Rodinné vztahy 07 – Malý odklad

Toto je 7 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Ve zbytku dne se do odchodu rodičů nic zajímavého nestalo, všichni se chovali jako by se nic nestalo a jen Petr měl místy problémy se svou neustálou erekcí. Jakmile společně se Šárkou osaměli, přiběhl za ní do jejího pokoje.
„Šáry, nechtěla by sis trochu zablbnout?“ navrhl nadrženě sestře, která se na něho se zájmem podívala.
„To ti to dopoledne nestačilo?“
„Právě, že ne, já na to musím pořád myslet,“ přiznal se Petr. „A dělal jsem si to jenom sám…“ dodal zklamaně, jako by zapomněl, že ještě před pár dny pro něho bylo i něco takového, jako skupinová onanie, nemyslitelné.
„S Kubou jsi to dělala pořád a se mnou nechceš,“ zalitoval se.

Šárka si k němu přisedla na postel a pohladila ho po vlasech.
„Tak na to pořád nemysli…“ utěšovala ho. „A nezapomeň, že s Kubou chodím, zatímco ty jsi můj brácha.“
Možná to tak i myslela, ale rychle vlhnoucí kundička ji usvědčovala z omylu.
„Chceš, abych si s ním pohrála?“ zeptala se tiše. Petr jenom přikývnul a rychle se svléknul do naha. „Tak si lehni,“ vybídla ho Šárka.
„A ty se nesvlečeš?“ odpověděl zklamaně Petr, který se ještě pořád nenasytil pohledu na její nahé tělo.
„Ty jsi fakt hroznej…“ povzdychla si Šárka, ale nakonec se také svlékla do naha a sedla si k Petrovi, který z ní nemohl spustit oči. „Budeme si ale jenom hrát,“ upozornila ho a pomalu mu přetáhla předkožku dolů. Na fialovém žaludu se ihned objevila kapka signalizující stupeň Petrovo vzrušenosti.
Šárce to nedalo a musela kapku olíznout. Dlouhé vlasy jí přitom spadly dolů a Petr nic neviděl, jen cítil její ústa na svém penisu. Střídavě si s ním hrála ústy a střídavě mu ho honila, Petr v dlaních mačkal prostěradlo a bránil se výstřiku.
Šárka si najednou vzpomněla, jak se jí líbilo, když si Petr hrál s její prdelkou.

„Co kdybych mu to vrátila?“ napadlo ji. Jazykem pomalu sjela na varlata, pak pomalu pokračovala níž. Petr se zachvěl, ale čekal, co bude dál. Šárka nemohla vědět, že si občas, ve slabé chvilce, rád hraje s análním otvorem. Teď jen vydechl, když mu Šárka jazykem olízla konečník a prstem ho tam začala dráždit. Ta, když viděla, že se nesetkala s odporem, přidala na intenzitě. Druhou rukou občas jemně promnula Petrův ocas, ale dávala si pozor, aby já nevystříkl do dlaně.
„Ty potvoro,“ zaskučel Petr, zatímco ho Šárka dál dráždila prstem na kraji análu.
„Copak?“ zeptala se nevinně.
„Strč mi ho tam,“ zaprosil Petr, kterého dráždění dostalo až na pokraj snesitelnosti.
„A kam? A co?“ provokovala ho Šárka, která to od něho chtěla slyšet celé.
„Strč… mi … ten prst…do zadku,“ skučel Petr. Šárka chňapla po jeho ruce a položila mu ji na penis.
„Ty tady a já tam,“ vysvětlila mu.

Petr souhlasně sevřel penis v ruce a začal opatrně masturbovat, tak aby předčasně nevystříkl. Když ale vjel konečně Šárčin prst do jeho konečníku, stačilo párkrát zapumpovat a on s hlasitým výkřikem vystříkl. Situaci náhle přerušilo zazvonění telefonu. Napadlo ji, že Jakub má snad nějaký zvláštní smysl volat ji v tom nejlepším.
„Kubi? Ne, už se nezlobím,“ ujistila ho Šárka, zatím co si prstem vjela do kundičky a začala se uspokojovat. Vzrušovalo ji masturbovat při rozhovoru se svým přítelem, který to samozřejmě netušil.
„Zítra přijdete? To je skvělý,“ odpovídala, mezitím co zaregistrovala Petra, který se přesunul mezi její roztažené nohy. Snažila se ho posunky odradit, ale její snaha byla marná. Zabořil jazyk do její kundičky a začal jí lízat. Šárka téměř nevnímala, co Kubovi odpovídá.
„Petr? No, trochu jsme rádo blbli, ale jenom každý sám,“ přiznala Šárka, která automaticky zapřela účast jejich mámy na dopoledním dovádění. „Ne, nestrkal mi ho tam, to víš, že bez tebe to dělat nebudeme…“ snažila se artikulovat, zatímco Petrův hbitý jazyk a neposedné prsty jí dostaly na pokraj orgasmu. „Tak zítra… neboj, s Lenkou to nějak domluvím…“ rychle ukončila hovor, protože věděla, že déle to už nevydrží. Tiše zaskučela a potom se vypnula proti Petrovým ústům.

„Ty jsi ale pitomec,“ vyčetla Petrovi, když se vzpamatovala. „Víš, jak Kuba žárlí a ty mi ji přitom lížeš…“
„Ale líbilo se ti to,“ usmál se spokojeně Petr. „Kdybych tak mohl ještě vylízat i mámu… třeba by se to povedlo, kdyby nešla do práce…“ zapřemýšlel nahlas.
Šárka se na něho s despektem podívala.
„Nebuď si tak jistej, taky byl doma táta,“ upozornila ho.
„Ten by mohl vylízat tebe,“ ušklíbl se Petr. „Podle toho, co jsem nedávno našel v počítači, se mu mladý holky docela líbí.“
„Nebuď sprostej a radši moc neplánuj,“ uklidnila ho Šárka. „Zítra tady máme Lenku, tak uvidíme, co se stane…“

Zbytek dne proběhl ve znamení úklidu a vzácného klidu. Překvapení rodiče se při svém návratu z práce jen nevěřícně rozhlíželi po uklizeném bytě. O plánované návštěvě nic nevěděli a tak je aktivita jejich potomků příjemně překvapila. Jako po každé noční směně proběhla rychlá sprcha a úprk do postelí.
„Chceš se pomazlit?“ zeptala se Martina, schoulená pod dekou, manžela, když viděla, že nemůže usnout. Manželský sex byl již tradičně lepší, než jakýkoli prášek na spaní.
„Já na to snad ani nemám sílu,“ vydechl Pavel zničeně.
„Tak každý sám?“ pochopila Martina jeho náznak. Nijak se masturbaci nebránila, přece jenom manželský sex po letech bývá chvílemi unavující…
„Hmmm…“ přisvědčil Pavel. Martina pak jenom uslyšela šustění, jak si rychle svlékl trenýrky. Nezaváhala a její kalhotky sjely také ke kotníkům. Noční klid narušovaly jen tiché vzdechy.
„Co se dopoledne vůbec stalo? Byli jste všichni nějací tajemní,“ zeptal se během společné onanie Pavel. Tou otázkou trochu vyděsil Martinu, která právě ve vzpomínkách prožívala dopolední události znovu.
„No… já ti to řeknu, ale nenaštveš se…?“ rozhodla se pro přiznání Martina. A také jí to dost vzrušovalo, přiznat společnou masturbaci s dětmi manželovi…
„Snad to není tak hrozný,“ zasmál se Pavel, zatímco dál vesele proháněl ocas.
„Přistihla jsem ty naše blbouny, jak tam spolu onanují,“ vydechla Martina.
„Cože?!“ zareagoval Pavel, ale Martinu uklidnilo, když uslyšela zvuky pokračující onanie.
„Petr si to dělal pod dekou a Šárka ho přitom pozorovala,“ vysvětlila manželovi.
„Třeba o tom nevěděla?“ chytal se stébla Pavel. Situace ho ale začínala vzrušovat. Občas po své dcerce pokukoval i s jiným zájmem, než jako otec a na internetu pak hledal fotky nápadně připomínající jeho dceru…
„Dělal to s jejími kalhotkami,“ utrousila Martina, zatímco si třela kundičku roztaženou dlaní. Zavládlo ticho.
„A potom?“ ozval se po chvilce Pavel.
„Měla jsem blbej nápad a odkryla ho…“ přiznala Martina. „Zrovna když se udělal…“

Už se manželovy reakce nebála, podle jeho vzdechů a zrychlené frekvence honění poznala, že ho situace spíše vzrušuje.
„Líbilo se ti to?“ zeptal se potichu, zatímco si celou situaci přehrával před očima.
„Moc,“ přiznala se Martina. „Kdybys viděl, jak stříkal…“
„A co Šárka?“ vydechl Pavel. „Udělala si to taky?“
„Hmmm…“ pokračovala Martina v masturbaci. „A nejen Šárka…“ přiznala se.
„Jakou jí má? Vyholenou?“ vyzvídal Pavel, kterého přiznání jeho manželky nezaskočilo. Měl plnou hlavu představ své dcery… Ruka mu kmitala stále rychleji.
„Neee… chlupatou, ale pěkně upravenou…“ popisovala Martina kundičku své dcery. I ona usilovně pracovala na orgasmu, který se nezadržitelně blížil.
„To jsi mi ani neměla říkat,“ vyčetl mezi přerývanými vzdychy Pavel. „To už se nedá vydržet…“ Pár táhlými pohyby se přivedl k ejakulaci. „Aaaach… Šáry…Šárko…“ vydechl jméno své dcery při prudkém výstřiku. Okamžitě se za to zastyděl, jeho manželka to však neřešila. S tichým výkřikem jí zaplavila vlna orgasmu.
„Takže Šárka?“ zeptala se po chvilce manžela.
„Já… promiň“ zakoktal se Pavel. Vzrušení po ejakulaci vyprchalo a on se začínal stydět.
„Neřeš to,“ uklidňovala ho Martina. „Třeba by se to dalo nějak udělat…“ nabídla mu řešení. Pavel se na ni se zájmem podíval.
„Myslíš jako… všichni společně?“
„Třeba…“ souhlasila Martina. „Slíbila jsem jim, že to o víkendu probereme, tak proč ne… Tyhle dva dnešní orgasmy byly něco výjimečného… za poslední roky jsem se tak neudělala. Asi jsem zvrhlá, co?“
„Tak to jsme zvrhlý zřejmě všichni,“ uklidnil ji Pavel. „Ještě, že je už čtvrtek a poslední noční před námi,“ dodal tak, že bylo jasné, že počítá s pokračováním.

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 06 – Kdo se přidá? Překvapení…Rodinné vztahy 08 – Konečně Lenka >>
4.7 11 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x