Trojka 09 (Vzrušení v Louvru)

Toto je 9 díl z 9 v seriálu Trojka
Počet zobrazení: 41

Muzeum Louvre jsme původně neměli zájem navštívit (všichni tři jsme v tomto ohledu tak trochu kulturní barbaři), ale když už jsme se po našich toulkách Paříží dostali přímo k tomuto obřímu komplexu a zjistili jsme, že jako mládež máme vstup zdarma, rozhodli jsme se vejít. Domnívali jsme se, že během pár minut dojdeme k známému obrazu Mona Lisa, ale to jsme ještě netušili, co vše se zde ukrývá.

Po hodině procházení mezi nejrůznějšími památkami Klárku napadlo, že by nebylo od věci si trochu zablbnout. Polekaně jsem na ni pohlédl, protože jsem se bál, že míní dělat něco s vystavovanými objekty.
„Dáme sex,“ řekla bez ostychu, jakoby ji nenapadlo, že i kdyby zrovna nebyl kolem žádný náš krajan, téměř každý porozumí druhému slovíčku.
„Tady?“ ptal se překvapený Jakub, neboť jsme byli zrovna v nekonečně dlouhé chodbě plné obrazů, kde bylo tolik lidí, že na něco takového nemohlo být pomyšlení.
Klárka mu však neodpovídala a rozhlížela se kolem sebe, zda nespatří nějaké dveře do kumbálu, kam by si nás zatáhla, aby si s námi užila mezi košťaty.
„Tady leda tak někde na záchodcích,“ řekl jsem, když jsem nenašel nic, co by mohlo alespoň vzdáleně připomínat klidné místo poskytující soukromí.
„Zkusíme jinou část,“ řekla velitelsky Klárka a už si to mířila davem někam jinam, kde by bylo možné se trochu skrýt.

„To je ono,“ pravila nadšeně v sekci starověkého Egypta. Její zaujetí však nepramenilo z toho, co zde vidí, ale z temných zákoutí, která se nacházela za velkými vystavovanými předměty.
„Já ti nevím,“ říkal jsem nejistě, protože jsem si nedovedl představit, že bych se měl někde mezi exponáty svalit na zem a nechat na sobě vyskákat nadrženou Klárku. Ne, že by mi ta představa nebyla v jistém slova smyslu příjemná, ale kromě samotného pohlavního aktu jsem si dokázal až moc živě představit trapas, jaký bude následovat, až nás najdou jiní turisté, nebo rovnou někdo ze zaměstnanců.
„Co ty?“ obrátila se Klárka na Jakuba, když viděla, že se zdráhám. „Taky máš bobky?“ hecovala ho, aby alespoň jeden z nás splnil její přání veřejného sexu, který jsme jí slíbili už před začátkem naší dovolené.
Jakub chvíli mlčel s neurčitým výrazem v obličeji a rozhlížel se kolem sebe, než se zeptal: „Kde a jak?“

Klárka se vrátila o pár metrů zpátky, kudy jsme před chvílí prošli, a ukázala do rohu za obří sousoší v nadživotní velikosti.
„Já na tobě nebo zezadu,“ dala na výběr možnosti, které se u ní daly předpokládat, neboť mi bylo jasné, že na studenou (a možná i špinavou) zem se jí určitě nebude chtít lehnout.

„Hlídej,“ řekli mi jak nějakému psovi, a když se v rychlosti ujistili, že se nikdo nedívá, podlezli provaz a zmizeli v temném koutě.
No potěš, říkal jsem si v duchu při představě, že tu teď budu kdoví jak dlouho chodit do kolečka a předstírat prohlídku několika exponátů, o které jsem neměl žádný hlubší zájem.

Za to Klárka měla hlubší zájem, který si hodlala hned zaplnit. Nastalým tichem se náhle ozvalo zřetelné rozepínání zipu a já doslova strnul nad představou toho, jak se zde za pár vteřin budou rozléhat typické zvuky pro soulož.

„Tobě ještě nestojí?“ zaslechl jsem najednou Klárčin hlas, ačkoli jsem byl dobrých pět metrů od jejich skrýše.
Zvedl jsem oči v sloup nad představou, jak dlouho to celé asi bude trvat, a přitom jsem pohlédl přímo na jednu z bezpečnostních kamer. Zjištění, že si Klárka vybrala k sexu prostory, kde by se rozléhal i pouhý pád špendlíku jako dopad kamene a k tomu je tu hned několik přístrojů, které dost možná zachytily jejich přelézání za sousoší, mě znepokojilo natolik, že jsem měl sto chutí sám skočit do nějakého temného kouta, anebo nejlépe rovnou zmizet dřív, než doběhne personál.

„Proč mi místo toho čekání nepomůžeš?“ slyšel jsem Jakubův hlas právě v okamžiku, kdy těmito prostorami procházela skupinka pěti turistů.
„Já nečekám,“ řekla Klárka přidušeným hlasem, který byl i tak srozumitelně slyšet, „chystám si dírku, abys mi ho tam pak mohl rovnou naprat, jak máš ve zvyku.“
„Ehm,“ zkusil jsem je upozornit, aby zmlkli, protože procházející lidé se začínali otáčet po hlasech, které jsem těžko mohl vydávat já sám.
„Však máš dvě ruce, ne?“ řekl Jakub, který si s šeptáním nedělal hlavu.
„Mám,“ pravila Klárka, „jednu na poštěváčku a druhou… hádej kde.“
„Tak máš ještě pusu, ne?“ ozval se znovu Jakub.
„Hm, ale v ní mám žvejku.“
„Jéžiš,“ řekl Jakub tak nahlas, že jsem se rychle vydal k sousoší, abych jim pověděl, ať drží hubu.
„Tak ji vyplivni,“ nenechal se Jakub odradit mým napomenutím.
„To víš, že jo. Pak se na ni akorát sama přilepím, když je tu prd vidět,“ řekla Klárka a krátce na to jsem zaslechl zamlaskání, pod nímž jsem si mohl představit žvýkání, ale také klidně její připravenou kundičku.
„Ukaž,“ slyšel jsem Klárku, která dle následujících slov evidentně nahmatala Jakubův pyj se stále nedokonalou erekcí.
„Já se z vás picnu. Jeden se bojí a druhýmu se ani nepostaví,“ brebentila, zatímco já na druhé straně místnosti předstíral, že dva procházející lidé slyší něco, co já ne.

„Já ti říkal, že tvá ruka umí divy,“ dolehl ke mně Jakubův hlas, který v sobě nesl pozitivní informaci alespoň v tom, že snad po pěti minutách, co jsou ukryti v koutě za sochou, konečně začnou.
Minutku na to už bylo dle šustění možné odhadovat, že se Klárka přesunula nad Jakuba a nasedla si na jeho kládu.

„Co je to za zvuk?“ slyším najednou otázku v rodné řeči, když se kolem sousoší pohybovala další dvojice.
„Možná nějaké potrubí,“ odpověděl muž, „však jsme v podzemních prostorách.“
S úlevou jsem se díval, jak odcházejí, aniž by je napadlo, že za sochou neteče žádná voda, ale Klárčina kundička.

Již asi po dvacáté jsem kroužil kolem stále stejných památek, když jsem pocítil, jak na mě působí i pouhá kombinace zvuků a představ. Rychle jsem se podíval na všechny strany, abych nebyl spatřen s narůstající boulí v rozkroku.
„Ty máš dneska nějakou výdrž,“ ozvala se po delší době udýchaná Klárka nadšeným hlasem.
Já z jeho výdrže však rozhodně dobrý pocit neměl, protože celá jejich akce trvala již bezmála čtvrt hodiny, což mi tam opuštěnému mezi exponáty (na nichž už jsem netušil, co nového koumat) připadalo jako celá věčnost.
„Pohněte si,“ nabádal jsem je v okamžiku, kdy jsem znovu míjel sousoší.
„Už to bude,“ uklidňoval mě Jakub, ale hned na to navrhoval Klárce, aby zkusili jinou polohu, že se tak třeba rychleji udělá.
Následovala další sekce zvuků, pod nimiž jsem si naživo představil, jak Klárka nadzvedává svůj nahatý zadeček a jak tím ze svého rozpáleného lůna dostává nejen neukojený penis, ale i spoustu své šťávičky, kterou mám chuť lízat vždy, když jsem hodně vzrušený (což bylo k mé smůla právě v danou chvíli). Přivřel jsem víčka a dle zvuků jsem si představil Klárku, jak si kleká, dlaně pokládá na studenou zem a vystrkuje svoji prcinku směrem ke kládě, která ji co nevidět zajede až po koule do něžné pipinky a…
„Au!“ zaječela Klárka a já s sebou leknutím trhnul.
„Tam ne,“ dodala vzápětí, díky čemuž mi bylo jasné, že se jí Jakub omylem dobýval do druhé dírky.

Sotva dle mlaskavých zvuků trefil ten správný otvor, postřehl jsem v dáli kráčející dvojici mužů v uniformě připomínající hlídače.
„K čertu,“ pronesl jsem šeptem a couvaje přitom na druhou stranu s výrazem někoho, kdo má hodně špatné svědomí, jsem zavolal směrem k sousoší, že musíme okamžitě vypadnout.
„Jsou tu všude kamery,“ volal jsem na ně přiškrceným hlasem, „museli nás vidět a teď sem poslali dva hlídače.“
V tu chvíli už jsem docházel k místu, kde se ukrýval Jakub s Klárkou, kteří zrovna nevydávali žádné sexuální zvuky, neboť s tím museli přestat, aby byli vůbec schopni porozumět mému zoufalému volání.
Nastalé ticho však také znamenalo, že se neoblékají, aby mohli okamžitě odejít.
„Dělejte!“ křičel jsem na ně. „Už budou ve vedlejší místnosti,“ popoháněl jsem je a následně jsem zaslechl zvuk, jako když se odzátkuje natlakovaná láhev (pod čímž jsem si představil stále ztopořený penis, který rychle vycouval z mokré kundičky), a pak už následovalo Jakubovo nadávání, jak si nemotorně rval trčícího ptáka pod oblečení a Klárčino brblání, že s takovou akorát nastydne, když bude po zbytek dne chodit v mokrých kalhotkách.

Oba vyskočili z úkrytu těsně před tím, než hlídači vstoupili do místnosti, z níž jsme se dali na útěk. Naše pospíchání je však vyprovokovalo k tomu, aby se za námi rozběhli s voláním, jehož obsah byl i navzdory cizí řeči víc než zřejmý.

Mladé nožky by nás na jiném místě s největší pravděpodobností zachránily, ale zde jsme doplatili na neznalost prostorů, díky čemuž jsme nevědomky vběhli do slepé uličky.
Následně nám dalo hodně práce přesvědčit ochranku, že jsme skutečně neměli v plánu ničit památky.
Během honičky nám naštěstí údy již povadly dostatečně na to, aby nikoho při pouhém pohledu na nás nenapadlo, co se tam ve skutečnosti dělo. Jen Klárka stále dokola nevědomky přešlapovala, jak se jí lepila studená látka kalhotek na tělo. Tato nepříjemnost jí však nezabránila v tom, aby nás svou jazykovou dovedností a schopností improvizovat vytáhla z průšvihu, když hlídačům namluvila, že jsem tam na ně čekal na smluveném místě, zatímco oni zabloudili v nekonečných prostorách plných obrazů.
Hlídači totiž vůbec netušili, co Jakub s Klárkou prováděli za sochou, ale za to moc dobře viděli na svých obrazovkách mě, jak se podezřele dlouho motám na tom samém místě a neustále se ohlížím, jako bych vyčkával na příležitost něco provést.

Ze strany hlídačů pochopitelně následovala otázka, proč jsme tedy v případě, že jsme měli svědomí čisté, prchali a odmítali zastavit. I zde si věděla Klárka rady.
Zalhala, že jsme běželi kvůli našemu zpoždění, neboť na nás venku čekali další kamarádi. Tím se zároveň vysvětlilo, proč jsem vypadal tak nesvůj a bylo to.
Hlídači nás nakonec ochotně doprovodili ven nejkratší cestou, která vedle skrz dveře, jež jsou veřejnosti za jiných okolností uzamčené, omluvili se nám za zdržení a popřáli šťastnou cestu.

„Jů, to je krásnej park,“ rozplývala se Klárka venku před muzeem. „A támhle mezi těmi hustými stromky by se to dalo dodělat, co?“ škádlila nás svou neustávající chutí po sexíku.

Počet zobrazení: 41

Autor

Navigace v seriálu<< Trojka 08 (Sprška)
4 21 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Zajímavé pokračování. Sex v muzeu a ještě takhle střeženém bych asi nedal.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x