Rodinné vztahy 13

Toto je 13 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Vypráví Šárka

Cestou domů jsem se zapřemýšlela nad událostmi posledních dnů. Všechno mi to přišlo až za hranou. Na to, že jsem před pár dny pustila do kundičky jenom dva kluky včetně Kuby, tak se to nějak nakupilo… Petr, máma s tátou, Lenka s Jakubem, teď jejich máma. Asi bych se měla trochu uklidnit. Jenomže copak to jde? Ještě, že naši odjeli, třeba se to po jejich návratu uklidní. Stejně to s nimi bylo divný… Divný, ale taky jsem si to užila, jako ještě nikdy… Stačilo vzpomenout si na tátu, jak byl celý nadržený, aby do mě zasunul. A docela bych se i podívala na mámu s Petrem… Před očima se mi míhaly jednotlivé obrazy, cítila jsem, jak nezadržitelně vlhnu. A to jsem byla před chvílí krásně vylízaná… Napadlo mě, jestli nejsem nymfomanka, jenomže to bych přece nezjistila až v devatenácti.

Nedokázala jsem se soustředit na nic jiného, než na svou mokrou kundičku. Připadalo mi, že všichni kolemjdoucí musí vidět, že jsem pod šaty úplně nahá. Bojovala jsem s touhou zalézt někam do křoví a tam si to udělat. Zbývajících pár metrů domů bylo nekonečných.

Jakmile jsem nervózními prsty otevřela vchod do domu a vstoupila do tmavého průchodu, opřela jsem se zády o stěnu a rukou zajela pod šaty. Jít teď některý ze sousedů, bylo by mu okamžitě jasné, co dělám. To mi ale bylo jedno, možná mě možnost přistižení ještě více vzrušovala. Uspokojovala jsem se prsty a zatínala zuby, abych se neprojevovala moc nahlas. Cítila jsem blížící se orgasmus, když jsem zaslechla ze schodů tlumený rozhovor.

Rychle jsem vyprostila ruku a u poštovní schránky jsem předstírala, že zkoumám, jestli nám přišlo i něco jiného než reklama.
„Dobrý den,“ pozdravila jsem Novákovi, starší sousedy, kteří se objevili v chodbě. Připadalo mi, že mě rentgenují pohledem. Copak je to na mně tak vidět?
„Dobrý den, Šárko,“ pozdravila mě potichu sousedka. Taková šedá myš, nevýrazná. Chtěla jsem se vydat po schodech nahoru, když mě najednou zastavila. Její muž stál opodál, jako by se styděl.
„Víte, my vás viděli přicházet,“ začala mi, nevím proč, vyprávět. „Už dlouho vás chceme o něco požádat, ale nějak se nemůžeme rozhodnout…“
„Tak to zkuste,“ usmála jsem se na ní netrpělivě a doufala, že nebude dlouho zdržovat. Nutně jsem potřebovala dokončit započatou masturbaci.
„Víte, jsem starší než manžel a chápu, že se mu líbí mladší dívky. V poslední době mluví jenom o vás a tak nás napadlo… Ne, raději půjdeme domů,“ přerušila svůj monolog a nervózně se ohlédla na manžela, který nás nemohl slyšet.
„Co vás napadlo?“ byla jsem najednou zvědavá. „Tak to dopovězte…“
„Víte, manžel by se chtěl podívat na nahou mladou dívku a přitom si udělat dobře…“ vyhrkla rychle, jako by to chtěla mít co nejrychleji za sebou. „Dali bychom vám za to nějaké peníze,“ dodala stydlivě. Nevěřícně jsem se na ni podívala. To snad nemyslí vážně? Jenomže snad díky nedokončené masturbaci se mi ta myšlenka zalíbila.
„A vám by to nevadilo?“ nevyloučila jsem svůj souhlas.
„Ani ne…“ hlesla téměř neslyšně. „V poslední době mluví jen o tom, třeba by se potom uklidnil.“ Skoro se mi tomu nechtělo věřit. Před chvílí přemýšlím nad tím, že je těch zážitků v poslední době nějak moc, a teď tohle… Ty lidi to snad ze mě musí nějak cítit, jinak se to nedá vysvětlit. Cítila jsem upřené pohledy souseda, kterými mě téměř svlékal. Byla jsem si jistá jeho erekcí, očividně ho celá situace vzrušovala. Já ale byla vzrušená taky, jen stěží jsem odolávala potřebě vyhrnout si šaty a přímo tady před nimi si to udělat.
„Jestli tedy chcete a nevadí vám to…“ přikývla jsem souhlasně. Teď se pro změnu nevěřícně zadívala ona na mně.
„Tak… půjdeme… k nám domů?“ navrhla nesměle. Její manžel ostražitě sledoval, jak se k němu blížíme.
„Jste si jistá, že vám to nevadí, Šárko?“ zeptala se mně paní Nováková pro jistotu ještě jednou. Jenom jsem zavrtěla hlavou a odhodlaně pokračovala v chůzi. Bez dalších slov jsme se blížili k jejich bytu. Atmosféra byla krajně napnutá.

„Můžete jít do ložnice, počkám na vás v kuchyni,“ otevřela dveře a pustila nás dovnitř.
„Tudy,“ dal mi přednost soused a ukázal, kam mám jít. Cítila jsem jeho pohledy upřené na mé tělo. Trochu jsem znejistěla, ale teď už to nešlo zrušit.
Vešli jsme společně do ložnice. Manželská postel byla pečlivě ustlaná, jako by si nikdo nechtěl udělat ostudu.
„Svléknete si ty šaty…prosím?“ soused nervozitou téměř nemohl promluvit. Chvějícími se prsty se snažil rozepnout si poklopec.
„Ale já pod nimi nic nemám,“ upozornila jsem ho. A potom jsem si je pomalými, dráždivými, pohyby svlékla. Zůstala jsem stát nahá uprostřed místnosti. Nemohl odtrhnout oči od mé kundičky, vzrušením se zapomněl svlékat.
„A vy zůstanete oblečený?“ zeptala jsem se souseda klidně, ačkoli jsem se nervozitou skoro třásla, „takhle by vám to nešlo…“
Probral se a rychle začal odhazovat svršky. Během chvilky byl také nahý. Pod povadlým břichem mu zpod chomáče chlupů trčel ztopořený, žilnatý penis.
„Posaďte se… tak… ať na vás hezky vidím,“ vykoktal, zatímco si přetahoval předkožku a odhalil mi tak nalitý, fialový žalud.
Posadila jsem se na postel a roztáhla nohy od sebe tak, abych mu ukázala všechno. Z hlavy jsem nemohla vytěsnit myšlenky na jeho manželku, sedící vedle v kuchyni, čekající na nás, zatímco ví, co se tady odehrává…
Soused začal nesměle onanovat. Pozorovala jsem trhavé pohyby jeho ruky, vzrušovalo mě pozorovat dospělého muže, jak si přede mnou hraje se svým přirozením.
„Máte jí přesně takovou, jakou jsem si představoval…“ vyrazil ze sebe po chvíli. „Žádnou vyholenku, ale pěknou, chlupatou kundičku,“ upřesňoval. Zdálo se, že ho vzrušuje mluvit se mnou při honění svého ocasu.
„Vám nevadí, že si ho tady přede mnou honíte a vaše manželka sedí vedle v kuchyni?“ nedokázala jsem odolat touze trochu ho vyprovokovat.
„Ale jděte… kdyby jí to vadilo, tak vás sama nepozve,“ vyrazil ze sebe. Pravidelnými pohyby zkušeně onanoval. Nepospíchal, vychutnával si každý okamžik. Nemohla jsem od toho představení odtrhnout oči.
Rukou jsem si pohladila prsa, vztyčené bradavky mě touhou téměř bolely. Zatímco jsem si s nimi hrála, druhá ruka mi sklouzla do rozevřeného klínu. Před pozornými zraky souseda jsem začala masturbovat.
„Tohle jsem chtěl… ukažte mi, jak si s ní hrajete, když jste sama doma,“ povzbuzoval mě soused. Kdyby tak věděl, co se u nás doma odehrává… napadlo mě. Teď jsem se ale soustředila na dráždění své kundičky, potřebovala jsem cítit doteky své ruky.

„Nechcete trochu kávy?“ ozvalo se najednou ode dveří. V nich stála paní Nováková, v ruce dva hrníčky. Když uviděla, co se odehrává, vypadly jí z ruky a rozbily se. Přece musí vědět, co tady děláme, napadlo mě vztekle. Co sem leze a dělá překvapenou? Vždyť mě sem sama pozvala…

Nedokázala jsem přestat, rukou jsem si dál dráždila poštěváček, zatímco její manžel se blížil k výstřiku. Pomalu se otáčela k odchodu, když její manžel vystříkl své řídké sperma na postel. S hlasitými výkřiky ždímal svůj penis do poslední kapky, já jsem cítila, jak se mi konečně sevřela kundička v návalu slasti. Orgasmus jsem si vychutnávala před pohledy obou sousedů.
„Promiňte, že jsem vás vyrušila, já si nebyla jistá…“ vyrazila ze sebe paní Nováková a rychle odešla. Nechala nás samotné v ložnici.
„Šárko, nemohl bych…“ naznačil soused pohybem hlavy, na co má chuť. „Jenom jazykem, víc nic…“ doprošoval se.
Možná kdybych se nestihla udělat, tak bych souhlasila, ale takhle mi to přišlo divné.
„Myslím, že takhle to stačilo,“ rozhodla jsem se rázně. Nebyla jsem si jistá pevností svého rozhodnutí, proto jsem se raději hned oblékla a vydala se domů.
„Nezlobíte se?“ nahlédla jsem při odchodu do kuchyně.
„Ale kdepak,“ usmála se klidně sousedka. „Teď dá konečně pokoj, pořád mluvil o tom, jakou jí asi máte.“
Zdálo se, že je s celou situací vyrovnaná, a tak jsem výčitky pustila z hlavy.

Vypráví Petr

Krátce po probuzení jsem zjistil, že jsem doma sám. To mi trochu narušilo plány, protože ranní erekce byla neskutečně tvrdá a já doufal, že mi Šárka pomůže od přetlaku. Takhle mi nezbývalo nic jiného než to vydržet nebo si ho vyhonit sám. Díky událostem posledních dní jsem osamělé onanii odvykl a teď se mi nechtělo k ní vracet. Rozhodl jsem se tedy pro studenou sprchu a froté ručník, ačkoli jsem si nebyl jistý účinností těchto opatření.
„Ty jsi už vzhůru?“zaslechl jsem v koupelně Šárku, která se právě vrátila. Vylezl jsem ven nahý, s ručníkem kolem pasu.
„Kde se touláš?“ zabručel jsem nevrle.
„Zastavila jsem se u Jakuba, ale nebyl doma.“
Přitiskl jsem se k ní a rukou zajel pod lehké šaty, které na sobě měla.
„Ty nemáš kalhotky,“ vyjekl jsem překvapeně.
„Co ti je do toho?“ dotčeně se mě snažila odstrčit. Nedal jsem se ale odradit a rukou přejel po stehnech k jejímu klínu. Prstem jsem ihned zajel na kraj její kundičky. Zaskočilo mě, jak nádherně je už vlhká.
„Nepůjdeme na chvíli do postele?“ zamumlal jsem jí do ucha, zatímco jsem jí pomalu prstem pronikal mezi sevřené pysky.
„Petře, teď ne,“ snažila se mě odradit Šárka. Přitom ale popřela svá slova tím, že pevně sevřela do dlaně můj vztyčený ocas. Upřeně jsme si hleděli do očí.
„Šetři se, večer ti přijde Lenka,“ upozorňovala mě, zatímco její ruka ale dál zpracovávala můj erekcí ztopořený ohon.
„Já bych radši tebe… a teď…“
„Ale Lenka se ti líbí víc…“ provokovala mě. Přitom moc dobře věděla, co se mnou dělá.
„Možná…“ procedil jsem mezi zuby, „ale teď ho tam chci strčit tobě.“

Pevně jsem jí sevřel a nadzdvihl. Otočil jsem se přitom a posadil ji na pračku, šaty se jí přitom vyhrnuly k pasu a na mě vykoukl nalitý, zduřelý poštěvák. Šárka jenom tiše zasténala, s roztaženými nohami mě vybízela k zásunu.
„Tak dělej,“ vybídla mě netrpělivě.
„Já myslel, že mám počkat na Lenku,“ rozhodl jsem se jí oplatit chvíle, kdy jsem chtěl já a ona odmítala.
Přitáhla si mě k sobě a jazykem se ponořila do mých úst. Je to zvláštní, děláme spolu kde co, ale tohle mě vzrušilo víc, než cokoli jiného. Nevydržel jsem a rukou pomohl trčákovi na kraj její kundičky. Byla tak vlhká, že mi napoprvé vyklouzl ven. Netrpělivě mu pomohla sama, přitom se vzepnula proti mně tak, abych zajel až na doraz.
„Mrdej mě,“ zasténala mi vzrušeně do ucha, „pořádně omrdej svoji sestřičku.“ Zdálo se, že jí její slova vzrušují, vycházela vstříc mému tělu a já tvrdě přirážel.
„Hlavně nepřestávej,“ procedila skrz sevřené rty, „teď to potřebuju já.“

Snažil jsem se usměrnit své pohyby tak, abych předčasně nevystříkl.
„Uuuuuž!“ vykřikla naplno za krátký okamžik a ztuhla mi v náručí. Pomalu jsem se pohyboval v její kundičce tak, abych jí nenarušil vytoužený orgasmus.
„A teď pomůžu i svými malýmu bráškovi,“ zasmála se po chvíli spokojeně a svezla se z pračky dolů.
Vzala můj penis mezi rty. Zabořil jsem ruce do jejích dlouhých vlasů a vychutnával si teplo a vlhko jejích úst.
„Kdyby ho měl takovýho Kuba, tak tyhle kraviny nedělám,“ prohlásila, když na chvilku vystřídala ústa její ruka.
„Šárko, řekneš mi to potom…“ naznačil jsem netrpělivě, že na povídání bude dost času později. Přitiskl jsem jí znovu hlavu do svého klínu.
Pochopila a znovu vzala můj penis do svých úst. Konečně jsem ucítil výstřik. Ejakuloval jsem jí přímo do úst, nenechal jsem ji ani se pořádně nadechnout. Se zalykáním po chvíli vyprostila hlavu z mého sevření.
„Vole, málem jsem se tím udusila…“ konstatovala naštvaně. Sperma jí stékalo po tváři, rukou jsem jí ho otřel.
„Promiň,“ omluvil jsem se jí stručně. „Já prostě musel…“
Spokojeně se na mně zadívala. „Ale nebylo to špatný…“ usmála se.
„A to je před námi docela zajímavý večer,“ připomněla návštěvu Lenky s Kubou, na kterou jsem téměř zapomněl. Zajímavý začátek dne, blesklo mi hlavou. Jaké bude asi pokračování?

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 12 – Návštěva u LenkyRodinné vztahy 14 – Příští víkend >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x