Rodinné vztahy 06 – Kdo se přidá? Překvapení…

Toto je 6 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy
Počet zobrazení: 368

Další den začal ospale a klidně. Venku pršelo, rodiče spali po noční a oba sourozenci se povalovali ve svých pokojích. Zatímco Šárka sledovala oblíbený seriál, Petr bojoval s nutkáním vyhonit se hned po ránu. S vidinou zajímavého večera prozatím odolával, ale nebyl si moc jistý s tím, že to vydrží až do večera.

Šárkou najednou trhlo vyzvánění mobilu.
„Ahoj, Kubí,“ ohlásila se vesele. Následující sdělení jí ale zkazilo náladu.
„Dneska nepřijdeme, máma to zatrhla. Možná zítra, pokud ségra nebude mít teplotu,“ řekl jí zklamaně Jakub.
„A co Lenka, vadilo jí to?“
„Docela jo, dost se s mámou pohádala…mám přijít sám?“
Šárka slyšela znatelné vzrušení v Jakubově hlase. Jenomže už se tak těšila na večer ve čtyřech, že návštěvu odmítla.

„Šárko, tak já si ho aspoň vyhoním, jo?“
„Hmmm, chceš aby tam zase přišla Lenka?“ provokovala Šárka.
„Nech toho,“ zabručel Kuba, ale Šárka už ho dobře znala.
„Nech toho, to poznám…“
Jakub se začal vymlouvat, ale Šárka už ho neposlouchala. Představovala si Jakuba, jak onanuje, zatímco ho jeho sestra sleduje.
„Tak si ho vyndej,“ přerušila jeho monolog. „Už ho máš venku? Tak si ho začni honit… ale hezky pomalu!“
Uslyšela šustění a následné vyheknutí. „A teď si představuj Lenku, jak přišla do pokoje a pozoruje tě. „Líbí se ti to?“
„Možná,“ přiznal Jakub.
„Dobře, a co má na sobě?“ vyzvídala jeho představy Šárka, zatím co si prstem hladila přes látku buchtičku.
„Kalhotky a podprsenku,“ vydechl Jakub vzrušeně.
„Tak teď si představ, že si před tebou svléká podprsenku. Jaké má kozičky?“
„Já nevím, neviděl jsem je,“ vyštěkl Kuba.
„Já vím, že je má větší než já, tak se nerozčiluj, mně to nevadí,“ uklidňovala přítele Šárka.
„Má je velký,“ přiznal Kuba. „Velký, bílý … a stojí jí bradavky,“ dodal, zatímco Šárka slyšela pravidelné zvuky jeho onanie.
„Tak teď si svléká kalhotky. Jakou jí má?“ zajímaly Šárku čím dál víc jeho představy.
„Vyholenou, „ vydechl. „Má jí vyholenou,“
„Tak a teď si představ, že si to před tebou začala dělat,“ pokračovala Šárka, která měla kalhotky celé mokré. Zatím si ale stále hrála s kundičkou jenom přes látku.
„Šárko, já už budu,“ vydechl Jakub. Najednou se odmlčel a jenom tiché vzdychy naznačovaly, co se děje.
“To ti to teda moc dlouho netrvalo…“ vyčetla mu po chvíli Šárka. „A ani ses nezeptal, jestli si to nechci udělat taky…! Tak si příště zavolej Lence,“ ukončila naštvaně hovor.

Nevěděla ani, proč se najednou tak naštvala. Přece nebudu žárlit, když on na Petra nežárlí, napadlo ji. Zároveň ji ale napadlo, navštívit bratra v jeho pokoji.
„Co se tady tak válíš?“ otevřela dveře do jeho pokoje.
„A co mám dělat? Naši spí a chtějí mít klid,“ bránil se Petr.
„Mluvila jsem s Kubou, přijdou asi až zítra,“ oznámila mu Šárka zklamaně.
„Do háje…“ utrousil Petr. „A Kuba?“
„Taky až zítra, nemusí tady být pořád,“ řekla stále ještě naštvaná Šárka.
„Šáry, a nechtěla by sis ke mně na chvíli lehnout?“ zaprosil Petr s představou nečekaného zásunu.
„Teď ne,“ odmítla ho Šárka. „Naši jsou doma a mohl by z toho být malér…“

Po chvilce jí ale něco napadlo. Vytáhla si výš noční košilku a rychle si svlékla kalhotky.
„Chytej,“ hodila je bráchovi. „A teď si to s nimi udělej.“
„A co naši?“ zajímalo Petra, zatímco držel sestřiny kalhotky v ruce.
„Já jsem oblečená a ty si to udělej pod dekou,“ ušklíbla se Šárka. „Tak dělej!“ pobídla ho.
Petr zastrčil ruce pod deku a Šárka si jenom vzrušeně představovala, jak si ho tam honí. Sama bojovala s pokušením lehnout si k němu a nechat se pořádně opíchat.

Najednou se z chodby ozvaly kroky a ve dveřích se objevila Martina, jejich máma, která byla tak podobná Šárce, že si jí cizí lidé občas pletli s její starší sestrou.
„Proč ještě nespíte?“ zeptala se rozespale.
„Už je skoro jedenáct,“ upozornila ji zaskočená Šárka, která tušila, že přijít máma o pár minut později, mohl být pořádný malér. Zároveň viděla, že Petr v onanii neustal, deka se pohybovala v pravidelných pohybech. Než stačila bráchovi naznačit, aby toho nechal, všimla si toho i Martina.
„Petře?!“ zareagovala okamžitě. „Co to tam děláš?“
Petr vyděšeně přestal.
„Nic, co by…“ snažil se zapírat.
To už ale Martina přistoupila blíž k němu a odhrnula deku. Jenom vytřeštila oči na Petrův ztopořený ocas a Petrovu ruku se Šárčinými kalhotkami na něm.
„Co to má znamenat?“ otočila se na Šárku.

Chudák Petr nevěděl, co má dělat. Erekce byla tvrdá a on tam tak ležel před mámou…
„My jenom tak blbneme,“ snažila se vymluvit Šárka.
„Tomuhle říkáš blbnutí?!“ ukázala Martina na Petra a jeho ztopořený penis. „Že si ho Petr honí by mi ani tak nevadilo, to je v jeho věku normální. Ale proč jsi u toho ty a on si to dělá s tvými kalhotkami?!“
Šárka zrudla, podobná situace se vysvětluje dost těžko. Nečekaně ji ale vysvobodil Petr, který už nemohl vydržet tlak a potřeboval si ulevit výstřikem. Opatrně znovu začal onanovat.
Martina si toho ale okamžitě všimla. Nevěřícně pozorovala Petra, který si myslel, že je nenápadný.

„Petře, nepřeháníš to?“ snažila se ho zastavit, ale rozjetý Petr už nemohl přestat. Několikrát tvrdě přetáhl předkožku a pak už vystříkl gejzír semene. Martina od něho nemohla odtrhnout oči. Takovou pořádnou ejakulaci už dlouho neviděla. Od manžela byla zvyklá na pár kapek vystříklých na její břicho a teď tohle.
„Můžeš mi to, Šárko, vysvětlit?“ zeptala se po chvilce a překvapivě klidně.
„My jenom blbneme, nic víc…“ vymýšlela si rychle Šárka. „Vždycky si to jeden z nás dělá tak, aby o tom druhý věděl, ale nic neviděl…vždyť jsi viděla, že byl Petr přikrytý.“
Martina, která měla před očima stále ejakulaci svého syna zareagovala trochu nečekaně.
„Takže teď jsi na řadě ty? Nebo jak?“ zajímalo ji.

Šárka jenom přikývla hlavou. Moc nechápala,co to má znamenat, ale bojovala s pocitem vyhrnout si košilku a před mámou a Petrem si vyprstit kundičku.
„Tak Petrovi ukaž, jak si to děláš, ať je to spravedlivé,“ překvapila Martina všechny včetně sebe, svým návrhem. Naprosto nechápala, co se s ní děje.
Šárka nevěřícně pozorovala mámu, která se posadila na postel k Petrovi a pozorovala ji. Potom ale jen pokrčila rameny a vytáhla si košilku k břichu. Hrdě všem vystavila svůj klín a okamžitě začala masturbovat. Byla to pro ni zvláštní situace, ale v kontextu předešlých příhod s Petrem a Jakubem ji tolik nepřekvapovala.

S roztaženými nohami si projížděla kundičku a tiše vzdychala. Petr pozoroval dobře známé tělo své sestry a nevěděl, co má dělat. Martina si nevědomky hrála se Šárčinými kalhotkami plnými Petrova semene. Zakazovala si vzrušení, ale cítila, jak nezadržitelně vlhne. Před očima jí prolétl jediný lesbický zážitek v životě s kamarádkou o prázdninách. A teď sleduje dceru, jak před ní masturbuje…
Šárčin orgasmus byl náhlý, nečekaný. Přirazila nohy k sobě a vyjekla. Po chvíli zdvihla oči a podívala se na Martinu, která ji stále sledovala.
„Mami, ukážeš nám jí?“ řekla Šárka odvážně. Teď už jí bylo všechno jedno. „Přece to musí být spravedlivé…“ zopakovala její vlastní slova. Zavládlo napjaté ticho.

Po nepatrné chvilce rozmyšlení přetáhla Martina noční košilku přes hlavu a ukázala se oběma sourozencům nahá. Oba pohledy hltali její nahé tělo. Ňadra nepatrně větší než Šárka, kundičku měla zarostlejší, ale také upravenou. Zády se opřela o čelest postele a prstem vjela do kundičky. Petr, který byl jen kousek od ní, ucítil opět, jak mu začíná tuhnout penis.
Martina si masturbaci vychutnávala. Bez jakéhokoli studu si projížděla kundičku a přitom oba sourozence pozorovala. Přitom si všimla i Petrovy přicházející erekce.
„Tak rychle?“ napadlo ji.

Šárka už otevřeně znovu masturbovala. Vzrušoval jí pohled na masturbující mámu i bratra vedle ní. Petr, který pochopil, že je vše dovoleno, začal onanovat také. Pokojem se ozývaly jenom tiché vzdychy. První orgasmus Martinu zastihl nepřipravenou. Vyjekla a krátký proud vystříkl z její pičky. Oba sourozenci vytřeštěně pozorovali její výstřiky. Martina si beze studu dál projížděla kundičku a užívala si mokrý orgasmus. Už se jí to několikrát v životě přihodilo, ale teď to bylo nečekané a hlavně po hodně dlouhé době.

Šárka si otevřenou dlaní masírovala kundičku a Petr dál tvrdě onanoval. Martina ani po orgasmu nepřestala a dál si prstila kundičku. Ani jednoho z nich nenapadla myšlenka na otce, který spal v ložnici nedaleko od nich. A pokud napadla, tak jedině v souvislosti s tím, aby se k nim přidal. Za malou chvilku následoval Martinu svým výstřikem i Petr. Ždímal ze sebe i poslední zbytky svého semene s pohledem upřeným na máminu kundičku. Šárka pro změnu vystavovala svou nahou mušličku Martině a usilovně se propracovávala k orgasmu.

Během pár minut bylo po všem. Napětí opadlo a zavládlo spokojené ticho spojené s kapkou studu.
Martina sebrala pohozenou košilku a oblékla se.
„Nikde ani slovo, o víkendu si o tom promluvíme…“ upozornila je. „A nedělejte tady spolu večer nějaké kraviny, ať nejsem babička,“ pohrozila jim vztyčeným prstem.

Sourozenci po jejím odchodu na sebe nevěřícně pohlédli.
„Myslíš, že to někdy bude chtít zopakovat?“ zeptal se Petr sestry, která jen pokrčila rameny.
„Netuším, ale nějak je toho najednou moc. Kuba, ty, máma, k tomu ještě možná Lenka…“
To jim oběma připomnělo zítřejší návštěvu. A Šárka, které se moc líbilo pozorovat nahou Martinu při masturbaci, ucítila lehké šimrání v kundičce.
„Dejte se dohromady, za chvíli vstává táta,“ nahlédla k nim do pokoje znovu máma. A tak se sourozenci rozešli a v bytě zavládl během pár okamžiku čilý ruch.

Počet zobrazení: 368

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 05 – Kuba znovu na návštěvěRodinné vztahy 07 – Malý odklad >>
4.9 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x