Rodinné vztahy 18

Toto je 18 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Uběhlo dalších pár dní, kdy Šárka bezmocně toužila po dalších zážitcích v rámci rodiny. Rodiče se však neoblomně zatvrdili a odmítali jakékoli diskuze na toto téma. Díky Petrově brigádě jí nebyl k dispozici ani bratr, a tak jí nezbývalo nic jiného než osamělá masturbace, při které vzpomínala na uplynulé týdny.

V domnění, že je doma sama, se pohodlně usadila v obýváku a dlaní vjela do kalhotek. Skrz chloupky se prodrala k zvlhlým pyskům, nemohla se dočkat chvíle, kdy prstem podráždí zduřelý poštěvák.

„Nejsi na tohle už velká?“ ozval se najednou z pootevřených dveří otcův hlas. Pavlovi, který se chystal k zubaři, se povedlo opět přistihnout Šárku při masturbaci.
„Jak to myslíš?“
„Jsi už dospělá a onanuješ tady každý den, myslíš, že to s mámou v ložnici neslyšíme?“
„Ty mi máš co povídat,“ ohradila se dcerka útočně. „Já si ho nevyhonila za dveřmi jak malý kluk, když poprvé vidí nahou holku…“
„Počkej, jak to, že o tom víš?“ bránil se otec zaskočeně. Netušil, že Šárka ví o jeho onanii, na kterou se snažil neúspěšně zapomenout.
„To jsi nepotkal na schodech sousedku? Chvíli potom u nás zazvonila a tvoje sperma na dveřích se fakt nedalo přehlédnout…“
„A co jsem měl dělat? Vystavuješ se tady nahatá s tou tvou mlaďounkou kundičkou, to se nedá vydržet…“ vydechl Pavel nešťastně. Věděl, že by měl odejít, ale nedokázal odtrhnout pohled od své dcery. Vnímal její ruku v kalhotkách a s vypětím všech sil se bránil chuti vytáhnout svůj ocas a konečně ji pořádně opíchat.
„Tak mě tady nepoučuj, že jsem na masturbaci už velká…“ vyjela Šárka, která si začínala situaci užívat. „Ale možná by ses chtěl ke mně přidat?“ trápila dál Pavla.
„To nejde, slíbil jsem to mámě,“ bránil se otec brunátný vzrušením.
„To je mi ale líto,“ ironicky poznamenala Šárka.
„Šáry, nech toho…“ zaprosil Pavel nešťastně.
„Tak si to udělej aspoň doma, ať z toho není průšvih v baráku,“ byla neúprosná Šárka. Najednou dostala nápad. Postavila se proti otci a pomalým pohybem ze sebe stáhla kalhotky.
„A vystříkej se třeba do nich, ať si toho zase nevšimne sousedka,“ strčila je Pavlovi do dlaně. Ten nemohl odtrhnout pohled od její kundičky. Znovu si připomněl, jak nádherně těsná byla, když s ní tenkrát souložil. Přesto dokázal odolat jejímu vábení, silou vůle se přinutil k odchodu.

Šárka zůstala osamocená v pokoji, nahá kundička ji svrběla vzrušením. Věděla, že otec neodešel, a tak si představovala, jak onanuje s jejími kalhotkami. Nedokázala už vydržet a začala se horlivě uspokojovat. Za několik minut uslyšela zabouchnutí dveří. Přerušila masturbaci a vydala se na výzvědy. Kalhotky našla odložené na pračce v koupelně. Nedalo jí to, aby nehledala stopy otcovy onanie. Stačilo otočit kalhotky naruby a uviděla na látce husté bílé semeno. Nedokázala odolat a kalhotky přitiskla ke tváři. Cítila vůni otcovy mrdky, špetku nabrala na jazyk a polkla.
Chystala se k pokračování v masturbaci, když uslyšela zvonek. V domnění, že se vrací otec a pouze si zapomněl klíče, šla otevřít.

„Ahoj, co se u vás děje? Potkala jsem tvýho tátu a ani mě nepozdravil…“ divila se Lenka, nezvyklá na nezájem mužského okolí.
„Trošku jsem ho trápila,“ zasmála se Šárka. „Podívej…“ ukázala jí kalhotky poskvrněné otcovým semenem.
„To jste to jako dělali spolu?“ vytřeštila oči Lenka.
„Děláš, jako bys to s mámou taky nedělala…“ ohradila se Šárka. „Ale nedělali jsme to, chudák si ho tady vyhonil do mých kalhotek,“ usmála se spokojeně.
„Chceš jít ke mně do pokoje?“ zeptala se významně Lenky.
„Když já nevím…“ bránila se Lenka, která ale nedokázala odolat vábení kamarádčiny kundičky. „Bez kluků je to divný…“
„Divný, ale hezký,“ zasmála se Šárka. Pohladila kamarádku po obličeji a prstem přejela přes její rty. Lenka neodolala a pootevřela rty, jazykem si hrála s prstem ještě vonícím Šárčiným přirozením.
„Leni, vždyť už jsme to spolu dělaly… tak se nemusíš stydět,“ přemlouvala kamarádku Šárka.

Po krátké chvilce ucítila Lenčinu ruku bloudící po jejím stehně. Aby ulehčila kamarádčino váhání, přitáhla ji ke svému rozkroku.
„Aspoň si s ní pohraj…“ zašeptala kamarádce do ucha.
„Šárko…“ vydechla Lenka bezmocně, ale to už jí prst vjel do Šárčiny vlhké kundičky. Sama cítila, jak také nezadržitelně vlhne.
„Ale neřekneš o tom klukům, viď?“ ujišťovala se opatrně. To už ale následovala Šárku do jejího pokoje. Začala se svlékat, zatímco ji Šárka spokojeně pozorovala z postele.

Nahá Lenka zůstala stát před postelí, stydlivě si zakrývala přirození dlaní, jako by snad Šárka neznala její kundičku už do nejmenších detailů. Vztyčené bradavky ale neklamně signalizovaly její vzrušení.
Nesměle se položila vedle nahé Šárky, dlaní si vjela do rozkroku a začala jemně masturbovat. Šárka se k ní přetočila a ústy opatrně stiskla zduřelé bradavky.

„Víš, co by se mi líbilo?“ zasténala Lenka. „Kdyby se vrátil tvůj táta a překvapil nás spolu… a pak si ho u toho vyhonil…“ chrlila ze sebe vzrušeně.
„Víš, že jsi stejně zvrhlá jako já?“ ušklíbla se Šárka. „Můžeme ho ale zkusit příště trochu vyprovokovat…“ napadlo ji.
Potom ale přestaly mluvit a věnovaly se vzájemně svým tělům a hlavně svým přirozením. Šikovnými jazýčky se přivedly k mnohonásobným orgasmům, ani jedna z nich si přitom nevzpomněla na Jakuba s Petrem. Jenom v krátkých chvilkách oddechu Šárka Lence vyprávěla společný zážitek s její matkou.
„Já už jsem to Jakuba s mámou viděla dělat,“ přiznala Lenka, rukama si přitom tlačila Šárčinu hlavu hlouběji do svého klínu. „A bylo to něco neskutečnýho…“

Celý den dívky strávily mazlením a rozloučily se teprve před návratem rodičů.

„Málem bych zapomněla, proč jsem přišla,“ vzpomněla si na poslední chvíli Lenka. „Volal mi táta, že ta jeho nová manželka jede do lázní, tak jestli k němu nechci přijet. Napadlo mě, že bys mohla jet se mnou… má tam docela slušný bazén, můžeme si trochu užít léto.“
„Tak za tátou…“ řekla Šárka významně.
„Nech toho, ten můj je absolutní slušňák, ne jako ten tvůj,“ začertila se Lenka. „Ten ani neví, že ji mám…“ zasmála se.
„Jen aby,“ zapochybovala Šárka. „Připadá mi, že okolo není nikdo normální. Tak proč by měl být tvůj fotřík výjimka?“

Dál už ale ožehavé téma nerozebíraly, jen se domluvily na společném odjezdu a rozloučily se. Další zajímavý den skončil, ale pomalu se blížil výlet…

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 17Rodinné vztahy 19 >>
4.9 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x