tři nahé holky v posteli

Moničiny příběhy 10

Toto je 10 díl z 11 v seriálu Moničiny příběhy
Počet zobrazení: 113

Díl desátý – Veroničiny narozeniny

V sobotu ráno jsem se sice opět vzbudila sama, ale s pocitem, že sama snad nejsem. Po dlouhé době mi bylo opravdu dobře. Vzala jsem telefon a poslala Vaškovi SMS. Jeho odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Udělala jsem si snídani a přemýšlela nad svým životem. Tedy hlavně nad posledními pár dny. Přišlo mi, že jsem teprve nyní začala žít. Ale s tím bude zase asi konec. Vždyť mám nového přítele! Jakého přítele? To, že jsem se s ním vyspala, nic neznamená! Hádala jsem se sama se sebou ve svém nitru. Dám přednost mu, nebo nově získané sexuální svobodě? Zase ta má blbá plánovací a vše řešící povaha. Přece nemusím mít vše nalajnované dopředu! Dám tomu volný průběh a nebudu se vázat! Možná budu mít oboje? Možná nakonec nic? Ale nyní si užiju! Chlapi to také neřeší, tak proč bych měla já? Už nebudu blbá, zamilovaná slepice!

Z mého přemýšlení mě vyrušilo zvonění telefonu. Volá Lenka. „Ahoj, máš se? Máš už něco pro Veroniku? Já teda nic a už jsem naprosto zoufalá!“ spustila Lenka svůj kulomet. Prvně jsem nevěděla, která bije, ale velice rychle mi to došlo! Byla jsem na tom daleko hůř. Já na její narozeniny úplně zapomněla. Výborně, plán na dnešek je jasný. Rychle ze sebe udělat člověka a vyrazíme s Lenkou na nákupy a večer k Veronice. Vašek jel stejně s kamarády na víkend pryč, tak mám volno. Do prdele! Proč zase na něj myslím!? Nemusím se podřizovat, nebo snad omlouvat své jednání. Opět sama sobě nadávám.

Co koupit Veronice? Toto se pro nás ukázalo jako neřešitelný problém. Po dvou hodinách bloudění po obchoďáku jsme skončily v sexshopu. Ale znovu mě napadla stejná otázka. Co budeme proboha my dvě kupovat Veronice v sexshopu? Musím se přiznat, že z některých nabízených věcí jsem se i červenala. Hlavně ve chvíli, kdy k nám přistoupila prodavačka a myslela si, že jsme lesby. Čas bohužel neúprosně běžel a my musely něco vybrat a koupit.

Před šestou jsme se sešly před domem Veroniky a společně zamířily vstříc mejdanu, které prý bývají u Veroniky ve velkém stylu a divoké. O to větší bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že tu budeme jen my tři. Lenka se na to Veroniky hned zeptala.
„Hlavní párty bude příští týden v klubu. Ale chtěla jsem to nejdříve oslavit jen s vámi, takhle víc komorně a v klidu. Snad to nevadí?“ odpověděla pohodově Veronika.
Samozřejmě, že nevadilo. Předaly jsme Verči náš dárek, z kterého měla radost. Posadily jsme se a začaly jíst, pít a hlavně drbat.

Hlavním tématem jsem byla já a má středeční schůzka. Naštěstí jsem byla v rozpoložení, kdy jsem se neutápěla ve smutku a řešila to s nadhledem. Hlavní diskuze byla nakonec kolem vymýšlení trestu pro Martina a Adélu. Čímž byla hned z počátku navozena lehká erotická atmosféra. Celou tuhle teoretickou debatu brala nejvážněji Veronika, která mi zcela vážně slíbila, že se o potrestání Martina postará.

V této uvolněné atmosféře jsme se rychle dostaly k dalšímu velkému tématu, což se týkalo opět hlavně mě. Tím tématem byl minulý víkend. Veronika jen tak naznačovala, nechala na mě, zda to chci probírat před Lenkou. A já chtěla! Chtěla jsem vypadat jako zkušená, sebevědomá holka, a tak nějak mít navrch. Už mě nebaví být vždy za největší chudinku.
Lenka hltala naše zážitky se skoro otevřenou pusou a jistou mírou překvapení. Přesto se mi zdálo, že částečně ví, o čem mluvíme. Na mou přímou otázku odpověděla jednoznačně. O tomto Verčině spolku ví. Není jeho členkou, ale občas se jí s Verčinou pomocí podařilo něco málo zažít s lidmi ze spolku. Naše debata byla stále odvážnější a já začínala pociťovat ono známé šimrání v podbřišku.
V tomto rozpoložení jsem projevila zájem o „členství“ v klubu, z čehož byla Veronika nadšená a slíbila, že to také zařídí.

Večer ubíhal stále dál a my probraly spousty dalších zbytečných a nepodstatných věcí. Alkohol udělal také své a náš rozhovor měl neustále sexuální náboj, byť téma bylo jakékoliv. Probraly jsme i Lenčina přítele a já samozřejmě přiznala i svého „nového přítele“. Nejdříve mě holky vyzpovídaly a já musela ven se všemi detaily společného večera.

„To bychom mohly někdy uspořádat takovou menší swingers party v šesti!“ pronesla Verča další ze svých hlášek myšlených spíše vážně, než jako vtip. „Ne, teď vážně holky. Víte, co by mi udělalo radost? Co byste mi vlastně i mohly dát k narozeninám?“ položila spíše řečnickou otázku, na kterou ani nečekala odpověď a po menší odmlce pokračovala dál. „Ráda bych vás viděla, jak si to děláte spolu vy dvě!“

Nastalo ticho. Všechny jsme věděly, že to myslí vážně. Já jsem byla z celého večera pěkně nadržená a nějakým těm intimnostem bych se rozhodně nebránila. Navíc myslím, že jsem nebyla jediná a podobně jsme na tom byly všechny. Jen jsem si nebyla jistá, zda si chci lízat kundičku zrovna s Lenkou. Je to jiné než s Verčou, s Lenkou se znám strašně dlouho, jsme nejlepší kámošky. Ale mít s ní sex? To mě nikdy nenapadlo!
„Prosím, udělejte si to! … vlastně jen proto jsme tu dnes jen ve třech … nebo si to můžeme rozdat společně, vždyť mě už znáte obě…?“ přerušila Veronika opět ticho a snažila se smlouvat.

My jsme se s Lenkou na sebe dívaly a obě váhaly, zda ten krok udělat, zda překročit další tabu. Bylo jasné, že to ani jedné z nás není úplně nepříjemné. I přes lehkou přiopilost a nadrženost jsme si však uvědomovaly, že už nebude kroku zpět a náš vztah se tím změní na věky. Přesto jsme se k sobě naklonily a něžně se políbily na ústa. Po tom polibku bylo zřejmé, že do toho obě jdeme.

„Ale tak lehce bych jí to nedarovala…“ pošeptala mi Lenka. Přikývla jsem. „Můžeš nás, Veru, na chvíli nechat o samotě?“
Sice se jí moc nechtělo, ale na moment odešla. My se zatím s Lenkou shodly, jak jí vyhovět a přitom ji trochu potrápit. Každá jsme si vzala jedny pouta z našeho dárku a postavily jsme se k židli umístěné kousek od gauče.
„Už můžeš!“ zavolala jsem ji. Pohodlně jsme ji usadily na židli a každá jí k ní připoutala jednu ruku.

My jsme se vrátily na gauč a posadily se vedle sebe. Obě jsme byly viditelně nejisté a nervózní, ale obě jsme to chtěly. Naklonily jsme se k sobě a začaly se něžně líbat. Náš něžný polibek se změnil ve francouzák doprovázený vzájemným hlazením našich těl. Velice rychle jsme se vzájemně svlékly do podprsenek. Pokračovaly jsme v hlazení a líbání. Skoro to vypadalo, že se obě zdráháme pokračovat ve svlékání té druhé. Naše hlazení bylo žhavé a polibky sexy. Při dalším dlouhém pohledu na Lenčin sexy hrudníček jen v podprsence jsem si uvědomila, že obsah její podprsenky mi není neznámý. Už mnohokráte jsem ji viděla nahoře bez a vlastně i mnohem více, při společném převlékání v šatně před a po sportování. Vybavila jsem si její nahá ňadra. Najednou jsem se na ně nedívala jako na prsa kamarádky nebo kolegyně, ale na sexuální objekt. Dostala jsem na ně neovladatelnou chuť, musela jsem se s nimi pomazlit. Rozepnula jsem Lence podprsenku a doslova ji z ní strhla. Mé dlaně se přitiskly na její ňadra. Následně jsem se přisála ústy na její bradavky. Na zádech jsem ucítila Lenčiny ruce a i já přišla o podprsenku.

„Holky, prosím, odpoutejte mě!“ přerušila naše mazlení Veronika.
„Nene, chtěla jsi se jen dívat,“ zakroutily jsme obě hlavou. Načeš mě Lenka položila na záda a začala se věnovat mému tělu a hlavně ňadrům. Hladila mě a líbala. Bylo to nádherné a vzrušující.
Postupovala od mých ňader přes bříško až k lemu mých kalhot, které mi hned svlékla. Následně mi pomalinku stahovala kalhotky a jazykem zkoumala každé nově odhalené místečko. Roztáhla mi nohy a věnovala se mé mokré buchtičce.

„Holky, prosím! To se nedá vydržet. Odvažte mě!“ opět začala žadonit Veronika. Obě jsme ji se škodolibým smíchem s vzrušeným výrazem odmítly. Na její neutichající prosby jsme dál nebraly zřetel a opět se věnovaly svým tělíčkům. I já jsem svlékla Lenku zcela do naha a jazýčkem prozkoumala lasturku své kamarádky. Veronika evidentně trpěla. Naše vzájemné hrátky ji rozpálily do běla. Umírala touhou se k nám přidat. A my to moc dobře věděly! Po další sérii jejích proseb jsme se rozhodly jí částečně vyhovět, nebo ji potrápit ještě více? Posuďte sami.

Obě dvě, zcela nahé a roztoužené, jsme přišly až k ní. Daly jsme jí ochutnat naše bradavky. Neustále jsme se u toho líbaly a hladily. Jí jsme nic víc, než nám lízat bradavky nedovolily. Následně jsme jí svlékly sukni a krásně vlhké kalhotky. Obě jsme jen takovým letmým dotykem zkontrolovaly rozdrážděnost její kundičky. Uvolnily jsme jí pouta na jedné ruce, druhou ruku jsme jí však ponechaly připoutanou k židli.

„To abys neřekla, že nejsme kamarádky a nedovolíme ti na své narozeniny se ani udělat,“ dodaly jsme se škodolibým úsměvem a vrátily se na gauč.
Veronika protestovala, ale nebylo jí to nic platné. Okamžitě jsme si to s Lenkou začaly na gauči vášnivě rozdávat. Veronika za okamžik pochopila, že nic jiného než masturbace a pohled na dvě milující se kamarádky ji dnes nečeká.

Postupně jsme všechny, včetně Veroniky, dosáhly orgasmu. My jsme se ještě chvíli s Lenkou na gauči hladily. Poté jsme se rozhodly dokončit Veroničin trest za tuto fingovanou oslavu narozenin a chytit ji do vlastní pasti. Obě jsme se oblékly a k jejímu údivu odešly domů. Od dveří při loučení jsme jí jen tak mimoděk řekly, kde má klíč od pout.

Celou cestu domů jsme se s Lenkou dobře bavily. Byly jsme ve výborné náladě a zcela otevřeně se bavily o společném milování a vzájemném lízání kundiček.

Počet zobrazení: 113

Autor

Navigace v seriálu<< Moničiny příběhy 09Moničiny příběhy 11 – Dotazník >>
4.5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
FranK

Velmi barvitý popis situace, jsem zvědavý, jak se příběh vyvine
FranK

Martin

Zajímavé a barvité pokračování . Moc se mi líbilo potrestáni Veroniky 😀 Tak bych řekl , že to holkám ještě nějak stejnou formou vrátí . Jsem zvědav jaké bude příští pokračování .

harai

Mně se líbí ta fotka… Že by inspirace pro můj další seriál?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x