Rodinné vztahy 08 – Konečně Lenka

Toto je 8 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Pátek se nesl ve znamení příprav na společný večírek. Petr se Šárkou netušili o nočních hrátkách rodičů a jejich plánech, zatímco rodiče netušili, že dnešní večírek má být také poměrně netradiční. Konečně rodiče odešli a sourozenci osaměli.
„V kolik mají přijít?“ ptal se netrpělivě Petr.
„Za chvíli jsou tady,“ uklidňovala ho Šárka. „A neblbni, musíme Lenku nějak vyprovokovat, ne že ho hned vytáhneš…!“
„To je snad jasný,“ pokrčil rameny Petr, ačkoli byl překvapený, jak ho Šárka prokoukla, rafinovanost nebyla jeho silnou stránkou.

Za pár minut se ozval zvonek a v pokoji se objevili Kuba s Lenkou. Ačkoliv se všichni znali, byla na všech znatelná nervozita. Nejvíce ze všech na Lence, která byla na internátu a od ostatních se pomalu odcizovala. Petr i Šárka s uspokojením zaznamenali lehké letní šaty, které zvýrazňovaly Lenčinu postavu. Štíhlá blondýnka vystavovala hrdě své trojky jako signály pro jejich pohledy.
„Leni, pojď do kuchyně, musím ještě dodělat jednohubky,“ vzala si situaci na povel Šárka. Jakub s Petrem mezitím zasedli do obývacího pokoje, kde zavládlo poněkud napjaté ticho.
„Mluvil jsi s ní o tom?“ zeptal se šeptem Petr.
„To nešlo, já nevěděl jak…“ zareagoval nejistě Jakub.

V kuchyni Šárka nalila oběma víno a v tichu připravovala s Lenkou jednohubky.
„Říkal Kuba, že jsi ho přistihla při telefonu se mnou…“ usmála se Šárka na Lenku. „Vadilo ti to hodně?“
„Myslíš to honění?“ zeptala se překvapeně Lenka. „Ani ne, jen mě to zaskočilo.“
„No, Kuba se pochlubil, že jsi se dívala až do konce…“ snažila se Šárka rozvinout hovor k plánovanému cíli.
„Hmmm…“ přisvědčila studem zrudlá Lenka. „Já sice nejsem panna, ale zase tolik jsem toho nezažila. A tohle bylo něco…“ přiznala se. „Tobě to nevadí?“
„Proč?“ pokrčila rameny Šárka. „Žárlit na tebe nemusím, tak co… Chodí se mnou a ty jsi stejně jeho ségra. “
„To jo, ale to přece není normální…aby si ho přede mnou honil a já se dívala,“ bránila se Lenka.
Šárka se rozhodla k přímému útoku.
„Třeba to divný není,“ podívala se jí do očí. „Co když s Petrem taky takhle blbneme?“
„To myslíš vážně?!“ zrudla snad ještě víc Lenka, když si představila Šárku s Petrem při společné masturbaci. Styděla se také za vzrušení, které při tom pocítila. Nevědomky si odtáhla vlhnoucí kalhotky od těla, aby se jí ke kundičce dostal čerstvý vzduch. Šárka si toho okamžitě všimla.
„Třeba to fakt děláme…“ řekla potichu. „Vadí ti to?“
„Neee…“ pokrčila nejistě rameny Lenka. „Ale co Kuba?“
„Třeba se mu to taky líbí,“ naznačila Šárka, že jejímu příteli něco takového není proti mysli.
„Teda, to je trochu ujetý, ne?“ vydechla Lenka, která najewdnou nevěděla, co s rukama. Nejraději by si zajela do kalhotek a vyprstila se, nebýt Šárky, která ji potichu sledovala.
„Tobě se taky líbilo pozorovat Kubu při stříkání…“ upozornila ji Šárka. „Chtěla by ses zase podívat?“ navrhla Lence přímo.
„Já nevím,“ vydechla blondýnka vzrušeně. „Tobě by to nevadilo?“
„Já bych se taky přidala,“ vysvětlila jí klidně Šárka, když viděla, že její návrh padl na úrodnou půdu.
„Mohli bychom všichni…víš…s­polečně,“ scházela jí překvapivě slova. Zrudlá Lenka nevěděla, co říct.
„A kluci o tom vědí?“ napadlo jí po chvilce.
„Hmmm…“ přisvědčila Šárka.
„Tak jo, ale jak to uděláme?“ rozhodla se Lenka, kterou neskutečně svrběla vlhká kundička.
„Můžeme začít tím, že si sundáme kalhotky,“ usmála se spokojeně Šárka. „Uvidíme, co páni kluci na to.“

Mezi oběma děvčaty zavládlo tiché spojenectví. Šárka si bez rozpaků zpod minisukně stáhla kalhotky. Lenka na okamžik spatřila její chlupatou kundičku a překvapilo ji, jak ji ten okamžik vzrušil. Rozechvělými prsty vytáhla minišaty k pasu a chtěla si kalhotky také sundat. Nervozitou se jí tak chvěly ruce, že jí to ale nešlo.
„Chceš pomoct?“ přistoupila k ní Šárka a nečekaje na odpověď, zajela prsty pod gumu Lenčiných kalhotek. Pomalu jí je stáhla ke kolenům. Na světle se objevila vyholená kundička. Lenka stále rudá studem stála před Šárkou s polostaženými kalhotkami, zatímco Šárka s přimhouřenými víčky prstem přejela po sevřených Lenčiných pyscích.
„Půjdeme?“ zašeptala. Lenka se vyprostila z kalhotek a usmála se.
„Je to trapný, ale já jsem z toho vlhká,“ přiznala otevřeně.
„Neboj, já taky. Chceš se přesvědčit?“ navrhla Šárka.
Lenka se na ni překvapeně podívala. Dodala si ale odvahy a prstem zajela do Šárčiny kundičky. Šárka neznatelně povolila kolena a vpustila Lenčin prst dovnitř.
„To je hezký,“ zašeptala a vychutnávala si prst zasunutý v pičce.
„Musíme za klukama…“ uvědomila si po chvíli, že v bytě nejsou samy. Lenka opatrně vyprostila prst z její kundičky. „Ale je to na tobě…jo?“
Šárka se usmála.
„To nebude problém.“

I s občerstvením se vydaly do obýváku, kde nervózně posedávali Jakub s Petrem. Nechápali, co se tak dlouho děje v kuchyni a báli se možného Lenčina odmítnutí.
Obě děvčata vešla dovnitř, šaty i sukně upravené tak, že se nedalo poznat, že jsou bez kalhotek. Se spikleneckými úsměvy odložily tácy na stůl a posadily se pohodlně do křesel. Zatímco si kluci brali jednohubky, Šárka nenápadně roztáhla nohy, tak, aby všem ukázala svou kundičku. Jako první si toho všiml Jakub. Myslel, že Šárka kalhotky nemá od začátku, nenapadlo ho, že bez kalhotek jsou obě dívky a to teprve malou chvilku. I tak ho pohled do Šárčina klínu fascinoval.
„Leni, udělej si pohodlí,“ vybídla Šárka Kubovu sestru s jemným přimhouřením, tak aby naznačila, co tím myslí. Ta její výzvu pochopila. Nervózně si poposedla a pak si vytáhla lem šatů výše. Tak, že všem ukázala svou nahou, vyholenou kundičku.
Nemohlo být pochyb o tom, že v tom byl úmysl. Oba chlapci zpozorněli a erekce se dostavila téměř vzápětí.

„Myslím, že kluci by nám taky mohli něco ukázat, souhlasíš?“ usmála se vyzývavě Šárka.
„Jestli se nestydí…“ zareagovala pohotově Lenka. Dlaní si přitom pohladila vnitřní stranu stehen. Odvážně pokračovala v pohybu, až se dostala ke kundičce. Po nepatrném zaváhání roztáhla nohy a přede všemi začala masturbovat.
Jako první se vzpamatoval Petr, který vyprostil z kalhot vztyčený klacek. Šárka se spokojeně usmála. Všechno pokračovalo, jak mělo.
„Kubí, ty nic?“ zeptala se svého přítele, aby mu připomněla, proč tady jsou. Ten nervózně stáhl volné kalhoty ke kotníkům. Ve slipech se rýsovalo jeho nadržené nářadí.
„Tak dělej,“ pobídla ho nedočkavě Lenka, která se nemohla dočkat, až uvidí bratrovu výbavu. Petr ji svoji velikostí zaujal a tak se těšila, že bude moci porovnat oba namlouváky.
Jakub pochopil, že všichni čekají jen na něj a tak s nepatrným zaváháním ukázal všem svoji ztopořenou chloubu.

„Tak a teď mi ukaž, jak si ho honíš…“ vybídla ho nedočkavě sestra. Šárka s Petrem teď byli jen v roli přihlížejících. Tuhle situaci už si sami prožili, proto měli pro oba sourozence pochopení. Oba se také uspokojovali, ale pozornost byla upřená jinam.
Jakub uchopil vztyčeného ptáka do ruky a začal pomalu onanovat. Během krátké chvilky však zrychlil, sourozenci měli oči upřené na sebe a svá nahá přirození. Tiché vzdychání nic nenarušovalo, svět pro ně přestal existovat.
Jako první zbrunátněl Jakub. Stačilo pár zaškubnutí rukou a na zem už dopadala série jeho výstřiků. Neartikulovaně u toho hlasitě skučel a ždímal penis do poslední kapky.

Lenka jenom zatnula zuby a prostředníčkem usilovně mnula poštěváček, tak, jak to měla při masturbaci nejraději. Bratrův výstřik jí urychlil vlastní orgasmus. S roztaženýma nohama všem ukazovala rozevřenou kundičku.
„Uuuuuž…“ zasípala a zhroutila se do křesla.
Šárka s Petrem se na sebe vyzývavě podívali.
„Pojď sem!“ vyzvala Šárka bratra, který okamžitě poslechl a se vztyčeným klackem v ruce k ní přistoupil. Ta uchopila natěšeného nedočkavce a začala jej honit. Sama si druhou rukou projížděla kundičku. Vše probíhalo beze slov. Lenka užasle oba sourozence pozorovala.

Po chvilce usilovné hoňky Petrova trčáka poznala Šárka, že se bratr blíží k výstřiku. Nasměrovala si tedy honěného ptáka k obličeji.
„Tak dělej!“ povzbuzovala ho nedočkavě. „Stříkej!“
Petr se propnul a pokropil jí obličej pořádnou dávkou semene. Šárka si vychutnávala bratrovu mrdku na obličeji, jazykem stírala kapky stékající do jejích pootevřených úst.
Nyní se oči všech soustředily na Šárku, která horečnatě pracovala na svém vyvrcholení. Prsty si roztahovala pysky, zatímco druhou rukou dráždila poštěváček. Pak najednou nastal výbuch a uklidňující orgasmus. Se sevřenými rty si ho vychutnávala, zatímco na obličeji měla stále bratrovo sperma.
„Tohle děláte pořád?“ zeptala se užasle Lenka.
„Tohle je jenom začátek,“ usmála se na ni Šárka. Pak vstala a přistoupila k ní blíž. Klekla si vedle jejího křesla a nabídla jí svou tvář. „Jsem celá upatlaná, pomůžeš mi?“

Petr s Kubou vytřeštěně pozorovali obě dívky. Lenka byla trochu v rozpacích, ale hned se odhodlala a odvážně olízla Petrovo sperma ze Šárčiny tvář.
„Takhle?“ zeptala se tiše Šárky. Ta pootočila tvář a Lenku jemně políbila.
„Třeba i takhle,“ pochválila ji. Obě dívky se uvolněně pousmály.

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 07 – Malý odkladRodinné vztahy 09 – Večírek pokračuje >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x