Rodinné vztahy 14 – Příští víkend

Toto je 14 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Vypráví Lenka

Musím přiznat, že jsem byla ze zážitků minulého týdne trochu rozhozená. Nikdy mě ani nenapadlo, že bych měla něco s holkou, i při tělocviku jsem se převlékala raději jako poslední, abych se moc nepředváděla. A teď tohle… A to už vůbec neřeším to, co se dělo v sobotu večer u Šárky s Petrem. Nejhorší na tom je, že nejvíc se mi na tom líbilo, když mi ho Jakub strčil do zadku. Petra jsem tam nepustila, ten by mě snad roztrhl. Bylo to ale pěkně zvrhlý, nechat si to dělat análně od bráchy. Nejvíc mě na tom vzrušovalo, že jsme to dělali před ostatními. A to už vůbec nemluvím o ránu, kdy nás se Šárkou přistihla máma. Nevěřila bych tomu, že se k nám přidá. Jsem si jistá, že kdyby nepřišel domů Kuba, tak bych jí mohla vylízat. Nebo ona mě. Myslím, že jsme na to myslely obě, jenom nám to překazil Kubův příchod. Škoda, že jsem potom musela odjet na kolej.

„Lenko… můžu?“ ozvalo se zaťukání na dveře. Zdálo se mi to, nebo zněl mámin hlas jinak než jindy?
„Jasně, pojď dál.“
„Chtěla jsem se omluvit za ten minulý týden,“ začala máma chvějícím se hlasem. „Mne by nikdy nic takového nenapadlo, ale Šárka prostě…“
„Je to potvora, viď?“ zasmála jsem se. „Nedělej si z toho hlavu, ona tyhle věci prostě umí vyprovokovat.“
„A vy už jste to spolu dělaly i dřív?“ zajímala se máma. „Co kdyby vás u toho nachytal Kuba?“
„Zbytečně to řešíš, o nic nešlo,“ vyhýbala jsem se odpovědi. Přece se nepřiznám, co všechno už jsme s Jakubem dělali.
„Když já se teď před tebou stydím,“ přiznala se máma. „Jako by nestačilo, co jsme se Šárkou prováděly… ještě jsme to musely dělat před tebou…“

Pozorně jsem se na ní podívala. Opravdu se stydí, nebo mi chce naznačit, že by se nebránila pokračování?

„Mami, kdyby nepřišel Kuba, myslíš, že bychom si to udělaly taky?“ zeptala jsem se otevřeně. Teď se ukáže, jak to je…
„Lenko!“ ohradila se máma dotčeně. „Jak tě to mohlo vůbec napadnout?!“
„Neříkej, že tebe to nenapadlo,“ bránila jsem se. „Pozorovat mě při masturbaci ti teda vůbec nevadilo, spíš naopak.“
Obě jsme se odmlčely, máma zrudlá ve tváři se vyhýbala mým pohledům.
„Tak mi aspoň řekni, jestli tě to taky napadlo,“ nedala jsem se odbýt.
„Napadlo…“ hlesla máma.
„Víš, Kuba přijde až večer…“ nenápadně jsem naznačila, že jsme doma samy. „Třeba bychom mohli pokračovat tam, kde jsme skončily…“

Viděla jsem, jak se jí nervózně chvějí ruce. Můj návrh ale hned nezavrhla, zdálo se, že se rozmýšlí…

„To nejde,“ řekla máma nerozhodně. „Jsi přece moje dcera…“
„To jsem byla i minulý týden,“ upozornila jsem ji. „A dělala jsi přede mnou věci, které mámy obvykle před dcerami nedělají…“

Hlavou mi prolétla vzpomínka na Šárku, jak mámě líže kundičku. A ona mě přitom pozoruje při masturbaci. Cítila jsem, jak začínám vlhnout. Nedbalým pohybem jsem se pohladila v rozkroku. Neušlo mi, že si toho máma všimla.

„Mami… já si to musím udělat alespoň sama,“ vyhrkla jsem. „Kdyby ses chtěla přidat, nebo jen podívat, tak budu u tebe v ložnici.“
Zrudlá studem jsem se zvedla, pečlivě sledovaná pohledem mámy, která zůstala sedět. Nevím, proč jsem se styděla, když mě přitom mohla minule pozorovat bez jakéhokoli ostychu z mé i její strany.

V ložnici jsem se rychle svlékla. Úplně nahá jsem si lehla na manželskou postel, proti které bylo na zdi zavěšené velké zrcadlo. Mohla jsem se tak pozorovat při masturbaci, nebylo to poprvé, kdy jsem toho využila. Vzrušoval mě pohled na mé nahé tělo, mezi roztažené nohy, kde jsem si prsty projížděla vyholenou kundičku.

V tom se najednou otevřely dveře.

„Lenko, ty si to opravdu…“ nedopověděla máma, když mě uviděla. Neodpověděla jsem a dál se uspokojovala vlastní rukou. Cítila jsem mámin upřený pohled.
„Jestli chceš, tak se jenom dívej, mně to nevadí,“ nabídla jsem jí. Nechtěla jsem přijít o její přítomnost.
„Tohle se nedá vydržet,“ zamumlala. Potom si rychle svlékla domácí šaty a zůstala stát jenom v kalhotkách a podprsence. Nemohla jsem se dočkat, až se svleče úplně. Po malém zaváhání si podprsenku rozepnula a odhodila na zem. Vztyčené bradavky prozradily její vzrušení. Potom pomalu stáhla kalhotky ke kotníkům a vystoupila z nich. Její chlupatý klín přitahoval mé pohledy jako magnet.
Položila se na postel vedle mě, v zrcadle jsem mohla pozorovat, jak prstem vjíždí mezi pysky a začíná se uspokojovat.
Nevydržela jsem to, a zatímco jsem dál masturbovala, druhou rukou jsem ji pohladila po vnější straně stehna. Neprotestovala, a tak jsem pokračovala dál. Přesunula jsem ruku na chlupatý trojúhelník, který mě fascinoval. Hladila jsem chloupky a pomalu se blížila k její kundičce.

„Lenko…“ zasténala máma a přidržela mou ruku. „To nemůžeme…“
„Jenom rukou… to přece nevadí,“ přemlouvala jsem jí. Cítila jsem, jak její odpor slábne.
Prst mi vjel mezi její pysky, nahmátla jsem zduřelý poštěvák a lehce ho promnula. „To vážně nejde,“ snažila se odstrčit mou ruku. Přes její odpor jsem pokračovala v dráždění poštěváčku. Zasténala a podvolila se mi.
Zatoužila jsem i po jejích dotycích. Na malou chvilku jsem ji přestala uspokojovat, uchopila jsem její ruku a přitáhla ji ke své kundičce. Nevzpírala se a prstem vjela do mé mokré dírky. Vrátila jsem se ke své původní činnosti a oplácela jí její laskání.

Celou dobu jsem nás pozorovala v zrcadle a všimla jsem si, že i ona využívá této možnosti.

Jako první se dokázala udělat máma, s hlasitým výkřikem se vzepnula proti mé ruce a nechala se prstem dodělat až k úplnému vyvrcholení. Závistivě jsem ji pozorovala a sama přitom masturbovala, máma pro tu chvíli zapomněla i na mé uspokojení.
Netrvalo ale dlouho a její ruka se opět ocitla v mé kundičce. Přetočila se ke mně a začala mě rytmicky uspokojovat, jako by se styděla za to, co dělá. I tak jsem cítila blížící se orgasmus. Stiskla jsem stehna k sobě a s tichým zaúpěním jsem se udělala.
„O tomhle nesmíme nikde mluvit,“ vyprostila prst z mého přirození. „Je ti to jasné?“
„Mami, nejsem malá holka,“ upozornila jsem ji. „Jsou věci, o kterých se nemluví.“

Pořád jsem doufala, že to neskončí pouhou masturbací, dychtila jsem po ochutnání její kundičky. Otočila jsem se k ní a pohladila po ňadrech. Neprotestovala a já si hrála s jejími nalitými bradavkami.

„Jestli chceš, tak tě vylížu,“ zašeptala jsem. Nedočkala jsem se žádné reakce.
„No tak, mami, přece to chceš,“ přemlouvala jsem ji. Když neodporovala, sklouzla jsem mezi její nohy. V tichém souhlasu roztáhla nohy. Vychutnávala jsem si pohled na její dospělou, chlupatou kundu. Potom jsem jazykem poprvé ochutnala chuť jejího přirození. Máma si pevně přitáhla mou hlavu do jejího klína, téměř jsem se dusila. Jazykem jsem si hrála s jejím poštěváčkem, její ruka mi pomáhala.

Najednou jsem ucítila, jak ztuhla.

„Mami?“ ozvalo se ode dveří. „Lenko?“
Odtrhla jsem se od máminy kundy. Mezi dveřmi stál Jakub a pozoroval nás. Máma se snažila rukama zakrýt klín, jakoby tím šlo něco zachránit.
„Kubí, běž pryč…“ zasténala v šoku. „Slyšíš? Běž pryč!“
Když Jakub odešel, téměř se rozplakala.
„Taková ostuda…co budeme dělat?“ vyrazila ze sebe plačtivě.

Co jsem jí měla odpovědět? Že jsem zatoužila i po bráchově přítomnosti? Najednou mě napadla spásná myšlenka, jak si splnit své přání a současně vyřešit tuto prekérní situaci.

„Mami, všimla sis, jak ho to vzrušilo?“ nadhodila jsem.
„Jak to myslíš?“ zarazila se máma.
„No… zcela jasně mu stál, to jsi nemohla přehlédnout,“ konstatovala jsem.
„Tak možná… kdybychom mu s tím nějak pomohly…. třeba by o tom pak nikde nemluvil…“
„To nemůžeš myslet vážně!“ bránila se máma mému návrhu.
„A co chceš dělat jiného?“ nevzdávala jsem se svého řešení situace. Byla jsem si jistá, že brácha by se zapojení do našich hrátek nebránil.
Bylo vidět, jak máma nad celou záležitostí přemýšlí. Moc na výběr ale neměla.
„A ty bys to s ním zkusila domluvit?“ zeptala se po chvilce potichu.
„Zkusit to můžu,“ zvedla jsem se. Nahá jsem odešla za Jakubem.
„Co to mělo znamenat?“ zeptal se mě, když jsem za ním přišla do pokoje.
„Co asi?“ zavrtěla jsem hlavou. „Radši se svleč a přijď za námi. Máma je tam z toho celá vyděšená, můžeme toho využít. Říkal jsi přece, že jsi na ní myslel když sis ho honil?“
„To jo, ale…“ nebyl si jistý Jakub. „Myslíš, že to projde?“
„Bojí se, že o tom budeš někde vyprávět. Tak jsem řekla, že to s tebou domluvím…“

Viděla jsem na něm, jak je vzrušený.

„Tak za námi přijď, než si to rozmyslí,“ pobídla jsem ho a vrátila se do ložnice.
Máma ležela na posteli, stydlivě přikrytá dekou.
„Za chvíli je tady,“ lehla jsem si vedle ní. Ruku jsem vsunula pod deku, abych jí prozatím trochu podráždila. S překvapením jsem zjistila, že potají masturbuje.
„No mami…“
„A ty se divíš,“ bránila se. „Jako by nestačilo, co jsme dělali spolu a teď ještě Kuba…“

Sotva dořekla jeho jméno, brácha se objevil ve dveřích. Ztopořený penis mu hrdě trčel před tělem zpod houštiny narezlých chlupů.

„Pojď k nám,“ pozvala jsem ho a udělala mu místo mezi námi.
„Kubi, že o tom nebudeš nikde povídat?“ pošeptala tiše máma. Přitom odhrnula deku a natočila se k němu. Stydlivě vzala do ruky jeho vztyčený penis a stejně jako mně před chvílí ho začala mechanicky uspokojovat.
Otočila jsem se k nim a dlaní bráchovi pohladila varlata. Vychutnával si naše doteky a bez hnutí ležel mezi námi.
„Nechceš ho ochutnat, mami?“ navrhla jsem mámě, aby vzala bráchův penis do úst. Bez odmlouvání se k němu sklonila a vzala fialový žalud mezi rty. Jakub ze sebe vyrazil tiché zaúpění.
„Takhle sis to vždycky představoval, když sis ho honil?“ zeptala jsem se ho. Naštěstí mámu nenapadlo, jak to můžu vědět.
„Jo… přesně takhle…“ zaskučel.
„Teď chci vidět, jak tě máma vylíže,“ kladl si po chvilce podmínky Jakub.
„Mami?“ zeptala jsem se opatrně.
„Když to chce vidět…“ řekla máma jako by z donucení. Vzrušení v jejím hlase však nešlo přeslechnout.

Položila jsem se na záda a s roztaženými nohami čekala na její jazyk. Zabořila se do mé kundičky, zatímco brácha vedle nás onanoval.

Za nějakou dobu se opatrně zvedl a klekl si za mámu, která klečela mezi mými roztaženými nohami.
„Kubi, to nemůžeš,“ zaprosila, když ucítila, jak se dobývá svým penisem mezi její pysky. Brácha se ale nedal odradit a tvrdě přirazil.
Mámin jazyk mě uspokojoval v rytmu Kubových přírazů.
„Já… už… asi… budu,“ vyrazil ze sebe brácha. Na poslední chvíli vytáhl penis ven a ejakuloval mámě na záda.
S vypětím všech sil mě máma dolízávala až do mého orgasmu, sama se přitom uspokojovala rukou mezi nohami.
„Tohle byla výjimka, už se to nebude opakovat, jasný?“ obrátila se na nás po uklidnění a uspokojení našeho vzrušení.
„A ne aby vás to napadlo dělat spolu, stejně to bylo celý divný. Jako by to pro vás nebylo poprvé…“ prozradila, že si všimla vzájemné znalosti našich těl.
„Když ti to bylo divný, tak proč jsi s tím souhlasila?“ zeptal se pragmaticky Kuba. Mámina odpověď byla překvapující.
„Třeba jsem to chtěla stejně jako vy…“ usmála se na nás. „Ale přece to nemůžu navrhnout sama…“

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 13Rodinné vztahy 15 – Krátké intermezzo ve vlaku >>
4.8 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x