Moničiny příběhy 05

Toto je 5 díl z 11 v seriálu Moničiny příběhy
Počet zobrazení: 80

Díl pátý – Marek

Čtvrtek jsem strávila esemeskováním s Veronikou. Byla jsem skoro jako čerstvě zamilovaná. Celý den jsme vydržely si vzájemně psát vzrušující sexy zprávy. Mou dobrou náladu mi nemohly zkazit ani narážky na můj rozchod jistých dobrých duší v práci. Večer jsem se dokonce odhodlala, zajít si na večeři do své oblíbené restaurace. Proč by vlastně nemohla singl holka jít sama na večeři? Hezky jsem se upravila, namalovala. Dala jsem si záležet na výběru spodního prádla a doplnila jej sexy šatičkami. Co kdyby náhodou… Náhodou se však nestalo vůbec nic! I když několik chlapů po mě nenápadně pokukovalo, všichni tam však byli s partnerkami. Večeře byla výborná. Chystala jsem se zaplatit a jít domů. V tom mi pípla další SMS od Veroniky.
„Co děláš zítra večer a v sobotu?“
„Nic. Doufala jsem, že něco podnikneme spolu.“
„Ok. Tak si nic neplánuj. Něco vymyslíme. A nevadí, že to nebude jen ve dvou?“
„Nevadí!“ odpověděla jsem nedočkavě
„Ok, ještě ti napíšu.“

Zaplatila jsem a šla domů. Celou cestu jsem přemýšlela nad tím, co si pro mě Verča vymyslí. Mou fantazii dráždila hlavně ta poznámka, že to nebude jen ve dvou. Po příchodu domů mi ještě zavolala a požádala mě o nějakou mou fotografii, ideálně erotickou. Hned jsem si sedla k PC a probírala se svou nedávno nafocenou galerií. Tak se ty fotky přece jen budou hodit. Měla jsem ve Veroniku důvěru a vybrala jsem jí 5 celkem odvážných fotek. Chtěla jsem ji potěšit. Dvě v sexy prádýlku, jednu jen v kalhotkách, jednu zezadu na čtyřech s roztaženou mušličkou a jednu s vibrátorem mezi nohama.
„Wau, holka, ty se nezdáš!“ pípla mi od ní SMS.

V pátek jsem celé dopoledne hypnotizovala telefon a stále nic. Sama jsem napsala Verči asi dvě SMS, ale stále bez odpovědi. Ta nejistota věcí budoucích mě sžírala. Po návratu z oběda začal telefon konečně zvonit. Volala Veronika. Celkem stroze mi oznámila můj plán dnešního večera. Dala mi adresu, na kterou se mám dnes večer přesně v 18:00 dostavit. Bude mě tam čekat nějaký její kamarád, který mě ojede. Následně mě bude ve 20:00 čekat v klubu. Mé tělo se okamžitě roztřáslo strachem a vzrušením.

Ten den jsem toho už moc nenapracovala. Neustále jsem přemýšlela nad vzniklou situací. Mám jít, jako nějaké holka na jednu noc, k naprosto neznámému klukovi a mít s ním sex? Byla jsem rozpolcená. Část mého já mi říkalo, ať nikam nechodím, ale větší část mého nitra hořela touhou, zvědavostí a nedočkavostí to udělat. Navíc jsem měla ve Veroniku absolutní důvěru a věděla jsem, že by mě neposlala k nějakému slizkému úchylákovi.

Doma jsem se vykoupala, upravila hladkost mé broskvičky, navoněla se, namalovala, oblékla si vybrané sexy prádélko, které jsem doplnila sexy oblečením a černými jehlovými lodičkami. Poslední kontrola mého zevnějšku před zrcadlem a se staženým žaludkem a chtíčem mezi nohama se vydala na cestu. Poslední zaváhání u zvonku, které prodloužily neustále chodící lidi. Neměla jsem v úmyslu do domácího vrátného mluvit před publikem. Konečně sama. Zvoním.
„Prosím?“
„A… ahoj, tady Monika, já… já…“ koktala jsem do mikrofonu.
„Jo, jasně. Pojď dál! Třetí patro,“ přerušil mé koktání a okamžitě zabzučel.

Rekapitulovala jsem svou situaci. Poslední možnost se otočit a odejít. Ta tři patra byla nekonečná. Ale já nechci odejít. Chci to! Chci se nechat ošukat cizím chlapem. Konečně stojím před jeho dveřmi. Ty se otevřou a já konečně vidím onoho neznámého. Jedná se o sympatického třicátníka sportovní postavy.

„Ahoj, já jsem Marek,“ představil se a podal mi ruku.
„Já jsem Monika a přišla jsem… vlastně mě posílá…“ opět jsem se zakoktala.
„Vím, jsi Monika a přišla jsi si se mnou zašukat!“ pronesl na hlas přes celou chodbu.
„Jo, tak nějak…“ usmála jsem se na něj stydlivě.
„Takže jestli se Ti líbím, tak pojď dál a vlítneme na to!“

Líbil a také jsem neměla v úmyslu v této debatě pokračovat na chodbě. Vešla jsem dovnitř a zavřela dveře.

„Pusu na tykání?“ navrhl.
„Jasně, já jsem Monika,“ představila jsem se znovu.
Pusa však byla francouzská a místo potřesení ruky jsem ucítila jeho ruku na svém ňadru. Instinktivně jsem mu chtěla vlepit facku, ale naštěstí jsem se včas ovládla. On opravdu neztrácel čas a během pár dalších okamžiků jsem tam stála s částečně vytaženými kozami z podprsenky a jeho ruka zkoumala mou lasturku pod kalhotkami. Rychle jsem se vzpamatovala a strčila svou ruku do jeho trenek.
Nahmatala jsem penis slušných rozměrů, trošku ho pohonila. Naznačila jsem mu, že bych se ráda přesunula do nějakého pohodlnějšího pokoje. Zavedl mě do ložnice. Posadil se na postel a vyzval mě, ať mu udělám striptýz, dokonce i pustil slušnou hudbu.

Postavila jsem se zády k němu a začala se pohupovat v bocích. Celý striptýz jsem začala trochu netradičně a to svým zpětným oblečením. Porovnala jsem svá ňadra v podprsence, zapnula si zpět blůzku a stáhla sukni na její místo. Měla jsem přitom dost času na přemýšlení. Připadala jsem si jako Demi ve filmu Striptýz. Strašně mě to vzrušovalo.
Ještě chvíli jsem se takto pohupovala a čekala na změnu rytmu písničky. Otočila jsem se čelem k němu a v divokém rytmu písničky, a v zápalu vzrušení, jedním tahem roztrhla svou blůzku a odhodila ji do kouta. Divoce si hladila svá prsa zatím uvězněná v podprsence. Hudba zvolnila, opět jsem se jen pohupovala v bocích a přitom nechala spadnout sukni ke kotníkům. Otočila jsem se k němu zády. Hluboce se předklonila a nabídla pohled na svůj zadeček, po kterém jsem se několikrát plácla. Postavila jsem se a stále zády k němu si svlékla podprsenku. Chvíli jsem takto ještě tancovala. Ňadra jsem skryla do dlaní a jen v tangách jsem se posadila na jeho klín a vrtěla tam svým zadečkem.

Jasně jsem cítila jeho tvrdý penis. Dal mi své ruce na prsa a pohrával si s nimi. Měla jsem pocit, že jeho penis je stále větší. Už jsem to nemohla vydržet, musela jsem ho vidět. Povalila jsem ho na postel a jedním tahem mu svlékla kraťasy i trenky.
„Wau!“ málem jsem vykřikla nahlas. Byl to rozhodně největší penis, který jsem měla možnost takto naživo vidět, i když ta konkurence nebyla zatím příliš velká. Okamžitě jsem se na něj vrhla a začala si s ním pohrávat. K mému potěšení, později možná už i zděšení, ještě zvětšil své rozměry. To se do mě přece nemůže vejít! S lehkými obavami jsem si s ním pohrávala a prsty se snažila nenápadně přeměřit jeho rozměry. Marek odhadl mé lehké obavy.
„Neboj, já si tě připravím,“ pronesl s chápavým úsměvem ve tváři.

Přetočil mě na záda a svlékl mi tanga. Jazykem se zaryl do mé buchtičky a začal ji nádherně zpracovávat. Jakmile byla dostatečně promazaná, tak zapojil i své prsty. Nejprve jeden, poté i druhý a třetí. Nezapomínal přitom na práci svého jazyka. Krásně jsem mazala a užívala si to. Pohrával si s mým vzrušením. Po několikátém přerušení hrátek těsně před cílem se zvednul a já měla opět krásný výhled na jeho monstrózní kopí.

„Chceš ho zkusit?“ položil řečnickou otázku a nasazoval si na něj kondom. Na špičku pro jistotu přidal pořádnou dávku gelu. Než jsem si stihla rozmyslet, jaká poloha by pro mě byla optimální, tak se přesunul zpět mezi mé nohy. Rukama mi roztáhl nohy od sebe a špičkou svého bodce se přitiskl na kraj mé buchtičky. Přestože jsem byla z předchozího hraní celkem roztažená, tak se do mě dostával centimetr po centimetru. Normálně by se mi tam nemohl vejít! Naštěstí byl něžný a ohleduplný.
Ta těsnost našeho kontaktu a přetlak mezi nohama celkem rychle způsobily své a já dosáhla prvního dnešního orgasmu. Po celou dobu mě šukal a při každém mém záchvěvu se dostával hlouběji a hlouběji, až jsem jej ucítila na samém dně, kde zůstal chvíli bez pohybu a nechal mě v klidu vychutnat si pocity odcházejícího orgasmu.
Takhle s plnou kundou to pro mě bylo nové a neznámé. Bylo to však super. Když viděl, že jsem se definitivně uklidnila, tak opět rozpohyboval svůj nástroj a dál do mě bušil. Má kundička již jeho rozměry plně akceptovala, i když ten kontakt byl stále velice těsný a intenzivní. Sama jsem navrhla změnu pozice a šla nahoru.
Další jeho obrovskou výhodou byla jeho výdrž. Přivedl mě k dalšímu neskutečnému orgasmu s jeho tvrdou kládou uvnitř mé buchtičky, než konečně skropil má prsa a obličej obrovskou dávkou spermatu.

Musela jsem se jít omýt do sprchy. Při mém návratu mě šokoval svou otázkou: „Tak co, kočko, dáme ještě jedno číslo?“
Myslela jsem, že blafuje, takže jsem provokativně souhlasila. Neblafoval!

Do klubu jsem samozřejmě přišla pozdě. Musela jsem se jít domů převléknout, navíc jsem zjistila, že mi trochu dělá problém chůze s nohama u sebe. Veronika se rozesmála a poťukala si významně na hodinky.
„Kolik?“
„Kolik, co?“
„Nedělej blbou, kolikrát ti to udělal?“

S rudým obličejem jsem přiznala všechny čtyři orgasmy. Naše debata se točila hlavně kolem Marka.
Ještě nedávno bych nevěřila, že je něco takového možné. Myslela jsem, že chlapi s takovou výbavou jsou jen v pornu a ta jeho výdrž! Musela jsem Veronice za tu zkušenost poděkovat. Ta se začala dosti výrazně pokukovat po hodinkách a řekla mi, že má dnes večer ještě něco domluvené a za chvíli bude muset jít. Proto naši debatu nasměrovala k zítřku.
Zprvu mluvila tak trochu v hádankách, ale když jsem se neustále ošívala a nechtěla s ní nikam jet úplně naslepo, tak jsem se pár podrobností dozvěděla. Pojedeme večer na chatu k nějakému jejímu známému, kde na mě bude čekat větší množství lidí a ti mě budou smět ojet. Více podrobností mi nechtěla prozradit, prý je má nevědomost součásti hry a vzrušení. Bohužel jsem se opět projevila jako srab a vzala si do rána čas na rozmyšlenou.
Doma jsem si za tuto svou zbabělost nadávala a ještě tentýž večer poslala Veronice SMS, že s ní pojedu kam bude chtít a udělám vše, co mi řekne.

Počet zobrazení: 80

Autor

Navigace v seriálu<< Moničiny příběhy 04Moničiny příběhy 06 >>
4.8 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x