Rodinné vztahy 09 – Večírek pokračuje

Toto je 9 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

„Jestli chcete pokračování, tak bychom se mohli svléct úplně, ne?“ překvapila všechny Lenka. Jako první se postavila a začala se svlékat. Bylo zvláštní pozorovat tu křehkou blondýnku při krátkém striptýzu. Vypadala jako panenka, jen předešlé události naznačovaly, že to je jen iluze.
Šaty spadly na zem a Lenka zůstala stát jen v podprsence.
„Rozepne mi jí někdo?“ zeptala se neurčitě. Šárka cítila, že je na čase přenechat Lenku i jiným.
„Kubí, pomůžeš Lence?“ vybídla svého přítele, který se pomalu zvedl z gauče. Roztřesenými prsty zápolil s podprsenkou, po chvíli se vše povedlo a on ji mohl odhodit na zem. Aniž by přemýšlel nad tím, co dělá, sevřel Lenčiny trojky ve svých rukách. Skleslým ptákem se ji tlačil na zadek a začínal cítit, že po předešlém výstřiku by mohl být opět funkční…

Jeho začínající erekce se všimla i Šárka.
„Kubo, tak rychle? To se ti se mnou nestává…“ pronesla vyčítavě.
„Vadí ti to?“ zeptala se opatrně Lenka. Šárka se jenom pousmála.
„Jen si hrajte, já tu mám taky někoho na hraní…“ ukázala na Petra, který se mezitím svlékl také do naha. A namlouvák se mu začínal také zvedat, ostatně jako téměř pokaždé. Šárka se postavila a rychle odhodila všechny svršky.
„Vy si dělejte, co chcete, můžete to co my…“ vyzývavě se usmála na Kubu s Lenkou.
Posadila se nazpátek do křesla s roztaženýma nohama. Petr nepotřeboval pobízení, poklekl před ní a jazykem se ponořil do nastavené kundičky. Šárka si vychutnávala Lenčin nevěřícný pohled.
„A co vy dva?“ vybídla Lenku s Kubou. Lenka se pootočila k bratrovi.
„Chtěl bys taky, Kubí?“ zeptala se stydlivě. Přitom ale neskutečně toužila dát ochutnat svou kundičku bratrovi.
„Jestli chceš…“ pokrčil rameny Jakub, který se styděl dát najevo svůj zájem.
„Tak dělejte!“ pobídla je netrpělivě Šárka. „Vždyť to chcete oba…“

Lenka si nesměle lehla na gauč.
„Kubí, tak pojď…“ poprosila.
Ten už na nic nečekal a zalehl mezi její nohy. Ucítil vůni vzrušeného ženského přirození. Jazykem ochutnal mlaďoučkou kundičku, prsty jí roztahoval pysky co nejdál, aby se jazykem dostal všude. Místností se rozléhalo vzrušené oddechování dívek, jejich pohledy se střetly. Obě se pousmály, Lenka si jazykem olízla rty. Šárka ji napodobila v náznaku polibku.
Jakub s Petrem pomalu prolízávali obě dívky k orgasmu, u Lenky nečekaně hlasitému. Přeci jenom to pro ni byla zvláštní situace, být vylízaná bratrem. Udělala se dříve než Šárka a tak teď nevěděla, co dál.
„Chceš ho vykouřit?“ zeptala se po chvilce rozmýšlení Jakuba.
Ten souhlasně přikývnul. Lenka si před něj klekla a poprvé vzala jeho nářadí do úst. Ihned ji napadlo, že s Petrem by to tak snadné nebylo, ale to už se dál věnovala Kubovi. Nejdříve si s trčákem hrála jen jazykem, ale po chvíli ho začala zpracovávat ústy. Občas si pomohla rukou a zkušeně ho přiváděla k ejakulaci. První výstřik nestihla, ale druhý už nasměrovala do svých úst, z kterých jí během chvilky vytékalo sperma smíšené se slinami, protože Jakub ze sebe stříkal všechny zbytky semene, které v něm byly.
Když bylo po všem, podívala se na Šárku s Petrem, kteří je pozorně sledovali.

„A vy dva?“ zeptala se pomalu. „Ukážete mi to?“
Šárka zalapala po dechu. Myslí tím…?
„Šárko, můžu?“ zaprosil Petr. Musela se rozhodnout hned. Sesunula se na koberec a přitáhla bratra k sobě.
„Tak dělej,“ procedila skrz zuby. „Strč mi ho tam!“
Petr na ni přilehl, nervozitou se nemohl strefit, a tak mu sestra musela pomoct najít tu správnou dírku. Po předchozím výstřiku měl Petr přeci jenom delší výdrž než Jakub, ale i tak soulož nebyla příliš dlouhá. Přesto se Šárka stihla udělat.
„Vystříkej mi jí!“ řvala na Petra vědoma si antikoncepce, kterou poctivě brala od začátku vztahu s Jakubem. Petr s vytřeštěnýma očima několikrát přirazil a pak do sestřiny kundičky vypustil čerstvou dávku semene. Zatímco odpadl, Šárka si rukou brutálně dohonila pičku, z které vytékalo bratrovo sperma.
„Tohle jste nedělali poprvé?“ ujistila se Lenka trochu zaskočená sourozeneckou souloží.
„Teprve podruhé,“ zalitoval se Petr. „Líbilo se ti to?“ zeptal se Lenky.
„Myslíš vy dva? Docela jo…“ přiznala. „Sice je to zvrhlý, dělat to se ségrou a ještě před námi, ale ano, líbilo se mi to.“
Smutně se podívala na Kubovo zvadlé přirození a dodala:
„Já si na to budu muset počkat…“ Potom jí došlo, co řekla. „Teda když… jako…“ podívala se nešťastně na Šárku a zrudla studem ve tváři.
„Uklidni se,“ usmála se Šárka. „Mě to nevadí.“

Atmosféra se pomalu uklidňovala, napětí opadlo. Čtyři nahé postavy se choulily v křeslech, na gauči, na zemi.
„Asi si dám sprchu,“ napadlo Lenku. „Šárko, dáš mi ručník?“
Obě dívky se zvedly a odešly do ložnice pro osušku. Lenka se zastavila u velkého zrcadla, které lemovalo stěnu naproti posteli.
„Tohle musí být rajcovní, když se u toho vidí, ne?“ vzpomněla si na Šárčiny rodiče. Ta si vzpomněla na nahou kundičku své matky a ucítila brnění ve slabinách.
„Tohle mě teprve čeká,“ napadlo ji. Teď tu ale byla s Lenkou.
„Chtěla bys to vyzkoušet?“ zeptala se jí otevřeně. Lenka jen pokrčila rameny.
„Možná…“
„Tak si pojď lehnout,“ ukázala Šárka na manželskou postel. Prstem přejela Lenčiny rty. „Chceš?“

Lenka jenom přikývla, toužila po dívčím mazlení, přesto se styděla.
„Před chvílí jsem ho kouřila bráchovi, a teď se stydím?“ problesklo jí hlavou. Odvážně si lehla na postel, ve vyloženě vyzývavé poloze. Šárka si k ní přilehla, rukama se nesměle dotkla Lenčiných prsou. Prsty si hrála se vztyčenými bradavkami, zatímco Lenčiny prsty ji hladily po stehnech a blížily se k jejímu odhalenému klínu. První polibek byl víc erotický, než předešlé zážitky v obýváku. Dívčí jazyky se setkaly ve vášnivém polibku, ruce prozkoumávaly tělo té druhé.
„Jsme jak dvě lesby,“ ukázala na zrcadlo Lenka.
„Myslíš?“ usmála se Šárka. „Kdyby jo, tak by se nám nelíbilo to předtím…“
„My tam na vás čekáme a vy tady…“ přerušil je najednou naštvaný Petr, který stál ve dveřích.
„Stejně nemůžeš,“ odbyla ho stručně Šárka s poukazem na jeho skleslé kopí.
„Ale jestli chceš, tak se můžeš dívat,“ usmála se na Petra Lenka, která nechtěla naštvat majitele tak pěkné výbavy.
„Šáry, já chci najednou…“ zaprosila Lenka kamarádku. „Já tobě a ty mně…“
Petr vše pozoroval se zatajeným dechem. Litoval, že se k dívkám nemůže přidat, ale dva předchozí výstřiky ho přeci jenom v tomto směru¨znevýhod­ňovaly.

Po krátké domluvě se dívky přemístily, Lenka dole, Šárka nahoře, v klasické poloze šedesát devět. Mezitím dorazil i Jakub, kterému byla divná nepřítomnost všech ostatních.
„Vy si je tady lížete…“ vydechl nevěřícně, když uviděl, co se děje. Přisedl k Petrovi, aby mohl také pozorovat Lenku i se Šárkou, které se věnovaly jen svým roztouženým mušličkám. Pohled na obě dívky byl tak vzrušující, že i přes předchozí výstřiky se Petrovi i Kubovi pomalu začala vracet erekce.

Oba si udělali pohodlí a při sledování dívčího milování začali souběžně onanovat. Jako by náhodou o sebe zavadili rukami. Šárka, která se i při lízání stihla věnovat i ostatnímu dění, se pousmála. Připomněla si, že už svá intimní místečka přece oba dobře znají…
Kubova ruka zabloudila k Petrovu napůl vztyčenému ptáku. Odstrčil jeho dlaň a pevně ho sevřel. Nebyl si jistý Petrovou reakcí, ale poté, co Petr nejistě stiskl na oplátku jeho už ztopořený klacek, už nepřemýšlel. Zatímco dívky prozkoumávaly jazyky svá těla, kluci si vzájemně ručně zpracovávali své nabijáky.
Najednou si toho všimla i Lenka. Přetočila se k Šárce a upozornila ji na probíhající hoňku na druhé posteli.
„Vidíš je?“ pošeptala potichu Šárce, která jen pokrčila rameny.
„No a co? My to taky děláme spolu…“ upozornila ji. „A moje kundička ti nevadí…“
„Já vím, ale tohle…“ nedokázala to pochopit Lenka. Ale vzrušovalo ji sledovat bratra s Petrem, jak si navzájem dělají dobře.
„Řekni jim, ať si to spolu taky udělají pusou, jako my…“ pošeptala Šárce, protože se bála to navrhnout nahlas. Prsty si přitom s hlasitým čvachtáním projížděla kundičku. Šárka, která se věnovala jejím ňadrům, se na ni jen podívala a zavrtěla hlavou.
„Jestli to chceš vidět, tak jim to řekni ty…“
Lenka chvíli mlčela, ale nakonec to nevydržela.
„Kubo, vezmi ho Petrovi do pusy,“ ozvala se. Oba kluci naráz zvedli hlavy a podívali se udiveně na ní.
„My to se Šárkou taky děláme…“ snažila se ospravedlnit Lenka, protože Šárka mezitím vklouzla mezi její roztažené nohy a lízala jí hlaďounkou kundičku.
Jakub se v rozpacích podíval na Petra. Představa vzájemného kouření ho vzrušila, tím si byl jistý. Ale co na to Petr?
Petrovi bylo vcelku jedno, kdo mu udělá dobře, potřeboval hlavně cizí pomoc. Pokrčil rameny a stručně prohlásil:
„Nejdřív ty mě, pak já tobě.“
Šárka při zaslechnutí Petrových slov vyklouzla z Lenčiných stehen a posadila se vedle ní. Každá dívka teď masturbovala sama, ale obě bystře sledovaly dění na vedlejší posteli.

Jakub se sklonil k Petrovu penisu. Když ho vzal do úst, vůbec si nebyl jistý, jestli to chce. Váhavě jej ústy začal uspokojovat a poprvé cítil chuť mužského penisu. Snažil se dělat mu to, co sám měl rád, když jej kouřila ségra. Jazykem šimral uzdičku a občas pohonil. Výstřik byl neodkladný. Jakub nevěděl, co si počít. Polykat, nebo nepolykat? Nakonec vše vyřešil Petr, který mu vystříkl přímo do úst.
„Jestli mi tohle neoplatíš, tak tě zabiju,“ procedil skrz zuby Jakub, kterému Petrovo sperma příliš nechutnalo.
Petr tedy nezaváhal, ani nemohl. Byl si vědomý toho, že kdyby odmítl, všechno by se mohlo pokazit. A on moc dobře pozoroval Lenku s její kundičkou, které se jaké jediný ještě nedotkl…
A tak Jakukovi oplatil stejnou mincí. Trochu se sebezapřením, ale odvážně vzal kámošovo kopí do úst a během chvilky jej přivedl k ejakulaci. Neváhal polknout Kubovo semeno, ostatně ho nebylo tolik…

Obě dívky je spokojeně pozorovaly. Zábrany padly a teď už bylo jedno, kdo je jakého pohlaví, kdo je čí sourozenec. Všechno splývalo v jeden velký, nadržený celek.
Všeobecnou harmonii narušila SMS, která přišla Šárce do mobilu.
„Zrusili nam smenu, jedeme domu. Tak tam neblbnete.“
Nastal naprostý chaos, úklid, větrání, oblékání. Když se rodiče objevili doma, vše bylo v naprostém pořádku, přesto se Martina nespokojeně rozhlížela. Bystrým okem matky odhalila pohozené kalhotky, které Lenka nemohla najít. Nic neřekla, jen pozdviženým obočím naznačila Šárce, že bude mít co vysvětlovat.

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 08 – Konečně LenkaRodinné vztahy 10 – Začíná víkend >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x