Rodinné vztahy 21

Toto je 21 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Tři nahé dívky v jedné místnosti, osamělý muž po potupném výstřiku nedaleko v ložnici. Šárka se pousmála, tentokrát není v incestu hlavní protagonistkou, ale o to je to zajímavější. Pohledem zkontrolovala situaci. Tereza seděla sama na gauči, její vzrušení pomalu vyprchávalo a začínalo se dostavovat vystřízlivění. Šárce bylo jasné, že pokud nechce, aby vše předčasně skončilo, nesmí zbytečně otálet.
„Půjdeme se na něho podívat?“ zeptala se opatrně.

Tereza ironicky pozdvihla obočí. „Ty nějak pospícháš,“ zasmála se nervózně.
„A divíš se?“ pokrčila rameny Šárka. „Ještě si ho tam vyhoní bez nás, a to by byla škoda, když to tak pěkně začalo.“
„Stejně je to celý divný,“ ušklíbla se Tereza. „Tomu, co se tady odehrálo, se říká incest, říká ti to něco?“
„Neblbni… jaký incest?“ zapojila se do rozhovoru rozpačitě Lenka. „Jenom si ho před námi vyhonil, to přece nic není…“
„Možná pro vás, mně to ale přijde docela ujetý. A vyhonil si ho, když jsi mu ukázala nahatou prcinu… to je snad jasný, ne?“
„Ale tebe to taky vzrušilo…“ konstatovala klidně Šárka.

Tereza se začervenala. Nedávnou masturbaci nemohla popřít. „Jenomže můj táta to není,“ bránila se.
„Jak dlouho je Jirka s tvojí mámou?“
„Asi od mých čtrnácti, proč?“
„Takže už nějaký ten pátek. A jestli tě celou dobu šmíroval a honil si ho u toho, tak je to taky docela ujetý, nemyslíš? A nevěřím tomu, že na to tvá máma přišla až teď!“
„Jak… jak to myslíš?“ zakoktala se Tereza.
„Jestli tě fakt šmíroval, tak o tom musela vědět. Toho by si všimla každá ženská. A jestli mu to tolerovala, tak asi věděla proč. Jinde byste se tak dobře neměly, to je ti asi jasný. Takže příště bych se na nějaké moralizování vykašlala, tvoje máma taky není vzor ctnosti.“

Lenka, která se hádky nezúčastnila, jenom překvapeně sledovala vývoj událostí. Šárčiny argumenty jí připadaly vcelku logické.
„Tery, ona má Šárka asi pravdu,“ vmísila se do diskuse, „o tom musela tvá máma vědět celou dobu.“

Šárku najednou napadlo řešení. „Tak se tvýho táty zeptáme, ať máme jasno.“
„Ale oblečeme se,“ kladla si podmínky Tereza.
„Maximálně kalhotky,“ povzdychla si Šárka, která se nemohla dočkat pokračování.

S tím už Tereza po krátkém váhání souhlasila, a tak se za malou chvíli vydaly všechny na cestu k Jirkově ložnici. Šárka si cestou mimoděk uvědomila, že Tereza přijala za normální, jít k nevlastnímu otci oblečená jen v kalhotkách, bez podprsenky, a tak mu klidně ukazovat svá výstavní ňadra. S jejím odporem k incestu to tedy nebude asi až tak zásadní…
„Doufám, že si ho tam zase nehoní,“ pronesla rádoby znechuceně Tereza, když se zastavily před zavřenými dveřmi.
„To brzy zjistíme,“ pousmála se Šárka a otevřela dveře.

Lenčin otec ležel na posteli, přikrytý dekou. Při pohledu na dívky raději odvrátil hlavu, aby se ubránil dalšímu vzrušení.
„Máme problém,“ oznámila mu Šárka nezaujatě. „Trochu jsme se pohádaly a rozhodnout můžete jenom vy.“
„To nechápu… o co jde?“
„Napadlo nás, že Terezku už šmírujete o trochu déle, než si myslela. Je to tak?“
„Jak vás to mohlo napadnout!?“ bránil se Jirka. „To je přece nesmysl…“

Tón jeho hlasu však jasně napovídal, že by to mohla být pravda. To bylo jasné všem zúčastněným.
„Tati, nehraj to na nás. Šmíroval jsi ji celou dobu, viď?“ přitvrdila pro změnu Lenka.

Jirka nešťastně přikývl. „Když ona provokovala,“ bránil se, „pořád tady chodila jen v kalhotkách a podprsence, kdo to měl vydržet. Já už nemyslel na nic jiného, než na ni. A pak máma jednou našla Terčiny kalhotky, do kterých jsem se chvíli předtím vystříkal. Tím se všechno provalilo,“ slova se z něj řinula jako vodopád, konečně se mohl vypovídat ze svých hříchů.
„Myslel jsem, že odejdou, ale stálo mě to jen pár cetek a ona to přešla. Nikdy jsme o tom nemluvili, ale tolerovala mi to…“

Šárku napadlo, že kalhotky zřejmě mají pro otce nějaké zvláštní fluidum. Dobře si pamatovala na tátovo semeno na svých kalhotkách…
„Tak proč teď udělala takovou scénu?“ zeptala se zaražená Tereza. „To přece nedává smysl…“
„Měli jsme nepsanou dohodu, že se o tom nebudeme bavit. Celé ty roky jsem to dělal potají,“ přiznal se Jirka. „Máma to tiše tolerovala, ale mlčeli jsme o tom. Jenomže potom jsem začal toužit po tom, abych si to mohl udělat před ní a přitom tě pozorovat.. Aby se na mě u toho dívala…“
„A to asi byla chyba, co?“ předpovídala další průběh Šárka.
„Docela velká,“ přikývl Jirka, „z kuchyně je vidět k bazénu a tak, když máma dělala oběd a já uviděl nahatou Terku, rozhodl jsem se to zkusit. Normálně jsem si s ní povídal a přitom jsem ho vytáhl ven a začal si ho honit. Když si toho všimla, tak udělala tu scénu. Nejhorší bylo, že mi u toho pořád stál… vzrušovalo mě, že se na mě u toho dívá. Nakonec mi vztekle řekla, ať si to dodělám, že jí je to už jedno. Ale že mě to bude stát pěknou dovolenou… V tu chvíli bych jí dal cokoli, třeba nové auto, hlavně když jsem si ho mohl vyhonit před ní…“
„To bych do mámy nikdy neřekla,“ vydechla Tereza.
„Takže vy jste si ho honil do Terčiných kalhotek…“ konstatovala Šárka, kterou to zaujalo. „To byste nám to mohl převést, ať Terka vidí, co jste se souhlasem její mámy dělal.“
„Šárko, to nemyslíš vážně,“ bránila se Tereza. Vzrušení v jejím hlase však bylo nepřeslechnutelné.
„Přece se nenecháš přemlouvat,“ zapojila se do rozhovoru i Lenka. „Já to před tím taky udělala…“

Nastala chvilka ticha, při které se rozhodovalo o dalším průběhu událostí. Nakonec zrudlá Tereza souhlasně přikývla. Rychle si stáhla kalhotky a podala je Jirkovi. Stála před ním úplně nahá, hnědé bradavky ztvrdlé vzrušením, zhluboka oddechovala. Jirkův pohled byl však upřený na její vyholenou buchtičku, nemohl se toho pohledu nasytit. Poprvé po letech šmírování, si ji mohl prohlédnout z téměř detailní blízkosti.

Odhrnul deku a vystavil tak svůj ztopořený penis. Beze slova začal kalhotkami třít vztyčený úd. Místností se rozléhalo jenom pravidelné šustění látky. Po nedávném výstřiku nikdo nečekal rychlý konec, a tak je rychlé vyvrcholení všechny, včetně Jirky samotného, překvapilo. Bez stříkání, jen krátký, nudný výron semene do kalhotek…
„Že se nestydíte, takhle rychle…“ zkritizovala jeho počínání Šárka. „Radši mu ty kalhotky vezmi, ať ho večer nelákají,“ vybídla Terezu. Ta je s odporem vzala nevlastnímu otci z ruky.
„Ty jsi ale prase…“ vmetla mu do tváře. „A máma je stejná jako ty… už se těším, až přijede!“
„Nehroť to,“ pronesla tiše Lenka. „To se může vyřešit později. Teď by byla škoda neužít si tenhle víkend.“
„To je fakt,“ zasmála se Šárka. „Teď ho tady necháme, ale musíme vymyslet, co s ním, aby tady potají neonanoval.“

Dívky se rozhlédly po pokoji. „A co tohle?“ ukázala Lenka na pásku na koberce ležící na zemi.
„Ty máš ale nápady…“ povzdychla si Šárka. Hned však pásku sebrala a přešla s ní k Jirkovi, který je napůl vyděšeně sledoval.
„Dejte ty ruce dozadu,“ přikázala mu tvrdě Šárka. Potom mu ruce páskou pevně spoutala a připevnila k pelesti. „To abyste neměl nutkání onanovat…“ vysvětlila mu přívětivě.
„Přece mě tu takhle nenecháte…“ zaskučel Lenčin otec. To však už dívky odcházely společně z pokoje. Smutným pohledem se tak rozloučil s nahou prdelkou své nevlastní dcery a oddal se chmurným myšlenkám na nadcházející noc.
„Nepřehnaly jsme to?“ rozjímala Tereza, která byla z vývoje událostí opět zaskočená. Ještě před malou chvíli odsuzovala Lenku a nyní se ocitla ve stejné situaci.
„Jen ho trochu vytrestáme, neboj. Do rána vydrží a pak ho pustíme,“ uklidňovala ji Šárka. Při pohledu na Terku, držící odtažitě v ruce své použité kalhotky, dostala nápad.
„Víš, že by mě zajímalo, jak to chutná?“ pronesla zamyšleně.
„A co jako?“ nedokázala ani Lenka pochopit směr jejich myšlenek.
„Jeho mrdka přece…“ vysvětlila oběma dívkám Šárka. „Ochutnáme?“
„To nemyslíš vážně,“ bránila se Tereza. Sevřela pevně kalhotky v ruce, jako by je chtěla bránit.
„No tak, jenom trošku,“ přemlouvala ji Šárka.
„Já bych to taky zkusila,“ hlesla najednou Lenka. Šárka s Terezou se na ni překvapeně podívaly.
„No a co… napadlo to tebe,“ bránila se Lenka.

Tereza, která se té myšlence bránila, jí beze slova podala své kalhotky. Lenka si je přitiskla ke tváři a nasála jejich vůni. Potom jazykem opatrně ochutnala otcovo semeno.
„No teda…“ vypískla Terka údivem.
„Není to špatný,“ konstatovala Lenka zkušeně. „Chceš taky ochutnat?“

Tereza ztuhla. Buď anebo… Potom natáhla ruku pro své kalhotky. Teď i Šárka napjatě čekala, co bude následovat.

Zrudlá Tereza po chvilce váhání neodolala a se studem ve tváři také ochutnala sperma nevlastního otce.
„To je ale hnus,“ odplivla si znechuceně. Hořící tváře ji však usvědčovaly ze lži.
„Ukaž, ať nejsem jediná, kdo neví, jak to chutná,“ natáhla ruku pro kalhotky Šárka. Stejně jako Lenka nejdříve nasála vůni Terezčina přirození, kterou byly kalhotky nasáklé, a potom ochutnala Jirkovo semeno.
„Žádný zázrak,“ odfrkla si. „Čerstvé by bylo lepší…“
„Ty jsi fakt úchylná,“ zatřásla hlavou Tereza, ale ani ona nevěřila svému odsuzujícímu tónu.

Šárka se bála, že po návratu do obýváku Tereza uteče do svého pokoje, ale ta ji překvapila svým návrhem.
„Neroztáhneme gauč? Vejdeme se tam pak všechny tři, můžeme se podívat na nějaký film.“

A tak během malé chvilky byly dívky položené vedle sebe. Terezu ani nenapadlo se obléct a zůstala nahá, zatímco Šárka s Lenkou na sobě měly pouze kalhotky.

Terezčina nahota Šárku lákala. Po očku pozorovala její vyholenou kundičku a doufala, že ji zanedlouho detailně prozkoumá.
„Stejně je to nefér, obě máte výstavní kozičky, zatímco já jsem mezi vámi se svými dvojkami skoro ztracená…“ postěžovala si. Věděla, že se klukům líbí, ale taky jí bylo jasné, že v konkurenci svých kamarádek v tomto ohledu zaostává.
„Náhodou je máš hezký,“ utěšovala ji Tereza a nesměle jí kopečky ňader pohladila. Pod dlaní ucítila Šárčiny tuhnoucí bradavky. Jemně je sevřela mezi prsty a začala tak kamarádku odvážně dráždit. Lenku, která je sledovala, překvapil letmý záblesk žárlivosti.

Tereza si hrála se zduřelými bradavkami a toužila sevřít je svými ústy. Po chvilce se odhodlala a jazykem olízla jednu z nich. Šárce uniklo z úst tiché zasténání.
„Líbí se ti to?“ zeptala se nejistě Tereza.
„Hmmmm…“ přisvědčila Šárka.

Teď už Tereza neodolala a sevřela bradavku mezi zuby. Potom ji začala sát, jako by si vzpomněla na svá kojenecká léta. Šárčina ruka opatrně zabloudila mezi kamarádčina opálená, hladká stehna. Krátkou chviličku se zdálo, že se Terka poddá okamžiku, ale potom pevně stehna sevřela a nedovolila tak Šárce proniknout mezi její sevřené pysky. Silou vůle se od Šárky odtrhla.
„Tohle radši ne,“ vydechla a s předstíraným nezájmem se věnovala filmu.

Lenka, která je napjatě pozorovala, se zklamaně pousmála. Těšila se na vzrušující představení a teď z toho nic nebylo…
„Holky, jak na tom vlastně spolu jste?“ zeptala se po chvilce Tereza.
„Jak to myslíš?“
„No, vy spolu děláte jen tyhle blbosti, nebo i… tamto…?“ zaváhala se svou otázkou.

Šárka se podívala na Lenku, jestli smí říct pravdu. Ta jí to posunkem povolila.
„My spolu děláme všechno…“ přiznala, „a občas i něco navíc.“
„Jak to myslíš?“ otočila se na ni zvědavě Tereza.
„No, já chodím s Jakubem, to přece víš. A ona jde spousta věcí ve třech…“
„To myslíš, že je Lenka s vámi, když se milujete?“ vydechla zaraženě Tereza. V duchu si představila svého nevlastního bratra s Lenkou a Šárkou, téměř ihned ucítila zvláštní trnutí v podbřišku. Tohle tak moct sledovat…
„Ale jenom párkrát,“ bránila se Lenka, zrudlá studem. Netušila, že Šárka přizná i tohle. Doufala jenom, že nebude přidávat další podrobnosti.
„A to se na ně jenom díváš?“ vyzvídala Tereza na Lence.
„Terko, na takové věci se nedá jenom dívat…“ řekla Šárka přímo. „Vadí ti to?“
„Ne, to ne, jenom si nedokážu představit, že Lenka s Jakubem…“
„Ráno sis taky nedokázala představit spoustu věcí…“ připomněla jí Šárka průběh dnešního dne.
„A nechtěla by sis to s námi vyzkoušet?“ hlesla potichu Lenka, která potřebovala Terezu zatáhnout co nejhlouběji, aby se tolik nestyděla za své incestní zážitky.
„Když… já nevím…“ byla bezradná Terka. „A nemohla bych se na vás jenom dívat?“
„Jestli chceš…“ pokrčila rameny Šárka. Naklonila se k Lence a jemně ji políbila na ústa. Ta její polibek opětovala. Tereza vzrušením téměř nedýchala. Pozorovala, jak se dívky začínají mazlit a rukou přitom sjela do svého klínu. Vlhký klín přijal její prst nenasytně a hladově.
To už se ale Šárka svezla mezi Lenčina stehna. Pomalým, dráždivým pohybem začala stahovat její kalhotky dolů. Ačkoli už Terka Lenčinu kundičku znala, znovu se vzrušením téměř otřásla. Věděla, co bude následovat a nemohla se toho dočkat.

Zatímco Šárka se ústy blížila k vyholené kundičce, pohledy nevlastních sester se střetly. Tereza podle Lenčina výrazu poznala okamžik, kdy se Šárka dotkla jazykem jejího přirození. Představovala si, jak se sama nechává lízat od jedné z dívek a nedokázala se té představy zbavit.

To už ale Šárka zkušeně pracovala na Lenčině uspokojení. Jazykem se mazlila s jejími pysky, chvílemi jemně sála nalitý poštěvák a pomáhala si i prsty. Během pár minut se Lenka otřásla v návalu orgasmu. Tělem vyrážela vstříc Šárčinu jazyku a neartikulovaně křičela slastí.

Než si vyměnily místa, pozorovaly malou chvilku Terezku, jak se uspokojuje hbitými prsty. Ta si jejich pohledy užívala a už ani v nejmenším neřešila jakékoli zábrany. Roztahovala si kundičku doširoka tak, aby ukázala oběma dívkám co nejvíce z tajů svého těla.
Teď už potřebovala co nejdříve dosáhnout orgasmu i Šárka, která se přestávala ovládat.
„Lenýsku, já to potřebuju…“ zaskučela zoufale.

Lenka pochopila její stav a bez dalšího otálení se zabořila do Šárčina chlupatého klínu. Vychutnávala si vůni jejího přirození, aby potom mohla zapracovat hbitým jazýčkem na kamarádčině vyvrcholení. Šárka, která byla vzrušením na pokraji kolapsu, tělem vyšla vstříc jejímu jazyku. Sama si pomáhala prsty v potřebě co nejrychlejšího vyvrcholení.

Tereza se Šárkou se dokázaly udělat téměř zároveň, místností se ozývaly vzrušené oddechování obou dívek, ve vzduchu byla cítit vůně dívčího vzrušení.
„Když jsem viděla, jak si to spolu užíváte, tak bych to skoro zkusila,“ přiznala Tereza po chvilce oddechu.
„A chceš?“ zareagovala ihned Šárka, kterou její kundička stále neskutečně lákala.
„Radši ne…“ zašeptala Terka. „Teď ne…“ dodala po chvilce s důrazem na první slovo, když uviděla Šárčin zklamaný výraz.

Zklamaný výraz v Šárčině obličeji nahradil potutelný úsměv. Byla si jistá, že se přece jenom dočká. A zároveň už plánovala průběh událostí zítřejšího dne.

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 20Rodinné vztahy 22 >>
4.8 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nikdo Nikde

Chtěl bych to tak také dělat,ale 10 let jsem už neměl sex,takže nevím zda by to šlo.608951134

1
0
Would love your thoughts, please comment.x