Rodinné vztahy 16 – Návrat rodičů

Toto je 16 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy
Počet zobrazení: 395

Po delším pobytu v zahraničí se rodiče vrátili domů. Zklamáním pro oba sourozence byl však jejich přístup ke společným hrátkám, na které se společně těšili.
„Ani to nezkoušej,“ upozornila Martina syna, když ji krátce po jejich návratu začal v přítmí chodby osahávat. „Dohodli jsme se s tátou, že to byla chyba a nebudeme to opakovat. A nechci ani vidět, jak spolu něco takového děláte se Šárkou!“
„Ale mami, to je přece nefér,“ bránil se Petr, který se celý měsíc těšil, až konečně vyzkouší matčinu kundičku.
„Vůbec to nebudeme řešit, je to uzavřená věc,“ utnula Martina diskuzi ihned v jejím začátku. „Kde je vůbec Šárka, ještě jsem jí neviděla, a to jsme doma už poměrně dlouho…?“
„Asi u Jakuba, nehlídám ji,“ zabručel zklamaný Petr. „Jdu na fotbal, tak se po mně neshánějte.“

Po jeho odchodu se z koupelny vyklonil zvědavě otec. „Jak to šlo?“
„Nic moc,“ pokrčila rameny Martina. „Ale to se dalo čekat…“
„Já vím,“ povzdechl si Pavel. „Jenomže jsi měla pravdu, mohlo to skončit pěkným průšvihem…“

Mezitím Petr, který na fotbal neměl ani pomyšlení, pospíchal za Šárkou, aby jí oznámil nemilou novinku.
„Co tady chceš?“ otevřela Šárka překvapeně dveře, když dlouze zazvonil u Jakuba. Naštvaný Petr jí potichu vysvětlil, co se stalo.
„Tak pojď dovnitř,“ pozvala ho Šárka dál, aby spolu mohli situaci probrat.
„Kubo, my musíme něco vyřešit, dáš nám chvilku?“ poprosila přítele, který se bez zbytečných otázek zvedl a odešel pryč.
„A co teda říkala?“ vyzvídala zvědavě. Petr jí doslovně přetlumočil matčina slova.
„To je divný, když odjížděli, tak bylo všechno v pohodě a teď tohle… V tom Německu se muselo něco stát,“ přemýšlela Šárka nahlas.
„To je možný, ale co teď? Přece si ho nezačnu zase honit…“ zabručel mrzutě Petr, který si rychle zvykl na pravidelný sex.
„To nějak vyřešíme, naši nejsou doma pořád…“ uklidňovala ho Šárka, která neměla v nejmenším úmyslu připravit se o jeho nadprůměrné přirození.
„A nechtěla bys teď?“ napadlo Petra, který poslední dny šetřil své sperma pro Martinu a teď potřeboval ulevit nahromaděnému tlaku.
„Je tady taky Jakub,“ upozornila ho Šárka, které se ta možnost zalíbila, ale nechtěla vynechat svého přítele.
„To snad nevadí,“ pokrčil rameny Petr. „Můžeme si to užít všichni tři. Škoda, že je Lenka na té stáži…“ nedokázal zapomenout na blondýnku, s kterou si v poslední době užíval častěji, než se svou sestrou.
„Její chyba,“ odsekla Šárka, která v poslední době začínala na svou kamarádku žárlit. „Tak tady počkej,“ kývla na bratra. „Já to domluvím.“

„Co se děje?“ přivítal ji Jakub. „Nějaké problémy?“
„Znáš to, rodinný problémy. Naši se vrátili a dělají nějaký vlny…“
„Říkal jsem ti, že máte pořádně uklidit. Ten bordel je musel neskutečně vytočit,“ zmýlil se Jakub v příčině problému. Šárka mu raději nevysvětlovala pravý stav věcí, protože příhodu s rodiči mu prozatím zatajila.
„Škoda, že už to nepůjde jako dřív,“ pronesl zklamaně Jakub. „Kdy se nám povede mít zase prázdný byt…“
„No, to máme třeba teď,“ snažila se ho vmanévrovat Šárka k návrhu mazlení ve třech.
„Nevím, kdy se vrátí máma,“ zaskočil ji Jakub svým nesouhlasem. „Náhodou se vrátí a co pak…“ „Před chvílí odjela, máme minimálně hodinu,“ uklidňovala ho Šárka, která se nechtěla vzdát možnosti společného sexu. Hlavou jí prolétla vzpomínka na jeho nahou matku mezi svými nohami. Ačkoli se nebránila myšlence na pokračování, prozatím se mezi nimi nic dalšího neodehrálo. Zdálo se jí, že se jí Marcela vyhýbá, jako by se styděla za své chování.
„Nejsi trochu nadržená?“ ušklíbl se Jakub, ale její nabídce nedokázal odolat.
„Petr o tom ví?“ zeptal se opatrně.
„No, vlastně to napadlo jeho,“ konstatovala Šárka. „Tak pojď, nebo si nám ho tam vyhoní mezitím sám…“

Naprosto přesně odhadla situaci, protože v pokoji našli nahého Petra, jak spokojeně onanuje.
„To jsi na nás nemohl počkat?“ zarazila se Šárka při pohledu na jeho vztyčené přirození.
„Když já to už potřebuju ze sebe dostat…“ vydechl nadržený Petr.
„Tak roztáhněte postel, já se zatím svleču,“ převzala vedení jeho sestra. Bez zbytečného otálení se během chvilky svlékla do naha. Ačkoli oba její nahé tělo dobře znali, stejně je tak, jako vždy, spolehlivě vzrušilo.
„Tohle tady posledně nebylo,“ všimla si najednou Šárka skvrn na vytažené matraci.
„No, párkrát jsme to tady dělali s Lenkou,“ přiznal se Jakub, který si byl vědomý lehce napjatých vztahů mezi dívkami.
„Tak si za trest budeš muset počkat, až si to udělám s bráchou,“ pousmála se vztekle jeho přítelkyně.

Sklonila se k bratrovu přirození a vzala ho opatrně do ruky. Při pohledu na jeho nalitý penis si však uvědomila brzký příchod jeho ejakulace.
„Ty to máš na krajíčku…“ konstatovala znechuceně. Nadržený Petr jen nešťastně pokrčil rameny.
„To si to můžeš dodělat sám,“ naštvaně se od něho Šárka odvrátila. Pak ale dostala jeden ze svých nápadů. „Nebo ti to za trest udělá Kuba,“ otočila se na svého přítele. „A pěkně pusou…“
Jakub se na ni zaraženě podíval. Věděl, že podobné situace Šárku vzrušují, ale sám se tomu pokaždé vzpíral. Jako by si nechtěl připustit, že ho to vzrušuje stejně, jako sex s dívkou. Petr podobné dilema neměl.
„Mně je to jedno kdo, hlavně ať už mi někdo pomůže,“ zaskučel. Jakub se pod dozorem své přítelkyně váhavě vklínil mezi jeho nohy. Jazykem si opatrně hrál s uzdičkou a až po chvíli vsál vztyčené přirození do úst.
„A pěkně polykat,“ upozornila Šárka, která se příteli chtěla pomstít. Věděla, že polykání semene se mu příčí a zatím se jí ho k tomu nepodařilo přimět. „Pak ti možná to souložení s Lenkou za mými zády odpustím.“

Jakub, který se Petrovým ocasem téměř dusil, jen zhluboka vydechl. Potom však několika tahy rukou dostal Petra až na pokraj ejakulace. Následně vzal jeho penis znovu do úst a v ten okamžik Petr vychrlil dávku svého semene. Jakub se zalykal teplou mrdkou, přesto však, podle pokynu své přítelkyně, vše polykal. Přebytečné semeno mu stékalo koutky úst po bradě.
„A teď mi dej na usmířenou pusu,“ usmála se spokojeně Šárka. Jakub ji políbil s plnými ústy sperma jejího bratra.
„Vůbec to není špatný,“ pousmála se Šárka. „A teď ti ho vykouří Petr, já se budu jen dívat.“
„Já ale nic neprovedl,“ bránil se její bratr, přesto se však přisunul blíž a bez otálení začal nejdříve honit Jakubovo přirození. Šárka, která se celou dobu nedotkla své kundičky, už nevydržela a začala se rukou dráždit.

A v tuhle chvíli, naprosto nevhodné, se mezi dveřmi objevila Marcela, která nechápavě pozorovala, co se děje.
„Nepřeháníte to už?!“ pronesla zvýšeným tónem. „Nepřijde vám to už trochu za hranou? Šárko, nepřijde ti divné, že jsi nahatá v posteli se svým přítelem i bratrem…?“
„Ale mně se to líbí,“ konstatovala klidně Šárka, která se nepřestala, na rozdíl od Petra s Jakubem, uspokojovat. Věděla, že Marcelu její nahé tělo vzrušuje a doufala, že se k nim připojí.
„Vám se to nelíbí?“ pronesla vyzývavě.
„To přece nejde, vždyť oni tady… spolu…“ zakoktala se Marcela.
„A jaký je v tom rozdíl, když jste mi ji vylízala vy?“ ušklíbla se Šárka.
Jakub se překvapeně podíval na Marcelu, protože o tomhle nic nevěděl. Petr, který vycítil, že situace není tak tragická, vzal opuštěné přirození do ruky a začal ho rytmicky uspokojovat. Vědomí, že ho přitom pozoruje Jakubova matka, přidalo na intenzitě celého prožitku.
„Jestli se chcete podívat, jak váš syn stříká, tak chvilku počkejte,“ pronesl drze.

Marcela od nich nedokázala odtrhnout oči. Vnímala nahou Šárku s její rozevřenou, mladou kundičku, vnímala i ztopořený penis svého syna těsně před výstřikem a vnímala i rozměry Petrova přirození, volně visícího mezi stehny. A vnímala i vlhko, které se nezadržitelně šířilo v jejím rozkroku.

To už ale Petr zkušenou rukou přivedl Jakuba k mohutnému výstřiku přímo před matčiným zrakem.
„Chcete se k nám přidat?“ zeptala se jemně Šárka, která vycítila vhodnou chvíli.
„To přece nejde… je tady Kuba… a já…“ vymlouvala se Marcela, která se styděla za své očividné vzrušení.
„Právě proto, že jste tady vy a Jakub…“ vydechla Šárka, která zatoužila vidět Marcelu s Jakubem v jedné posteli.
Marcela se zadívala Šárce dlouze do očí a uviděla v nich výzvu i příslib něčeho nového. Bezděčně rukou vjela do rozkroku a přes kalhoty si pohladila zvlhlou kundu. V místnosti panovalo dusné napětí.
„Asi toho budu litovat,“ pronesla Marcela, u které převládlo vzrušení.

Pomalými pohyby se začala svlékat. Tři páry zvědavých očí ji pozorně pozorovaly. Po chvilce zůstala stát v podprsence a kalhotkách. Nepatrně zaváhala, jako by si to na poslední chvíli rozmyslela. Potom ale rozepnula podprsenku a odhodila ji na zem. Všichni upřeně sledovali její nahá ňadra s velkými prsními dvorci a vztyčenými bradavkami. Následně rukou zajela pod gumu kalhotek a pomalu je stáhla. Zůstala stát nahá, v ochlupeném rozkroku cítila nesnesitelné napětí.
„Kdybys chtěla… mohla bych tě vylízat,“ nabídla Šárce opatrně. Nebyla si jistá, jak se začlenit do rozběhnutého procesu.
„Jenomže já bych chtěla, aby vás vylízal Jakub,“ nedala se Šárka, kterou myšlenka na matku se synem neskutečně vzrušovala. Petr sledoval situaci s pootevřenými ústy, tak jako vždy se u něho dostavila brzká erekce.
„Tak mi udělejte místo, ať se k vám vejdu,“ usmála se Marcela, kterou Šárka zbavila rozpaků.
Po nezbytných přesunech zabořil Jakub obličej do matčina přirození. Dychtivě nasával vůni její dospělé kundy, nevnímal upřené pohledy sourozenců.
Marcela se upřeně dívala Šárce do očí, beze studu, teď už si jenom vychutnávala synův jazyk mezi pysky.
„Tak mi ukažte, jak to spolu děláte,“ vyzvala Šárku nedočkavě. „Chci se taky podívat, jak to s bráchou děláte, když jste sami doma…“

Šárka pohladila Petra, který ležel vedle ní, po tváři, a pak se přesunula nad jeho tělo. Nasměrovala si jeho ztopořený ocas na okraj kundičky. Přitom se stále vyzývavě dívala Marcele do očí. Potom pomalu povolila nohy a nechala bratrův trčící, nalitý ocas vjet dovnitř. Z úst jí uniklo tiché zasténání. Pomalu udávala rytmus, užívala si každý vnik mohutného penisu.
„Tohle nemůže být pravda,“ pomyslela si Marcela. „Můj syn mě líže a já přitom pozoruju, jak jeho přítelkyně souloží s vlastním bráchou… a určitě to dělají i s Lenkou,“ vzpomněla si na dceru. Na krátký okamžik zatoužila po jejím těle, které už dobře znala. Potom se ale soustředila na přicházející orgasmus. Vzepjala se proti synovu ústům a jeho hlavu si přitlačila hlouběji do klína. Vyrážela neartikulované výkřiky, zatímco Jakub se zmítal v nedostatku kyslíku.
Teprve po chvíli uvolnila přidušeného Jakuba ze stisku stehen, ten zoufale zalapal po dechu.
„Málem jsi mě udusila,“ vyčetl Marcele, ta však v postkoitální křeči nevnímala.

Až po chvíli se vzpamatovala a dál sledovala souložící Šárku s Petrem. Téměř náhodou si přitom všimla, že Jakubovo přirození je už opět připravené k akci.
„Dělej, strč mi ho tam,“ nadrženě vyzvala syna k zásunu. Ten se bez otálení zakotvil mezi její rozevřené nohy, kde ho přivítal matčin teplý, vlhký klín. Nadrženě, až brutálně, zajel mezi její roztažené nohy a začal tvrdě přirážet.
Mezitím se Šárka uspokojovala bratrovým penisem. Díky své nadvládě určovala tempo, a tak brzy ucítila blížící se orgasmus. S táhlým výkřikem se udělala, pomalu si nechávala projíždět Petrův ocas kundičkou a vychutnávala si vyvrcholení.

V druhé dvojici Jakub cítil stahy přicházejícího výstřiku. Nečekaně brzy, ale celá situace byla neskutečně vzrušující. Z posledních sil přirazil a vystříkl své semeno do matčina lůna. Zmítal se na jejím těle v křeči a ždímal mrdku do poslední kapky. Vyčerpaně odpadl z jejího těla, zatímco ona lítostivě pozorovala jeho zvadlý penis. Toužila po orgasmu a ten se jí nyní vzdálil.
„Půjčíš mi ho na chvilku?“ zeptala se Marcela Šárky, když si všimla stále ztopořeného Petrova ocasu. A tak, stejně jako Šárka před malou chvilkou, se i ona napíchla na jeho mohutný penis. Vychutnávala si pocit plné kundy, který už dlouho nezažila. Opatrně začala přirážet, pouštěla si ho až na doraz. Toužila přidat k synovu semenu další várku.
Petr si pro změnu vychutnával novou, nepoznanou štěrbinu, která ho vzrušovala svou vyzrálostí. Marcela, která zkušeně rozpoznala příznaky jeho blížícího se orgasmu, se soustředila na vlastní vyvrcholení. A tak se oba téměř současně dokázali udělat. Petr stříkal své semeno do její roztažené kundy, zatímco Marcela si užívala orgasmus plnými doušky.

V místnosti najednou panoval klid a odlehčená atmosféra. Nebýt zavolání Martiny, která se zajímala, kde Šárka i Petr jsou, by společné hrátky pokračovaly. Takhle se po nezbytném osprchování všichni rozešli.
„Doufám, že o tom nebudeme nikde mluvit,“ ujišťovala se Marcela, která cítila přicházející výčitky.
„My určitě ne,“ usmála se spokojeně Šárka. „A máme ještě někdy přijít?“
Marcela si nerozhodně přešlápla, nebyla si jistá pokračováním.
„Možná…“ naznačila nakonec souhlas.
A tak se nakonec Šárka s Petrem vydali na cestu domů, kde je čekalo chladné přivítání.

Počet zobrazení: 395

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 15 – Krátké intermezzo ve vlakuRodinné vztahy 17 >>
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x