Moničiny příběhy 08 – Nedělní odpoledne II

Toto je 8 díl z 11 v seriálu Moničiny příběhy

Následně Mirek uklidil hrací desku a podal několik balíčků kartiček. Ostatním vysvětlil způsob pokračování společné hry. Každé pohlaví má svůj základní balíček karet, karty jsou navíc očíslované dle odvážnosti úkolů. K těmto dvěma základním sadám lze přidat i sady bonusové, skupinové úkoly a perverz, s jejichž přidáním všichni souhlasili. Následně dámám ještě navrhl, že jejich balíčky může vyměnit za jiné, které obsahují i kartičky s bi (lesbi) úkoly. Všechny souhlasily, jen Markéta trošku zaváhala. I ona souhlasila, když Mirek připomněl, že celá hra je samozřejmě na dobrovolnosti a platí, že nikdo nesmí být do ničeho nucen. Připustil, že některé úkoly, zvláště na kartičkách perverz, mohou být pro někoho přes čáru a je tedy právem každého jakýkoliv úkol odmítnout. „Občas se nám to stává, viď Luci,“ mrknul na svou ženu.

Mirek ještě náhodným vytažením zredukoval počet kartiček v balíčcích, aby jejich počet odpovídal zhruba počtu hráčů a nehráli jsme až do rána, než se dostaneme k těm nejpikantnějším úkolům. Hra nyní bude probíhat jen za pomoci kostky:

1 – společný úkol, 2 až 5 – úkol dle pohlaví a 6 – perverz.

Nyní už nikdo neměl zájem nad dalším prázdným tlacháním, všichni už se těšili, co vzrušujícího je čeká v následujících minutách. Poslední nezodpovězenou otázku, kdo bude házet první, vyřešil Mirek hodem kostkou. Přidělil nám čísla jedna až šest a hodil trojku, štěstí se usmálo na Veroniku.

„Hlaď si své tělo, máš na to minutu,“ zahájila Veronika prvním úkolem. Místo hlazení nám spíše předvedla masturbaci. Roztáhla nohy, které opřela o stůl, a okamžitě se začala hladit na poštěváčku. Druhou rukou si dráždila bradavky. V okamžiku, když si vsunula prstík dovnitř, ji Mirek zastavil, že její minuta uplynula. Všichni, včetně Veroniky, byli zklamaní, ale hra je hra.

I já jsem dostala úkol z hlavního balíčku. Na kartičce bylo následující: „Lehni si na záda, nech si zavázat oči a na dobu dvou minut nabídni své tělo ostatním k prozkoumání.“ Poprvé jsme využili připravené provizorní letiště. Téměř ihned po zavázání očí jsem pocítila cizí ruce snad na každé části svého nahého těla. Vlasech, ňadrech, bříšku, stehnech, nohách i buchtičce. Instinktivně jsem roztahovala nohy a nabízela se, ale dovnitř svůj prstík nikdo nestrčil. Bohužel dvě minuty utekly jako voda a tento velice příjemný zážitek byl u konce.

I Jirkův úkol vypadal zajímavě: „Zkontroluj bradavky všech přítomných dam. Pokud nebude některá vzrušená, tak to naprav.“ Jirka se rozzářil a obešel všechny dámy, každou pohladil po ňadrech a promnul jí bradavky mezi prsty. K jeho smůle byly všechny tvrdé, přesto si neodpustil bradavky své ženy olíznout.

Markéta nám vytáhla první společný úkol. „Představte se! Všichni se postaví do řady. Osoba vpravo vždy projde kolem všech ostatních. Vždy dotyčného políbí a pěkně jej pohladí po všech intimních partiích. Osoby stejného pohlaví se smí přeskočit.“
Tento úkol nás na chvíli zabavil, následně si Mirek vytáhl první perverzní úkol.
„Vyber si jednu z přítomných dam, poklekni před ní a po dobu dvou minut se starej o její nožky.“ Mirek si překvapivě vybral svou ženu. Cucal jí jednotlivé prstíky a ta si to doslova užívala.

První kolo zakončila Lucie dalším dívčím úkolem. „Vyber si jednoho spoluhráče a předveďte ostatním divokou líbačku a přitom se vzájemně smyslně hlaďte. 2 minuty.“ Volba Lucie padla na Veroniku. Obě holky se postavily doprostřed místnosti a vášnivě se do sebe pustily. Jejich jazyky se proplétaly a rukami se vzájemně hladily na zádech, ňadrech a zadečku. Veronika byla samozřejmě aktivnější a jen s tímto se nespokojila, na závěr jejich vystoupení ještě stihla podráždit Lucku mezi nohami.

Veronika následně dostala dívčí perverz úkol. „Požádej jednoho spoluhráče, aby ti naplácal 10 ran na zadeček.“ Veronika si vybrala Jirku, který si ji přehnul přes opěrák židle a s radostí se zhostil svého úkolu. Jeho dlaň pěkně mlaskala o půlky Verčina zadečku, mezi jednotlivými ranami jí navíc zadeček vždy hezky pohladil a občas se, jakoby náhodou, prstíkem dotkl i její kundičky, která se mezi lehce roztaženýma nohama krásně leskla.
Můj další úkol byla kuřba. Vybrala jsem si také Jirku, zdál se mi být po tom výprasku Veronice víc vzrušený. Bohužel má minuta utekla velice rychle, i když si nejsem jistá, zda na to stejně nahlížel i Jirka. Zdálo se mi, že měl co dělat, aby se mi neudělal.

Jirka následně dostal další společný úkol. „Všichni si kleknou na 4 a uděláte kruh. Každý vždy polaská zadní partie toho před sebou.“ Měla jsem štěstí a vyšel na mě zadeček Lucky, přece jen mi v tento moment přišel vhodnější dámský zadeček, než pánský. O můj se vzorně postaral Mirek.
Markéta si vytáhla další dívčí hru. „Vyber si jednu spoluhráčku a předveďte ostatním divokou líbačku a přitom se vzájemně smyslně hlaďte. 2 minuty.“ Na rozdíl od Lucky měla nyní Markéta na výběr jen z holek. A aby mi to nebylo líto, tak padla volba na mě. Nebylo to tak divoké, jako u předchozí dvojice. Něžně jsme se vzájemně líbaly a to nejen na ústa. Po těch dvou minutách bych se vůbec nebránila pokračování někde v postýlce. Už aby konečně k něčemu došlo.

„Vyzvi některou z dam k dvouminutové 69,“ zněl další pánský úkol Mirka. Ten si odvedl na letiště Veroniku a zaujaly předepsanou polohu. Mirek se snažil zasouvat jazyk hluboko do Veroničiných útrob. Ta jej naopak jemně dráždila na uzdičce a žaludu. Lucka zakončila druhé kolo dvouminutovou masturbací.

I Veronika si vytáhla vzrušující úkol. „Vyber si nějaký vibrátor, roztáhni nohy a nabídni své přirození na jednu minutu jednomu ze spoluhráčů.“ Volba padla na Mirka. Pěkně pomalinku jej do ní zasouval a zase vytahoval, krásně klouzala. Ona si přitom navíc dráždila bradavky.
„Vyjdi nahá ven,“ zněl další perverz úkol pro mě. Wau, pěkně přiostřuje. Přiznám se, že v první okamžik jsem chtěla úkol odmítnout, ale nakonec jsem se nechala vyhecovat k pro mě skoro nepředstavitelné věci. Nahá jsem seběhla po schodišti tři patra do přízemí, přivolala si výtah a vyjela zase zpět. Ty pocity, kdy jsem nahá vyběhla z bytu a kdy jsem nekonečně dlouhou dobu čekala dole na výtah byly nepopsatelné.

„Připravená kundička…“ byl další sexy úkol pro Jirku. Dle pokynů na kartičce musely všechny holky vedle sebe kleknout na čtyři a vystrčit zadeček. Jirka ke každé přišel a strčil jí jeden prstík do kundičky. Jeho úkolem bylo vybrat nejvíce vlhkou dívku a tu pak odměnit jedním zasunutím svého penisu. Jako vítězku vybral Lucku. Nasadil si prezervativ a pomalinku do ní zajel. Jenže se mu nechtělo ven, oba věděli, že další příraz nebude, takže tam takto spojeně klečeli. My ostatní jsme hlídali, aby nedocházelo k nepovoleným pohybům. Naštěstí oba věděli, kdy přestat.
Podobný úkol čekal i na Markétu. Měla si důkladně prohlédnout všechny penisy a ten, který se jí zdál nejvzrušenější si osedlat, rovněž měla nárok jen na jeden dosed. Na výběr měla jen dva penisy, z nichž si vybrala ten neznámý Mirkův. Ten se okamžitě položil na záda, Markéta mu navlékla kondom a pohodlně se usadila. Ani jí se nechtělo dolů. Lucka proto podala Mirkovi kostku, ať klidně hází vleže.
„Vyber si dvě holky, které se budou na dvě minuty starat o tvůj penis.“ Jeho volba padla na mě a Veroniku. Nejdříve jsme z něj musely doslova násilím sundat Lucku, která nám jej nechtěla půjčit. Ostatní nám už škodolibě měřili čas. Nakonec nám zbylo jen něco přes minutu, ale i tak si to Mirek užil. Lucka dostala hromadný úkol. Byla to vylepšená verze předchozího kruhu. Tentokrát ve stylu 69. Jeden vždy klečel, jeden ležel na zádech a takto krásně jsme se po dobu dvou minut orálně uspokojovali. Dle vydávaných zvuků a sténání už někteří neměli daleko k orgasmu.

Veronika zahájila další kolo perverzním úkolem. „Po dobu dvou minut si dráždi kundičku za pomoci libovolného neerotického předmětu, který najdeš v místnosti.“ Veronika se rozhlédla, chvíli přemýšlela a nakonec sáhla po prázdné láhvi od vína. Roztáhla nohy a předvedla nám úchvatné divadlo. Levou rukou se dráždila a pravou se šukala tou lahví. Parádně to rozjela. Po chvíli už ji láhev zajížděla neskutečně hluboko. Její zvukový projev naznačoval míru jejího vzrušení. Když ji Mirek po dvou minutách utnul, tak mi ji bylo skoro líto. Byla už určitě tak blízko k orgasmu. Naštěstí pro ni zněl můj další úkol následovně. „Za pomocí úst přiveď jednoho spoluhráče (spoluhráčku) k vrcholu.“ Tady jsem ani snad neměla na výběr. Klekla jsem si mezi Veroničiny nožky, posunula jí zadeček na okraj sedačky a pěkně si ji roztáhla. Několikrát jsem jí něžně olízla poštěváček, celá se roztřásla vzrušením. Následně jsem jazyk zabořila hluboko do jejího nitra. Byla jako studánka, krásně mokrá a roztažená. Navíc měla zajímavou chuť. Já však věděla, že musím s jazykem ven a opět se soustředila na její poštěváček. Má hra netrvala příliš dlouho a Veronika se rozklapala v bouřlivém orgasmu.

„Po dobu jedné minuty se nech orálně uspokojovat na veřejnosti.“ Zněl další úkol pro Jirku ze skupiny perverzních. Ten si k provedení úkolu nevybral společnou chodbu, ale balkon a bohužel mě. Bez ostychu vyšel na balkon, zády se opřel o zábradlí a jeho trčící penis směřoval do místnosti. To mně se chtělo na balkon daleko méně. Nakonec jsem si klekla na čtyři a v této pozici vyšla na balkon tak, aby ze mě případní zvědavci z ulice viděli co nejméně. Minuta naštěstí rychle utekla a já se šla rychle schovat zpět do bezpečí bytu.

„Vyber si spoluhráče a spoluhráčku. Od spoluhráče se nech uspokojovat, po 30 vteřinách penisem, o spoluhráčku se naopak postarej ty. Hra končí prvním orgasmem,“ zněl úkol pro Markétu. Ta si vybrala kompletní domácí pár. Položila se na záda a roztáhla na Mirka nohy. Ten se ústy staral o její klín, zatímco jeho žena si klekla nad obličej Markéty. Dle vzdechů a vlhkosti obou kundiček byla naprosto jasná míra vzrušení obou žen. I Mirek se nemohl dočkat, až svůj penis zasune do Markétina připraveného přirození, už během těch prvních 30 vteřin si nasadil kondom.

„Pojď na čtyři! Chci Tě zezadu!“ začal si Mirek holky dirigovat po uplynutí 30 vteřin. Markéta mu vyhověla a vyšpulila na něj zadeček s otevřenou a připravenou buchtičkou. Lucka si před ní lehla na záda a tu svou nastavila Markétě. Mirek chytil Markétu za boky a pěkně do ní bušil. Po chvíli bylo jasné, že souboj o orgasmus se odehrává hlavně mezi ním a Luckou. Tuto soutěž vyhrál. K Lucčině nelibosti přestala Markéta, přesně ve chvíli Mirkova prvního výstřiku do ní, s drážděním už také skoro hotové Lucky.

„Orálně připrav svou partnerku k sexu (30 vteřin stačí) a poté ji nabídni libovolnému spoluhráči. Hra končí orgasmem prvního z nich.“ Tak toto mi přišlo jako dost perverzní úkol, ale uspokojený Mirek se jej ujal statečně a na oplátku připravil svou partnerku Jirkovi. Položil Lucku na záda a pěkně ji vydráždil. Spokojeně se tvářící Jirka si zatím nasadil kondom. Jakmile mu Mirek uvolnil místo, tak okamžitě zasunul svůj penis do Lucky a pomalým pravidelným tempem ji projížděl. Nikam zvlášť nespěchal. Pomalinku, ale až na doraz a poté vyjel žaludem skoro ven a opět zajel, co to šlo. Soulož si řídil až do svého výstřiku. Lucka měla i tentokrát smůlu. Byla už nepředstavitelně vzrušená, ale orgasmu ne a ne dosáhnout. I já s Veronikou jsme se nyní cítily trocho mimo hru a samy jsme si nenápadně občas zajely rukou mezi nohy.
Další úkol si tahala Lucka v naději na brzké uspokojení a toho se jí dostalo. „Nech si zavázat oči a pohodlně se polož. Ostatní tě všemi dostupnými prostředky přivedou k orgasmu.“ Těch rukou a úst bylo na jedno nebohé dívčí tělíčko až moc. Lucie si tuto naši hru užila od prvního polibku na bradavku, až po poslední záchvěv odeznívajícího orgasmu. Jediná její smůla byla, že ani jeden z pánů nebyl nyní schopen větší akce, bohužel jsme si všechnu munici vystříleli hned na začátku, hra však pokračovala dál. Oba pánové, i jejich partnerky, nás navíc ujistili, že není všem dnům konec.

Páté kolo zahájila Veronika společnou soutěží. „Rozděl spoluhráče do dvojic. Vyber polohu a způsob a urči, kdo bude uspokojován a kdo uspokojovat. Hra končí orgasmem prvního soutěžícího. Jeho spoluhráč si za odměnu může vybrat od koho a jak si to nechá udělat také.“ Verča naštěstí nebyla škodolibá a vyzvala mě a Markétu, ať si vedle ní lehneme na letiště a roztáhneme nožky. Pro sebe si vybrala mrštný ženský jazýček Lucky, mně přidělila Jirku a Markétě Mirka. Ležela jsem uprostřed, takže jsem měla na vše výborný výhled. Všechny tři jsme si u toho dráždily bradavky a užívaly si divokou jízdu jazyků v našich klínech.

„Ano. Ááách, ano!“ konečně jsem se dočkala. Mým tělem projel elektrizující orgasmus. Když jsem získala zpět vědomí, všimla jsem si až skoro vražedného pohledu rozžhavené a stále nadržené Markéty. Naštěstí pro ni si ji Jirka vybral, jako svou odměnu. A vzhledem k tomu, že jeho chlouba ještě není schopna akce, tak se rozhodl, že se uspokojí skrz jazyk v rozkroku své ženy. Ta okamžitě zaujala původní pozici a její muž si s ní zkušeně pohrával. Velice dobře ji znal, takže věděl, co a jak. Přestože ji mohl přivést k orgasmu téměř okamžitě, tak ji nedal nic zadarmo. Bylo to velice vzrušující divadlo. Markéta se již téměř neovládala. Kňourala a skučela blahem, prosila svého muže o orgasmus. Ten ji však trápil téměř k nepříčetnosti, než ji konečně dopřál tu uvolňující vlnu, která projela celým jejím tělem.

Vyčerpaná Markéta ležela na matraci a zhluboka se vydýchávala. Už opět připravený Jirka se rozhlédl kolem sebe. Lucka se starala o penis svého muže, který již také nabýval do provozních rozměrů. Já jsem seděla vedle Veroniky, obě jsme měly roztažené nohy a dráždily se. Jirka se k nám přitočil a začali jsme si hrát ve třech. Žádné další kartičky se již netahaly, prostě si teď užíval každý s každým…

Autor

Navigace v seriálu<< Moničiny příběhy 07 – Nedělní odpoledne IMoničiny příběhy 09 >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Šmajda

To je aspoň zábavná týmová hra a ne jako upocený nudný fotbal :-D.
Povídka se mi moc líbí a rád bych ještě jednou poděkoval Monice za dopsání tohoto dílu ;-).

Reniem

Naprostý souhlas!Jen teda nevim,kde jsem udělala chybu,ze jsem takovouhle tymovou hru nikdy nezažila;-P 😀

Martin

Takových nás bude asi více . Když jsem byl na nějaké párty , vždy se jen chlastalo a jedlo 🙂

Šmajda

Hledáte špatně 😉

Reniem

A hele,mrknutí 😉😄

Martin

Jsem rád , že Monika dopsala tento díl . Věřím , že nebyl poslední . Bylo by to škoda .

Martin

Moniko díky za další krásné a čtivé pokračování . Jen doufám , že tento díl bude mít pokračování .

7
0
Would love your thoughts, please comment.x