Moničiny příběhy 02 – Panic

Toto je 2 díl z 11 v seriálu Moničiny příběhy

Usnula jsem až nad ránem a druhý den se probrala někdy kolem 10té. Nechtělo se mi z postele, vlastně jsem ani nikam nespěchala. Hlavou se mi opět začaly honit vzpomínky z minulé noci a opět jsem pociťovala silné vzrušení. Neváhala jsem a začala se dráždit. Z nočního stolku jsem si vytáhla svého pomocníka a přivedla se k orgasmu. K mému překvapení mě ze všech těch divokých představ z Verčina vyprávění nejvíce vzrušovala představa sexu s ženou. Po odeznění orgasmu mi to opět přišlo trapné. Sama sobě jsem vynadala, vstala, oblékla se a šla snídat.

U snídaně jsem si uvědomila, že jsem včera poprvé usínala bez vzpomínek na svého ex. Což mě potěšilo. Dokonce ani nyní, jsem na něj nedokázala myslet déle, než pár vteřin. Rozhodla jsem se, po Verčině vzoru, podstoupit terapii sexem. Ale jak? Jak se člověk dostane na ty divoké mejdany, o kterých mluvila. Jak se žena stane něčí hračkou a sexuální otrokyní? Jak si udělat hračku z muže? A co sex s jinou holkou? Z mého snění mě vyrušilo pípnutí telefonu. SMS od Lenky.

„Ahoj Moni, doufám, že jste si to včera s Veronikou užily a přišla jsi na jiné myšlenky.“

Jak užily? Ona něco ví? To snad ne! Taková ostuda! Přemýšlela jsem, co odpovědět. Ale vlastně ano. Užila jsem si to. Dokonce už i mám kámošku na ten sex s holkou, alespoň předpokládám… A možná nejen to. Možná by mě mohla seznámit i s dalšími lidmi, pomoci mi v plnění mých představ. Beru telefon.

„Ahoj Leni, jak to myslíš? Bylo to fajn si pokecat takto ve třech.“
„To ano, bylo to fajn. Hele, znám Verču a od rána na tebe shání číslo. Ale jestli nechceš, tak o tom mluvit nemusíš. Mám jí to číslo dát, nebo ne?“

Zná ji? Spala s ní také? Vždyť má přítele. Hlavou se mi honí stále divočejší a zmatenější představy. Nedokážu myslet na nic jiného než sex. Já, která jsem měla v životě jen 4 kluky a nic jiného, než klasiku, neznám. No znám, občas mě i něco lákalo, ale nikdy jsem nenašla odvahu to zkusit. Ale to se teď změní, stane se ze mě sexuální predátorka! Snad…

„Ty jsi s ní spala?“ rozhodla jsem se položit přímou otázku. Odpověď přišla téměř okamžitě.
„Ano a ty?“

Aha! Sice jsem tu odpověď trochu očekávala, ale v kontextu toho, že se s Lenkou znám od střední, mě zaskočila. Držím v ruce telefon a bojuji sama se sebou. Mám své nejlepší kámošce přiznat sex se ženou, nebo mám zapírat? Z přemýšlení mě vyruší další pípnutí telefonu.

„Číslo na tebe jí zatím nedám. Kdyby sis to rozmyslela, napiš.“
„Já také! Číslo jí klidně dej a pošli mi, prosím, její. Díky.“

Odhodlala jsem se jít s pravdou ven. Ten den jsem si s Lenkou vyměnila ještě několik lechtivých SMS vztahujících se k Veronice. Veronice jsem však nenapsala a ani ona mně.

Odpoledne jsem se rozhodla jít nakupovat. Když teď budu žít ten jiný život, tak se na něj musím pořádně připravit. Po pár hodinách jsem se vracela domů s taškami plnými erotického spodního prádla a i nějakou tou hračkou ze sexshopu. Trochu mě začínalo mrzet, že mě zatím nekontaktovala Verča. Ale nevadí, na dnešní večer už plán mám. Splním si jeden z mých menších snů. Tím je sex s mladým, sladkým, nesmělým panicem.

Kolem desáté jsem si oblékla jednu z nově zakoupených soupraviček, krátkou sukýnku, vyzývavé tílko a vydala se lovit na sobotní disco. Vybrala jsem si podnik s pověstí teendisco. Sama jsem tam několik let nebyla, protože se tam opravdu schází „děti“ – kolem 18 let. Už u vchodu jsem pochopila, že sem opravdu nezapadnu. Byla jsem tam asi opravdu nejstarší osoba ženského pohlaví.
Usadila jsem se na bar a dala si džus s vodkou. Barmanka, která mohla být v mém věku, mě přejela pohledem a prohlásila: „Jo, vy už asi můžete, občanku nepotřebuji.“ Což mě celkem pobavilo. Rozhlížela jsem se a pořád nic. Buď mi připadali jako děti, nebo to byli evidentně namachrovaní blbečci. Celkem mě však překvapil počet chlapů kolem 25–30 let, kteří tu loví a opíjí neplnoleté holky. Hold, na emancipaci tu nejsou zvyklí. Během cca 20minut jsem musela sama 3 takové nadržence odpálkovat. Dala jsem si další pití.

„Jste na zajíčky?“ snažila se barmanka navázat konverzaci.
„Vše se má vyzkoušet,“ chtěla jsem ji spíše odbýt.
„Já také, proto tu dělám. Málokdy jdu sama domů,“ pokračovala v rozhovoru. „A který se ti líbí? Já mám dnes vyhlédnutého támhle toho,“ přešla na tykání.
„Já zatím nic,“ otočila jsem se na bar a věnovala se spíše rozhovoru s barmankou.
Po určité době přiběhl k baru skoro plačící sympatický klučina.
„Viki, dej mi prosím jednu malou vodku.“
„Víš, že nemůžu,“ odpověděla mu barmanka. „Leda, že by ti to objednala třeba tady slečna,“ mrkla na mě. Klučina nečekal na odpověď a utekl pryč.
„To je můj bratranec…“ rozpovídala se. Během okamžiku jsem se dozvěděla, že ten mladý koloušek ještě pravděpodobně neměl holku a nyní mu ztroskotal jeho další marný pokus o ukecání holky k sexu. Plus spoustu dalších věcí o něm.
„…a tobě se nelíbí? Udělala bys dobrý skutek,“ začala mě přesvědčovat k sexu s jejím nezletilým bratrancem. „Mám tu nahoře garsonku,“ zachrastila klíči a položila je na barový pult hned vedle dvou malých vodek na účet podniku.
Což o to, nevypadal nejhůř a vlastně jsem sem kvůli podobnému zážitku přišla.
„Ok, dám si s ním panáka a uvidíme.“
Barmanka ho hned zavolala a oznámila mu, že ho chci pozvat na tu vodku. Dominik se ukázal jako fajn kluk a já se rozhodla mu splnit jeho přání a zasvětit ho do tajů sexu. Garsonka byla zařízena velice úsporně, evidentně sloužila jen k určitým věcem. Dominik byl evidentně z rychlosti vzniku celé situace zaskočen a dost nervózní. Možná stále ještě nevěřil, že se to opravdu stane.

Líbačka byla z jeho strany dost nesmělá, žádné dotyky, vášeň, pokus o svlékání nic. Rozhodla jsem se ho trochu navnadit. Strčila jej na postel a začala jsem se před ním svlékat a nakrucovat. Pozoroval mě téměř s otevřenou pusou a na jeho kraťasech byla patrná pořádná boule. Jen v červených tangách a podprsence jsem udělala dva krůčky k němu. Svlékla jsem mu tričko a poklekla mezi jeho nohy. Kraťasy a trenky šly dolů. Vykoukl na mě spíše menší penis. Hladila jsem ho po stehnech a lehce mu masírovala kulky. Jazykem jsem se věnovala jeho penisu. Dominik vrněl spokojeností. Několikrát jsem mu jazykem podráždila uzdičku a sála jeho žalud.
K mému překvapení jsem okamžitě schytala několik dávek jeho spermatu na obličej a hrudník. Takovou rychlost jsem opravdu nečekala. Začal se hned omlouvat. Snažila jsem se skrýt své zklamání a povzbudit ho k pokračování akce. Naštěstí nabídka ke svléknutí mého těla a hraní si s ním pro něj byla dostatečně lákavá.

Roztřesenýma rukama mi rozepnul podprsenku a okamžitě se vydal zkoumat má ňadra, jako by to byl sedmý div světa. Chvíli to pro mě bylo vzrušující, ale trvalo to moc dlouho. Bylo to jen takové osahávání a zkoumání, bez nějakého cíleného erotického dráždění, navíc občas i trochu necitlivé a bolestivé, hlavně při jeho hře s bradavkami.
„Nechceš mi svléknout kalhotky?“ snažila jsem se ho nenápadně nasměrovat jinam.
„Ano, ano, chci,“ ihned se přesunul mezi mé nohy. Následovalo okamžité zkoumání mého přirození. Roztahování pysků a pokusy o zastrčení prstů dovnitř, opět bez jakéhokoliv dráždění. Udržovala jsem se vzrušená drážděním svých bradavek a představou, že jsem první holka, s kterou si užívá. Bohužel to bylo málo. Naslinila jsem si prst a snažila se mu ukázat, jak si se mnou má hrát. Snažil se, ale stále to nebylo ono. Požádala jsem ho, ať zapojí jazyk. Snažil se, to ano, ale bohužel to bylo takové mechanické, žádné cílené hraní si jen na určitých místech a pak zase změna rytmu… Připadala jsem si jako nějaká instruktážní figurína.

„Mně už zase stojí! Můžu tě ošukat?“ prohlásil najednou vítězoslavně.
Měla jsem co dělat, abych nevyprskla smíchy. Bylo to divné, ale nakonec jsem byla i ráda, že ukončíme tento skoro už trapný pokus o mé uspokojení. Podala jsem mu kondom, s jehož nasazením celkem bojoval.
„Jak mě chceš?“ zeptala jsem se, když se mu to konečně podařilo.
„Zezadu!“ prohlásil sebevědomě.
Klekla jsem si na čtyři, roztáhla nohy a čekala. Nebyl ani schopen najít mou dírku. Neustále mi ho cpal někam mimo. Částečně mi to přišlo trapné a z části jsem se tím bavila. Nakonec jsem mu pomohla a nasměrovala ho na to správné místo. Asi při desátém přírazu se s velkým křikem udělal. I já jsem párkrát zasténala a zahrála mu divadélko. Opravdu už jsem neměla chuť pokračovat dál. Oblékla jsem se, rozloučila se s ním a nenápadně jsem se z diskotéky vytratila. Rozhodně jsem neměla v úmyslu potkat jeho sestřenici a vykládat jí o schopnostech jejího bratránka.

Velice zklamaná a roztrpčená z dnešního večera jsem přišla domů. Napustila si vanu, dala si víno a utápěla se ve svých zoufalých představách. Sama sebe jsem přesvědčovala o marnosti svého počínání a své doživotní odsouzenosti k sexuální abstinenci. Neodolala jsem však si to před spaním udělat svým posledním přítelem, co mi zbyl.

Autor

Navigace v seriálu<< Moničiny příběhy 01 – VeronikaMoničiny příběhy 03 >>
4 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x