Moničiny příběhy 04

Toto je 4 díl z 11 v seriálu Moničiny příběhy

Díl čtvrtý – světlé zítřky

Ráno po probuzení jsem si všimla nové SMS na svém telefonu.
„Ahoj Moniko, velice ráda. Co třeba hned zítra? Verča“
Okamžitě jsem se vrátila ve vzpomínkách k včerejšímu večeru. Takže jsem to nakonec opravdu poslala. Nyní, s čistou hlavou, jsem si však nebyla jista, zda to opravdu chci udělat. Čas odeslání SMS je 22:46, takže zítra je dnes. Ještě lepší! To nemám moc času na přemýšlení. Odložím telefon. Musím se nachystat do práce. Tam nejsem schopna myslet na nic jiného. Jedna má část to rozhodně udělat chce. A moc! Druhá část se za to stydí a nedovede si představit dráždit jazykem rozkrok jiné ženy. Současně si však uvědomuji, že při zrušení, nebo odmítnutí setkání, už nemusím od Verči dostat další šanci. Rozklepanýma rukama a bušícím srdcem odpovídám na její SMS.
„V 18:30 u mě?“
„OK, moc se na tebe těším!“
Výborně. Už není cesty zpět. Celý den jsem jako na trní a přehrávám si všechny možné scénáře. Ano, těším se. Verča mi to jistě krásně udělá. Ale ani já ji nemohu odbýt jako posledně. Ano, už jsem vnitřně připravena se dotýkat její kundičky a i si s ní snad pohrát. Ale nevím, zda ji zvládnu vylízat…

Doma jsem připravila láhev vína a nějaké občerstvení. Dala si sprchu, upravila se, oblékla sexy soupravičku spodního prádla, sukýnku a halenku. Verča by měla každou chvíli přijít. Jsem nervózní, jako před prvním sexem. Slyším zvonek. Už je tady. Je podobně sexy oblečená jako já. Políbíme se na přivítanou a naznačím jí, ať se posadí, že bych nechtěla nikam spěchat. Verča to pochopila.

Obě holky si sedly a začaly klábosit. Obě věděly, proč tu jsou a co chtějí. Jejich rozhovor byl od začátku plný erotického napětí, dvojsmyslů a narážek. Monika se opět velice zajímala o Verčiny erotické zážitky a snažila se představovat, že by to sama prožívala. Vína v láhvi ubývalo a oběma holkám již pěkně vlhly kundičky. Normálně by se Veronika na Moniku dávno vrhla, ale nechtěla ji vyplašit. Snažila se ji spíše navnadit a vyprovokovat k nějaké její iniciativě. Což se jí podařilo.

Monika si přisedla blíže a začala Veroniku líbat a hladit. Ta ji vše hned oplácela. Jen toto jí ale nestačilo, pozvolna začala Moniku svlékat. K jejímu potěšení i Monika svlékala ji. Vzájemně se svlékly až do spodního prádla a jejich mazlení nabíralo na obrátkách. Monika dokonce svlékla Verči jako první podprsenku. Ústy ji dráždila na bradavkách, a dokonce se odhodlala jí vsunout dlaň pod kalhotky. Verča si chvíli užívala a poté se rozhodla to Monice oplatit. I ona si užívala příjemné pocity.

„Promiň, ale…“ špitla Monika. Větu však nedokončila.
„Promiň co? Klidně to řekni? Neboj se…“ Verča dál Moniku hladila. „Co jsi mi chtěla říct? Nestyď se.“
„No, já… já nevím, jak to říct… nechci tě urazit, ani to nemyslím špatně… ale nemohly bychom jít nejprve do sprchy?“ Verča se na Moniku jen něžně usmála.
„Jasně! Můžeme si je umýt vzájemně. Souhlasíš?“
Monice po této odpovědi spadl kámen ze srdce. Vděčně se usmála na Verču a vášnivě ji políbila.

Obě holky se přesunuly do koupelny. Monika zapnula sprchu a nastavila teplotu vody. Jakmile Verča viděla, že je vše Ok, tak se přitlačila na Moniku a i v prádle vklouzly obě do sprchy pod proud padající vody. Voda způsobila své a oblečení se stalo poloprůhledným. Holky se líbaly a mazlily. Zbytky jejich oblečení byly velice rychle na obtíž. Verča je obě svlékla do naha. Poté si vzala do rukou sprchu a poklekla před Moničin klín. Začala její kundičku masírovat proudem tekoucí vody. Tuto masáž střídala se svým hbitým jazýčkem, který si pohrával s klitorisem, závojíčky a dral se dál, hluboko do nitra otevírající se kundičky. Monika si dráždila vzrušené bradavky a užívala si těchto nádherných pocitů. Verča by ji normálně přivedla až k orgasmu a dopřála jí, vychutnat si ty báječné pocity až do konce, ale měla strach z opětovného opadnutí jejího vzrušení. Podala Monice sprchu a naznačila jí, že nyní může ona provést očistu jejího přirození.

Monika okamžitě poklekla a nasměrovala proud vody mezi nohy Veroniky. Verča ke svému potěšení záhy ucítila Moničin prstík na své třešničce. Netrvalo to ani příliš dlouho a Monika začala pozvolna vsouvat prstík do Verčiné kundičky. Monika byla velice vzrušená a to jí naštěstí zabránilo přemýšlet nad svým počínáním. Když Veronika ucítila první nesmělý dotyk jejího jazyka na své kundičce, tak byla v sedmém nebi. Od Moniky to bylo spíše takové nezkušené objevování dámského přirození. Na druhou stranu dobře věděla, co se líbí jí samotné a snažila se podle toho chovat. Verču, krom těchto příjemných pocitů, vzrušovaly i představy, že je první žena, s kterou si Monika takto hraje. Kombinace těchto dvou věcí ji přivedla až k orgasmu. Moniku záchvěvy Verčiny kundičky trochu zaskočily. Nedostala však čas na velké přemýšlení. Veronika ji okamžitě přitlačila na stěnu sprcháče a také dokončila své dílo.

Holky se osušily a oblečené jen v ručnících se přesunuly zpět do obýváku. Monika oběma dolila víno. Téma jejich rozhovoru se lehce změnilo. I když vlastně né tak úplně. Jen místo Verčina vyprávění o svých zážitcích to bylo nyní o jejích otázkách a Monika se rozvyprávěla o svých touhách a snech. Zprvu se trochu styděla, ale za chvíli se s dopomocí Veroniky a vína uvolnila. Vyprávěla o svých minimálních zkušenostech se sexem, ale hlavně o svých touhách, snech a představách. Chvílemi byla i Veronika překvapená. Vůbec netušila, co vše v Monice dřímá a kam až je její podvědomá touha a chtíč ochotný zajít. Hlavně, když už skoro hodinu vyprávěla o své submisivní stránce. Mimo to se svěřila s touhou zažít pořádný grupáč, z čehož najednou přeskočila do své dominantní role, aby to proložila různými perverzními nápady v obou rolích. Vše mělo společného jmenovatele. Toužila po pořádném sexu a měla opravdovou chuť zkoušet vše nové a experimentovat. Verča už teď věděla, že nezůstane u jedné noci a s Monikou si ještě užije spoustu krásných zážitků.

Obě holky už byly zase v objetí a vzájemně si hladily kundičky, které byly z toho vyprávění nádherně šťavnaté.
„Chceš něco vyzkoušet?“ zeptala se Veronika.
„Ano! Ráda!“ skoro vykřikla Monika nedočkavostí.
Veronika za pomocí šátků připoutala Moniku k její posteli do tvaru X. Poslední šátek jí uvázala přes oči. Monika byla nyní oslepena a vydána Veronice na milost.

Ležela jsem na posteli, zhluboka dýchala a za pomocí sluchu se snažila vnímat vše, co se kolem mě děje. Věřila jsem, že mě čekají samé příjemné věci, přesto jsem pociťovala mimo vzrušení i strach. Veronika mě začala líbat na ústa, ucho, krk, ramena, ňadra, bradavky a postupně pokračovala až dolů k prstům na mých nohách. Jediné místo, které vynechala, byla má roztoužená a rozpálená kundička. Díky mé slepotě jsem si každý její dotyk užívala dvojnásobně.
Sedla si rozkročená na můj klín. Cítila jsem blízkost její horké kundičky u té své. Ten pocit mě ještě víc rozpaloval. Nahnula se, musí na mě skoro ležet. Cítím, jak se dotýkají naše bradavky. Úmyslně se tře svými o ty mé. Cítím blízkost jejího dechu. Naše bradavky se na sebe tlačí. Tiskneme se ňadro na ňadro a ona mě začíná opět vášnivě líbat.
„Chceš lízat kundičku?“ pošeptá mi sladce do ouška.
„Ano! Ano! Chci!“ křičím vzrušeně, nedočkavá těch nádherných, slastných pocitů. Vnímám každý její pohyb. Její hrudník se odtahuje od toho mého. Vnímám její tělo. Místo mezi mé nohy se však její pánev přesouvá k mé hlavě. Cítím vůni a horkost její kundičky. Začínám si uvědomovat význam její otázky. Mé slastné pocity se odkládají. Napřed se musím postarat o ni.

Vnímám blízkost jejího přirození. Má ústa se už dotýkají její kundičky. Vyplazuji jazyk a dotýkám se jí. Lehce se zarazím. Chutná jinak než ve sprše. Tam byla skoro bez chuti, šťávy byly neustále omývány vodou. Toto je její pravá chuť. Mé strnutí však netrvá dlouho. Ta chuť není špatná. Navíc jsem maximálně vzrušená, a dokonce mě nyní i vzrušuje představa lízání kundičky plné šťáv. Zalíbilo se mi to a strkám svůj jazyk hluboko do její lasturky. Cítím, jak mi její šťávy tečou po obličeji. Vnímám její zrychlený dech. Najednou, k mému zklamání, se nadzvedne.
„Jsi šikovná, zasloužíš odměnu,“ otáčí se. Zůstává rozkročená nad mou hlavou. Cítím její blízkost, ale nedostanu se k ní. Zato však cítím její jazyk a prstíky na své kundičce. Chvíli si se mnou hraje jen ona. Následně cítím, jak se její pánev posouvá na dosah mých úst. Můj jazyk se dává okamžitě do díla. Má ústa jsou nedočkavá dalšího přísunu jejích milostných šťáv. Obě dvě začínáme cítit to známé napětí a následné uvolnění. Prodělaly jsme první společný orgasmus.

Ještě dobrou půl hodinu jsme spolu ležely v posteli a povídaly si. Verča zjišťovala, jak moc vážně myslím ty představy, o kterých jsem mluvila. Zda bych je opravdu chtěla realizovat? Jasně, že chtěla! Verča mi slíbila pomoc s jejich realizací. Nakonec mě vášnivě políbila, rozloučila se a odešla.

Dnes večer jsem po dlouhé době usínala naprosto spokojená a s krásným výhledem do budoucna.

Autor

Navigace v seriálu<< Moničiny příběhy 03Moničiny příběhy 05 >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x