Rodinné vztahy 12 – Návštěva u Lenky

Toto je 12 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Následující den se Šárka rozhodla zavolat Kubovi, o kterém neměla žádné zprávy od jejich násilně přetrženého večírku s Lenkou. Když jí nezvedal telefon, rozhodla se za ním vyrazit na návštěvu. Když má teď Lenku, tak mě možná nepotřebuje, napadlo ji.

Během krátké sprchy si vzpomněla na Lenčiny kalhotky, pohozené v jejím pokoji. Co kdybych si je vzala na sebe? Už jenom tenhle nápad ji neskutečně vzrušil. Zamířila proud horké vlny do svého klína, bez jakýchkoli dotyků rukou se snažila dosáhnout orgasmu. Z dřívějších zkušeností věděla, že to není snadné, ale výsledek stojí za tu snahu. Před očima se jí míhaly obrazy Lenčina nahého těla, jejich mazlení i závěrečné představení Petra s Jakubem. Co kdyby si to kluci před nimi udělali úplně?Představa Kuby v pokleku a Petra připraveného za ním k zásunu, ji nečekaně vzrušila. Já jsem fakt úchylná… To už jí ale tělem projela vlna orgasmu.
Nahá přeběhla do pokoje a vzala Lenčiny kalhotky do ruky. Nebyla si jistá svým nápadem, ale už jenom ta myšlenka ji natolik vzrušovala, že neodolala a natáhla si je na sebe. Kundička jí svěděla touhou po doteku, ale odolala a rychle se oblékla.

Krátká cesta k domku, kde Jakub s Lenkou a jejich mámou bydleli, jí připadala nekonečná. Konečně tam dorazila a zazvonila. Po chvilce se otevřely dveře, ve  kterých stála Lenka, oblečená jen v noční košilce.
„Kuba je na zápase,“ oznámila Šárce rozpačitě, jako by nevěřila, že by návštěva mohla patřit jí.
„To nevadí, můžu dál?“ nedala se odbýt Šárka. Nemohla odtrhnout oči od poprsí, která se zřetelně rýsovalo pod tenkou látkou, skrz kterou prosvítaly temné obrysy prsních dvorců.

Lenka jí přikývnutím pozvala dovnitř. Napětí mezi nimi bylo téměř hmatatelné.
„Co vaši, nepřišli na nic?“ zeptala se Lenka opatrně.
„Všechno proběhlo v klidu,“ usmála se Šárka. „A co ty s Kubou, neotravoval tě moc?“
„Trochu jo,“ přiznala Lenka, „musela jsem mu ho aspoň vyhonit, aby mi dal pokoj. Málem nás u toho nachytala máma, protože jeho to napadlo zrovna v kuchyni…“
„Proč zrovna v kuchyni?“
„Myli jsme nádobí a on zjistil, že nemám kalhotky,“ konstatovala stručně Lenka. „Máma přišla a mně to ještě teklo po stehnech, protože ten pitomec to chtěl vystříkat na mně…“
„Občas mají blbý nápady, viď?“ mrkla Šárka na Lenku spiklenecky.
„Když jsme u těch kalhotek, víš, že jsi je u nás zapomněla?“ dodala jako by ji to zrovna napadlo.
„Já vím,“ začervenala se Lenka. „Nemohla jsem je tam v tom spěchu najít.“
„Já ti je… přinesla“ zadrhla se Šárka v rozpacích. Najednou jí připadal její nápad neskutečně uhozený. Proč je nemohla jenom přinést, místo toho, aby si je oblékala?
„Je tady ale malý problém, já je mám na sobě,“ přiznala zrudlá studem. Povytáhla přitom lem šatů, aby je Lence ukázala. „Chceš je?“

Nastalo napjaté ticho. Obě dívky se vzájemně pozorovaly.
„A co když ti řeknu, aby sis je nechala?“ přimhouřila oči provokativně Lenka.
„Tak si budu připadat hodně divně,“ přiznala Šárka.
„To nemusíš,“ usmála se významně Lenka. „Já je chci vrátit.“
Šárka pomalu vstala z křesla a narovnala se. Potom stydlivě rozepnula šaty a shodila je na zem. Zůstala před Lenkou, která ji bedlivě pozorovala, stát jenom v kalhotkách. Potom pod ně zastrčila prsty a pomalu, dráždivě je stahovala dolů. Když se objevil její chlupatý klín, rychlým pohybem kalhotky sundala. Lenka hltala její vysokou, štíhlou postavu s malými ňadry, jako by ji viděla poprvé.
Šárka se posadila nazpátek, tentokrát úplně nahá, s lehce roztaženými nohami. V jedné ruce svírala vlhké kalhotky, zatímco druhou otevřeně masturbovala. Vzrušovalo ji vystavovat se při tom dychtivým Lenčiným pohledům.
„Myslím, že jsi říkala, že je chceš nazpátek…“ vyzvala Šárka kamarádku.

Lenka už nevydržela odkládat nevyhnutelné. Postavila se před Šárku a rychlým pohybem přetáhla noční košilku přes hlavu. Blonďaté vlasy jí spadaly rozcuchané na ramena, velká bílá ňadra přitahovaly Šárčiny pohledy jako magnet. Lenka si jejich pohledů všimla. Dlaněmi si prsa podepřela a vystavila je Šárce.
„Líbí se ti?“
„Moc,“ přiznala Šárka. „Víš co je zvláštní? Minule jsme spolu dělali úplně všechno a stejně mě teď vzrušuje, když tě vidím nahatou…“
Lenka poklekla mezi její roztažené nohy a nedočkavě zabořila svůj obličej do jejího klína. Vychutnávala si chuť vzrušeného dívčího přirození. Šárka se odevzdala jejímu jazyku, jemně hladila Lenčiny blonďaté vlasy a tiskla si její hlavu mezi rozevřené nohy. Druhou rukou si hladila podbřišek a pomalu sjížděla na pomoc hbitému jazýčku. Kalhotky už dávno odhodila na zem.
Najednou dostala chuť pohrát si se zadní dirkou. Pokračovala v pohybu ruky dál, až se prsteníček ocitl na kraji řitního otvoru.
Když si toho Lenka všimla, nepatrně zaváhala, ale potom jazykem přejela ke kakaové dírce. Zatímco Šárka už to dobře znala, pro ni to byla premiéra. Přesto jazýčkem statečně dráždila sevřený svěrač, občas přejela zpátky k mokré kundičce.

„Lenko??“ ozval se ode dveří najednou ženský hlas.
Zatímco Lenka ztuhla uvězněná mezi Šárčinými stehny, Šárka překvapeně zpozorovala Lenčinu mámu Marcelu, která se nepozorovaně vrátila domů.
„Mami, běž pryč,“ zamumlala Lenka ve snaze vyprostit hlavu ven. „Prosím…“
„Když už děláte tyhle věci, proč nejdete proboha do soukromí?“
Šárka si ale všimla jejího pohledu, kterým hltala jejich nahá těla.
„Vždyť se vám to líbí…“ upozornila jí.
„Nebuď drzá,“ okřikla ji Marcela, která si nechtěla připustit své vzrušení. Občas se ráda podívala na dívčí porno, ale nikdy ani nepřemýšlela nad realizací svých tajných představ. Až teď…

Lenka studem zrudlá zakrývala svá ňadra i odhalený klín, zatímco Šárka se naopak postavila čelem naproti Marcele, která ji jako hypnotizovaná sledovala.
„Chcete si jí pohladit?“ vzala její ruku do svých a přitáhla si ji ke svému klínu.
„To nejde,“ zašeptala Marcela, jakmile se ale její ruka dotkla chloupků v Šárčině klíně, odpor polevil.
Prstem vjela mezi naběhlé pysky, které byly stále mokré od slin její dcery, která je napjatě pozorovala. „Co by na to řekl Kuba?“napadlo najednou Marcelu. Svým prstem však stále prozkoumávala Šárčinu kundičku.
Šárka zajela rukou do jejího rozkroku a dlaní hnětla její kundu uvězněnou v těsných kalhotách.
„Ukážete nám jí?“ zaprosila potichu. Marcela se podívala na svou dceru, která mezitím odhodila stud a před zraky své matky otevřeně masturbovala.
„Líbí se vám pozorovat vlastní dceru?“ provokovala ji Šárka. „Chcete, abych jí před vámi vylízala?“
„Možná…“ přiznala Marcela. Nejvíce jí vzrušovala zvrhlost toho okamžiku. Věděla, že od sledování k zapojení se je malý krůček.
„Tak nám jí nejdřív ukažte,“ nedala se odbýt Šárka, která nechtěla jen diváka, ale přímého účastníka jejich zábavy.
Marcela pomalu odstoupila od jejího nahého těla a začala se svlékat. I ve svých osmatřiceti letech byla stále štíhlá, chlapeckou postavou byla více podobná Šárce než své vlastní dceři.
Zcela nahá se vystavila pohledům obou dívek. Nalité bradavky signalizovaly její vzrušení. Ani ona nebyla, na rozdíl od Lenky, vyholená. Šárku vzrušila její dospělá, chlupatá kunda snad ještě víc než ta Lenčina.
„Něco jsi mi slíbila…“ připomněla jí Marcela rozechvěle. Už se těšila na lízačku své dcery v přímém přenosu.

Zatímco se uvelebila v křesle, Šárka se položila na koberec k Lence a začala se mazlit s jejími ňadry. Po chvilce něžného laskání sklouzla níž. Lenka se však bránila, odmítala ji pustit mezi své nohy před zraky své matky. Nakonec však Šárka prosadila svou a mohla tak ochutnat kundičku své kamarádky, která už vycházela tělem vstříc jejím ústům.
Marcela už rukou projížděla svou vlhkou kundu, masturbovala často, ale teď to bylo něco úplně jiného. Lenka ji s přimhouřenýma očima sledovala a vychutnávala si mrštný jazyk, který řádil v jejím klínu.
Orgasmus se dostavil nečekaně rychle. S hlasitým výkřikem uvěznila Šárčinu hlavu mezi svými stehny, tělem se vzpínala proti jejímu jazyku.
Marcela usilovně pracovala na svém vyvrcholení. Před zraky obou dívek si zběsile honila poštěváček, vychutnávala si přitom jejich pohledy. Nejraději by se nechala od jedné z nich vylízat.
Tohle přece není normální! Nahatá tady sleduju lesbickou scénku dcery s kamarádkou, honím si při tom frndu a teď se chci nechat vylízat…

S tichým zaskučením vystavila svou kundičku oběma dívkám téměř před obličej, doširoka rozevřenými nohami jako by je lákala k vylízání. Šárka se nerozhodně podívala na Lenku s nevyřčenou otázkou. Ta jen pokrčila rameny.
Šárka to pochopila jako souhlas a tak se přesunula k Marcele. Nejdříve pohladila štíhlé nohy, roztažené a nabízející k vylízání huňatou kundičku.
Upřeně si obě hleděly do očí. A potom, jen nepatrně, Marcela přikývla. Během chvilky ucítila mrštný mladý jazýček ve své štěrbince. Se zavřenýma očima si vychutnávala Šárčino laskání.
Lenka je v poklidu sledovala a přitom si hrála se svou vyholenkou…
„Ještě chvilku vydrž,“ zaprosila Marcela, která cítila, jak Šárce pomalu dřevění jazyk. Nejraději by si prstem dohonila poštěváček tak, aby se jí už ulevilo a konečně se dostavil orgasmus, ale zakázala si to. Chtěla si užít první dívčí lízání své kundičky až do úplného konce, bez doteku své ruky.
„Uuuuuuž…“ dostavila se první vlna slasti. Vzepjala se proti Šárčinu obličeji a ještě víc roztáhla nohy, aby jí umožnila dolízat ji do úplného konce.
„Líbilo se vám to?“ pozvedla po chvíli hlavu Šárka.
„Moc,“ přiznala spokojeně Marcela. Teď už se nestyděla, spíše si vychutnávala pohled na dvě nahá dívčí těla před sebou.

Šárka si významně pohladila mokrý a horký rozkrok. Trochu si připadám jako děvka, napadlo ji. Vylížu obě dvě a ani jednu nenapadne mi to oplatit…
„Třeba by mi to mohla jedna z vás oplatit,“ připomněla se otevřeně. Matka s dcerou se na sebe v rozpacích zadívaly, jako by se styděly jedna před druhou vylízat Šárčinu nadrženou kundičku.
Nakonec se rozhodla Marcela. Sklouzla z křesla a ponořila obličej mezi Šárčiny dlouhé nohy. Vůně vzrušeného dívčího přirození ji omámila. Se zavřenými očima se ústy dotkla mladé kundičky. Přitom si představovala, že tou dívkou není Šárka, ale Lenka. Jazykem hbitě prolízávala rozevřenou lasturku, přitom si jemně pomáhala prsty. Netrvalo dlouho a Šárka se roztřásla v silném orgasmu.

Tak jako vždy nastalo rozpačité ticho, které najednou narušilo klapnutí dveří.

„Jakub…“ konstatovala v podstatě zbytečně Lenka. Marcela se zděšeně v panice postavila a začala hledat své oblečení. Naštěstí její syn okamžitě zamířil do koupelny.
„Vy se neoblečete?“ zarazila se Marcela při pohledu na dívky, které se rozvalovaly na koberci a nijak nespěchaly s oblékáním.
„Vždyť se šel sprchovat…“ utrousila koutkem úst Šárka. „A třeba by se mu to líbilo, kdyby nás takhle viděl…“ provokovala Marcelu otevřeně.
„Víš, že jsi docela zvrhlá?“ zeptala se jí Marcela, ale přitom se usmála. Mohlo to být ještě zajímavější, kdyby nás Kuba přistihl…napadlo jí.
„Myslím, že dneska by to stačilo,“ rozhodla se s těžkým srdcem.

„Přinese mi někdo ručník?“ ozvalo se za chvíli z koupelny, když už bylo všechno v původním stavu. Lenka hodila ručníkem po Šárce, která ho obratně chytila. Byla si jistá, že Jakub ho chce přinést spíše od Lenky, ale to nemohla před její mámou navrhnout.
„Tady ho máš,“ vstoupila do koupelny a zavřela za sebou dveře. Ihned si všimla Kubova ztopořeného údu trčícího výhružně kupředu.
„To vypadá, že jsi čekal někoho jiného…“ upozornila ho vyzývavě. Spokojeně pozorovala jeho studem zrudlou tvář.
„Lenka je tam s tvou mámou, bylo by nápadný, kdyby ti ten ručník přinesla ona,“ vysvětlila mu potichu. „Mně to nevadí, ale ona by to tak docela nemusela pochopit…“
„Vážně ti to nevadí?“ zeptal se Kuba nejistě.
Šárka se jenom pousmála. „Po tom všem co spolu děláme?“
Při těch slovech sáhla po jeho vztyčeném penisu a pomalu mu přetáhla kůžičku až ke kořeni.
„Ale teď jsem tu já a ne Lenka,“ zašeptala mu do ucha a pravidelnými pohyby začala zpracovávat jeho ocas.
„Myslíš, že máma ví, co tu děláme?“ napadlo najednou Jakuba.
„Možná…“ usmála se Šárka, která si tím byla jistá. Všimla si Kubova zrychleného dechu.
„Tobě se líbí, když ti ho honím a máma o tom ví, viď?“
Jakub jen pokrčil rameny. „Trochu jo…,“ přiznal. „Občas mě při honění napadlo, co by se stalo, kdyby mě u toho nachytala, ale to jsou jen takový představy…“
„Tak si představuj, že ti ho honí máma,“ zašeptala mu Šárka do ucha a dál zpracovávala jeho naběhlé přirození.

Při té představě se Jakub neudržel a s hlasitým výkřikem vystříkl.

„No, jestli to nevěděla, tak teď už určitě ano…“ komentovala klidně Šárka jeho hlasité projevy, při tom mu poctivě dohonila ocas do poslední kapky.
„Naši jsou pryč, tak můžete u nás přespat,“ utrousila při odchodu. „Tak si to šetři na večer…“

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 11 – Kdo s kým?Rodinné vztahy 13 >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x