Otec despota 14

Toto je 14 díl z 14 v seriálu Otec despota
Počet zobrazení: 216

„Slávku, jdi na to!“ lusknul prsty ve vzduchu Evžen s přimhouřenými víčky. „Ano, dobře tati,“ souhlasně povyskočil synátor a klekl si na podlahu kousek od Valiny.

Potáhl si Hanku za silná stehna na kraj sedačky, roztáhl jí nohy a dal poprvé dívce nahlédnout k jeho připravenému rozkroku. Hanka se posadila, vytřeštila oči a nesouhlasně zakroutila hlavou.
V porovnání s otcem byl Sláva vybaven líp, než nabíječi z časopisů a herci z filmů. Jeho žilnaté hovado se v jeden okamžik změnilo dívence před očima v netvora, kdy žíly vypadaly jako strašidelné zuby a lesklý žalud jako cintající huba. Ani se nedotkla a dokonce ani neposlechla rozkřičeného fotříka.
Evžen ovšem nesnesl odpor. Prskal na ni, aby se ho okamžitě ujala a synka obstarala. Plival do dálky a trefoval hustými slinami tučná lýtka. Škubal bolestivě Bohuně s kudrnama a nutil syna k razantnějšímu výkonu. Slávek poslechl. Na rozdíl od neznalé Haničky reagoval hned na první vřískot a tak silou přidržel tlusté prstíky na svém kordu, dokud se dívka malinko neuklidnila.

„Mám hotovo,“ zajásala nad přesně vystavěným komínkem prádla Valina a pohledem zaprosila o svolení k asistenci u sestry.
„Postarej se o ni a pomož mu,“ pochopil okamžitě Evža a podstatně klidnější si znovu užíval klouzavého libida na ocásku.
Valina se připlížila k roztažené Hance, vzala do ruky připravený ohon a druhou rukou pomohla ségře překonat strach z hřebcova gigantu.

„Neboj se. Však se ho jen dotkni, neboj,“ šeptala na povzbuzenou Hance do ucha a mlsně se olizovala.
Dívenka se poprvé dotkla, pokusila jej sevřít v dlaňce a protože do jedné se nevešel, musela si vypomoct i druhou. Najednou držela v rukách žilnatou tyč a zkoušela si zvykat na rozměr. S prvním pokusem srolovat předkožku se jí rozvibrovala ruka.

Ostrouhala si horké dlaně o naběhlé žíly a znovu sjela ke kořeni jako hasička po sloupu. Poslušně se seznamovala s nabízenýma koulema, na které zpočátku docela zapomínala. Proto Valina přidala ruku k dílu, podebrala kožený vak a přizvedla je nahoru až Slávek slastí zahekal.

„Ne, aby ses udělal! A vy se kroťte! Obě dvě!“ napomínal je na dálku despotický rejža.
Klečící synek se ze všech sil ovládal. Mít čtvery ruce na ocasu a za zády hulící matku, to byla zkušenost, která by ho donedávna ani ve snu nenapadla. Nadrženost byla značná a tak se občas pokusil z dívčího kvartetsevření vymanit. V duchu prosil aspoň o vteřinku klidu. O okamžik, kdy se jeho kuželu přestanou dotýkat dvě sourozenecké ruce. O krátkou chviličku, kdy neuslyší funící a mlaskající matku nebo šťastné chrčení otce. 

„Jsem tu za hřebce, sakra!“ napomenul sám sebe v duchu, propleskl si obličej, aby se probral a naposledy se pokusil převzít otěže.
Povedlo se. Podepřel se v bocích, vytrčil na obě chtivé dívky naběhlou sbíječku a přitáhl si Hančin rozkošný obličejík k žaludu. Do Valentýny žďuchl, aby se rozvalila do rohu sedačky a dál už nerušila. Nasoptěná skoronevěsta se rozvalila na záda, v rychlosti se opět sbírala do pokleku a po kolenou se plížila k despotovi, na výpomoc Bohunce.

„Volal tě sem někdo? Řekl jsem, že pomůžeš! Prostě čekej až budeš potřeba!“ odbyl ji šlápotou fotřík.
Valentýna se už notně napruzeně otočila a pokračovala do sedu na patách u rozjeté mladé dvojky. Čím blíž se ocitala, tím zřetelněji viděla jak nemotorně sestřička zápasí s koženým hadem. Hanka olizovala jahodu, žíly, koule, pokoušela se do pusy nasoukat alespoň žalud po uzdičku, ale nevěděla si rady. Pusinku se bála pořádně otevřít a tak Slávkovi žihadlo jen ochutnávala rty ze všech stran.

Ten už pěnil. Skoro mu už šla z nozder pára a tep se zrychloval. Koukal shora na hodující Haničku a vydával veškerou energii na myšlenky vedoucí bokem. Počítal její rozkošné pihy, ale stačila jedna myšlenka na semenem pocintaný pihovatý nosík a koule se mu už vařily.

„Počkej chviličku. Taky si přece zasloužíš,“ přerušil její orální péči, protože se nedala vydržet.
Položil si faldíkovité tělo před sebe na záda a spustil oponu z polibků. Od čela přes nos a krček se dostal polibky k malým ňadrům v rozpuku. Osázel koblížkovitou postavičku pusinkami, že Hanička nestíhala sténat.
Vzrušoval ji jemným kousáním, sál dvorce do pusy a prsty kroužil kolem pupíku. Hanka netrpělivě čekala na první dotek mladých chlapeckých prstů na bažince a tak do široka roztahovala nohy. Nadzvedávala pánev, aby nedejbože Slávek nezapomněl a upozorňovala všemi způsoby, že ta horká prokrvená pizdička dole si žádá své.

„Valino, lízej ji!“ štěkl na klečící služku Evžen.
Valentýna se nerozmýšlela a přisála se jazykem na sestřinu kundu. Hana jen vyvalila oči a zkoušela se bránit. Chtěla zažít hetero ližbu. Takže zatím, co si Valina pochutnávala na pánově semenu, vytékajícím z mladé pizdy z chvíle lesních radovánek, Haňule nervózně mlaskala, odtahovala sestřino čelo a nervózně pomlaskávala. Slovní prostest si nechala na jinou příležitost, jelikož despotu už měla tu čest malinko poznat.

Nechtěla ho zbytečně dráždit a proto jen doufala v pomoc ze Slávkovy strany. Ten se k tomu však neměl. Pohledem na lesbický čilý jazyk jen valil oči. Podíval se přes rameno, aby poprosil otce o zakročení, protože cítil sperma už skoro na cestě z pytle. Až drzý šmírung ho usvědčil v tom, že to neměl dělat. Otec se blížil do finále a tak si popleskával po stehně a rozkazoval tím manželce, aby si nasedla.

Bohunka se postavila, otočila zády k despotovi, rozkročmo si stoupla nad pánova stehna a rukama opřená do kolen, propnutá v pase a s vyšpulenou chtivou zadnicí, se pomalu nasouvala na Evženova kolibříka. První dotek žaloudku se svou chlupaticí ještě ustála. Ale první zájezd z ní udělal divošku, takže rozhoupala cecky a olizovala se nestoudně jako děvka, až ji Evžen krotil výchovňáky po prdeli. Po řádné náloži se konečně uklidnila.
Už přesně podle Pánova přání se decentně napichovala, protože šlo hlavně o něj. Srolovávala kůžičku kundím umem, pomalounku a polehoučku mu dopřávala pizdí masáž a u toho ani nedutala, jen se sladce usmívala.

Tento pohled Slávka odrovnal. Okamžitě obrátil o stoosmdesát stupňů, trhl hlavou až ho za krkem zabolelo a v jednom chvatu odhodil lízající Valinu. Podebral bílá Hančina stehna a nasměroval se žilnatou obludou do miniaturní dírky.

„Ne!!!“ uvědomila si možnou bolest Hana a spustila další pokusy zápasu.

Sekala rukama, zakrývala si micku a vzpomínala na první ostrou bolest při trhání blány. Přesto, že dnešek jí v lese byl příjemný, přece jen šlo o podstatně menšího šroubečka než se právě chystal do jejího vrutu.
„Drž! Prosím, drž,“ házel po ní Slávek přemlouvačné psí pohledy.

V ocasu mu už tepalo a nutně potřeboval zasunout. Zkoušel vyhrát zápas s boubelkou, ale její kila šla těžko ovládat. Proto se napichoval jen tak do prázdna, hledal cestu mezi Hančinými prsty a krotil silou rozkopané dívčí nohy.
„Pane Bože, podrž mi ji!“ zakvílel netrpělivě na Valinu.

Ségra se přitočila, znaleckým chvatem ze sesterských bitek, ovládla Hančiny ruce a přisedla je koleny.
„Neboj se, proboha! Hano! Ty jsi jak malá! Dojedeš sem, máš kačku od semene a nakonec budeš dělat cavyky? Co to teď hraješ?“ kroutila jí Valča bradavkami a ladila ji do poklidu.
„Třeba to má takhle ráda,“ popíchl skupinku Evžen s nadrženou křečí ve tváři.
„Nemám a pusť mě! Tohle ať cpe jinam! Tohle bude kurevsky bolet! Pusť, sakra!“ házela sebou Hanka a celá se rozklepala, protože Slávkova ruka už roztahovala její růžové pysky, aby se uvolnil vstup na první nájezd.

„Dělejte s ní už něco!“ skučel despota a řezal dlaněmi do Bohuniny zadnice, která momentálně sloužila jako tamtam.
„Hano! Proboha však už to máš za sebou, tohle tě bolet nebude! A Sláva nezajede celej, viď, že ne?“ uklidňovala dál ségru Valina a pobízela Slávka, aby vstoupil do jejího monologu.

Sláva ovšem neměl čas. Mířil žaludovým uslintaným okem do uzoulinkého terče a chystal se k průniku. Ještě jednou se přisunul pohodlněji k ležícím půlkám, opřel jahodu o tvrdý Hančin poštěváček a bez upozornění po něm sjel přímo do těsné cendulky. Zarazil se až o dno a ztuhnul. Nehybně zůstal zabodnutý a posílal z mozku rychlé spojky, které měly zabránit předčasnému výstřiku.
Úzká náctiletá kundička mu ždímala lofas, horkost ohřívala krev v šulínčích žilách a žalud si vesele ukapával k děloze.

„Rozjeď to!“ uslyšel za sebou fotříka a jen se otočil po hlase, aby přikývnul. Musel rozjet zběsilou jízdu, protože matinka se na něho už zase spanile usmívala z tátova ohonu. Vytáhl nástroj z mokré pochvičky a znovu zaťal. Vyroloval si kůži nad žalud a zase zarazil, až se předkožka nahrnula ke kořeni. S pohledem na Valinu, která bránila dalšímu sestřinu odporu a uklidňovala ji slovem, už v poklidu rozjel šoustačku ocenitelnou pěti hvězdičkami.
Prohnutý v pase jako štír se zabodával do kluzké kundy, kroutil boky a roztahoval čurákem mladistvou micinu do stran. Občas se pod sebe podíval, aby zkontroloval jak se dílo daří. Pohled na povytaženou růžovou tkáň, kterou měl nalepenou na ocase, ho zase dostávala do toho správného varu.

Prošoustával se oholenými pysky, nechával z čela skapávat pot na rozhoupané bříško a snažil se ze všech sil, aby ho jemná Hanička chtěla sama od sebe i příště. Maloval si další společné zážitky, protože pro něj měla zcela jiné kouzlo než Valentýna. Proto si ji bral s větší opatrností a něžností, i když ze začátku protestovala. Teď se jen zaposlouchal do líbezného odfukování a vzdychání, protože Hanička začala konečně spolupracovat.

Valentýna z ní opatrně slezla hned po tom, co zjistila, že už sebou tolik necuká a nechala ji si to celé pořádně prožít. Hanka na zádech měla ruce natažené za hlavou a nechala se konečně radostně obdělávat. Cítila sice ještě mírnou bolest, ale spíš se věnovala tomu příjemnějšímu tlaku v podbřišku. Nechala si poslušně plenit zahrádku a nadhazovala nožky v rytmu, který určoval píchající Slávek.

Valentýna zpozorněla, protože jako jediná v této místnosti neměla komu posloužit nebo od koho si nechat udělat dobře. Nezbylo jí tedy nic jiného než se připlazit k Evženovi, opřít se mu o stehno a rozdat si to sama se sebou. Občas vztáhla ruku k rozbimbaným Bohuniným kozám, sem tam olízla Pánovo chlupaté stehno a s pusou otevřenou hekala nejdivočeji ze všech. Skučela, drala do sebe celou ruku a strhávala na sebe pozornost. Bohužel marně. Všichni se měli komu věnovat a tak na prvním místě pro dnešek nebyla.

Bohunka už zdárně ukazovala zoubky, proměňovala své vzdechy ve šťastný smích a protože na tohle Slávek slyšel nejlíp, zrychlil tempo, aby ukončil svoje trápení zároveň s milovanou matkou.
„Vidíš je? Jako zvířata! Dělej, přidej se!“ tahal Valentýnu despota za vlasy a zesměšňoval rodinné orgie i přesto, že byl jedním z aktérů. 

Valentýna už klečela, nabízela prameny vlasů do despotovy dlaně a cítila se jako poslušná fena na vodítku. Na všech čtyřech si drásala kundu, hrbila se a na roztřesených kolenech se blížila do hlasitého orgasmu. Kvičela, nechala se rozběsněným despotou urážet a prožívala stav, kdy se cítila jediná na planetě.
Spokojené funění přerušoval Bohunin smích, protože ta se do ráje dostavila hned po prvním hlasitém Valinčiném orgasmu. Se spokojeným smíchem se roztřásla despotovi na klíně a nechala si vycákat útroby Pánovým semenem.

Čekalo se už jen na finále dvojky na sedačce, což už byla otázka vteřin. Sláva se naposledy vzepjal, zatlačil nasliněným palcem na tuhý Hanin poštěváček a co nedošukal, to Hance dobrnkal, přes citlivý hrášek. Postříkal ji od pysků až k obličeji a při hlasitém vřískotu, kdy se dívka svíjela ve sladké křeči,směroval poslední kapky spermatu k otevřeným ústům.

„Neskutečný,“ prohlížel si celé nadělení spokojeně despota a jen blaženě odfukoval.

Všichni kolem leželi jak po flámu, líně se váleli a to byl pohled, který Evžen vyloženě nesnášel. Proto si zjednal pozornost energickým tleskáním a hned všechny, kromě Hanky nahnal do práce. Odcházející Valina si upravovala vlasy do culíku, Bohunka si vybírala z pečlivě postaveného komínku svoje oblečení, aby odešla na místo, které jí bylo předurčeno a Slávek s bolavým ocasem v ruce pleskal bosýma nohama do parket a táhl se ke koupelně.

„Vidíš to? A o tohle jsi chtěla přijít!“ zakroutil hlavou směrem k Haně Evžen a počkal si na provinilý a omluvný dívčí pohled, ke kterému se přidalo i rozpačité pokrčení rameny.

Počet zobrazení: 216

Autor

Navigace v seriálu<< Otec despota 13
4.7 11 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Zajímavé pokračování seriálu. nebude nějaké pokračování?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x