Velmi blízké vztahy 15

Toto je 15 díl z 25 v seriálu Velmi blízké vztahy
Počet zobrazení: 4247

Dominika ležela opřená o pelest se zmuchlaným polštářem za hlavou a sledovala první epizodu Rodu draka. Zabrala se do děje natolik, že nevnímala vibrující mobil. Teprve po chvíli si všimla zmeškaného hovoru.
„Co jsi potřeboval?“ zeptala se Davida.
„Máma odjela fotit nějaký festival, nechceš přespat u nás?“
„Takže budeme doma sami?“ ujišťovala se.
„Míša ti snad nevadí,“ zasmál se David, jako by tušil, co se mezi nimi odehrálo.

Dominika souhlasila. Doma jí všechno připomínalo víkend s otcem, kterého od té doby téměř neviděla. Po příchodu z práce zmizel v ložnici, odkud téměř nevylézal. Občas zvědavě zapátrala v jeho šuplíku a podle polohy robertka zjistila, že je v neustálé permanenci. Stačilo si představit, jak s ním otec projíždí zadek a musela si rychle udělat dobře. Adam byl už týden na soustředění a jí nezbývalo než masturbovat několikrát denně. Ačkoli se za to potom styděla, několikrát přitom uměláka také využila. Zjistila, že se jí anální hrátky líbí víc, než by si dříve připustila. 

Když k nim odpoledne dorazila s taškou na rameni, otevřela jí Míša. Zpod neposedných černých vlasů vykukovaly zvědavé oči, které se na ni pátravě zahleděly.
„Už jsem se bála, že jste se s bráchou kvůli mně rozešli,“ prohodila, když ji pouštěla dovnitř.
„To ne, jenom teď bylo málo času. Pokračovali jste doma?“
„David to zkoušel, ale marně.“
„Myslela jsem, že se ti to líbilo…“ nadzvedla Dominika obočí.
„Právě, že se mi to líbilo až moc,“ sklopila Míša hlavu.
Spadlé vlasy jí zakryly obličej, náhle vypadala bezbranně. „Kdyby na to přišla máma, tak nás zabije.“ 
„Třeba ne,“ mihla se Dominice hlavou vzpomínka na otce.

Šla za Míšou do jejího pokoje. Zvědavě listovala pohozenými knížkami, zatímco se Míša usadila na postel do tureckého sedu. Dominika zahlédla bílé kalhotky v jejím rozkroku a znejistěla. Uvelebila se do křesla a zvědavě se rozhlédla. Při pohledu na plakáty metalových kapel se ušklíbla.
„Neříkej, že posloucháš Cradle of Filth?“
„Ty to znáš?“ zadívala se na ni překvapeně Míša.
„Můj první kluk poslouchal jenom metal. Myslím, že znám všechny kapely, které existují,“ pronesla Dominika znechuceně.
„Měla bys mě s ním seznámit. Mohla bych si s ním rozumět.“
„Tím si nejsem jistá. Přijít o panenství a poslouchat přitom Megadeth nebylo zrovna romantický,“ zasmála se Dominika.
„Já o to přišla ve školní tělocvičně, takže mi o romantice moc nepovídej…“

Vyprskly společně smíchy. Dominika však stále nemohla odtrhnout pohled od bílých kalhotek, které ji zvláštním způsobem vzrušovaly. Při vzpomínce na společnou masturbaci se zachvěla.
„Co Adam, říkal o mně něco?“ vyzvídala mezitím Míša.
„A měl by?“ otočila se k ní Dominika nechápavě.
„Já nevím… napadlo mě, že když jsme spolu… vlastně nic,“ zadrhl se Míše hlas.

Dominika vyprskla smíchy.
„Neříkej, že se ti brácha líbí?“ zadívala se na ni pobaveně. 
„Je hezkej,“ připustila opatrně Míša.
Náhle zvážněla.
„Stejně bylo divný, dělat to s bráchou,“ svěřila se Dominice. „Jenomže když se do mě vystříkal… udělala jsem se minimálně dvakrát.“
„A já ani jednou,“ postěžovala si Dominika.
„Ani potom?“
„Neměla jsem na to náladu.“  
„Jestli chceš, můžeš si to vynahradit teď,“ navrhla Míša.

Pokojem se rozhostilo napjaté ticho. Dominika pokradmu sledovala Míšu, která si rozpačitě hrála s konečky vlasů a čekala na její odpověď.
„Ty si to uděláš taky?“ zeptala se jí napjatě.
„Hmmm.“
„Nevrátí se David?“ ujišťovala se Dominika.
„Nejdřív za hodinu.“

Dominika roztřesenými prsty rozepnula džíny a pochlubila se síťkovanými kalhotkami naditými bujným ochlupením. To byl signál i pro Míšu, aby se svlékla. Během chvíle byly obě nahé.
„Chceš jít ke mně?“ odsunula se Míša stranou, aby jí uvolnila místo na posteli. Rozpačitě se tiskly nahými stehny k sobě. „Tohle je trapný, jsem úplně mokrá,“ zakryla si přirození  dlaní Míša.
„Myslíš, že já ne?“ usmála se křečovitě Dominika. „Klidně si sáhni,“ přitáhla si její ruku do klínu.

Když ucítila, jak Míša opatrně pronikla prstem mezi stydké pysky, zachvěla se.
„Hmmm, to je hezký,“ zavrněla. „Klidně pokračuj.“
Míša bříškem prstu obkružila naběhlý klitoris. Dominika si vychutnávala její nesmělé doteky. Zadívala se jí do očí, Míša provinile uhnula pohledem, ale dál pokračovala v jejím dráždění. Odhrnula jí neposedné prameny vlasů spadlé to obličeje a naklonila se k ní. „Hlavně nepřestávej,“ zašeptala.
Vzápětí se dotkla svými rty jejích. Míša váhavě pootevřela rty a vyšla jí vstříc jazykem. Přitiskly se k sobě ňadry a zapomněly  na okolní svět. Pomalu v objetí sklouzávaly na postel. S propletenými údy se horečnatě milovaly, třely se rozpálenými těly o sebe, prozkoumávaly vzájemně svá nejtajnější zákoutí. 

Dominika nenápadně sklouzávala ústy po nahé kůži přes ňadra a ploché břicho až k Venušinu pahorku. Míša křečovitě stiskla  stehna k sobě, po chvíli však sevření povolila a Dominika mohla ochutnat její přirození. S hlavou zabořenou mezi opálenými stehny nasála omamující vůni vzrušené dívčí kundičky a beze spěchu, s rozkoší obkroužila poprvé jazykem nateklý poštěvák.
„Jááá… jáááá… chci taky,“ vzepřela se Míša.
Dominika rychle přehodila nohu přes její tělo a zatímco dál pokračoval av dráždění poštěváku, nechala Míšu, aby ji ochutnala také.

Uspokojovaly se navzájem, dokud se s lapáním po dechu nesvalily vyčerpaně vedle sebe.
„To teda bylo něco,“ nadechla se Míša. „Nikdy bych nevěřila, že to může být tak hezký.“

Dominika odpočívala s hlavou položenou na jejích ňadrech. Snažila se ovládnout bušení srdce, které ji vyděsilo.
„Kdy se vrátí David?“ zeptala se.
„Na toho jsem úplně zapomněla,“ přiznala se Míša.
Podívala se na hodinky a zklamaně se natáhla pro pohozené oblečení. „Musíme se už obléct.“

Dominika se marně snažila nalézt kalhotky.
„Tady je máš,“ podala jí je Míša. „Zapneš mi podprsenku?“ otočila se k ní zády.
Dominika na krátký okamžik přitiskla ústa na její šíji, teprve potom ji poslechla.
„Máme štěstí, že se nás David nepřistihl,“ zapínala si Dominika džíny.
„Třeba by se k nám přidal,“ zasmála se Míša.
„Takhle to bylo hezčí,“ pohladila ji Dominika po paži.
„Já vím,“ prohrábla si Míša prsty rozcuchané vlasy.

Když se David vrátil, našel je skloněné nad fotkami z dětství.
„Podívej, jaký byl brácha ucho,“ ukazovala Míša prstem na vyjeveného Davida v pletené čepici.
„Hlavně, že ty jsi byla princezna,“ dloubl do ní.
„Neosahávej mě před svojí holkou,“ odstrčila ho.

Dominika s úsměvem naslouchala jejich hádce. Když si všimla, jak David Míše vyhrnuje tričko a laská se s ňadry uvězněnými v podprsence, kterou jí před malou chvílí pomáhala zapnout, zalapala po dechu.
„Slintáš mi na krk,“ odtahovala se Míša v předstíraném opovržení.

Napětí mezi sourozenci bylo jasně patrné. Míša si po krátkém odporu nechala stáhnout podprsenku a Dominika se ten den už podruhé mohla pokochat jejími oblými ňadry ozdobenými výraznými prsními dvorci.
„Máš tady Dominiku, nechej mě,“ odstrkovala Míša bratra, zároveň ale v rozporu se svými slovy hnětla přes džíny jeho ztopořený ocas. Když ho vytáhla z poklopce, otočila se k Dominice.
„Podívej, jak mu stojí,“ žalovala. „Řekni mu, ať toho nechá.“
„Tohle si vyřešte mezi sebou,“ ušklíbla se Dominika. Nenápadně se přes džíny poškrábala v rozkroku, vlhké kalhotky se jí zařezávaly mezi pysky a ona bojovala s touhou svléknout je ze sebe.

Míša si odhrnula spadlé vlasy a sklonila se ke ztvrdlému údu, který nechala pomalu vklouznout mezi rty, dokud nebyl v jejím hrdle celý. Se zalykáním ho sála, chvílemi zoufale lapala po dechu, přesto dál pokračovala v kouření, dokud David nevyvrcholil s prsty zaťatými v jejích vlasech.

„Už to zase udělal,“ postěžovala si Dominice, která si k nim přisedla. „Myslí si, že je to snad nějaká dobrota.“
Dominika jí bříškem prstu otřela přebytečné sperma z koutků úst, potom sebrala odvahu a jemně ji před užaslým Davidem políbila. S přemáháním se odtrhla od jejích měkkých, poddajných  rtů a zamyslela se.
„Kde vůbec budu spát?“ zeptala se Davida. „Z tvojí postele mě vždycky bolí záda.“
„Můžeme spát v ložnici, máma se určitě nevrátí.“
„Vejdeme se tam všichni tři?“  

Napjaté ticho bylo nabité vzrušením. Dominika si pohrávala s knoflíkem košile, potom ji pomalu, téměř netečně začala rozepínat. Když se objevil okraj podprsenky, zaslechla Davidův tichý povzdech. Z rozhalené košile se po chvíli vynořila skrytá ňadra.
Nechala košili sklouznout z ramen a v naprostém tichu pokračovala v amatérském striptýzu. Spustila džíny ke kotníkům, síťované kalhotky nechávaly jen malý prostor pro představivost. Svlékla ze sebe podprsenku, nalité hroty bradavek ji usvědčovaly ze vzrušení. Zaklesla prsty za gumu kalhotek a dráždivě pomalu odhalovala svůj zarostlý klín.
S hrdě vztyčenou hlavou před nimi stála nahá. Dlouhé vlasy jí spadaly na ramena, odhodila je dozadu a vypnula hruď. Vychutnávala si pohledy upřené na její nahé tělo.

Po chvíli ji Míša napodobila. Odhazovala svršky, dokud vedle ní nestála nahá. Vyzývavě se podívaly na Davida, který je vytřeštěně pozoroval. Bez jejich elegance, s horečnatým spěchem ze sebe strhal oblečení. Oživlý penis mu trčel z houštiny pubického ochlupení jako kopí.
Se smíchem ho odvlekly do ložnice, kde se ve vzájemném objetí svalili do manželské postele. Po krátkém zápolení ho uvěznily mezi sebou.
„Podívej se, jak mu chudáček slintá,“ upozornila Dominika na první slanou kapku na žaludu.
David nemohoucně sledoval, jak ho olízla. Míša mu přidržovala ruce za hlavou, aby se nemohl bránit. Volnou rukou si hrála s chloupky  v jeho podpaží. Dominika mezitím jazykem brnkala o uzdičku, bavilo ji škubání v nalitém údu, který sebou zoufale cukal.
„Ne, že se uděláš,“ varovala Davida, když se na něho obkročmo posadila a třela se buchtičkou o jeho přirození.
Až po hodné chvíli na něho dosedla. Se zaúpěním ho nechala vklouznout až na doraz. Sledovala, jak se Míša ze strany přitiskla k Davidovi a políbila ho. Uvědomila si, že přes všechno, co se mezi ní a Adamem stalo, se ještě nikdy nelíbali. Vášnivý sourozenecký polibek ji rozohnil. Narážela se zprudka na ztopořený úd, místností se rozléhalo mlaskání přirážejících genitálií. První orgasmus byl nečekaně silný. S propnutou páteří se opírala dlaněmi o postel a vychutnávala si slastné vyvrcholení.

Když vyvrcholení odeznělo, svezla se z Davida a obemknula rukama pokrčené nohy.
„Teď jsi na řadě ty,“ pohladila Míšu, která si jazykem hrála s bratrovými bradavkami, po lýtku.
V tu chvíli se David nečekaně vzepřel a přetočil Míšu pod sebe. Zaklekl mezi její stehna, bez hnutí se upřeně dívali do očí, dokud mu Míša rukou nepomohla proniknout mezi stydké pysky. Dominika se k nim zezadu přimkla, aby zbrzdila jeho šílené tempo. David se pomalu uklidňoval, zatímco se k němu tiskla nahými ňadry.
„Nespěchej,“ zašeptala mu do ucha, když ucítila, jak se proti ní vzpíná v extázi zadkem.

Náhle se místností rozlehl Míšin zoufalý výkřik. Vzápětí se pod ní objevil mokrý flek, který se postupně zvětšoval. Zmítala se uvězněná pod oběma těly v blaženém vyvrcholení. Teprve teď se Dominika svezla na postel.
David vytáhl ze sestry oslizlý úd a třel se s ním o její husté ochlupení. Dominika sledovala, jak ze žaludu vytryskl proud mléčné tekutiny, která se rozplizla mezi chlupy. David ze sebe s chrčením ždímal zbytky semene.

Najednou bylo po všem. Místnost byla naplněna pachem jejich zpocených těl a sekretů, které připomínaly jejich nedávné vzrušení. Míša odhrnula Dominice rozcuchané vlasy z tváře a jemně ji políbila. David nevěřícně sledoval, jak splynuly v dlouhém polibku. „Nezírej tak,“ zasmála Dominika, když uviděla jeho užaslý výraz. „Teď jsi nám k ničemu,“ kývla bradou k jeho povadlému údu.

Pokud David doufal, že uvidí víc, nedočkal se. Dominika přes ně přehodila deku, která skryla jejich vzájemné doteky. Když se vynořily ven, rozcuchané a zpocené, toužebně zíral na jejich nahá těla, kterými ho provokovaly. Se smíchem ho objaly, během chvíle ztrácel pojem, která kundička se tře o jeho obličej a která z nich prohání jeho ocas. S propletenými údy se svíjeli ve vzájemném objetí, které vyvrcholilo jeho mohutným výstřikem lepkavých cákanců semene, aniž by zasunul.

Když se Dominika ráno probudila, zahanbeně přitáhla deku k bradě a snažila se nevnímat Míšinu ruku obemknutou kolem jejího zadku. Po chvíli vyklouzla z postele a ve sprše ze sebe důkladně smyla zbytky potku a zaschlého semene.
„Ty už jdeš?“ zamžoural na ni ospale David, když se přes něj natáhla pro zmuchlané spodní prádlo.
Beze slova se nasoukala do kalhotek, téměř s odporem ho letmo políbila a utekla pryč.

Cestou domů se chvěla zimou, léto pomalu končilo a chlad připomínal blížící se podzim. S pažemi sevřenými kolem ramen spěchala domů, kde se s úlevou zabořila do své postele.
„Nejsem na holky, tak proč se mi to tak líbilo s Míšou?“ byla její poslední myšlenka před usnutím.

Počet zobrazení: 4247

Autor

Navigace v seriálu<< Velmi blízké vztahy 14Velmi blízké vztahy 16 >>
4.8 83 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Moc pěkné. Jako vždy v této sérii. 5*

Sokar

Super serial, a peckova cast. Skoda ze do dalsieho pondelka tak daleko 👍

Martin

Krásné pokračování, líbí se mi postupné sbližování s Míšou.

jenom ja

Super,jen pokračuj

Juli

Nevím, proč šel „starý“efenix do šuplíku, tady se mi nezobrazují nové povídky, stejně občas čtu 😉 přiznám se že je to fajn.Tvoje tvorba určitě stojí za přečtení, děkuju za pokračování, Juli

Skyllla

Počet zobrazení se mi ukazuje, teď necelé 2000. Možná změnit prohlížeč. Povídka super 🙂

Doron

Skvelý seriál, prečítal som si všetky časti a už sa teším na pokračovanie

9
0
Would love your thoughts, please comment.x