Trojka 08 (Sprška)

Toto je 8 díl z 9 v seriálu Trojka
Počet zobrazení: 55

Sehnat pokoj s vanou na předměstí Paříže za rozumnou cenu, bylo nemožné, a tak jsme se museli spokojit s ubytováním, kde byl alespoň prostornější sprchový kout.

Natěšený Jakub se ani nezul a hned šel obhlížet koupelnu.
„No snad to bude stačit,“ říkal, když zkoumal velikost sprchového koutu a snažil si tam představit nás tři dohromady.
„Nevyzkoušíme to hned?“ ptal se nás, ale Klárka jednoznačně odmítla a poněkolikáté zopakovala, že nejprve bude večeře, u které si alespoň odpočnou naše nožky po celodenní túře po památkách, a pak se hlavně musíme dostatečně navnadit a naplnit tekutinami, aby byl zvrhlý plán vůbec reálný.
„Jestli chceš, aby jsme to udělali všichni tři, tak nikdo odteď nesmí na záchod,“ dodala Klárka, když jsem si to namířil na toaletu.

Po večeři, během které jsme každý vypili dvě sklenky vína, jsme se přemístili zpět na náš pokoj, kde jsme pokračovali v popíjení.
„Ještě chvilku a nevydržím to,“ pravil Jakub po vypití lahve vína.
„To tvrdíš teď,“ řekla na to Klárka, „ale kdo ví, jestli by ti to šlo, když by ses měl vyčůrat přímo před náma.“
Jakub se zvedl a ruku nasměroval podivně do vlastního klína, jakoby nám chtěl hned teď a tady ukázat, že s tím nemá problém.
Klárka, která z nás vypila nejméně, dopila skleničku (na rozdíl od nás dvou nepila z lahve) a zavelela k přesunu do koupelny.
Stejně jako ostatní jsem se postavil a měl jsem co dělat, abych se udržel na nohách, jak se mi najednou zamotala hlava. Zasmál jsem se tomu, a aby se mi šlo lépe, přihnul jsem si ještě jednou.

Do koupelny jsem dorazil jako poslední.
Jakubovi scházelo k úplné nahotě už jen tričko, s kterým bojoval, jako se zákeřným nepřítelem, a tak mu Klárka se záchvatem smíchu raději pomáhala.
„Chci být dole,“ určil si Jakub, který byl evidentně dost opilý na to, aby ztratil stud a zábrany.
Klárka, která hned nechápala, co to znamená, nic nenamítala, ale pak jí došlo, že ona bude močit ve stoje na jeho tělo.
„Vždyť jsme si slíbili, že to uděláme všichni a najednou,“ pronesla Klárka naši dohodu.
Jakub zamumlal, že to stále platí a slíbil, že on to samozřejmě taky pustí.

Jakmile jsem se svlékl a nasoukal za Klárkou nad Jakuba, bylo jasné, že toto uspořádání našich těl je jedno z mála, které nám omezený prostor umožňuje.
Byl jsem nervózní. Nejen z toho, že mě čeká něco nového, neobvyklého, ale také proto, že jsem si nebyl jist, zda dokážu současně s ostatními začít.
Zároveň jsem se však už nemohl dočkat, kdy konečně ulevím přeplněnému měchýři. Díky těmto obavám mi hned nedošlo, že jediná Klárka není úplně nahá, ale nechala si své žluté síťované kalhotky.
Upozornil jsem ji na tuto skutečnost, neboť jsem se domníval, že je na sobě zapomněla, ale byl jsem ujištěn, že je má na sobě záměrně.

Pak Klárka nařídila, ať se připravíme a krátce na to už Jakub čůral ze svého na půl ztopořeného penisu. Jeho úd, který si držel tak, aby směřoval vzhůru, začal vypouštět první světlé pramínky, které se brzy změnily ve vodotrysk, jenž dosahoval na Klárčina stehna, z nichž většina této tekutiny stékala zpět na Jakubovo břicho.
Sám jsem z tohoto výjevu pocítil silné nutkání to pustit, ale i přes značné opojení vínem jsem měl zábrany. Pohledem jsem si zkontroloval stav penisu, jenž naštěstí nebyl v příliš velké erekci, která by mi mohla zabránit ve splnění našeho stanoveného úkolu.
Když spustila i soustředěná Klárka, jejíž teplá tekutina se řinula v nejrůznějších pramíncích skrz látku kalhotek, začal jsem trochu propadat panice, že to nezvládnu.

Zatím si nikdo mého zpoždění nevšímal, neboť Jakub si užíval netradiční spršky, kterou si nechával zprvu dopadat na svůj močící pyj, jenž s úbytkem tekutiny v jeho těle narůstal na objemu, čímž rostla i jeho chuť po větších zvrhlostech, a tak Klárce ukazoval, že chce její proud na hruď, a pak dokonce i do obličeje.
Teprve po chvíli, kdy Jakub už téměř dočůral, a kdy Klárka už byla z poloviny vyprázdněná, otočila hlavu a zjistila, že z mého penisu, jenž tou bizarní podívanou pořádně zrudl, nic nestříká ani nekape.
„Nejde to?“ zeptala se starostlivě a já jen stydlivě přikývl.
Klárka si však věděla rady. Zapnula sprchu a netrvalo dlouho, aby se i z mého penisu valil pořádný potůček, který jsem nejprve směřoval na Klárčinu prcinku a pak na její záda, což mělo za následek, že jsem jí nechtěně potřísnil i vlásky.

Náhle Klárka rozhodla, že se mnou provede společné močení. Natáhla za sebe ruku, uchopila můj penis a strčila si ho pod své promočené kalhotky. Nakláněl jsem se jí přes ramínko a pozoroval jsem, jak z jejího klína teče naše smíchaná moč, jež dopadala ředěná vodou na Jakuba, který přitom masturboval.
Jeho ptáček už vypadal pořádně naběhlý, takže se dalo předpokládat, že jen co ze sebe vykape poslední zbytky moči, začne stříkat něčím jiným.

Sotva jsem tuto myšlenku prohnal hlavou, spatřil jsem bílý gejzírek, který nečekaně vyletěl víc jak metr vysoko, až s sebou Klárka ucukla, jako by se bála, že jí to přistane rovnou v očích.
Do očí se jí semeno sice nedostalo, ale pod prsy měla několik lepkavých cákanců, které jsem jí roztíral po hrudi, jakoby to byl masážní krém.
Párkrát jsem Klárku políbil za krček a na ouška a současně jsem ji vzal za ruku, která už chtěla opouštět můj úd, abych jí naznačil, že ji tam ještě chci. Klárka neprotestovala a začala mi ho za svými zády honit.
Za odměnu jsem jí dlaní hýčkal v rozkroku, kde měla promáčené kalhotky od moči tří lidí, k tomu byla od vody i od Jakubova spermatu a zároveň měla vnitřek kalhotek i od vlastní šťávičky.

Pomalu jsem jí sundával kalhotky, ale ona mi volnou rukou chytila zápěstí, položila mi ruku zpět na látku promáčených kalhotek a chtěla, abych ji dráždil skrz ně. To už přicházel Jakub k sobě po prožitém orgasmu a přesunul se tak, aby mohl Klárku začít líbat na stehnech. Zdálo se, že mu vůbec nevadí, že ochutnává naši moč a sem tam i vlastní semeno.

Když se nabažil Klárčiných nožek, přemístil svá ústa na její kalhotky, skrz které tlačil jazykem tam, kde se nacházela její mokrá štěrbinka. Já se mezitím přesunul dlaněmi na její prsíčka, která jsem hnětl, ale brzy jsem je jen držel a snažil jsem se neupadnout při vlně rozkoši, která se rozprostřela mým tělem, když mi ho Klárka vyhonila do úspěšného konce.

Vzhledem k tomu, že můj penis byl stále namířen mezi Klárčiny nožky, kde operoval Jakub, dostal přímý zásah do hrudi i na krk skoro vším, co ze mě Klárka vymáčkla.
Naštěstí byl jeho obličej ušetřen a tak se ani moc nezlobil.
Když ho následně Klárka vyzvala, aby se postavil a mohla ho tak pusinkou zbavit mé nadílky, vypadal, že je naopak rád, že jsem ho trefil.

Vděčný za orgasmus, který mi dopřála, jsem si dřepl mezi její nožky a ústy jsem se doslova přisál na její pohlaví, z něhož jsem předtím odhrnul mokrou látku na stranu. Tak usilovně jsem se soustředil na to, abych ji přivedl k vyvrcholení, že jsem ani nepostřehl, jak mi Jakubův znovu se topořící pyj ojíždí vlasy a sem tam mi jeho horký úd pohladil tvář.

Nedbaje bolesti za krkem z nepohodlné pozice jsem vytrvalým drážděním broskvičky způsobil, že Klárka (vášnivě se líbající s Jakubem) začala ztrácet stabilitu a přitom podlehla své touze, díky které pohybovala pánví vstříc mému obličeji, nehledě na to, zda mi tím rozdrtí nos.
Dlaněmi jsem jí pevně svíral zadeček a nepřestával jsem se tisknout k její lasturce, jako bych se v ní chtěl udusit. Pak se prohnula a hlasitě vzdychla blahem, z čehož jsem měl radost nejen proto, že jsem jí to udělal, ale také proto, že jsem se mohl nadechnout.

Počet zobrazení: 55

Autor

Navigace v seriálu<< Trojka 07 (Plná…)Trojka 09 (Vzrušení v Louvru) >>
4 21 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
shock

autor evidentně inklinuje k pissingu. proti gustu žádný dišputát, ale ne pro mě…

Junior

Zajímavé pokračování, ale není to můj šálek čaje. Tak uvidíme jak se děj vyvine dál.

Tramp

Napsáno jen proto,aby bylo něco napsáno.Velmi podprůměrné.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x