Rodinné vztahy 10 – Začíná víkend

Toto je 10 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Sobotní ráno bylo klidné, ospalé a deštivé. Sourozenci se pohybovali po bytě potichu, aby nevzbudili spící rodiče, nechtěli poslouchat výčitky rodičů, kteří si přece jenom všimli stop včerejšího večírku.
„Včera to bylo docela divoký, co?“ zahájil rozhovor Petr, který už vystřízlivěl z večerní nadrženosti a ucítil lehké rozpaky nad tím, co všechno společně prováděli. Epizoda na závěr s Jakubem ho poněkud stresovala, stále si nebyl jistý Šárčinou reakcí, ani svou orientací. Přeci jenom si byl vědomý toho, že mu Kubův penis vůbec nevadil.
„Docela jo,“ pokrčila rameny Šárka, které si z včerejšího večera velkou hlavu nedělala. „Ale líbilo se ti to?“
„Já tak nějak nevím,“ překvapil ji svými rozpaky Petr. „To s Kubou… asi to bylo divný, ne?“
„Proč to řešíš? Líbilo se ti to? Líbilo… Mně se taky líbilo mazlení s Lenkou a neřeším to. Včera se prostě mohlo stát cokoli,“ uklidňovala sebe i jeho Šárka, která také cítila lehké výčitky.

„Stejně je nefér, že jste si s Lenkou užili ty i Jakub, a já nic,“ zalitoval se Petr, kterému se křehká blondýnka líbila víc, než byl ochotný přiznat. Před očima se mu objevila znovu její vyholená kundička a on ucítil erekci.
„Máš ještě měsíc prázdnin, tak se dočkáš, neboj,“ usmála se na něj Šárka. Byla si ale vědoma faktu, že má Petr pravdu.
„Neříkej, že se ti nelíbilo je pozorovat společně s Kubou…“ nadhodila opatrně. Stejně jako jí vzrušoval incestní vztah s vlastním bratrem, tak ji vzrušovalo pozorovat při sexu i svého přítele s jeho sestrou.
„Byl na ní nadrženej víc než na tebe,“ utrousil Petr stručně.
Erekce začínala být otravná a on cítil, že potřebuje svůj pravidelný ranní výstřik. Bez jakýchkoli zábran vytáhl z kalhot vztyčený penis a začal pomalu onanovat.

„Chceš pomoct?“ navrhla mu Šárka, kterou pohled na jeho penis stále vzrušoval.
„Uděláme si to jako včera?“ zareagoval nadšeně Petr, který se těšil na další zásun.
„Neblbni, naši spí v ložnici,“ připomněla mu sestra existenci jejich rodičů, na které ve své nadrženosti pozapomněl. „Vyhoním ti ho, chceš?“
Pokrčil rameny. Raději by si znovu užil s její kundičkou, ale pořád to bylo lepší než osamělá onanie.

Šárka přisedla k němu na gauč a rukou začala pravidelně zpracovávat jeho ztopořený ocas.
„Nezapomeň, že je víkend a máma říkala, že si o tom promluvíme,“ připomněla mu. „Tak ne abys přiznal, že jsi mi ho tam už strkal… to by nemusela vzít. Stačí, když přiznáme, že si to před sebou děláme každý sám.“
„To už stejně viděla, ne?“ zabručel Petr, kterého stále vzrušoval pohled na své přirození v sestřině ruce. „Nespěchej tak,“ upozornil jí, aby si mohl vychutnat její honění.
„Podle mě uvěřila, že jenom tak blbneme, naštěstí sis to dělal pod dekou. A věří tomu, že jsi mě u toho viděl poprvé až díky ní…“ přemýšlela nahlas Šárka.
„A co ty kalhotky?“ připomněl jí Petr Lenčino zapomenuté spodní prádlo.
„Řeknu, že jsem jen provokovala Kubu,“ našla rozumné vysvětlení Šárka. „Po tom zážitku s ní by to mělo stačit,“ usoudila. „Už budeš?“ zeptala se netrpělivě, protože se začínala bát příchodu rodičů.
Aby urychlila jeho ejakulaci, sklouzla druhou rukou pod jeho zadek a zatlačila prostředníkem na jeho zadní dírku. Petr jen spokojeně poposedl a neprotestoval. Po krátké masáži konečníku mu vjela prstem dovnitř. Pár rychlými pohyby ho dovedla k ejakulaci, překvapivě vydatné po včerejších zážitcích. Zkušeně z něho vyždímala poslední kapky semene a vyprostila prst ven.
„Tohle se ti líbí, viď?“ pronesla spokojeně. Petr jen pokrčil rameny a nekomentoval to. Po chvilce mu došlo, že by měl sestře oplatit její ranní snahu.
„Chceš taky pomoct?“ zeptal se Šárky, která seděla vedle něj jen v noční košilce.
„Ani ne, já sama,“ zavrtěla hlavou a dlaní si pohladila kundičku. „Ty si ho schovej, ať není průšvih,“ upozornila bratra, zatímco si prstem vjela mezi pysky, které už byly krásně vlhké.
„Tak mi jí aspoň ukaž,“ zaprosil Petr. Rychle vykasala noční košili a ukázala mu kundičku. Stačilo párkrát promnout poštěváček a zachvěla se v orgasmu.
„To bylo rychlý,“ okomentoval to Petr, který by sestru nejraději vylízal. Ačkoli se mu líbila Lenčina vyholenka, chlupatý, upravený klín jeho sestry ho lákal mnohem víc.

„To stačilo,“ rozhodla Šárka, která pochopila jeho úmysly a nebyly by jí proti mysli, kdyby rodiče nebyli doma. A po zkrácené noční směně mohli vstát kdykoli…
Což se také stalo a během půl hodiny se rodiče postupně objevili v obýváku. Jako první přišel Pavel, který ihned zaregistroval dceřinu postavu oblečenou jen v noční košilce. Hlavou mu ihned prolétly chlípné představy, které zahnal jen studenou sprchou.
Martina nijak nekomentovala včerejší dění a začala vařit oběd. Přesto napětí v domácnosti bylo hmatatelné.
Po obědě zůstali všichni v obýváku a sledovali nový film, který Petr stáhl z internetu.

„Co se tady večer dělo?“ zeptala se jako by nic Martina.
„Co by se mělo dít?“ převzala odpovědnost Šárka, jako starší ze sourozenců.
„To nevím, ale ty kalhotky se tady válely ještě ráno,“ podotkla stručně jejich matka.
„To jsem jen provokovala Jakuba,“ vysvětlovala Šárka připravenou výmluvou.
„Jen aby,“ pokrčila rameny Martina. „Mami, říkala jsi, že spolu probereme tamto…“ odvrátil pozornost Petr.

Tím trochu Martinu zaskočil, protože měla v plánu situaci řešit až večer. Pozorně se podívala na všechny přítomné. Byla si vědoma, že možné pokračování jejich zážitku záleží jenom na ní.
„Mluvila jsem o tom s tátou,“ řekla pomalu a po krátké odmlce znovu promluvila. „Asi není úplně správné, co se stalo, ale když už se to stalo…“ nevěděla najednou, jak pokračovat.
„Máma chce říct, že to sice není správné, ale ani to není nic hrozného,“ zapojil se do diskuse Pavel. Šárka s Petrem se na sebe krátce podívali, ale v rozpacích mlčeli. „Máma to možná trochu přehnala, ale ta situace jí zaskočila,“ vysvětloval dál Pavel. „Vím, že je to špatně, ale asi bych reagoval podobně,“ přiznal otevřeně.
„Něco takového se nestává každý den, ale raději bychom o tom neměli nikde mluvit,“ přidala se Martina.

Šárka sebou nervózně pohnula. Nebyla si jistá, kam celý rozhovor směřuje a rozhodla se to zjistit.
„Jak táta říkal, že by reagoval podobně, tak myslel, že by si to před námi taky udělal?“
„Když to říkáš takhle…“ znejistěla Martina. Co má říct? „Když jsem to tátovi vyprávěla, tak se mu to líbilo,“ přiznala. „Moc se mu to líbilo…“ dodala tak, že nebylo pochyb o tom, jak to myslí.
„Hodně se mu to líbilo?“ provokovala Šárka, která pochopila, že se rodiče možnému pokračování nebrání. Přitom povytáhla dlouhé triko, které nosila na doma, tak, aby všem ukázala své kalhotky.

V místnosti zavládlo ticho. Petr, který se diskuse neúčastnil, měl problém se svou erekcí a nebyl jediný. I Pavel cítil, jak mu přirození tuhne.
„Možná bych to tátovi měla ukázat?“ provokovala Šárka, která cítila zřetelné napětí v ovzduší. „Když se mu to tak líbilo…“
Líbilo se jí provokovat všechny v místnosti. Ostentativně si pohladila kundičku. I přes látku ucítila, jak je vlhká.
„A ty bys chtěla?“ zeptala se potichu Martina. Význam otázky byl jasný. Pokud se má něco stát, tak teď…
Šárka nepatrně zaváhala, ale pak odhodlaně přikývla. Bez zaváhání se nadzvedla a stáhla si kalhotky. Všem v místnosti tak ukázala svoji mladou kundičku. Pozorovala otce, který vytřeštěně zíral na její klín.
„Líbím se ti?“ usmála se na něj vyzývavě a dlaní si pohladila chloupky. Všichni ji upřeně pozorovali. I Petr, který její kundičku už důvěrně znal.

„Možná se to líbí nám všem,“ pronesla do ticha významně Martina.

„Tak proč se nepřidáte?“ zeptala se jasně Šárka. Oba rodiče se na sebe v rozpacích podívali. Představy jsou jedna věc, ale realizace druhá.
„Mami, tohle se ale nedá vydržet,“ narušil ticho Petr. „Já si to prostě musím udělat, vy si dělejte, co chcete,“ oznámil všem a vytáhl ven ztopořený penis. S pohledem upřeným na Martinu začal masturbovat, jako by jí vyzýval k následování.
Šárka s přimhouřenýma očima pozorovala otce.
„Tak už ho konečně vytáhni,“ pomyslela si.

Pavel jako by věděl, na co jeho dcera myslí, pomalu rozepnul zip u kalhot. Potom z nich vyprostil ztopořený, žilnatý penis a s úlevou přetáhl předkožku přes fialový žalud.
„Takhle jsi to myslela?“ usmál se na dceru, která už otevřeně masturbovala. „Líbí se ti pozorovat tátu při honění?“
„Tak jako se tátovi líbí pozorovat mě při masturbaci,“ kontrovala Šárka vyzývavě.
Martina, která se cítila vynechaná, se bleskově svlékla do naha. Vystavila svůj klín naproti Petrovi, který jí pozorně sledoval. Její dospěla, chlupatá kunda ho fascinovala. Stejně tak i její kozičky, pevné, s velkými prsními dvorci. Jako jediná byla úplně nahá, ale to jí nevadilo, spíše naopak. Vychutnávala si svoji nahotu.

Celá situace nejvíc působila na Pavla, který incestní zážitek prožíval poprvé. Hltal očima kundičku dcery a ruka mu pracovala na plné obrátky. Nejraději by jí ocas vrazil dovnitř a vystříkal jí až do dna. Věděl ale, že nesmí nic uspěchat, teď to byl teprve začátek.
„A co ty, Péťo, líbí se ti to taky?“ zeptala se Martina syna, zatímco mu ukazovala svůj chlupatý klín. A nestydatě si roztahovala pičku před jeho zraky, aby mu ukázala i ta nejtajnější zákoutí svého těla. Její manžel, který se dosud věnoval převážně dceři, věnoval teď pozornost i jí. Petr jen hlasitě vydechl a cítil, že během chvilky vystříkne. Nebyl si jistý máminou reakcí, ale vstal a postavil se před ní. Vztyčené přirození měl před jejím obličejem. Martina tušila, co přijde, ale nebránila se. Jen pootevřela ústa a vystrčila špičku jazyka, jako by vyzývala Petra, aby jí dal ochutnat svoje sperma.

Ten nevydržel a pár tahy se dohonil. Prvním výstřikem pocákal pouze její tvář, až druhým se trefil do otevřených úst. Martina si vychutnávala chuť jeho teplého sperma, zatímco si ho jednou rukou rozmazávala po obličeji, druhou úspěšně pracovala na svém orgasmu.
Když Pavel uviděl, co se odehrálo vedle něj, zatoužil po tom samém. Vystříkat se na obličej své dcery…
Bez rozmýšlení vstal a přešel k Šárce. Mohutný penis trčel před ním kolmo dopředu, nateklý fialový žalud se připravoval na výstřik. Propnul se a urputně pokračoval v onanii. Penis namířený na dceřin obličej, která se připravovala na svou dávku semene.

První výstřik zastihl Pavla nepřipraveného, svou mrdkou pocákal Šárčiny dlouhé vlasy. A stejně jako jeho syn před malou chvílí svou druhou dávku vystříkl do čekajících úst své dcery, která to nevydržela a penis vzala do svých úst. Pavel překvapeně pustil ocas z ruky a nechal se dokouřit. Jeho dcera usilovně sála žilnatý penis do poslední kapky, zatímco dlaní si zuřivě masírovala pičku. Nateklý poštěváček toužil po orgasmu, který se vzápětí dostavil a ona se roztřásla v záchvatu slasti. Jako vždy nastalo všeobecné vystřízlivění.

„Mami, nezlobíš se?“ otočila se Šárka na Martinu, která se zalíbením pozorovala polonahé tělo své dcery.
„Doufám, že ti to chutnalo…“ usmála se významně Martina na svou dceru, která jen pokrčila rameny.
„To nešlo vydržet, jak ho táta měl přede mnou,“ usmála se nevinně. „Jen si budu muset umýt vlasy, mám to všude…“ dodala vyčítavě a podívala se na Pavla, který stál stále před ní.
„Šárko, promiň….“ Omlouval se jí. „Ale když se mi takhle vystavuješ, tak jsem to nějak neovládl,“ pokynul hlavou směrem k jejímu klínu.
„Já bych s tím mytím nespěchala,“ zasmála se i Martina. „Podívej, co to dělá s Petrem,“ ukázala na syna, kterému už jeho penis opět začal tuhnout.
„Já za to nemůžu,“ připadal si trapně Petr. „To samo…“

Martina jen překvapeně zavrtěla hlavou. „Z tebe budou mít holky jednou radost,“ konstatovala klidně. „Co teď s tebou?“
Petr neodpovídal, bylo mu jasné, že otázka nebyla položena jemu. Jenom čekal, co bude následovat.
„Nepohrajeme si s ním trochu?“ zeptala se Martina dcery, která souhlasně přikývla. Petr nemohl uvěřit vlastním očím, když se obě začaly věnovat jeho penisu. Položený na gauči si nechal honit ocas od obou, po předchozím výstřiku ale bez očekávaného výsledku.
Šárka, které už bratrův penis chyběl, se nad ním sklonila a vzala ho do úst. Tázavě zdvihla pohled k matce, která souhlasně přikývla a připojila své rty k jejím. Střídavě sály jeho mladý ocas a vychutnávaly si jeho tvrdou erekci.

„Teď já,“ odstrčila sobecky Martina dceru, když zpozorovala, jak se Petr řítí k výstřiku. Hltavě spolkla jeho penis a rukou syna dohonila k ejakulaci do svých úst. Naštěstí byla zvyklá na bohaté dávky od manžela a tak ho zkušeně vysála k jeho spokojenosti.
Opět nastalo ticho. Všichni se navzájem opatrně pozorovali.
„Nevím, proč mi připadá, že to pro vás není nic nového…“ konstatovala opatrně Martina. Přeci jenom ji trochu překvapila ochota jejích dětí a nedostatek zábran.
„No mami…“ bránila se Šárka dotčeně. „Napadlo to vás a myslíš, že když jsi před námi masturbovala, že to s námi nic neudělalo? Sice nejsem panna, ale kolik myslíš, že mám takových zážitků za sebou?“
„Hlavně o tom nebudeme nikde mluvit,“ upozornila jasně všechny přítomné Martina, která stále měla své pochybnosti. Celá situace pro ni byla zvláštní, čtyři nahá přirození, pach sperma a kundích šťáv ve vzduchu…
Nikdo se ale neoblékal, jako by všichni čekali na pokračování.

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 09 – Večírek pokračujeRodinné vztahy 11 – Kdo s kým? >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x