Rodinné vztahy 01 – Společná masturbace

Toto je 1 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Petr nervózně procházel pokojem a přemýšlel, jestli má cenu zkusit přemluvit Šárku ke splnění jejího slibu. Věděl, že od něho uplynula už poměrně dlouhá doba, ale stále na něj musel myslet. Tenkrát byl sám doma a dlouhou chvíli si chtěl zkrátit svou pravidelnou onanií. A jako pokaždé, když na to měl klid a nemusel se bát přistižení, se vydal do sestřina pokoje k zásuvce s jejím spodním prádlem.

S vytaženým ocasem pak onanoval Šárčinými kalhotkami, které pro něj měly magickou přitažlivost. Pomalu se blížil k vyvrcholení, když ve dveřích uviděl Šárku, která přišla dříve ze školy. Ani nevěděl, co ho to napadlo, ale místo útěku pryč se několika rychlými pohyby přivedl k výstřiku – do jejích kalhotek… A moc dobře si pamatoval, jak Šárka místo toho, aby mu udělala nějakou scénu, si k němu sedla a snažila se mu z pozice starší sestry vysvětlit, že na onanii není nic špatného, jen by se to nemělo dělat se spodním prádlem někoho jiného. A on tam seděl s napůl zvadlým penisem, z kterého odkapávaly zbytky semene a mohl se hanbou propadnout.

Šárka, která viděla jeho rozpaky, mu tenkrát nakonec slíbila společnou masturbaci, aby se před ní nemusel tak stydět. Jenomže krátce poté si našla přítele a na slib tak nějak zapomněla… Na rozdíl od Petra, který si při každém vyhonění představoval nahou Šárku s roztaženými nohami, jak před ním masturbuje.
Nakonec to už nevydržel a vydal se za sestrou do pokoje. Šárka ležela na posteli, v ruce tablet a právě měla rozkoukaný svůj oblíbený seriál. Když vstoupil Petr do pokoje, překvapeně na něj pohlédla. Nebyla totiž zvyklá na jeho návštěvy. Obzvláště od doby, kdy ho přistihla ve svém pokoji onanovat s jejím spodním prádlem. Pamatovala si, jak jí tehdy jeho výstřik neskutečně vzrušil. Nebýt toho, že ji pak Jakub konečně pozval na rande, stalo by se určitě něco, co se snažila vytěsnit z přestav. I tak jí ale občas hlavou bleskla krátká vzpomínka na Petrův trčící klacek, už jenom proto, že byl o pořádný kus větší, než nářadíčko jejího přítele.
„Co potřebuješ, bráško?“ zeptala se přívětivě, když uviděla rozpačitě přešlapujícího Petra, který se chystal k osudové otázce.
„Šáry, nechtěla bys dneska zkusit tamto… no, jak jsi mi to tenkrát slíbila?“ vyrazil ze sebe nakonec s vědomím toho, že Šárka ví, o čem mluví. Ta se na něho zaraženě podívala.

„Neblbni, to byla jen sranda,“ snažila se mu to vymluvit. Před očima jí ale proběhla vzpomínka na onanujícího bráchu a cítila, jak neskutečně rychle vlhne, při představě společné onanie.
„Nebyla a ty to moc dobře víš,“ bránil se ublíženě Petr. „Víš, jaký to pro mě je, když jsi mi to slíbila a pak nic…?“
„Jenomže to jsem ještě nechodila s Kubou,“ snažila se mu vysvětlit Šárka změnu v pohledu na věc.
„No a co? To je přece jedno, že s ním chodíš. Šáry…prosím,“ žadonil Petr, který viděl, že Šárka nemluví příliš rozhodně a tak se rozhodl, že nepoleví. „Slíbila jsi mi to…“
Ve volných kalhotech byla zřetelně vidět jeho erekce, a to možná rozhodlo. Nehledě na to, že už jen představa, jak bráchovi ukáže svou nadrženou kundičku Šárku neskutečně rozpálila.

„Jestli o tom ale někde cekneš, tak jsi mrtvej, je to jasný?“ upozornila Petra výhrůžně. Toho její souhlas tak zaskočil, že najednou nevěděl, co má dělat. Jenomže Šárka už převzala iniciativu.
Vyhrnula si triko a rozhodným pohybem si stáhla kalhotky. Najednou se nemohla dočkat, až bráchovi ukáže svoji vlhkou kundičku. Ten vytřeštil oči a při pohledu na její nahý klín málem vystříkl předčasně do slipů. Konečně zjistil, která z jeho přestav byla pravdivá. Nejčastěji si ji představoval úplně vyholenou, ale to se mu nesplnilo. Chlupatý trojúhelník byl úhledně zastřižený a přitahoval Petrův pohled jako magnet.
Nervozitou nemohl rozepnout kalhoty a tak zápolil se zipem, jako se svým největším nepřítelem. Nakonec se mu povedlo osvobodit vztyčený penis, zatímco kalhoty spadly na zem. Stál před Šárkou s tvrdou erekcí a ejakulací na krajíčku. Věděl, že jakmile se ho dotkne, vystříkne téměř vzápětí. Šárka už dávno nevydržela a s doširoka roztaženými nohami před svým bráchou masturbovala. Viděla jen jeho ztopořený ocas, který přímo výstavně trčel dopředu.

„Tak dělej,“ zasykla, zatímco si dráždila poštěváček. Petr už nevydržel a pomalu přetáhl předkožku. S pohledem upřeným na Šárku pak několikrát mocně zapumpoval rukou a během chvilky vystříkl. Záplava semene dopadala na zem v pravidelných intervalech, zatímco on neartikulovaně křičel.
Nešťastně se pak podíval na Šárku, protože věděl, že se výdrží moc nepřevedl. Jenomže Šárka už vnímala jenom svoji nadrženou kundičku a usilovně pracovala na svém orgasmu. Náhle zaúpěla, přitiskla nohy k sobě a nechala se zaplavit vlnou slasti. Teprve po chvilce zvedla oči a znovu zaregistrovala Petra, stojícího před ní, s povadajícím ohonem.

„To teda bylo něco,“ přiznala upřímně.
„No, já se zrovna moc nepředvedl,“ uznal kriticky Petr. „Jenomže jak jsi mi jí ukázala, tak jsem to měl na krajíčku…“
Šárka se na něho s pochopením podívala.
„Nic si z toho nedělej, Kuba se napoprvé udělal dřív, než mi ho tam stihl strčit, vystříknul mi na břicho a bylo to…“ povzbudila ho. „Třeba bys napodruhé vydržel dýl?“
„Myslíš teď?“ chytil se té myšlenky Petr. Pohled na napolo svlečenou sestru ho fascinoval. Stále nemohl odtrhnout oči od jejího přirození.
„A ty bys mohl?“ zeptala se překvapeně Šárka. Od Jakuba na druhé kolečko nebyla zvyklá…
Petr pokrčil rameny. „Podruhé můžu většinou skoro hned, ale pak to tak už nejde, chvíli to trvá,“ přiznal.
„Jak často si ho vůbec honíš?“ zeptala se zvědavě Šárka, která se zatím nijak neměla k tomu, aby se oblékla. Spíš naopak, vzrušoval ji ten pocit zakázaného, kdy se nahá ukazuje svému bratrovi. Incest, napadlo ji… Raději si zakázala další představy.

„Tak třikrát denně, někdy i víckrát,“ přiznal se Petr k pravidelné onanii. Cítil, že se mu nedočkavec opět probouzí k životu. Na nic nečekal, vzal ho do ruky a chtěl předvést Šárce, že nelhal, když říkal, že může téměř vzápětí. Šárka si toho moc dobře všimla a bez rozpaků se k Petrovi přidala. Vytažené tričko ji stále padalo dolů, a tak ho stáhla a ukázala bráchovi i své malé kozičky. To Petra vzrušilo ještě víc a brutálně si honil ocas. Díky předchozí onanii věděl, že na podruhé vydrží podstatně víc. Šárka si dráždila poštěváček, zatímco druhou rukou si hrála s kozičkami. Hlavou se jí promítla vzpomínka na nudný sex s Kubou, který brala tak nějak z povinnosti.
„Tohle je něco jiného,“ uvědomovala si. Znovu jí prolétlo hlavou slovo incest. Jenomže místo přemýšlení se raději věnovala masturbaci, kterou si doopravdy užívala. Po chvilce ucítila přicházející orgasmus.
„Tak rychle?“ překvapilo ji to, ale to už ji zaplavil dobře známý pocit. Petr, který si ničeho nevšiml pokračoval se své onanii. Šárka pokračovala dál, pysky měla nateklé, ale rozhodla se nepřestat a užít si to do poslední chvíle. Najednou zpozorovala, že Petr se blíží k výstřiku. Bez rozmýšlení vyhrkla, ať to vystříkne na ní. Vzápětí se zastyděla, ale to už nadšený Petr stál před ní.
„Kam to chceš?“ zeptal se udýchaně se strachem, aby sestru nenaštval nevhodným výstřikem. V Šárce se něco zlomilo a jen vydechla: „na obličej!“

Vzápětí obdržela první teplou dávku semene na tvář. Pootevřela rty a Petr jako by pochopil, co chce, ji nasměroval další várku přímo do úst. Cítila chuť jeho mrdky a jenom silou vůle nevzala stříkající penis do úst. Petr ze sebe ždímal co šlo, jen aby si ten pocit prodloužil a důkladně si jej užil. Pohled na semeno na tváři a v ústech sestry ho nabil další energií a výsledkem byla další pořádná dávka.
Když největší vzrušení pominulo, byli oba sourozenci v rozpacích. Šárka se styděla za bratrovo semeno ve svých ústech, po kterém tak toužila a Petr pro změnu nevěděl, co dál.

„Tak to by pro dnešek asi stačilo,“ rozhodla se to ukončit nakonec, zatímco si utírala tvář do kalhotek, které byly nejblíž.
„A příště?“ zeptal se s nadějí Petr, který doufal v pokračování.
„Možná,“ usmála se nejistě Šárka. Znervózňoval ji pocit, že se jí to líbilo víc, než sex s vlastním přítelem. A zase to slovíčko, incest…
Zbytek dne se sourozenci vzájemně v rozpacích vyhýbali. Oba však měli plnou hlavu přestav o tom druhém…

Autor

Navigace v seriáluRodinné vztahy 02 – Někdo se rád dívá >>
5 13 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x