Rodinné vztahy 05 – Kuba znovu na návštěvě

Toto je 5 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Druhý den se Šárka s Petrem nemohli dočkat odchodu rodičů, kteří nechápavě pozorovali, jak se jindy rozhádaní sourozenci kočkují a jsou plní dobré nálady. Naštěstí neznali pravý důvod této sourozenecké harmonie… I když kdo ví, jestli by jim to tolik vadilo, vždyť to byly jejich děti a jejich předané geny…

Hned po jejich odchodu se dostavil Jakub. Už ve dveřích hlásil Šárce dokončení jejich včerejšího telefonického sexu.
„Mám pěknej průšvih, jak jsem včera stříkal, tak mě u toho viděla ségra…“
„Co dělala doma, má být přece na intru?“ zeptala se překvapeně Šárka. Tuhle situaci ale znala i z domova a tak nebyla ani moc překvapená. Spíš jí ta představa vzrušila.
„Simuluje chřipku,“ ucedil Kuba.
„A říkala něco?“
„Jen že jsem pěknej dobytek, když si ho honím a nezamknu se…“ řekl Kuba a po chvilce dodal „ale dívala se až do konce, nezdálo se, že by jí to nějak vadilo“
Šárka se usmála:
„Třeba mě za chvíli nebudeš potřebovat…“ „Vždyť je to ségra…“ upozornil jí Jakub.
„Petr je taky brácha a minule ti to nijak moc nevadilo,“ připomněla mu Šárka minulé události.
„Já vím, ale i tak…“ bránil se Jakub. Bylo ale vidět, že ho ta představa zaujala.
Po chvilce muchlování se Šárka postavila a řekla, mu, aby došel pro Petra.
„Po tom posledně by bylo divný ho sem nepozvat,“ upozornila jej. „Mohl by to taky někde vyprávět…“

Zatímco přítel odešel pro Petra, Šárka se rychle svlékla. A tak, když se oba kluci přišli, čekala na ně již nahá, s roztaženými nohami a před jejich lačnými pohledy masturbovala. Oba sledovali malé kozičky se vztyčenými bradavkami, krásně chlupatou kundičku a nevěděli, co mají dělat.
„Jen se dívejte,“ upozornila je Šárka, kterou vzrušovala masturbace před dvěma nadrženými samečky. A tak oba sledovali její představení s penisy schovanými v kalhotech, nešťastní z toho, že je nemůžou ani promnout.
„Šáry, já už to nemůžu vydržet…“ zaprosil po chvíli Petr, ke kterému se přidal i Kuba.
„Jen počkejte,“ procedila Šárka a vytrvale se dopracovávala k orgasmu, který se zanedlouho dostavil. „A teď vy, svlečte se!“ pobídla mládence, když se vzpamatovala. Oba byli ve chvilce svlečení, ztopořené ocasy jim trčely kupředu.
„Pojďte ke mně! Oba…“ přikázala jim Šárka. Když k ní přišli, nasměřovala si každého z jedné strany a začala je zkušeně honit. Občas jim otřela ocasy o sebe, už jenom ta myšlenka ji nádherně vzrušovala celý den. Slinami oba ocasy chvílemi zvlhčila, ale do úst je nevzala. Soustředila se jen na ruční práci, vnímala vzrušení, které naplňovalo celou místnost.

Jako první se k výstřiku dostal Jakub. Sundal Šárčinu ruku ze svého fest nabuzeného kopí a brutálně se dohonil sám. Cákance spermatu dopadaly na Šárku i Petrův ohon, tomu to ale nevadilo. Šárce posloužilo Jakubovo sperma jako lubrikant místo vlastních slin a zrychleným tempem přiváděla k ejakulaci i Petra. Ten za malou chvilku také vystříkl, poprvé za dnešní den, a tak pořádnou dávku.
„Myslíš, že by se to Lence líbilo?“ vzpomněla si na Kubovu sestru. Mezitím musela Petrovi vysvětlit o co jde.
„Tak to nevím,“ povzdychl si Jakub. „Ale její kundičku bych docela rád viděl,“ přiznal se. V téhle trojici už nebyly zakázané žádné představy, spíše naopak…
„Tak ji příště vezmi s sebou,“ napadlo Petra. „Třeba by jí to nevadilo.“
„To je fakt,“ přidala se Šárka. „Když to šikovně navlíkneme…“

Fantazie všech tří pracovala na plné obrátky. Šárku překvapivě nejvíc vzrušovala představa další nahé kundičky.

„Přece nejsem lesba,“ nadávala si v duchu, ale té představy se nemohla zbavit. Myšlenka jí natolik vzrušila, že zatoužila po vylízání.
„Který z vás mi to chce udělat pusou?“ zeptala se nevinně.
Jakub s Petrem se na sebe nerozhodně podívali. Petr se bál projevit zájem o sestřinu kundičku a Kuba se zase styděl přiznat, že se chce podívat na sourozeneckou lízačku.
„Tak dělejte, rozhodněte se! Přece se tu nebudu zase sama prstit,“ pobídla je netrpělivě Šárka.
„Ať jde první Petr, já se budu dívat,“ rozhodl Jakub.
A tak se za malou chvilku mohl dívat, jak Petr líže sestře kundičku. Nemohl vědět, že sourozenci si to už od minule zopakovali. Ta myšlenka jej ale napadla.
„Dělali jste to, jak jsem tu teď nebyl?“ zeptal se nadrženě, zatímco si honil ocas, který se mu spolehlivě postavil už před pěknou chvílí.
„A chceš to vědět?“ zeptala se ho Šárka s pohledem upřeným do jeho očí. Kuba jenom přikývl.
„Včera, když jsme spolu mluvili,“ přiznala se Šárka. „Udělali jste se skoro stejně.“
Kubovi to překvapivě vůbec nevadilo. Nějak zapomněl na svou žárlivost, ale ta představa ho dost vyprovokovala.

„Šárko, můžu na tebe?“ zaprosil. Když Petr jeho žádost uslyšel, odsunul se, aby mu umožnil přístup k sestřině kundičce. Jakub nezaváhal a zalehl na Šárku. Natěšený pták vjel do mokré kundičky a on ji začal zběsile mrdat. V místnosti se rozléhalo jen vzrušené hekání. Oba v ten okamžik zapomněli na Petra a věnovali se jeden druhému. Díky předešlému vylízání se Šárka odpravila nečekaně rychle. Zaskučela a přidržela si Kubu, který chtěl pokračovat v souloži.
„Uuuuuž…“ vyjekla a teprve po chvilce dovolila Kubovi v pokračování rozjeté mrdačky. Ten zapomněl na všechna předsevzetí o dlouhé výdrži a začal tvrdě přirážet. Během pár krátkých minut mohl konečně ejakulovat. Vytáhl ocas a vypustil pořádnou dávku mrdky na její tělo.
„Šárko, můžu taky?“ zeptal se odvážně Petr, který toužil po prvním zásunu. Šárka se nerozhodně podívala na jeho vztyčené kopí. Lákalo ji k nabodnutí, ale přece jenom to byl její bratr. A tohle už by nebylo žádné hraní, ale opravdový incest…
„Já ti ho vykouřím, chceš?“ nabídla mu náhradu. „Šáry, prosím….“ zaprosil Petr.
„Dovol mu to,“ přidal se Jakub, kterého možnost sledovat incest naživo neskutečně lákala. „vždyť všichni víme, že v tvý kundičce stejně skončí…“ dodal pragmaticky.
„Tak jo,“ souhlasila Šárka, která nemohla odolat představě bratrova klacku ve své kundičce.

Petr bez zaváhání nalehl na Šárčino nahé tělo a s její pomocí poprvé přirazil. Radostně vnímal, jak jej přivítala sestřina vlhká a teplá mušlička. Neohrabaně začal přirážet, zatímco se Šárka snažila synchronizovat jejich pohyby. Nakonec se jí to podařilo a Petr ji pravidelně projížděl. Jakub jen přihlížel a hrál si se zvadlým přirozením. Po pár minutách Petr začal zrychlovat tempo, cítil přicházející orgasmus. Několikrát ještě zběsile přirazil a svou první soulož ukončil předčasně výstřikem do sestřina klína.
Pak se zkroušeně odvalil, zatímco jeho sperma vytékalo z vystříkané kundy. Kuba se mezitím snažil probudit svůj ochablý penis, ale nedařilo se mu to. A tak nastal opět podivný klid.

„Kluci, dneska to stačilo, nevadí?“ zeptala se potichu Šárka. Prodělaná soulož s bratrem ji vyčerpala psychicky tak, že se potřebovala vyspat. A tak Jakub odešel domů a Petr do svého pokoje.
„Zítra s sebou vezmi Lenku,“ připomněla Šárka na poslední chvíli Kubovi před odchodem.

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 04 – Jak to bude dál?Rodinné vztahy 06 – Kdo se přidá? Překvapení… >>
4.7 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x