sestry si lížou kundu

Moničiny příběhy 11 – Dotazník

Toto je 11 díl z 11 v seriálu Moničiny příběhy
Počet zobrazení: 61

Druhý den ráno s čistou hlavou a suchou buchtičkou jsem to opět viděla trochu jinak. Nebyla jsem si úplně jistá, zda jsem s Lenkou udělala správnou věc, i když pocity provinění, hanby a opovržení sama sebou už se nedostavovaly. Uvědomila jsem si, že se začínám dívat na svou sexualitu a sex obecně trochu jinak. Přestává to pro mě být jen něco zcela intimního, soukromého a skrývaného. Začínám v tom vidět více zábavy a potěšení než kdykoliv předtím.

Ahoj, můžu se odpoledne kolem druhé stavit? Chtěla bych s tebou probrat to členství v klubu. Navíc mi něco dlužíš!“ pípla mi SMS od Veroniky. Bylo mi hned jasné, co vše budeme probírat.
„Jasně můžeš. Těším se na Tebe J,“odpověděla jsem bez váhání.
„Ok. p.s. Nejvíc se mi líbíš v červené.“

Aby toho nebylo málo, tak se mi ještě ozval Vašek s nabídkou večerního rande. No, jak se ukázalo po pár SMS, o rande ve smyslu pozvání někam ven mu až tak nešlo. Spíše se snažil nenápadně dostat do mé postele. Což mě sice kapánek zklamalo, ale na druhou stranu mně to i lichotilo. Přesto jsem dělala nechápavou a nechala se pozvat ven. Musím přece zachovat nějaké to dekorum a ne dát každému na zavolání.

Což však nebyl případ Veroniky. Na její příchod jsem se připravila přesně dle jejích „nejtajnějších“ fantazií. Oblékla jsem si velice vyzývavý a sexy červený korzetový set doplněný miniaturními červenými tangy. Doplnila jsem to černým podvazkovým pásem s černými krajkovými silonkami a červenými jehlovými lodičkami. Když jsem jí v tomto svém outfitu otevřela, tak jí doslova spadla brada. Nebyla by to však Veronika, aby na vzniklou situaci nedokázala zareagovat. V předsíni si kromě bundičky odložila i všechno své další oblečení, tedy mimo spodního prádla. Svlékala se bez jakýchkoliv slov a naprosto přirozeně, jako by to bylo na návštěvách naprosto běžné.

Jen v červeném krajkovém prádle kolem mě mlčky prošla a dala mi letmý polibek na tvář. Když si sedala do křesla, tak už spustila ten svůj slovní kulomet.
„No vy jste mi teda včera daly! Jste pěkné potvory…“
Já jsem mezitím vařila kafe. Cítila jsem její pohledy na svém těle, žádného komentáře k mému oblečení jsem se však nedočkala. Seděly jsme naproti sobě, obě jen v sexy prádle a normálně se bavily. Byla to zvláštní situace, která mě začínala vzrušovat.

Po chvíli vytáhla Veronika z kabelky nějaká lejstra.

„Doufám, že sis to nerozmyslela?“ aniž by čekala na odpověď, pokračovala dál, „víš, Radek chce od každého nového člena vyplnit tento menší dotazník. Mám jej dvakrát. Jednou ho musím vyplnit já, jako tvá ručitelka.“

Ten její menší dotazník byl na 3 A4 oboustranně.

„Proč ho vyplňuješ i ty?“ divila jsem se, protože toto mi přišlo nelogické.
„To je jednoduché. Ručitel zná nového člena nejlépe. Zná všechny jeho záliby, sny a zkušenosti. Často se dokáže více otevřít a lépe formulovat všechny, hlavně ty nejodvážnější, sny nového člena. Přitom dokáže zůstat nad věcí a být realistický. Někteří noví členové v dotazníku přehání, jiní se zbytečně podceňují. Ta konfrontace těch dvou dotazníku je někdy velice zajímavá.“

Obsah tak rozsáhlého dotazníku mě velice zajímal, takže jsem si jej hned začala prohlížet. Veronika mě zastavila. Podala mi propisku a řekla, že jej budeme rovnou vyplňovat. První část dotazníku byla zaměřena na základní údaje o mně. Jméno, věk, zdraví, sexuální orientace, vztah k ručiteli, popis postavy, důvody podání žádosti, očekávání a podobně. Druhá část byla o mých dosavadních zkušenostech, oblíbených sexuálních praktikách a podobně. U přemýšlení nad odpověďmi jsem se nejednou zadívala na Veroniku. Bylo opravdu velice zvláštní sedět tu jen v prádle s kámoškou a vyplňovat podobně intimní dotazník. Nejzajímavější byla třetí část. To byla budoucnost! Sny, fantazie, představy. Dotazy na konkrétní sexuální hry…
Při psaní a vymýšlení těchto odpovědí jsme se dobře bavily a vtipkovaly. Erotické dusno by se dalo krájet a my byly obě už parádně rozpálené. Zrovna jsme řešily otázku zaměřenou na lesbi SM.

„To ty máš ráda, že? Moc ráda! Já to včera viděla, jak sis užívala mou bezmoc!“ jako by Verča najednou zvážněla a pronesla tuto větu mimo naši diskuzi. Já jen přikývla na znamení souhlasu a ona pokračovala.
„To já moc dobře vím! Ale dnes to bude jiné, holčičko! Dnes si užijeme podle mých not. Klekni na čtyři, ty jedna malá kurvičko!“

Bylo mi jasné, že si nyní dáme od vyplňování dotazníku pauzu a trochu si užijeme. Klekla jsem si před Veroniku a provinile sklopila hlavu. S radostí viděla, že jsem přistoupila na její hru a pokračovala.

„Lízej mě!“ roztáhla nohy do praku a poodhrnula proužek látky zakrývající její kundičku. Okamžitě jsem zabořila jazyk do její krásně vlhké svatyňky. Nechala se ode mě přivést až k orgasmu. Při tom mi chytla hlavu a velice silně mi ji tlačila do svého klína. Po celou dobu orgasmu a jeho odeznívání jsem ji musela dráždit.

„Máš doma nějaký bičík?“
„Nemám,“ odpověděla jsem stydlivě.
„A něco podobného?“
Jen jsem zavrtěla sklopenou hlavou.
„Víš co? Přines mi ukázat všechny své erotické hračky!“

Už od chvíle, kdy ten příkaz padl, jsem se strašně styděla. Ne proto, že mám kamarádce ukazovat své erotické hračky. Ale proto, že jí nemám vlastně co ukázat. Když jsem nesla z ložnice své dva vibrátory, tak jsem se strašně styděla. Chtěla jsem se hanbou propadnout. V ten moment bych stála raději nahá na náměstí a tolik bych se nestyděla. Tam bych měla alespoň co ukazovat! Ale tady…? Na Veronice bylo znát, že je trochu zaskočená.

„No, žádná sláva to není. Polož je na stůl!“
Udělala jsem, co chtěla.
„Nyní vyplň další tři otázky. Pak sem přines 10 kolíčků na prádlo, nějakou svíčku a mou tašku z předsíně. Trochu si pohrajeme! A také bych nerada v dotazníku lhala.“

Bylo mi naprosto jasné, co mě bude v dalších okamžicích čekat a těšila jsem se na to! Rozrušená a nadržená jsem vyplnila ty tři otázky a přinesla všechny požadované věci. Veronika vytáhla ze své tašky bičík a dvakrát s ním švihla vzduchem.

„Líbí? Teď si vyzkouším, jak na tom jsi s tím SM v reálu!“
Já jen na sucho polkla.
„Opři se tady hezky o křeslo a pořádně vystrč zadeček!“

Okamžitě jsem její příkaz splnila. Zhluboka jsem oddechovala a cítila zvláštní šimrání v podbřišku. Ono již známé šimrání z kombinace pocitů strachu a neukojeného chtíče. Bála jsem se bolesti, ale přesto jsem se nemohla dočkat prvního dotyku bičíku na mém zadečku.

Měla jsem lehce roztažené nohy a svůj zadeček opravdu nastavovala, co to šlo. Místo bičíku jsem nejprve cítila Verčinu ruku. Nejprve šlo jen o hlazení, které později přešlo v plácání. Následně si Veronika vzala zpět bičík, který byl celou tu dobu položen před mým obličejem. Věděla jsem, že teď už to přijde. Své pozadí jsem vystavila na maximum. Veronika mě nenechala dlouho čekat a na můj zadeček dopadlo několik ran. Začala jen takovým lehkým plácnutím. Intenzitu ran však zvyšovala a sledovala mé reakce.

Vzrušovalo mě to! Sice to ke konci už pěkně štípalo, ale stále převládalo vzrušení. A to myslím, že jsem vydržela dost! A to i podle reakcí Veroniky.

Odložila bičík a stáhla mi tanga. Prstíkem zezadu prozkoumala mou mokrou kundičku. Byla jsem tak mokrá a otevřená, že tam okamžitě bez problému vklouzly dva její prsty. Veronika byla s výsledkem spokojená. Okamžitě popadla jeden z mých vibrátorů a strčila jej do mě. Neskutečně jsem tekla a užívala si to. Bohužel mě Veronika jen rozdráždila a konec!

„Svlékni se do naha a postav se s rukama za hlavou přede mě!“

Jen co jsem vykonala její příkaz, Veronika se okamžitě vrhla na má vypnutá ňadra a smyslně si s nimi pohrávala. Ani tady jí však něžnosti dlouho nevydržely. Začala mi je mačkat, plácat po nich a kroutit mi s bradavkami. Následně mi na každou bradavku umístila prádelní kolíček.

„Zapal si svíčku a odpověz na další tři otázky!“

Ze začátku jsem je nijak zvlášť nepociťovala, což se však pozvolna měnilo v lehčí, snadno zvládnutelnou bolest. Nad vším navíc stále vítězilo vzrušení. Ty tři další otázky se týkaly mě v submisivní roli. Díky svému vzrušení a na základě předchozích pozitivních zkušeností, jsem se v odpovědích asi až příliš odvázala. Nicméně jsem měla splněno a opět jsem se postavila před Veroniku.

Zbavila mě kolíčků a opět si pohrávala s mými bradavkami. Až nyní jsem plně pochopila jejich zrádnost. Ta potvora si mé trápení užívala. Střídavě mi dráždila a mačkala bradavky, což mi způsobovalo vzrušující bolest, aby následně ještě zvýšila mé vzrušení drážděním mého rozkroku.

Když jsem už byla opět vzrušená skoro na maximum a má kundička doslova žadonila o orgasmus, tak všeho nechala. Přikázala mi kleknout a já naopak musela ústy uspokojovat ji. Vzala si do rukou svíčku, z které občas ukápla nějaká ta kapka na moje záda a zadeček. Naštěstí měla svíčku dostatečně vysoko a víceméně to jen příjemně hřálo. Přesto jsem se většinou lekla, když vosk dokápl na mé tělo. Vosk však dopadal ze stále nižší výšky a začínal být docela horký. Veronika si užívala mé dráždění, přičemž bedlivě sledovala mé reakce na její hru s voskem. Když už jsem se celkem dost ošívala, přestala.

„Není to špatné, že? Já mám hru s voskem ráda!“

Popravdě jsem přiznala, že i mně se tato hra celkem líbila.

„Chceš ho zkusit nakapat i jinam? Třeba na ňadra?“

Chtěla jsem! A rozhodně jsem této své volby nelitovala. Tato hra se mi prostě líbila.

Následně mě Veronika vyzvala k dokončení dotazníku. Sama si mezitím sundala kalhotky a čekala, než jej vyplním. Ihned poté si jej vzala, posadila se do křesla, hodila nohy do „vé“ a začetla se do něj. Já samozřejmě klečela mezi jejími nohami a uspokojovala ji. Snažila jsem se ji přivést k orgasmu, což se mi během chvilky povedlo. Ona se poté s úsměvem zvedla a můj dotazník uložila do své kabelky. Přikázala mi se ohnout přes křeslo, vystrčit zadek a roztáhnout nohy. Ze své kabelky vytáhla umělý penis přidělaný na koženém opasku, který si okamžitě připnula na svůj pas. Těšila jsem se, že i já si konečně pořádně užiju. Jeho rozměry mě sice trochu zklamaly, ale i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo. Navíc jsem byla tak nadržená, že mi bylo jedno, co ve mně bude, hlavně když mi to nakonec udělá dobře. Bohužel jsem brzy poznala svůj omyl. Veronika mi jej sice vrazila do mé roztoužené a mokré kundičky, ale jen proto, aby jej ovlhčila mými milostnými šťávami. Vytáhla jej ven a projela mi ještě přirození svým ukazováčkem. Když začala svůj prstík otírat o můj anální otvor, tak mi bylo naprosto jasné, která bije. Čeká mě anální premiéra.

Anální sex! Neustále všude tolik diskutované téma. Veronika dobře ví, že mě láká. Také ví, že s ním nemám žádné zkušenosti. Vlastně jako skoro s ničím, takže to pro ni jistě není žádné velké překvapení. No láká? To vlastně až v posledních několika pár dnech. Nebo mě lákal i dříve? To bych ho již jistě někdy vyzkoušela. A že nebyla možnost? To si opět jen nalhávám…

Z mých rychlých a chaotických myšlenek mě vyrušil doposud nepoznaný tlak toho malého černého penisu na mém análním otvoru. Nyní mi už tak malý nepřipadal. Veronika byla naštěstí něžná. Rukama mi roztahovala půlky a pozvolna jej do mě zasouvala. Přesto jsem dost křičela a trochu trpěla. Mé vzrušení bylo naštěstí silnější a přes všechny ty nepříjemné pocity jsem doslova vyšpulovala svůj zadek vstříc tomu tvrdému umělému dobyvateli. Veronika mě bohudík dlouho netrápila. Po několika přírazech a víceméně roztažení mého svěrače tento „styk“ ukončila. Odepnula si penis a podala mi můj vibrátor.

„To, kdybys chtěla pokračovat?“ dodala s úsměvem.

Nevím, zda mi vzrušení zatemnilo mozek, ale tuto její narážku jsem nepochopila. Stála jsem tam s vibrátorem v ruce a přemýšlela, zda se mám análně dráždit, nebo to myslela tak, že si mám projet kundičku. Stála jsem tam jako solný sloup a pozorovala Verčino počínání. Mlčky balila své věci. Když si začala oblékat spodní prádlo, tak mi to konečně došlo.

„To jako myslíš vážně? Ty mě tady tak necháš?“ položila jsem jí pár zbytečných otázek.

Jen se usmála a pokračovala v oblékání. Přišla ke mně a vlepila mi francouzskou pusu.
„Ty si jistě poradíš, že?“ pošeptala mi něžně do ouška. „Papa,“ dodala na rozloučenou a odešla.

Počet zobrazení: 61

Autor

Navigace v seriálu<< Moničiny příběhy 10
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Tak bohužel musím přiznat, že tento díl mě nijak neoslovil a to nám lesbičky rád (minimálně na videu) 😀

Šmajda

Já i na živo, ale vosk a sub/domina hrátky mi nic neříkají :-D.

Martin

Na to , lesbo sex nemusím , tak se mi povídka líbila . Má to vzrušující děj . Za sebe nechápu tak nízké hodnocení . Jsem zvědav jak se bude děj vyvíjet a hlavně na další pokračování .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x