milování klasika

Moničiny příběhy 09

Toto je 9 díl z 11 v seriálu Moničiny příběhy
Počet zobrazení: 36

Díl devátý – Vašek

Další týden začal relativně poklidně. Možná jsem za to byla i ráda a snad jsem si i tento normální, nudný běh světa na chvíli i užívala. Což je paradox, protože před týdnem, dvěma by mě to ani ve snu nenapadlo. Ani v práci už jsem nebyla téma číslo jedna. Přece jen nic není staršího než včerejší drb. A těch pár pipin, co se v tom chtělo rýpat, mě opravdu nezajímalo. Samotnou mě překvapilo, jak moc jsem byla nad věcí. Dokonce jsem i našla odvahu a dost sebevědomí, abych pozvala svého ex na večeři, abychom si vše vyjasnili. Samozřejmě každý za své! Jídlo za něj platit nehodlám.

Svěřila jsem se se svým plánem Lence a Veronice. Obě mě v tom podpořily. Večer jsme se sešly u mě v bytě a u láhve vína jsme probraly mou strategii na schůzku s ním. Dokonce i Veronika k tématu přistoupila zodpovědně a celý večer se vydržela bavit bez jakékoliv provokace a náznaku něčeho intimního. Překvapilo mě to a potěšilo. Takhle jsem ji doposud neměla možnost poznat. Snad v ní mám více než jen partnerku na sex. Ještě než holky odešly, nás stihla Veronika pozvat na sobotní oslavu svých narozenin.

***

Je středa a mě dnes večer čeká důležitá schůzka k snad definitivnímu ukončení vztahu s mým ex, Martinem. Nevím proč, ale docela se na to setkání těším. Mou výbornou náladu podpořilo i pozvání na večeři od jednoho sympatického pána z baráku, kde mimo jiné sídlí i jeho firma. S potěšením jsem jeho nabídku přijala. Že by začátek něčeho nového, krásného? Nebránila bych se tomu.

S blížící se večerní schůzkou jsem začala být přece jen trochu nervózní. Snažila jsem si urovnat myšlenky a vzpomenout si na všechny ty naučené fráze. Dle rady od holek jsem se pěkně nalíčila a vybrala lehce sexy oblečení, ať vidí, o co přišel. S výběrem prádla jsem se však tentokrát nezdržovala.

Bohužel má příprava přišla vniveč a to ještě schůzka ani pořádně nezačala. Ten hajzl mě nechal v restauraci skoro 15 minut čekat a pak se najednou objevil ve dveřích i s tou svou nádherou.

„Ahoj, omlouvám se za zpoždění, ale trochu jsme se s Adél zdrželi v ložnici. Jo a nevadí Ti, že přišla se mnou, že ne?!“
Za ten jeho posměšný a nadřazený výraz bych jej nejraději zabila. Chtělo se mi brečet a poslat je oba do háje. Naštěstí se mi podařilo udržet si tvář a s vypětím všech sil jsem mu odpověděla, že nevadí. Vnitřně jsem však byla úplně rozhozená a i díky podpoře své přítelkyně měl nade mnou po celou dobu převahu. Toto jsem si uvědomovala a snažila se celou schůzku co nejdříve ukončit, pokud možno s neurčitým závěrem a rychle zmizet pryč, což se mi nakonec podařilo.
Před restaurací jsem se rozbrečela, což mi vydrželo až domů. Ještě plačící a v depresi jsem okamžitě volala nejprve Lence a pak i Veronice. Obě mě utěšovaly, ale nebylo to nic platné. Napustila jsem si vanu. Místo uklidnění jsem se však znovu rozplakala nad svým osudem. Nakonec jsem se rozhodla pro doušek něčeho ostřejšího a snažila se usnout.

Probuzení bylo krušné. Jednak jsem si uvědomila, že to nebyl jen sen a jednak mě bolela hlava. Celý den jsem byla úplně mimo, čehož si bohužel všimli i někteří kolegové v práci. Vlastně jediné, na co jsem dokázala myslet, byla pomsta Martinovi a té jeho potvoře. V mých představách začaly postupně převládat tresty sexuální. Napadla mě asociace s těmi výkřiky a madam Virginií z víkendu na statku. Představovala jsem si je nahé připoutané ke kříži, nebo lavici a rákosku tančící na jejich pozadí. Mé fantazie byly stále drsnější a perverznější. Představovala jsem si, jak mučím jejich genitálie a nutím je dělat ponižující a perverzní věci. Přestože má nálada byla stále na bodu mrazu, tak jsem se přistihla, že začínám být silně vzrušená. Což mimo jiné dokládala má zcela mokrá štěrbinka.

Po příchodu domů jsem se se vším telefonicky svěřila Veronice. Přestože se snažila bavit vážně, tak jsem v jejím hlase slyšela stále více vzrušení. Její nápady na trestání Martina a Adély, hlavně její líčení detailů a podrobností, začaly způsobovat i mé silné vzrušení. Náš telefonát pozvolna přecházel v sexuální dráždění. Aniž bych si to uvědomovala, tak mi ruka vklouzla do kalhotek a vzrušeně zkoumala vlhkou kundičku. Když to začínalo být zajímavé, tak musela bohužel Veronika telefonát ukončit. Já jsem však byla rozhodnutá započaté dílo dokončit, bez těch vnějších vlivů to ale nebylo ono.

Napadlo mě využít počítač. Vyhledávala jsem si videa s různými výprasky a tresty mužů a dívek. Zbavila jsem se překážejícího oblečení a levou rukou si začala opět dráždit kundičku. Nikam jsem nespěchala a masturbaci často přerušovala. Sama sebe jsem si představovala v obou rolích a ani sama nevím, která mě vzrušovala více. Nakonec mě zaujalo video muže pohrávajícího si a různými způsoby trestajícího dvě mladé holky, u kterého jsem setrvala. Nebylo to klasické trestání, ale spíše lehčí SM hry.

Celé video začínalo scénou, kdy sexy 40cítka vede na vodítku dvě spoře oděné mlaďounké holky. Předává je zhruba stejně starému muži a usedá na jeho místo v křesle. Holky stále klečí na čtyřech a jsou přinuceny se líbat. Muž jim zvedá jejich krátké sukýnky a bičíkem je plácá po zadečcích. Následně se musí obě postavit a jsou svlečeny do naha. Muž si takto chvíli pohrává s jejich těly. Osahává je, plácá a trápí na všech částech jejich mladých tělíček. V následujícím záběru je vidět jeho partnerka s rukou mezi nohama. Jedno z děvčat je následně připoutáno na kříž a druhé končí na čtyřech na jakémsi vozíku. Děvčeti na kříži je tělo ozdobeno kolíčky a muž se věnuje zejména trápení jejích bradavek. Následně přejde k druhé dívce a vysází jí několik ran na vystrčený zadeček, poté připevní dívce závažíčka na obě bradavky, čímž její mladá pevná ňadra dostanou ještě špičatější tvar. Postaví se před její obličej, stáhne si kalhoty a narve jí svůj penis do pusy. Nechává se kouřit a přitom dívku plácá bičíkem po zadku. Po chvíli dívku obejde a do její otvírající se vlhké lasturky zarazí vibrátor. Zapne jej, upevní a dívku zaveze ke své přítelkyni. Samozřejmě obličejem mezi její nohy. Ta se dá okamžitě do práce a on sám přechází k dívce na kříži. Postupně dívku zbavuje kolíčků. Dle jejího výrazu a výkřiků ne úplně příjemným způsobem. Vzniklou bolest jí kompenzuje drážděním jejího rozkroku. Následně je dívka odpoutána, musí pokleknout a i ona se postará o penis svého pána. Ten jí za odměnu dráždí a mačká její citlivé bradavky. Dívka se kroutí, ale snaží se uspokojit svého pána.
Následuje záběr na dvojici žen. Dívka se kroutí a je jasné, že ji brzy čeká orgasmus. Muž k ní rychle přistupuje a vytahuje vibrátor, který okamžitě zasouvá do druhé z dívek. Následně si bere bičík a první z dívek trestá přes pozadí až do okamžiku, kdy přivede svou paní k orgasmu. Poté pán použije druhou z dívek ke svému uspokojení. V další scéně leží obě dívky vedle sebe, každá dostane jeden vibrátor a soutěží, která z nich se první udělá. Pán a paní si berou svíčky a každý z nich trápí jednu z dívek. Kapky směřují na jejich ňadra a bradavky, obě dívky se při tom nádherně kroutí a v jejich výkřicích se mísí bolest se vzrušením.
Tato scéna mě úplně dostala a velice rychle jsem se blížila k orgasmu. Toho jsem dosáhla v okamžiku, kdy oba mučitelé začali holkám kapat vosk na jejich roztoužené, žhavé kundičky těsně před orgasmem.

Šla jsem si dát něco k jídlu. Nedalo mi to a stále jsem musela myslet na scény z těch videí. Měla jsem toho plnou hlavu. Za chvíli už jsem opět seděla před PC, hledala podobná videa a snažila se zorientovat v těch mnoha, pro mě nových, výrazech. Některá slova jsem slyšela snad poprvé v životě a ani ve snu by mě nenapadlo, co můžou znamenat. Z některých videí jsem sice byla až znechucená a nedovedla jsem si představit, že to může lidi ještě vzrušovat. Jiná, řekněme s lehčím SM a snad ještě reálnými scénami, mě naopak velice vzrušovala. Takže asi není překvapením, že jsem si to ten večer ještě jednou udělala. Do postele jsem se dostala až kolem půlnoci a ještě docela dlouhou dobu přemýšlela.

V pátek jsem se vzbudila s docela dobrou náladou. Jednak už jsem vyhlížela konec pracovního týdne, ale hlavně jsem měla mít večer rande. Ano rande! A normální rande! Už skoro ani nevím, co to slovo znamená. Marně přemýšlím, kdy bylo to poslední. Celkem v pohodě jsem přežila pracovní den a rychle spěchala ke kadeřnici. Musím se řádně připravit!

Celý den jsem pociťovala ten už dávno zapomenutý pocit očekávání, čekání, nejistoty a vzrušení. Vzpomněla jsem si na své panenské začátky randění. Už nyní, v kadeřnickém křesle, jsem se definitivně rozhodla, že to bude rande s velkým R, které skončí v posteli. Doma jsem si dala koupel, vše oholila do hladka, přidala sexy líčení, oblékla předem vybrané prádýlko a doplnila sexy šatičkami.

Vašek byl přesný jako hodinky. Růže na přivítanou a taxíkem do luxusní restaurace. Výborné jídlo, uvolněná a inteligentní konverzace doplněná občasným jiskřením. Vše zakončené příjemnou procházkou večerním městem, která skončila před mým domem. Najednou začala konverzace trošku váznout a bylo cítit napětí, hlavně z Vaškovy strany. Nechala jsem ho trošku podusit. V okamžiku, kdy se odvážil mi dát pusu na ústa a myslel si, že to je opravdu konec dnešní schůzky, jsem se k němu naklonila a pošeptala mu do ouška, zda nechce jít nahoru. Okamžitě se mu rozzářily oči a souhlasil s nadšením mladého kluka. Cestou ke mně do bytu jsme byli oba spíše zamlklí. Nevím, o čem přesně přemýšlel on. Já jsem domýšlela detaily svého plánu. Přece jen sex na prvním rande budu mít prvně! Věděla jsem, že nestojím o nějakou dlouhou romantiku a sexy kličkování. Chtěla jsem být sexuální dračice a cítila jsem, jak mi už vlhne kundička.

Ihned za dveřmi svého bytu jsem se na něj vrhla. Přitiskla jej na dveře, začala ho vášnivě líbat a hladit po těle. Pár vteřin vypadal překvapeně, ale velice rychle se zorientoval a využil svou šanci. Než jsem se nadála, tak jsem cítila jeho ruku pod šaty na zadečku a druhá se mi drala do výstřihu. Během dalších několika okamžiků jsme se vzájemně zbavili svrchního oblečení. Chtěla jsem prozkoumat jeho bouli v trenkách. On byl však rychlejší. Otočil mě čelem ke stěně a přinutil trochu se prohnout. Několikrát mě poplácal po zadečku, který byl už ukryt jen v miniaturních sexy tangách, takže byl v podstatě holý. V rukách prohnětl mé nahé půlky a opět mě několikrát plácl. Vrněla jsem jako kočka. Odhrnul slabý proužek látky, který skrýval jen to nejnutnější. Okamžitě jsem ucítila jeho prsty na kraji své buchtičky. Byla jsem maximálně roztoužená, zhluboka dýchala a užívala si každý jeho dotek.
„Jaj! … Achhh!“ vykřikla jsem, když dva jeho prsty zajely dovnitř. Odpovědí mi bylo plácnutí přes zadek a pochvalná slova o vlhkosti mé kundičky. Navrhla jsem přesun do ložnice.

Tentokrát jsem byla rychlejší a vrhla se na jeho rozkrok. Trenky putovaly rychle ke kotníkům a můj obličej mezi jeho nohy. Žádné velké hraní a objevování, okamžitě jsem jej měla v puse. Chvíli se nechal kouřit. Najednou mě zvednul, otočil mě a opřel rukama o postel, vystrkovala jsem na něj zadeček, kterým jsem smyslně pohupovala. Než jsem se nadála, tak si nasadil prezervativ. Opět odhrnul přebytečný proužek látky mých tang a vrazil ho do mě. Začal divoce přirážet. Parádně jsem si to užívala. Bohužel se udělal dřív než já. Trochu mě to zklamalo a naznačila mu to.
„Pšššš, neboj…“ snažil se mě uklidnit.
Okamžitě jsem ležela na zádech a byla zbavena tang. Co nedodělal jeho penis, nyní dokončil jeho šikovný jazyk a já se brzy zmítala ve vlně orgasmu.

Položil se vedle mě a jen tak prstíky hladil mé tělo. Já mu oplácela stejnou mincí. Dokonce jsme si i povídali, sice už nevím o čem, ale bylo mi nádherně. Jeho ruka se stále více věnovala mému hrudníku. Všimla jsem si, že se mi snaží nenápadně dostat pod podprsenku. Usmála jsem se. Ani jsem si neuvědomila, že tato zajímavá část mého těla mu zůstala stále skryta. Nadzvedla jsem se a nahnula se k němu, čímž jsem mu vysloveně nabídla rozepnutí podprsenky. Okamžitě toho využil. Jeho hlazení se okamžitě změnilo v erotické dráždění doplněné o doteky úst. Nenechala jsem se zahanbit. Jeho penis se při mých dotecích opět zvětšil na pracovní velikost a můj podbřišek mi také hlásil chuť na další číslo. Naše milování bylo tentokráte něžné a pomalé.

Počet zobrazení: 36

Autor

Navigace v seriálu<< Moničiny příběhy 08 – Nedělní odpoledne IIMoničiny příběhy 10 >>
4.8 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Šmajda

Nezbednice Monika (hlavní hrdinka, jen pro vysvětlenou) :-). Jen tak dál autorko, už se těším na pokračování.

Martin

Po delší době opět pokračování Moničiných příběhů . Jsem zvědav na to , jak se bude příběh dál vyvíjet . A na co se hodně těším , je potrestáni jejího bývalého . A třeba i jeho Adél . Super příběh , už se na další pokračování . Myslím , že holky s Monikou nejen něco společně vymyslí . Ale jistě ji pomohou i s realizací trestu . 😀

2
0
Would love your thoughts, please comment.x