Rodinné vztahy 03 – Zajímavý večer pokračuje

Toto je 3 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Šárka, která byla celá ulepená od svých kundích šťav i dvojité mrdky se rozhodla osprchovat. Její přítel i bratr v obýváku osaměli. Jakub si v rozpacích hrál se svým přirozením, které se mu po chvíli nečekaně postavilo. Myšlenka, že by si ho honil před Petrem ho nečekaně vzrušila. Snažil se tu myšlenku zahnat, ale nedokázal odolat. Studem zrudlý ve tváři začal onanovat. Přitom pozoroval Petra, který nic neříkal. Nevěděl, co to má znamenat, ale líbilo se mu sledovat při onanii někoho jiného. Penis se mu pomalu probouzel k životu. Dlaní k němu sjel a párkrát ho na zkoušku pohonil. Pak už nevydržel a začal si ho honit taky. Oba zkušeně honili pro tu chvilku zapomněli na Šárku, která se stihla osprchovat a v županu se vrátila do obýváku. Pohled na oba honiče jí zaskočil.

„Vždyť vy mě ani nepotřebujete,“ utrousila ironicky, ale ne zle. Spíše ji ta situace pořádně vzrušila. Napjatě oba dva sledovala. Jakub zrudlý studem nedokázal zastavit orgasmus, který Šárčina přítomnost znásobila. Před očima své přítelkyně ejakuloval při pohledu na jejího onanujícího bratra… Ten se nedal zahanbit a za maličkou chvilku ho následoval výstřikem.
„Taky jste mohli počkat na mně,“ pronesla vyčítavě. „Přece si jí teď nebudu honit sama…“
V tom Kubu něco napadlo. Něco zvráceného, ale vzrušujícího.
„Tak ať ti jí Petr vylíže!“

Zavládlo ticho. Nahlas vyřčená slova všechny zaskočila.
„To myslíš vážně?“ zeptala se po chvíli Šárka. Jestli předtím byla nadržená, tak teď už tekla bez jakýchkoli dotyků. Jakub její nadržený pohled dobře znal, takže pochopil, jak moc jí ta možnost vzrušuje. Petr nevěřícně seděl a čekal na rozuzlení.
„Já to chci vidět…“ rozhodl Jakub. Snad proto, že se ještě styděl za předchozí chlapeckou onanii. „Chci vidět, jak ti brácha vylíže kundu,“ dodal tvrdě. Šárka jeho pohled opětovala a pak pokrčila rameny.
„Úchyláku…“
Zároveň ale sundala župan a znovu oběma mladíkům ukázala svou chlupatou kundičku.
„Dělej brácho, než si to rozmyslím,“ lehla si na gauč s roztaženými nohami a začala si prsty dráždit poštěváček. Petr nejistě vstal a šel k ní. Podíval se na Kubu, který mu přikývnutím naznačil, ať zalehne mezi sestřiny nohy.

Pro Petra byla vůně nadržené dívčí kundičky něco nového. S ostychem zabořil ústa do sestřiny kundy. Dychtivě ji začal jazykem prozkoumávat před zraky jejího přítele, který souhlasně přikyvoval. Kuba by se rád přidal s honěním, avšak po předchozích dvou výstřicích byl jeho penis k nepoužití. Šárka si vychutnávala bratrovo nadšené lízání a pouze ho usměrňovala k místům, kde jí to dělalo hezky.
„Tam ne, brácho,“ zarazila Petra, který se jazykem dobýval do hlouby její kundičky. „Radši tam nahoře, na poštěváčku.“
Petr se nechal rád poučit a jazykem Šárku přivedl k rychlému orgasmu, který urychlilo vědomí, že jí právě vylízává vlastní bratr…
Ten ale nepřestával, pokračoval v prozkoumávání její kundičky. Přitom ho napadlo prozkoumat i její zadní otvor. Jazykem sjel k čokoládovému věnečku a zároveň ji tam začal dráždit prstem. Šárka se vypnula a hlasitě zaskučela. O tom, že je citlivá i v těchto místech, Jakub nevěděl, a tak vzrušené pozoroval, jak Petr Šárce líže prdelní otvor a dráždí jí tam prstem.
Šárka si přitom dráždila poštěváček, zároveň se u toho styděla, ale nedokázala odolat. Kuba mezitím zjistil, že se mu opět postavil penis, nezaváhal a začal si ho honit. Něco takového ještě nikdy nezažil a ani netušil, jestli někdy zažije.

Petr s potěšením zjistil, že jeho dráždění dělá Šárce dobře a napadlo ho další pokračování. Chytl Šárce ruku a přitáhl jí k análnímu otvoru. Šárka se bránila, ale Petr jí rozhodně vtlačil prst na kraj. Šárku neskutečně vzrušovala představa, že si před zraky obou čumilů strčí prst do prdelky. Nakonec nevydržeka a z dráždění přešla dál. Vstrčila si prostředníček do těsného otvoru a začala se rytmicky uspokojovat. Petr jí mezitím znovu začal lízat kundičku. No a Jakub s otevřenými ústy divoce masturboval.
Poprvé v životě zažila Šárka dva orgasmy naráz, prdelní i klasický. Hlasitě křičela, zatímco si prstem propíchávala prdelku a Petr jí lízal až do konce. Jakub s překvapením zjistil, že bude brzy stříkat. Postavil se a svou už třetí dávku semene pokropil Šárku. Jediný, kdo byl bez orgasmu byl Petr. V rozpacích zůstal s trčícím penisem před zbylým párem. Šárka, která vycítila jistou nespravedlnost, vzala jeho ptáka do ruky a rytmicky ho přiváděla k uspokojení. Petr možná čekal, že ho vezme do úst, ale ji se to v tu chvíli nechtělo udělat.
„Možná příště, až budeme s bráchou sami,“ napadlo ji. Teď dávala dávala přednost ruční práci, kterou zkušeně během chvilky bratra vyhonila. Vycákl zbytky semene, které v něm ještě zůstaly a opět nastalo ticho.
„Pro dnešek to stačilo,“ rozhodla Šárka, která cítila, že zbytek kolektivu je už vyčerpaný na nejvyšší míru. „Ráno přijdou naši, tak ať nic nepoznají. Kubo domů, brácha sprchu a spát! Já vyvětrám, protože tohle by naši nepřežili…“ rozdělila úkoly, které oba hoši splnili.
V bytě zavládl klid. Prozatím…

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 02 – Někdo se rád díváRodinné vztahy 04 – Jak to bude dál? >>
4.8 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kloss

Námět dobrý, ale jazykově – hrůza

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x