Rodinné vztahy 11 – Kdo s kým?

Toto je 11 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Každý z naší rodinky měl svoje představy o dalším pokračování incestního odpoledne, které se lišily jenom v tom kdo, s kým a jak…

„Měli bychom si domluvit nějaká pravidla,“ uvolnila se v křesle Martina. „Pokud v tom tedy chceme pokračovat.“
Petr se Šárkou na sebe pohlédli. Možnost, že by tímhle všechno skončilo, je ani nenapadla.
„A jaká pravidla?“ zeptala se Šárka, která tím dala najevo, že se pokračování nebrání.
Martina, spokojená s jejím souhlasem, rychle utřídila myšlenky, které se jí honily hlavou.
„Kdokoli může s kýmkoli dělat, co chce, podmínkou je souhlas toho druhého. A pokud si chce jenom sám ulevit, tak může taky a nemusí se s tím schovávat,“ zformovala základní pravidlo jejich incestního vztahu.
„To by šlo,“ souhlasil Pavel s pohledem upřeným na polonahé tělo své dcery. „Co vy na to?“ zeptal se netrpělivě svých potomků.
„Takže bych to mohl třeba dělat s mámou?“ zeptal se opatrně Petr, který nevěřil svému štěstí.
„Proč ne?“ usmála se Martina. „Když s tím budu souhlasit…“

Sourozenci se rychle domluvili pohledem a Šárka vyslovila souhlas za oba.
„Tak jo, my do toho jdeme,“ usmála se souhlasně na rodiče.„Jestli
chcete pokračovat teď, tak se svlečte, ať tady nejsem samotná nahatá,“ vybídla ostatní Martina.

Nastalo všeobecné svlékání, Martina s Pavlem se nemohli nabažit pohledu na svou dceru, která jim ukázala své malé kozičky i chlupatý klín, který se už neschovával pod tričkem.
„Tati, můžu si s ním pohrát?“ ukázala bradou k napůl vztyčenému otcovu ocasu.
„Možná bychom si mohli pohrát oba,“ navrhl Pavel, který toužil po dceřině kundičce.
„Hmmm, proč ne…“ olízla si rty Šárka. Zatoužila předvést tátovi svou kundičku v plné kráse.
Ve vzájemné shodě se oba přemístili na postel. Martina je napjatě pozorovala a zároveň záviděla svému manželovi možnost vylízání jejich dcery. Tak ráda by ji také ochutnala…

Mezitím Pavel poprvé zajel jazykem do mlaďoučké kundičky. Olizoval opatrně růžové závojíčky a blížil se k poštěváčku. Šárka se pod ním netrpělivě vlnila a prozatím jen ručně zpracovávala otcův penis. Když otec poprvé zuby stiskl její nateklý poštěvák a jemně ho sál, nevydržela a vzala jeho přirození do svých úst. Zběsile ho kouřila, boky vycházela vstříc jeho jazyku.
Pavel se nemohl nabažit její vzrušené kundičky. Prsty jí doširoka roztahoval pysky, aby se jazykem dostal co nejhlouběji. Martina, která znala jeho šikovný jazyk, se jen spokojeně usmívala.

Současně s děním okolo zatoužil Petr po matčině těle. Jakoby náhodou vstal a přiklekl za křeslo, na kterém seděla. Rukama ji zezadu objal a poprvé stiskl její ňadra. Hrál si se ztvrdlými bradavkami, zatímco ona neprotestovala. Otočila svůj obličej k jeho a jemně vjela jazykem do jeho úst. Rukama si přidržela jeho dlaně na svých prsou.
„Nespěchej,“ zašeptala mu do ucha v reakci na jeho tlak, kterým chtěl své ruce osvobodit a přesunout je do jejího klína.

Pavel si stále užíval nenasytně dceřinu kundičku. Byl si jistý dvěma dceřinými orgasmy a cítil, že třetí není daleko. Šárka už dávno zapomněla na otcův penis a jenom se zmítala v návalech slasti. Vzpomněla si přitom na mazlení s Lenkou a připomněla si, že se jí a Kubovi musí ozvat.

Petrovi se konečně povedlo vyprostit ruku, která sjela přes ploché břicho k její chlupatici. Stejně jako Šárka si i on vzpomněl na Lenku a její vyholenou pičku, teď se ale věnoval matčinu tělu. Opatrně prstem vjel mezi mokré pysky, Martina se jenom spokojeně opřela v křesle a nechala ho prozkoumávat její mušličku.

Pokojem se ozývalo vzrušené oddychování všech zúčastněných, ve vzduchu byla cítit vůně vzrušených ženských přirození. Šárce najednou došlo, že by se mohla věnovat i otcovi, naběhlý klitoris toužil po odpočinku.
„Teď jsi na řadě ty,“ zamumlala, zatímco se Pavel otáčel na záda. Vzala jeho ztopořený ocas do svých úst a usilovně se ho snažila dovést k vyvrcholení. Po chvíli ale marnou práci vzdala.
„Ty se nemůžeš udělat?“ zeptala se zklamaně. Pavel jen zavrtěl hlavou.
„Takhle ne… možná kdybys chtěla… víš co…“ nemohl najít slova, aby jí naznačil, že by rád zasunul.
„Mami, nebude ti to vadit?“ zeptala se pro jistotu Šárka Martiny, která se nechávala osahávat Petrem a pozorně svého manžela s dcerou sledovala.
„Pravidla jsou jasně daný,“ konstatovala Martina klidně. „Každý může dělat s každým, co chce…“

Šárka se spokojeně položila na záda, nohy doširoka roztažené, vlhkou kundičku nabídnutou k opíchání. Pavel na ni bez váhání zalehl, špičkou penisu vjel mezi naběhlé pysky. Šárka se vzepnula proti jeho tělu a on zajel až do hloubi její těsné, mladé kundičky. Místností se rozléhaly mlaskavé zvuky přirážení, Pavel konečně cítil přicházející orgasmus. Nejraději by jí vystříkal kundičku, ale nebyl si jistý její antikoncepcí. Na poslední chvíli proto vytáhl penis ven a vypustil jí na podbřišek teplou dávku svého semene.
„Mohl jsi klidně do mě,“ vydechla spokojeně Šárka, která se stihla udělat také.
„To nevadí,“ pronesl spokojeně Pavel, který po výstřiku zemdleně odpadl vedle ní. „Příště to můžu napravit…“
Mezitím se Petr snažil Martinu přemluvit alespoň k vylízání, po předchozích výstřicích měl svůj mladý ohon stále zvadlý.
„Až příště,“ odstrčila ho definitivně.
Uvolnění vystřídaly rozpaky, cítila, že předešlé okamžiky nejsou úplně normální. Přesto věděla, že příště se nebude bránit pokračování.

Klid narušilo zvonění Pavlova mobilu. Po chvíli pátrání se ho podařilo najít pod Martinou podprsenkou.
„To je z práce,“ pronesl znechuceně a odešel vyřídit hovor do ložnice. Po malé chvíli se vrátil.
„Za chvíli vyrážíme do Německa na montáž,“ oznámil stručně. „Na dva týdny. Zrovna teď…“ Zklamání v jeho hlase bylo jasně zřetelné.
„Takže do sprchy a balit,“ zvedla se Martina. „Šárko, jestli chcete, můžete si sem pozvat Kubu s Lenkou,“ napadlo ji. „Ať tady nejste sami…to by s Petrem mohlo pěkně zamávat.“ Nenapadlo ji, že její nabídka to příliš nezlepšila…
„Zavolám mu zítra,“ rozhodla se Šárka, „dneska toho mám dost.“

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 10 – Začíná víkendRodinné vztahy 12 – Návštěva u Lenky >>
4.6 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x