Trojka 04 (Klárka umí překvapit)

Toto je 4 díl z 9 v seriálu Trojka

Dopoledne konečně dorazily peníze na Jakubův účet, takže jsme mohli po nucené pauze znovu pokračovat v cestě do Francie. Nejstřízlivěji jsem z naší trojice vypadal já, a tak jsem zasedl za volant a uháněl směr Paříž.

Klárka, poučena tím, kam vedly její poslední rozmary v autě, raději mlčky seděla na místě spolujezdce a překonávala poslední zbytky kocoviny. Cesta ubíhala hladce, a proto jsme bez problému dorazili už v podvečer na periferii našeho cílového města.
Z důvodu únavy jsme si raději našli ubytování v motelu na předměstí a návštěvu centra si nechali na následující den.

Na recepci nás čekal menší zádrhel, neboť personál odmítal pochopit, že doopravdy chceme jeden pokoj pro všechny tři.
Když jsme konečně dostali od recepční (která si nás podezřele prohlížela) kartu, s úlevou jsme doklopýtali po venkovním schodišti do druhého patra, našli číslo našeho pokoje a pak… pak nás na několik minut zdrželo odemykání dveří, které se ráčily otevřít až na několikakerý pokus, kdy jim netrpělivý Jakub začal hrozit fyzickou likvidací (ne, dveře se neotevřely strachem z jeho výhrůžek, to si jen Klárka konečně prohlédla obrázkový postup na druhé straně karty).

V nevelké místnosti, za kterou jsme dali tolik, co v našich končinách za celý nadstandartní apartmán, nás čekala jedna manželská postel a u stěny naproti vstupním dveřím třetí lůžko, na kterém stejně nemínil nikdo z nás spát.

Všichni jsme odhodili svá zavazadla na první volné místo, kam se dalo, a pak jsme se slastně natáhli na postel. Pro záda to byla po dlouhé době neskutečná úleva. Jako na povel jsme všichni tři usnuli a probrali se až večer za tmy.

První se vzbudila naše Klárka, která ležela tradičně uprostřed. Ke své nelibosti zjistila, že si během spánku pomačkala košili, a tak si ji sundala, přestože už tím nemohla nic zachránit. Odhodila ji směrem k volné posteli, kam košile nedolétla, ale to Klárce nevadilo, protože se pro změnu zaobírala tím, jak si znovu lehnout mezi nás dva, aby jí to bylo pohodlné.
Když už se jí konečně podařilo najít vcelku příjemnou polohu, začala ji tlačit podprsenka. Teplé počasí a pocit soukromí přispěl k tomu, že ji v mžiku sundala a poslala směrem ke košili.
S nadějí, že ještě usne, se vklínila mezi nás dva. Spánek se však nemínil dostavit.

Pro větší pohodlí si nejprve rozepnula šortky a potom, aby nemusela mít ruce na svém nahém bříšku, položila jednu ruku na mě a druhou na Jakuba. Oba jsme tak měli její teplou dlaň na stehně, kde ovšem dlouho nevydržela.
Zpočátku nás hladila na stehnech skrz látku šortek a pak si a užívala toho, že nás má každého po jedné ruce a začala nám lehce, aby nás nevzbudila, osahávat přirození.
Hýčkat látku oblečení ji však dlouho nebavilo, a proto nám opatrně povytáhla trička až na hruď a dlaní kroužila po celém břiše. Prstíky přitom zajížděla pod okraj šortek, které byly v mém případě při této poloze dostatečně volné, aby se její útlá ručka dostala mnohem níž. Ve chvíli, kdy se prodrala pod spodní prádlo, jsem procitl. Bylo to příjemné probuzení, kdy jsem po svém boku spatřil mile se usmívající Klárku, a ve svém rozkroku jsem ucítil prudce narůstající vzrušení, které způsobovaly její šikovné prstíčky.

Měl jsem hodně mazlivou náladu a tak jsem se ke Klárce přitiskl ještě blíž, dlaň jsem položil na jedno z jejích obnažených prsíček a současně s tím jsem jí začal dávat letmé polibky na tvářičky.
Během toho nepřestávala druhou rukou jezdit po Jakubově těle.
Všiml jsem si, že Jakub ještě stále spí, a proto mě napadlo využít možnosti mít Klárku jednou zase jenom pro sebe. Rukou jsem jí zajel přes bříško až pod rozepnuté šortky, prstíky jsem se dotkl lehce navlhlých kalhotek v rozkroku a pak jsem se posadil s úmyslem sundat z ní zbylé oblečení, abych se s ní pomiloval.

Klárka mě však rukou naznačila, abych si zase lehl. Do ouška mi pošeptala, že mám jen ležet a nechat vše na ní.
Jediné, co mi povolila, bylo rozepnout si svoje kraťasy a sundat si je níž, aby měla lepší přístup. Zatímco jsem poslušně vykonával její pokyny, sama dělala to samé spícímu Jakubovi. Nechtěla ho probudit, ale zároveň ho nemínila nechat mimo hru. Přes veškerou snahu svléci mu spodní část oblečení a přitom ho neprobrat, se jí to nepovedlo.

Jakmile Jakub přišel k sobě, snažil se posadit, ale to mu bylo, stejně jako mně před chvílí, zakázáno. Dostal ty samé pokyny a tak, jako já, si poslušně lehl zpět na záda a čekal, co má naše milá za lubem.

Klárka se natáhla na okraj postele pro volný polštářek, který si dala pod svoji hlavu, aby ji měla výš a mohla tak hezky sledovat to, co následně uchopila do svých dlaní. Nám ještě před tím vzala každému jednu ruku a položila si je na svá ňadra. Cítil jsem velmi silné vzrušení, které se evidentně nedostavilo jen u mě.
Stačilo pohlédnout na Jakubův pyj, který nestál o nic méně vzorně v pozoru, jako můj připravený ptáček.

Střídavě jsem se díval na můj i kamarádův penis, jak po nich ve stejnou dobu jezdí Klárčiny ruce, které zkušeně obepínají naše mužství a svým rozvážným tempem nás přivádí doslova k šílenství. Musel jsem se hodně ovládat, abych nezačal podvědomě přirážet proti její ručce, čímž bych zaručeně urychlil své vyvrcholení. Trpělivě jsem vyčkával, kdy nám dá nějaký další pokyn, nebo kdy nám povolí na ni skočit, ale ona se rozhodla jinak.

Všimla si, že se nemůžeme vynadívat na tu skvostnou scenérii, jíž je právě ona tvůrcem, a proto nám přikázala zavřít oči. Snad se domnívala, že budeme-li sledovat naše nahá těla, bude co nevidět z našich údů stříkat teplá lepkavá tekutina; možná ale jen chtěla trochu zpestřit sexuální hrátky.
Odměnou za naše poslechnutí byl sladký polibek, který jsme každý dostali na tvář. Dokud jsem nepoznal Klárku, nikdy jsem netušil, že zdánlivě nevinný polibek na tato místa, může být tak neskutečně vzrušující.

Chvíli nám dál honila naše přichystané ptáčky, a ačkoli jsem poslušně nekoukal, přímo jsem cítil její lačný pohled. Živě jsem si dovedl představit, jak má skousnutý spodní rtík, což dělávala obvykle tehdy, když se pokoušela tajit své vzrušení.
Náhle jsem pocítil, jak se Klárčina ruka vzdálila.
Poté se zvedla z postele a někam odešla. Slyšel jsem, jak otevřela zip některého ze zavazadel a zatímco něco usilovně hledala, připomněla nám, že máme nehnutě ležet a za žádných okolností nesmíme otevírat oči, protože jinak bychom tím vše zkazili.
Dál jsem tedy pln očekávání ležel, a přitom jsem dumal nad tím, zda měla naše milá tohle překvapení, které se zřejmě ještě naplno neprojevilo, promyšlené dopředu, anebo ji to napadlo až nyní.

Jakmile Klárka našla, co hledala, kvapně se vrátila k posteli. Nejprve přišla k mé hlavě, pohladila mě po vlasech a pochválila mě jako malého kluka, že jsem hodný a poslušný. Pak mi řekla, ať stále nechám zavřené oči a na chvilku nadzvednu hlavu. Pomalu jsem začínal tušit, kam to směřuje, což se vzápětí potvrdilo.
Hebkým šátkem (který krásně voněl po Klárce) nám zavázala oči, aby měla naprostou jistotu, že nepodvádíme.

Za chvilku jsem ucítil znovu teplo dlaně šmátrající v mém rozkroku. Ruka se tam pohybovala nějak jinak, než předtím. Zdálo se mi, jako by majitel oné končetiny snad neviděl, a proto tak podivně tápe okolo mého přirození. Než mi došlo, že to není Klárčina ruka, uchopila mě za levé zápěstí a směřovala mě do Jakubova klína.

Věděl jsem, že když to na Klárku přijde, dokáže se přímo vyžívat v pohledu na nás dva, jak se dotýkáme jeden druhého. Brzy se k jedné ruce mého kamaráda přidala jedna ruka Klárky a druhou jsem ucítil u své ruky, kterou jsem jezdil po Jakubově penisu. Hladila nám ruce i tvrdé ptáčky, a jakmile se jí zdálo, že děláme rychlejší pohyby, než je jí libo, brzdila nás v tempu.
Bylo mi jasné, že kdyby nás nechala jen pár desítek vteřin honit se tak, jak si to děláváme sami, bylo by vlivem našeho nadměrného vzrušení již dávno hotovo. To Klárka ovšem nechtěla a já ji trochu podezíral, že se nás pokouší rozdráždit k nepříčetnosti, kdy se budeme chovat jak divoká zvířata, před kterými ji zachrání leda tak další překvapení v podobě pevných pout.

Po pár minutách se rozhodla pro změnu. Jakubovi řekla, že se má posunout tak, abych mohl s její pomocí přelézt na protější okraj postele. Následně si nás naštelovala do pozice, v níž jsme si s Jakubem propletli vzájemně nohy, a naše pohlaví byla přímo proti sobě. Posouvala nás stále blíž a blíž, až se naši ptáčci setkali.
Hlavou mi vířil nespočet obscénních teorií, a já se pokoušel odhadnout, která z nich bude ta pravá.
„Že by nám Klárka dostala po včerejší jízdě s kukuřicí chuť na dvojitou porci?“ říkal jsem si v duchu krátce před tím, než jsem s sebou polekaně škubl, neboť Klárka na naše penisy něco vylila (s největší pravděpodobností nějakou ze svých oblíbených příchutí, jíž si často dopřávala při orálním potěšení).

Cítil jsem její horký dech na svém rozpáleném údu, stejně jako jsem cítil neméně horký penis svého kamaráda. Pak přišel jeden letmý polibek na můj obnažený žalud, z úst mi vyklouzl sten rozkoše, a hned na to jsem zaslechl podobný zvuk od Jakuba.
Střídavě nám líbala špičky penisů a já přitom zavíral oči, které byly díky šátku ve tmě i ve chvíli, kdy jsem se marně pokoušel zahlédnout, co Klárka provádí.

Pusinky brzo vystřídal mrštný jazýček, který lítal z jednoho ptáčka na druhého a já se, stejně jako Jakub, proměnil v hada chyceného do pasti, jak jsem se kroutil stupňujícím blahem.
Když mi ho pak vzala mezi své lačné rty a bez rozpaků si ho zasouvala co nejhlouběji (až tam, kam jí to dávivý reflex dovolal), neměl jsem své vzdychání vůbec pod kontrolou (vlastně jsem si to už ani neuvědomoval).
Vždy, když jsem si myslel, že už stačí jeden jediný pohyb jejího jazýčku, jeden jediný polibek na můj k prasknutí napnutý žalud, nebo jakýkoli sebemenší dotyk, přestala a vystřídala můj penis za Jakubův, aby ho provokovala stejným způsobem.

Netušil jsem, co má Klárka v plánu, ale doufal jsem, že mi už dopřeje vytoužené vyvrcholení, které se svou zvrhlou hravostí záměrně oddalovala až za hranici snesitelnosti.
Vždy včas poznala, kdy to na nás přichází, a kdy je nejvyšší čas zanechat dráždění, aby nebyl konec dřív, než si přeje. Stejně tak dokázala odhadnout, kdy nás ještě zvládne ukočírovat, a kdy už jsme jak smyslů zbavení a tváříme se, že její přání již vůbec neslyšíme.

V okamžiku, kdy naše ruce byly už hodně neodbytné a naše automatické přírazy do jejího hrdla víc než nepříjemné, nasedla si zády ke mně na Jakubův trčící klacek tak, aby svými kopulačními pohyby dráždila zadečkem i můj chtivý úd. Za těchto okolností mi bylo vcelku jedno, že si nevybrala k zásunu do své skvostné jeskyňky mě, protože jsem cítil, že brzy dokážu dospět k vrcholu i pouhým třením její hebké prcinky.

Klárka to však chtěla jinak. Na několik vteřinek přestala s rytmickým pohybem na kamarádově penisu a já s napětím čekal, co se bude dít. Kdybych v tu chvíli mohl naši lásku pozorovat, věděl bych, že prstík, který omočila ve svém klíně, namířila na svoji druhou dírku, jejíž dostupnost si chtěla nejprve sama otestovat, než tam vpustí mě.
Prstění zadečku zjevně dopadlo dle Klárčiných představ, neboť záhy se natáhla po mých rukou a beze slov mi je dala tam, odkud před okamžikem vytáhla dva vlastní prstíky. Poněkud nesměle jsem jí začal kroužit kolem análku, doufaje, že jsem pochopil správně.
Klárka mi pak sama vzala ukazováček pravé ruky a nasměrovala si ho k ústí štěrbinky, kterou jsem měl za úkol roztáhnout pro vlastní penis.

Jakmile jsem si byl jist, že jsem se nemýlil, spěchal jsem s přípravou jejího zadečku, abych i já mohl zasunout. Po chvíli jsem v ní měl již tři prsty, což Klárka považovala za dostačující k tomu, aby se víc naklonila na Jakuba a vyšpulila na mě své nádherné pozadí (které jsem v daný moment sice neviděl, ale dovedl jsem si ho velmi živě představit). Pak už stačilo jen jednoslovné pobídnutí a já poslepu s mírnou asistencí přiložil žalud na útlou dírečku, která i navzdory předchozímu prstění vzdorovala. Klárka proto raději natáhla ruku tam, kde měla položený lubrikační gel, který mi rozetřela po ptáčkovi a následně si ho aplikovala i na zadeček, do něhož si vzápětí zajela prstem plným mazlavého gelu.

Teď už to šlo mnohem lépe. Chytl jsem si Klárku v pase a soustředěně jsem se slastnou grimasou vnikal hlouběji a hlouběji, zatímco do mého pytlíku vrážel Jakubův šourek, který mu při náruživém šoustání (což se mimo jiné projevovalo i typicky vzrušujícím mlaskání Klárčiny kundičky) neposlušně poskakoval. Když si zadeček zvykl na návštěvníka, přitiskl jsem se Klárce na záda, která jsem občas políbil, a přitom jsem do ní čím dál intenzivněji přirážel.

Místností se mísilo trojí hekání značící blížící vyvrcholení. První, kdo dosáhl sladkého cíle, byla naše milá slečna, jež si dosyta užívala obou plných dírek. Snad by ji jeden orgasmus stačil a raději by se šla osprchovat a odpočinout si, ale náš chtíč, který byl zatím ještě neukojen, jí tuto možnost nedal.
Trpělivě vyčkávala i na náš konec, který přišel záhy. Přiškrceným hlasem jsem jí pošeptal do ouška, zda to smím pustit dovnitř, což mi bylo k mé radosti dovoleno (a kdyby nebylo, asi bych s tím už stejně nestačil nic udělat). Jen co řekla ano, už jsem jí pulzoval ve střevech, které jsem plnil nezvykle mohutnými stříkanci, až jsem měl dojem, že i sama Klárka je z té dávky poněkud nesvá.

Se stále tvrdým penisem jsem si užíval poslední dozvuky právě prožitého orgasmu, zatímco Jakub dojížděl k cíli. Klárka ho však zastavila a řekla, že by chtěla na záda. Lehla si na okraj postele, nohy pokrčila a přitáhla si je až k zadečku a Jakuba poslala na zem k posteli, aby jí ho vrazil do jeskyňky z této pozice. Mě si pak navigovala hlavou do svého klína, kde jsem si vychutnával její promáčený klín, a ruku mi přitom nasměřovala na neméně mokrý zadeček, kde se mísila její šťávička s vytékajícím semenem.
Bez problému jsem jí zajel do roztaženého análku hned třemi prstíky, kterými jsem ji masíroval uvnitř prcinky.
Náhle jsem zaslechl zvuky, které značily Jakubův orgasmus. K mé úlevě nastříkal téměř celou porci spermatu dovnitř, ale i tak jsem při lízání Klárčiny broskvičky zřejmě ochutnával i jeho semeno (což mi bylo v situaci, kdy jsem nic neviděl, celkem jedno).
Jakub by už býval dávno odzátkoval vystříkanou dírku, ale Klárka si ho násilím přidržela za zadek a namáčkla si ho zpět do sebe až po koule. Blížila se dalšímu vyvrcholení a doufala, že měknoucí pyj to ještě chvíli vydrží.

Naštěstí jsme na ni byli dva, takže nebyl problém, abych Jakuba po chvilce vystřídal. Penis jsem už sice neměl jako kámen před orgasmem, ale Klárčině dírce (v danou chvíli spíše díře, jak již byla rozježděná) to evidentně stačilo.
Jakub přidal ruku na její pošťěváček, druhou dlaní jí hnětl prsa, a než jsem si stačil pohrávat s myšlenkou, že snad i já bych mohl doufat v další orgasmus, Klárka se za doprovodu mlaskání své kundičky prohnula, zatnula své drápky do mého zadku a nepustila mě dřív, než se celá rozechvělá vypořádala s druhým vyvrcholením krátce za sebou.

Autor

Navigace v seriálu<< Trojka 03 (Kukuřice)Trojka 05 (Hračka na baterky aneb kuličky do Klárčiny kundičky) >>
4.8 28 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Pěkné pokračování. Zajímavá akce. Jen stále nechápu ten jejich vztah, ale třeba se to v dalších dílech vyjasní.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x