Rodinné vztahy 02 – Někdo se rád dívá

Toto je 2 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Uplynul týden, kdy se Šárka statečně bránila Petrovým návrhům k zopakování společných zážitků. Zakazovala si představy, ve kterých Petr stříkal na její tělo a ve kterých se nebála vzít jeho penis do svých úst. Místo toho se snažila věnovat více Jakubovi, který byl z její pozornosti příjemně překvapený.
Ten den zůstali sourozenci doma sami, rodiče odešli na noční směnu do stejné továrny. Kuba, který s vidinou možného zásunu přispěchal ihned po jejich odchodu, byl zklamaný z přítomnosti Petra. Přeci jenom se mu příčilo souložit se Šárkou, zatímco se její bratr pohybuje někde v bytě… A tak jenom polehávali v obýváku a společně dřímali.


„Kubo, honíš si ho, když k nám nejdeš?“ překvapila Šárka Jakuba svou otázkou.
„Hmmm,“ přisvědčil. Onanii se mu s přítelkyní moc rozebírat nechtělo. Jenomže Šárka, která z hlavy ještě nevytěsnila vzpomínku na společnou masturbaci s Petrem, se nedala odbýt.
„A kolikrát za den?“ vyzvídala dál. Jakubovo vyjádření jí ale nemile překvapilo.
„Dvakrát, třikrát, jak kdy,“ přiznal.
Se zájmem se na něho podívala.
„Ale se mnou to děláš jen jednou, pak nemůžeš…?“ vyčetla mu tiše.
„Když mi to děláme vždycky stejně,“ povzdechl si Jakub. „No a když si to dělám sám, tak si to představuju i jinak…“ přiznal se.
„A jak?“ zajímalo Šárku, která se občas snažila jejich sex zpestřit, ale ne pokaždé se to povedlo.
„Třeba, že se na nás u toho někdo dívá,“ vydechl s napětím v hlase. Bál se Šárčiny reakce, ale zároveň doufal, že se něco odehraje. Jenom ještě nevěděl kdy a s kým. To Šárka už ale věděla. Představa toho, jak to dělají před Petrem jí vyburcovala na nejvyšší možnou míru.

„Pomazlíme se?“ zajela mu rukou do rozkroku.
„Neblázni, je tady Petr,“ upozornil ji Jakub, který sice byl nadržený, ale přítomnost Šárčina sourozence ho znervózňovala.
„Vždyť jsi přece chtěl, aby se na nás někdo díval,“ připomněla mu Šárka jeho slova. Vytřeštěně se na ni podíval.
„Ale to je přece…“ zadrhnul se. „To je přece tvůj brácha,“ dodal, když se vzpamatoval. Přesto se mu ta myšlenka zalíbila. Možná právě o to víc, že by se na jeho sex se Šárkou díval její bratr…
O takových věcech sice četl v erotických povídkách, ale nikdy by ho nenapadlo, že se to může odehrát i v realitě. Aby Šárce naznačil, že tuhle možnost úplně neodmítá, zajel rukou pod její triko. Vztyčená bradavka i přes podprsenku signalizovala, že Šárku tahle situace pořádně vzrušuje.

Šárka po krátkém rozmyšlení přetáhla tričko přes hlavu a zůstala v podprsence. Tím Kubovi naznačila, že to myslí vážně. Zatímco jí líbal, cítil pořádnou erekci. Situace ho začínala vzrušovat čím dál víc. Jen aby přišel i Petr, běželo mu hlavou. Jako by to přivolal, se Petr za krátkou chvíli objevil ve dveřích.
„Běžte se muchlovat do pokoje, chci se dívat na televizi,“ řekl znechuceně a žárlivě, zatímco sledoval Šárku v podprsence. Erekce se dostavila téměř okamžitě.
„Nám tady nevadíš,“ zamumlala Šárka zpod Kubova objetí. Petr se dotčeně posadil do křesla a snažil se sledovat televizi místo gauče, kde to začínalo vřít. Jakub po krátkém zápolení se zapínáním rozepnul Šárce podprsenku a venku se objevily její malé kozičky s velkými prsními dvorci a vztyčenými bradavkami. Začal jí je olizovat, zatímco Petr nevěděl kam s očima.

Sestra mezitím rozepnula Jakubovi kalhoty a a stáhla mu je i se slipy pod kolena. Zatímco on se stále věnoval jejím bradavkám, začala mu honit vztyčený penis. Pohledu na Petra se zatím vyhýbala. Jakub cítil erekci, jakou snad nikdy neměl. Mazlí se s polonahou Šárkou, která mu u toho honí ocas, a přitom se na ně dívá její brácha… Její brácha, který nevěděl, co má dělat. Nejraději by začal onanovat, ale bál se Jakubovy reakce. Celá situace mi přišla divná, ale taky pořádně zajímavá.
„Svleč se,“ pošeptala Jakubovi Šárka a hned se sama začala svlékat donaha.
Neskutečně nadržený Jakub ze sebe začal rvát oblečení. Chtěl hned nalehnout na Šárku, ale ta jej něžně odstrčila.
„Nejdřív mi jí vyliž,“ pošeptala mu do ucha. Jakuba fascinovalo, že je nahá před svým bratrem a správně pochopil, že chce svému sourozenci dopřát pořádný výhled na své tělo. Ani ve snu by ho nenapadlo, že Petr už její tělo dobře zná…

„A co tvůj brácha, není to blbý, že se jen dívá?“ znejistěl.
„Mám mu říct, aby si ho vyhonil?“ pošeptala mu Šárka do ucha myšlenku, kterou v sobě měla od začátku.
„Hmmm,“ přisvědčil stydlivě, ačkoli ho myšlenka, že tam bude Petr s nimi onanovat, neskutečně vzrušovala.
„Brácho, neseď tam tak a vyndej si ho. Nám to nevadí…“ řekla Šárka nahlas. „A ty mi jí konečně vylízej!“ dodala tiše směrem k Jakubovi. Ten sklouzl mezi její roztažené nohy a něžně začal lízat tekoucí kundičku.
Šárka si situaci vrchovatě užívala. Zatímco jí Jakub pěkně vylizoval kundičku, mohla pozorovat Petra, který si už honil ztopořený ocas. Šárka si olízla rty, jako by chtěla naznačit, že má znovu chuť na jeho sperma. Už samotná myšlenka na to, jak jí Petr stříká mrdku do obličeje před Jakubem, jí neskutečně rozpálila.
Mezitím Jakub cítil, že už to bez zásunu nevydrží. Vyprostil obličej plný Šárčiným kundích šťav a posunul se nahoru. Přitom se nenápadně ohlédl na Petra a pohled na Šárčina bratra, jak masturbuje, ho přivedl do varu. Vjel do mokré kundičky, která pro něho ještě nikdy nebyla tak dychtivá a začal zběsile přirážet. Šárka, která se poprvé udělala při lízání, věděla, že se za chvíli dočká dalšího vyvrcholení. Hlasitě křičela a zmítala se pod Jakubem, který jí to dělal, tak, ještě nikdy.

Brunátný Petr mezitím statečně odolával výstřiku, který se snažil ušetřit na vhodnou chvíli. V duchu se chválil za to, že si během dopoledne dvakrát vyhonil pořádně ocas a tak teď neměl problém s předčasnou ejakulací. Zatímco se Šárka propracovala k druhému orgasmu za sebou, což se jí s Jakubem ještě nikdy nepovedlo, Jakub poznal, že jeho výstřik se blíží. Ačkoli Šárka brala antikoncepci a on se tedy do ní mohl v klidu vystříkat, vztyčil se nad jejím tělem a několika krátkými pohyby se dohonil k výstřiku. Tak, aby to Petr mohl vidět. A samozřejmě Šárce na obličej.

Pro Petra, kterého celá situace neskutečně vzrušovala, to byl poslední impuls. S pohledem na sestřinu chlupatou kundičku a stříkajícího Jakuba cítil blížící se orgasmus. Vstal z křesla a rychle se přiblížil k dvojici, která ho napjatě sledovala. Před Šárčiným obličejem si pravou rukou pomohl několika pohyby k výstřiku, který usměrnil přesně tam, kam minule. Jakub užasle sledoval, jak pořádná dávka semene zkropila obličej jeho přítelkyně, Petrovy sestry. Už jenom to ho dohnalo k dohonění posledních kapek semene do její tváře. Šárka si rozmazávala sperma obou honičů po obličeji a zároveň polykala Petrovu várku, kterou trefil do jejích úst. Přitom pocítila další orgasmus, který si nestihla ani užít, jak náhlý byl.

Po společném vyvrcholení přišlo vystřízlivění. Všichni tři se na sebe v rozpacích dívali a nevěděli, co dál. Jako první promluvila Šárka.
„Nevím jak vy, ale já si to užila,“ usmála se. „A třikrát…“ zdůraznila.
„Tak to máme ještě co dělat, abychom tě dohnali,“ nebránil se Jakub pokračování. Napjatě čekal na Petrovo vyjádření. Nevěděl, že celá situace není tak divná, jak připadala jemu, vždyť oba sourozenci už měli jeden společný zážitek za sebou… Petr jenom pokrčil rameny a prohlásil, že není proti.

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 01 – Společná masturbaceRodinné vztahy 03 – Zajímavý večer pokračuje >>
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x