzápětí stručná odpověď.
„Vyzvednu tě doma.“

Míša už nejistě přešlapovala před domem. Černé vlasy jí spadaly na ramena, z výstřihu letních šatů vykukovala krajkovaná podprsenka a ve zřejmých rozpacích vypadala ještě mladší než obvykle. Přivítaly se letmým polibkem.
„Co máma, říkala něco?“ vyzvídala Dominika, když se vydaly na cestu.
„Moc se nebavíme,“ přiznala Míša.
„Myslíš, že jí to vadilo?“
„Vyprstila se, takže asi ne,“ ušklíbla se Míša.
„Mně se to před ní líbilo,“ přiznala Dominika. „Klidně bych si to zopakovala.“

Míša se na ni zvláštně podívala, ale nijak to nekomentovala. Před ateliérem se pevně chytily za ruce a vešly společně dovnitř. Jakmile zacinkal zvonek, vyběhla Markéta z vedlejší místnosti. Nenápadně si přitom zapínala plášť, který odhaloval její pevná stehna.
„Přišly jste se podívat na fotky?“ zeptala se rozpačitě.

„Ona tam snad masturbovala,“ napadlo Dominiku. „Určitě si to jenom namlouvám,“ okřikla se v duchu. Když se k nim ale Markéta otočila zády, všimla si pod tenkým pláštěm kalhotek srolovaných v půli zadku a došlo jí, že se nepletla.

Vyrušilo je další zacinkání zvonku, který před malou chvílí ohlásil i jejich příchod. Nerudný muž středního věku si vyzvedl rodinné fotky, po jeho odchodu Markéta automaticky otočila klíčem v zámku.
„Ať máme klid,“ usmála se rozpačitě na dívky, které se stále držely za ruce. 
„Třeba si to chce zopakovat,“ napadlo Dominiku.„Určitě by se k nám přidala,“ přesvědčovala se v duchu.
Zvědavě nahlédla do vedlejší místnosti, kde na stole spatřila rozházené fotky.
„Klidně se na ně podívejte,“ zasmála se nervózně Markéta. „Snad se vám budou líbit.“

Zatímco se Dominika nedočkavě prohrabovala fotkami, Míša jí nahlížela přes rameno. Když zahlédla detailní záběr svého přirození, začervenala se rozpaky.
„Ani nevím, že jsi tohle fotila,“ otočila se rozpačitě k matce.
„Chtěla jsem, aby to bylo spravedlivé. Nemohla jsem fotit jenom jednu z vás,“ bránila se Markéta.
Dominika ale postřehla vzrušení v jejím hlase. 
„Určitě se nad těmi fotkami prstila,“ došlo jí. „Vzrušuje ji kunda vlastní dcery. Je stejná jako můj fotřík, copak jsou takoví všichni rodiče???“

Rozhodla se zjistit, jestli se neplete.
„Co jsi tady vůbec dělala, než jsme přišly?“ zadívala se do jejího rozkroku, kde se pod pláštěm jasně rýsovaly shrnuté kalhotky. „Ty jsi masturbovala?“ zeptala se přímo.
Markéta sebou trhla, červeň v tváři ji usvědčila.
„Tak nám to předveď,“ navrhla Dominika.
Markéta se nejistě střetla pohledem s dcerou, která přikývla. 
„Tak to udělej… ukaž nám tu svou kundu… chci vidět, jak se Míša bude tvářit,“ přemlouvala ji v duchu Dominika.
„Přece se nebudeš stydět,“ usmála se na ni křečovitě.

Markéta se zřejmým vzrušením rozepnula plášť. Napůl stažené kalhotky odhalovaly vyholený podbřišek. Roztřeseně je stáhla ke kotníkům a vyprostila se z nich. Dominika ucítila, jak jí při pohledu na matčino přirození Míša křečovitě sevřela dlaň.

Vyholené bochánky přirození byly rozděleny tenkou čárkou ozdobenou vystouplými narůžovělými lapíky. Markéta se zasyknutím vklouzla prstem mezi stydké pysky. Dívky očarovaně zíraly, jak začíná masturbovat. Dominika by se nejraději přidala, při pohledu na dospělou, roztaženou kundu si však připadala jako malá holka.

Míša podobné dilema neřešila. Netrpělivě vysoukala šaty k pasu a pochlubila se černými, krajkovanými kalhotkami, skrz které prosvítalo pubické ochlupení. Odtáhla je od těla a nedočkavě pronikla prstem bujným porostem.
„Ty se k nám nepřidáš?“ otočila se s tváří staženou rozpaky k Dominice, která je fascinovaně sledovala.

Dominika se s bušícím srdcem postavila. 
„Měla jsem si obléct nějaké hezké spodní prádlo,“ vyčítala si, když z rozepnutého poklopce vykoukly obyčejné bavlněné kalhotky. Neohrabaně ze sebe svlékla džíny. Pomalu stáhla kalhotky o nepatrný kousek níž, jen natolik, aby upoutala pozornost ke svému přirození. To se jí povedlo, z protější strany místnosti zaslechla Markétin tichý výdech.
„Pomůžeš mi?“ postavila se vyzývavě naproti ní.

Viděla, jak Markéta nasucho polkla. Ačkoli se snažila nedávat najevo své vzrušení, chvějící rty ji prozradily. Klekla si před Dominiku a zaklesla prsty za gumu kalhotek. Postupně se objevoval pahorek zarostlý kudrnatými chloupky. Dominika jí zabořila prsty mezi vlasy a pomalu, ale neústupně ji přitahovala ke svému klínu. Markétin odpor postupně slábl. Nakonec se vzdala a přitiskla obličej k přirození schovanému v houštině pubického ochlupení. Téměř ihned se odtrhla, bylo však už pozdě. Provinile pohlédla na Míšu, která je upřeně pozorovala a zrudla rozpaky.
„Klidně pokračuj,“ přeskočil Míše hlas. „Na tohle jsi přece myslela při masturbování, nebo snad ne?“

Dominičin zrak padl na staré křeslo v rohu místnosti. Posadila se do něj ve vyloženě vyzývavé pozici. S roztaženýma nohama trpělivě čekala, až Markéta sebere odvahu.

„Mami, tak už to udělej,“ vydechla nedočkavě Míša.
Teprve teď se Markéta odhodlala. Vratkým krokem přešla ke křeslu a sklouzla na zem. Roztřesenými prsty přejela vnitřní stranu opálených stehen a pomalu se přiblížila k zarostlé kundičce. Dominika vzrušeně zaúpěla, nemohla se dočkat prvního doteku. Marcela se zatajeným dechem rozhrnula chloupky a dvěma prsty roztáhla štěrbinu. Dominika nejprve ucítila na přirození její horký dech následovaný letmým olíznutím pysků. Táhle zasténala, to byl signál pro Markétu, aby jazykem obkroužila nalitý poštěváček.

Zatímco ji Markéta lízala, střetla se Dominika pohledem s Míšou, která je pozorovala s očima navrch hlavy. Podbřiškem se jí ale už rozléval slastný pocit. S obavami sevřela poševní svaly, nedokázala však zabránit mokrému vyvrcholení. Zkropila Markétin obličej čúrkem teplé tekutiny, ta překvapeně vyhekla, dál ji však usilovně dráždila jazykem až do úplného konce.

„Promiň,“ omlouvala se Dominika, když jí zmuchlanými kalhotkami otírala zašpiněný obličej.  
„To přece nevadí,“ usmála se Markéta spokojeně.
„Máš tady ještě tu kožešinovou předložku?“ zeptala se Dominika přímo.

Markéta se sevřeným hrdlem přikývla a bez dalších otázek pro ni odběhla. Dominika mezitím svlékla zbytek oblečení. Přitiskla se k Míše a jemně pronikla jazykem mezi její rty. Vyrušila je ale Markéta, která se během chvilky vrátila. Úplně nahá rozprostřela předložku na zem, potom se váhavě zadívala na Dominiku, která k ní přešla a objala ji. Ve vzájemném objetí sklouzly na zem. Dominika se nemohla nabažit jejích objemných, mateřských ňader. Jazykem laskala nalité bradavky, tiskla je mezi zuby a sála je, zatímco Markéta prozkoumávala i ta nejtajnější zákoutí jejího těla.

Náhle je vyrušilo tiché zasténání. Obě vzhlédly k Míše rejdící rukou v kalhotkách.
„Přidej se k nám,“ navrhla rozechvěně Dominika.
„Mám to udělat?“ zadívala se Míša tázavě na matku, která beze slova přikývla.

Sledovaly, jak Míša stáhla ramínka šatů a spustila je na podlahu. Následovala podprsenka, nalité hroty bradavek prokazovaly její vzrušení. U kalhotek však zaváhala. Nakonec v nich sklouzla na zem a zezadu objala Dominiku, která byla náhle uprostřed.

Počáteční rozpaky vzaly brzy za své, jenom Míša se stále nemohla odhodlat k většímu zapojení. I ona se však postupně osmělovala. Nechala Dominiku, aby jí stáhla kalhotky a čím dál více zapomínala na svůj ostych. Když se poprvé dotkla matčiných ňader, vyděšeně ucukla, po chvíli však už horečnatě sála její zduřelé bradavky, zatímco se matka stále víc blížila dlaní k jejímu přirození.

Dominika napjatě pozorovala, jak se dcera s matkou stále víc věnují sobě, jako by na ni pro tento okamžik zapomněly. Vzrušovalo ji sledovat, jak se neúspěšně vzpírají své touze, která je ovládala a ponoukala je k dalším dotekům, dokud nesplynuly ve vášnivém objetí.

Nakonec se stalo, co se stát muselo. Markéta sklouzla po rozpáleném těle své dcery mezi její stehna a zabořila obličej do její zvlhlé kundy. Vzápětí se místností rozlehl Míšin zoufalý výkřik v překvapivém vyvrcholení.
„Už ne… už ne… už ne,“ tlačila matčinu hlavu hlouběji do klínu v rozporu se svými slovy, když se zalykala rozkoší.

Náhle Míša matku odstrčila a v postkoitálním vystřízlivění se schoulila do klubíčka. Dominika ji utěšovala, zatímco se Markéta strnule posadila vedle nich.
„Promiň mi to,“ opakovala zahanbeně stále dokola se strhanými rysy v tváři. „Promiň mi to.“
„Nebude ti vadit, když ti to oplatím až jindy?“ zvedla k ní po chvíli uplakaný obličej Míša.
Markéta zklamaně zavrtěla hlavou.

Atmosféra se pomalu uklidňovala. Bez jakékoli domluvy se začaly všechny tři v naprostém tichu oblékat.
„Nezapomeňte ty fotky,“ připomněla jim Markéta, když se loučily.

„Myslíš, že jí vadilo, když jsem ji nevylízala?“ zeptala se venku nejistě Míša.
„Řekla bych, že byla spokojená i takhle,“ uklidňovala ji Dominika, která na krátký okamžik zahlédla Markétinu tvář v okně.
„Vůbec nevím, jak se k ní mám teď doma chovat,“ zabědovala Míša.
„Neblázni, výčitky by měla mít ona, ne ty,“ objala ji Dominika.

„Docela by mě zajímalo, jestli by to s naší mámou skončilo podobně,“ napadlo ji, když se blížila k domovu.
Hlavou se jí mihla vzpomínka na video, kde rodiče skončili ve trojce s cizím mužem. „Škoda, že se nikdy nedozvím, kdo to byl.“

Počet zobrazení: 6715

Autor

Navigace v seriálu<< Velmi blízké vztahy 20Velmi blízké vztahy 22 >>
4.9 49 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Erebus

Super díl. Díky.

Jen se na chvíli z Markéty stala Marcela 🙂

Junior

Já nevím jak vůbec dnešní děti mohou studovat ve škole, když je to samý dis*. Ale ta chyba se jménem se občas stane. Občas si nějakou povídku přečtu napřed a hned takovéto věci hlásím autorovi, ale zrovna tohle jsem nečetl. 😀

dedek.Jeff

Opraveno. I přesto, že jsem dělal kontrolu textu před puštěním na sklo, tuto chybu jsem přehlédl, za což se omlouvám.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x