Rodinné vztahy 04 – Jak to bude dál?

Toto je 4 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Další dny nastal doma napjatý klid, jen občas narušovaný Petrovými žádostmi o pokračování incestního vztahu, který Šárka vytrvale odmítala. I její vztah s Kubou částečně ochladl, což Petr samozřejmě vítal. Pokud ale doufal, že mu to umožní další společné zážitky se Šárkou, jeho očekávání se nenaplnila.
Zlom nastal až po týdnu, který oba sourozenci strávili osamělou masturbací s myšlenkami na toho druhého. Zejména Petr zvýšil frekvenci honění na novou úroveň, kdy jejich matka při praní jen nechápavě vrtěla hlavou nad naškrobenými slipy plnými zaschlého semene.
Rodiče opět odešli na noční směnu a Šárka s Petrem osaměli v prázdném bytě.
„Šárko, nechtěla bys to zase zkusit?“ navrhl nadržený Petr, který se ten den stačil jen jednou vyhonit na záchodě, protože jejich matka uklízela celý byt, včetně jeho pokoje.
„Dej mi pokoj,“ odsekla Šárka, která přemýšlela, jestli má odpovědět Kubovi, který chtěl přijít na návštěvu.
„Já to už ale nevydržím,“ vyhrkl nešťastně Petr. „Nejdřív mi dovolíš skoro všechno a pak mi jí ani neukážeš…!“
„Brácho, neblázni, byl to jen úlet, v tom přece nemůžeme pokračovat,“ bránila se Šárka, která ale velmi dobře zaregistrovala Petrovo vzrušení, tak pěkně viditelné ve volných kalhotech.
„Tak mi jí aspoň ukaž,“ zaprosil Petr, který zároveň vyprostil ven vztyčený penis. Vzrušovala ho už jen ta myšlenka, že se vyhoní přímo před Šárkou, i kdyby se ona nepřidala. S tvářemi zrudlými studem začal pomalu onanovat.

Šárka cítila, jak nezadržitelně vlhne. Nakonec se rozhodla. Přece na tom nic není, když si taky pohraje se svou kundičkou, incest nebo ne, teď jí ovládala jediná touha vyprstit se přímo před Petrem. Rychlým pohybem ze sebe stáhla kalhotky a ukázala tak znovu Petrovi svou nadržený klín. S pohledem upřeným na bratra začala masturbovat, tak, aby mu ukázala co nejvíc ze své kundičky. S roztaženými nohami na něj vystrkovala svůj chlupatý klín, dlaněmi roztahovala pysky a dráždila se na poštěváčku jen jemně, tak aby z toho měla co největší potěšení. Oba sourozenci si vychutnávali společnou masturbaci, ani jeden nepospíchal, sledovali jeden druhého, když je najednou vyrušilo zazvonění Šárčina telefonu.

„Kubo, co potřebuješ?“ začala Šárka komunikovat se svým přítelem, aniž by přerušila masturbaci. Zatímco telefonovala, dál si prstíkem projížděla vlhkou štěrbinku, vzrušovalo ji, že zatímco mluví s Kubou, ona současně s Petrem onanuje.
„Ne, dneska nechoď, musím dělat projekt do školy,“ odrazovala ho od návštěvy s pohledem upřeným na Petra.
„S bráchou se nebavím, tak můžeš být v klidu,“ uklidňovala žárlivého přítele. Petra celá situace vzrušila tak, že cítil přicházející výstřik. Bez rozmýšlení se postavil před Šárku, několikrát si pomalu přetáhl předkožku a pak jí pokropil obličej semenem, které v pravidelných intervalech dopadalo na její tvář, zatímco ona dál mluvila s Kubou.

„Možná zítra, ještě nevím… tak si ho zatím vyhoň sám,“ odmítala dál nabídku jeho návštěvy. „Vždyť jsi mi sám říkal, že honíš každý den, tak nedělej herečku…“ projížděla si u toho kundičku, zatímco Petr ze sebe vymačkával zbytky svého semene na její obličej.
„Proč ses styděl přiznat se, že si ho teď honíš? Třeba si to taky dělám…“ provokovala Jakuba. Jazykem olizovala semeno svého bratra, které jí stékalo po tváři a znervózňovalo ji. Cítila, že vyvrcholení už dlouho neudrží.
„Tak dělej, stříkej,“ povzbuzovala ho a prsty cíleně pracovala na svém uspokojení. Potichu vyjekla a sevřela nohy v návalu orgasmu. „Ne, nic se neděje, jen mi spadla knížka,“ procedila se sevřenými rty a dál si vychutnávala odeznívající orgasmus. „Už stříkáš? Dělej, pořádně si ho vyhoň, nestyď se,“ pomáhala mu ústně k pořádnému výstřiku. Najednou se v telefonu Jakub odmlčel a Šárka slyšela jen jeho výkřiky a funění, které doprovázely jeho ejakulaci.„Vidíš, že to šlo… Jo, se zítřkem počítám,“ ukončila hovor a položila mobil na stůl.
„Tak jsme se zase stihli udělat všichni tři,“ usmála se na Petra. „Jenom on o tom neví,“ dodala uštěpačně.
„A co zítra?“ zeptal se Petr. „Myslíš, že se budu moc přidat?“ bál se, aby se zbytečně netěšil na další společný sex. „Vypadalo to, že krapet žárlí…“
„Uvidíme,“ neslibovala nic Šárka. „Ale myslím, že on chce, abys u toho byl, jen se to bojí přiznat.

Petr se díval na Šárku, která se nesnažila obléknout, a připadalo mu, že se nebrání dalšímu pokračování.
„Šáry, můžu ti jí vylízat?“ zaprosil sestru, která se nedokázala rozhodnout. Nakonec ale souhlasně přikývla.
„Tak jo, ale zadek mi nech dneska v klidu,“ upozornila ho. Petr sklouzl mezi její roztažené nohy, aby mohl nasát vůni vzrušené kundičky. Zabořil jazyk mezi pysky, které prsty roztahoval a začal Šárčinu kundu pěkně prolízávat.
Tak jako minule, jen bez Kuby, na kterého si ani jeden ze sourozenců v tuto chvíli nevzpomenul. Šárka si hrála ze ztvrdlými bradavkami, druhou rukou si dráždila poštěváček a pomáhala tak Petrovi, který se nestíhal ani pořádně nadechnout. Občas si musel alespoň na chvíli pohonit ztopořený penis, aby uvolnil alespoň část svého vzrušení.

„Ještě chvilku,“ zaprosila Šárka, když Petr přerušil lízání, aby opět pohonil svůj ocas. „Já ti to pak udělám, hlavně nepřestávej…“
„Ale taky pusou!“ poručil si Petr, zatímco se znovu ponořil mezi Šárčiny roztažené nohy.
„No, tak teda jo…“ souhlasila netrpělivě Šárka, která cítila nadcházející orgasmus. Mrštný jazyk jejího bratra rejdil v její mušličce, až se konečně dočkala. Zabořila ruce do bratrových ramen a vyjekla. Stehny mu uvěznila hlavu v její kndičce, až se z toho nemohl nadechnout a jen sípal… Pánví se vzpínala proti jeho jazyku a hlasitě křičela. Teprve po chvíli ho vysvobodila, aby se mohl nadechnout a převalila se k jeho trčícímu ocasu.
Poprvé ho vzala do úst a rytmicky ho začala uspokojovat. Vzrušovalo jí, když cítila chuť své kundičky na jeho ocasu… Věděla, že se za chvilku dočká Petrovo výstřiku, protože první kuřba v jeho životě mu na výdrži nepřidala.
„já… už… budu,“ upozornil Petr sestru a téměř vzápětí vystříkl teplé sperma do jejích úst. Šárka jeho záplavu nestíhala polykat a tak jí semeno vytékalo z plných úst.

Když bylo po všem, zdvihla Šárka spokojeně hlavu.
„Spokojenej?“ usmála se na bráchu.
„To mi povídej…“ pochválil ji Petr.
„Tak mi dej pusu,“ napadla Šárku další malá zvrhlost s vědomím toho, že má ústa plná jeho mrdky…
„Tam máš ale…“ bránil se Petr, „vždyť víš co…“
„Já to tvoje taky polykala,“ upozornila ho Šárka a tak se nakonec dočkala. Dlouhým francouzským polibkem stvrdili sourozenci svůj incestní vztah.

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 03 – Zajímavý večer pokračujeRodinné vztahy 05 – Kuba znovu na návštěvě >>
4.7 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kloss

Námětově znovu dost dobré, ale opět – hapruje nejen čeština, ale i logika…
„Vzrušovalo jí, když cítila chuť své kundičky na jeho ocasu…“ Jakým způsobem? Kdy to jako stihli? Vždyť z textu nikde nevyplývá, že by bratr zasunul…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x