Rodinné vztahy 23

Toto je 23 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy
Počet zobrazení: 241

Při návratu do místnosti si mohly vychutnat pohled, který se jim naskytl. Lenčin otec stál se spuštěnými kalhotami uprostřed místnosti. Klečící Tereza sála jeho ztopořený pyj, přitom si pomáhala rukou.

„Docela hezky se na to dívá, nemyslíš?“ špitla Lenka Šárce potichu do ucha, aby dvojici nevyrušila. Sama přitom začínala cítit známé trnutí v podbřišku. Pohled na otce s nevlastní sestrou ji neskutečně vzrušoval.
Šárka kamarádčino vzrušení vycítila. Protože stála za ní, objala ji a lehce políbila na krk.
„Chtěla bys tam být místo ní?“ zašeptala jí.
„Možná,“ přiznala Lenka. Teď však upřeně pozorovaly blížící se vyvrcholení. Brunátný Jirka svíral Terezčina ramena a určoval tempo. Nešťastná Tereza se téměř dávila jeho mohutným ocasem, přesto však usilovně pracovala na jeho uspokojení.

Najednou se Jirka vypjal a s hlasitým výkřikem ejakuloval Tereze do úst. Dusila se jeho semenem, mrdka jí vytékala z úst a po bradě skapávala dolů. Teď už se Terezce podařilo osvobodit a další ejakulaci směřovala na svůj obličej. Ždímala otcův ocas do poslední kapky, tvrdohlavě z něj chtěla dostat všechno ven.

„Že se nestydíte,“ pronesla po malé chvilce Šárka. „Nechat se vykouřit od nevlastní dcery… Co by na to řekla její máma?“
Jirka neodpovídal, potřeboval se vzpamatovat po prodělaném zážitku.
„Nevím, co by na to řekla máma, ale mně se to docela líbilo,“ postavila se Tereza. Šárku fascinovalo Jirkovo sperma na její jemné tvářičce. „Jsi celá špinavá,“ přistoupila k ní a jazykem jí tvář olízla. Ucítila známou chuť mužského semene. Tereza se nevědomky pootočila a snad náhodou se jejich ústa střetla. Šárka nelenila a jazykem vjela do Terezčiných pootevřených úst. Terezin jazyk jí vyšel na malý okamžik vstříc, potom se však odtrhla.
„Máme tady tu pizzu, tak pojďte, ať nevychladne,“ vrhla se ke krabicím s jídlem, jako by se nic nestalo. Šárka jenom zklamaně pokrčila rameny a vydala se za ní.

Po obědě konečně vysvitlo sluníčko a ony si tak mohly užívat poslední dny léta. Ospalé sluneční paprsky se hřály na jejich nahých tělech, zatímco Jirka zpracovával nasbírané houby.

„Jak to vlastně probíhalo s tátou?“ zeptala se zvědavě Lenka nevlastní sestry.
„Normálně,“ pokrčila rameny Tereza. „Tatínkova nevinná holčička si zahrála na chlípnou Šárku…“ zasmála se. „Nedala jsem mu čas nad tím přemýšlet, prostě jsem mu rozepnula zip, vytáhla pinďoura ven a vzala ho do pusy. Chudák ani nevěděl, co se děje…“
„Šárko, proč vlastně nejsi vyholená?“ napadlo Terezu vzápětí. Šárčin zarostlý klín stále přitahoval její pohledy, nedokázala tomu pokušení odolat.
„Mně se to takhle líbí víc,“ přiznala Šárka. „Zkoušela jsem si jí vyholit, ale připadala jsem si jako malá holka.“
„Já myslím, že právě to se chlapům líbí,“ zapojila se do rozhovoru Lenka. „Když vypadáme jako malé holky…“
„Zvláštní je, že chlapi se moc neholí,“ zadumala se Šárka. „Aspoň já ještě žádného nepotkala.“
„Já taky ne, ale mohly bychom to vyzkoušet,“ dostala nápad Lenka. „Co ho vyholit tátovi?“
„Tsss… vy ale máte nápady,“ odfrkla si Tereza pobaveně.
„My ho nikomu nevykouřily, tak toho nech,“ bránila se Lenka.
„Zatím…“ dodala významně Šárka.
„Tak co, zkusíme to?“
„Mohla by to být zábava, tak proč nakonec ne…“ souhlasila překvapivě i Tereza. „Já přinesu holení a vy ho zatím zpracujte.“

Vyrazila do domu, zatímco Šárka s Lenkou zavolaly na Jirku, aby šel k nim. Při pohledu na jejich mladá těla se nenechal dlouho přemlouvat. Jejich požadavek mu však vyrazil dech.
„Vyholit?!“ řekl nejistě. „Já nevím… jak bych to vysvětlil Blance?“ vzpomněl si najednou na manželku.
„Třeba by vás vyholila Lenka,“ nedbala Šárka zřetel na jeho námitky. Tušila, že tomuhle pokušení nebude Jirka schopný odolat. Její kamarádka jen protočila panenky, ale nic nenamítala.

Takový nápad nedokázal Jirka odmítnout. Nejistě se na dceru zadíval, nebyl si jistý jejím souhlasem.
„Vážně ti to nevadí?“ zeptal se pro jistotu.
„Ale žádné prasečinky,“ kladla si podmínky Lenka. „Já nejsem Tereza!“
„No dovol,“ ozvala se její nevlastní sestra, která právě přicházela. „Moc dobře víš, jak to bylo.“

Vzrušený Jirka se rychle svlékl a položil se na záda. Zvadlý penis prozatím nejevil žádné známky vzrušení. Lenka postříkala pěnou Jirkův zarostlý rozkrok a dlaní pořádně rozmydlila pěnu do chlupů. Potom vzala do ruky holicí strojek a začala opatrně Jirku vyholovat. Samozřejmě se přitom musela dotýkat i penisu, který na jemné dotyky začínal pomalu samovolně reagovat. K jeho vzrušení přispívala i její výstavní ňadra, která se pohupovala kousek od jeho obličeje.
„Domluvili jsme si, že žádný prasečinky!“ všimla si otcovy začínající erekce Lenka. „Taky bych toho mohla nechat.“
„Já za to ale přece nemůžu…“ pronesl nešťastně Jirka.

Naštěstí však Lenka chtěla otce jenom trochu polekat, ani v nejmenším se jí nechtělo přestávat v započaté zábavě. A tak se dál, jako by náhodou, dotýkala jeho vztyčeného penisu a dál mu působila muka svými letmými dotyky. Jirku sužovala představa, jak mu dcera sevře ztopořený úd do dlaně a vyhoní ho. K tomu se však Lenka neměla a dál ho jen dráždila.

Šárka s Terezou jen fascinovaně přihlížely a stejně jako Jirka jenom doufaly, že tahle situace neskončí jenom holením.

Lenka mezitím vyholila husté ochlupení a pokračovala směrem ke svraštělým varlatům. Tam to bylo pro Jirku mimořádně citlivé a vzrušující, v zoufalství už chtěl šáhnout po stojícím údu a vyhonit se. To mu však trapitelka Lenka nedovolila. Včas zachytila jeho ruku a odsunula ji pryč.
„Ty si nepamatuješ naši dohodu? Žádné prasečinky…“ upozornila ho důrazně a dál ho vesele dráždila, šimrala, dávala mu naději letmými doteky.
Pomalu sjížděla strojkem níž a níž, až se dostala k zadní rýze. Jirka, vydrážděný až ke krajnosti, jí rychlým pohybem nastavil zadek, nedalo se pochybovat o jeho souhlasu. Sám Jirka nechápal, jak s tím mohl souhlasit. Ani jedna z jeho manželek nic podobného nikdy nezkusila. A on se teď nemohl dočkat…

Když se poprvé dotkla jeho sevřeného análního otvoru, uniklo mu tiché zasténání. Teď už nebylo pochyb o tom, že se mu to líbí. Lenku to nepřekvapilo, po zkušenostech s Jakubem počítala s podobnou reakcí. Prstem tak dál dráždila otce v místech, kterého se žádná jiná žena do té chvíle nedotkla. Strkala ukazováček na kraj řitní dírky, v poslední chvilce však vždy prstem uhnula a kochala se zklamaným Jirkovým výrazem.
„Proboha, netrap mě už,“ zasténal zmučený Jirka.
„Co tím myslíš?“ hrála si na nevinnou Lenka.
„Vždyť víš…“
„Ale, ale… jak bych mohla vědět, co chceš?“ trápila ho dál. „Chceš, abych přestala?“
„Ne, to ne…“
„Tak co po mně chceš? Jestli něco chceš, musíš mi to říct…“
„Prosím… přestaň mě dráždit a strč mi tam konečně ten prst,“ přiznal svoji touhu Jirka.

Šárka se zájmem sledovala vývoj situace.
„Leni, já myslela, že jste se domluvili, že po tobě nebude chtít žádné prasečinky. A teď po tobě chce strčit prst do zadku…“

„Tak ať si ho tam strčí sám, když po tom tak touží,“ přidala se najednou i Tereza. Samotnou ji její návrh překvapil. Nejraději by ho vzala zpět, ale to už nešlo. Obě dívky se na ni se zájmem podívaly. Tereza zrudla a raději mlčela.
Lenku však její návrh zaujal. A také vzrušil, jak si sama přiznala.
„Tak nám to ukaž… přece se nebudeš stydět,“ přitáhla si jeho ruku blíže. Nepřekvapilo ji, že otec se ani nesnažil odporovat. Pohladila varlata a potom pomalu i jeho ztopořený úd.

Jirkův prst se nesměle blížil k análu. Šárka si nervózně poposedla, aby lépe viděla.
Malou chvilku váhal, potom se však začal dráždit, prstem pomalu pronikal do hloubi svého těla. Najednou měl prst celý vražený v zadku. Zaskučel a pomalu ho vytáhl. A pak znovu…
Lenka za odměnu uchopila jeho ztopořence a několikrát přetáhla kůžičku, jako by se rozhodovala, zda pokračovat. Jenomže to už Jirka nedokázal vydržet a ruku jí odstrčil. Sám se začal tvrdě sebeukájet před zraky své dcery a jejich kamarádek. Druhou rukou se stále uspokojoval v zadní dírce.

Během malé chvilky vystříkl husté semeno, které v pravidelných intervalech dopadalo na jeho břicho. Když bylo po všem, opatrně vyprostil prst ze zadku.
„Ani jsi mě nepotřeboval…“ konstatovala lehce zklamaně Lenka. Potom však špetkou prstu nabrala otcovo sperma na ukazováček a ochutnala.
„Šárka měla pravdu, čerstvé je lepší,“ ocenila jeho chuť zkušeně. Bezvládný otec se na ni překvapeně podíval, raději však nic nekomentoval.

Jirka, který se přece jenom styděl za své představení, po chvíli raději odešel.
„Viděly jste, jak stříkal? Ten bude moct až večer,“ prohlásila smutně Šárka. Doufala v další pokračování a teď bude muset čekat…
„On možná, ale já to potřebuju hned,“ přiznala Lenka. „Takže si myslete, co chcete, ale já si to prostě musím udělat.“
„Vždyť neděláme nic jiného, než že masturbujeme,“ ozvala se znepokojeně Tereza, nikdo jí však nevěřil.
„My ale nemluvíme o masturbaci,“ usadila ji Šárka. „My si je vylížeme…“
„Masturbovat můžeš ty,“ přidala se Lenka. „Pokud tedy nechceš vylízat taky…“
„Vy jste fakt hrozné,“ ušklíbla se Tereza. Potom se jí však zablýsklo v očích, vstala a odběhla. Nechápavé pohledy kamarádek nechala bez povšimnutí.

Za chvilku se vrátila a potutelně se usmívala.
„Něco jsem nám přinesla,“ dodala tajemně a zpoza zad vytáhla drobný vibrátor. „Na co tak udiveně koukáte, neříkejte, že něco takového taky nemáte.“
„Myslím, že kdybys ho přinesla před chvílí, tak mohl mít tvůj táta zajímavé zpestření,“ zadumala se Šárka. Představa, která se jí vloudila do mysli, byla nečekaně vzrušující…
„Hmm…, ale já bych tě chtěla stejně ochutnat,“ pronesla smutně Lenka, která se bála, že jim Terčina mladičká kundička zase uteče.
„Tak mi ji teda vylízejte, ať to mám za sebou,“ překvapila zbylé dívky svou nabídkou.
„Jsi si jistá?“ zeptala se pro jistotu Lenka. Tereza jenom odvážně přikývla.
„Stejně jsme věděly, že k tomu dojde, tak co…“ trhla vzdorovitě hlavou.

Když se Lenčin jazyk poprvé dotkl jejich stydkých pysků, vypískla vzrušením a vyšla mu vstříc. Se zavřenýma očima se vypnula v bocích a vystrčila tak na Lenku svoji vyholenou buchtičku.
Šárka s porozuměním sledovala její bouřlivou odezvu, dobře si pamatovala rozdíl mezi prvním lízáním od Jakuba a Lenky. Dívky prostě znají tajemství svého těla lépe než muži…
V tom znenadání dostala nápad, který se rozhodla ihned uskutečnit. Pomalu, aby Terezku nevyrušila, vstala a přešla k ní. Potom se pomalu posadila do dřepu nad její obličej.
Tereza překvapeně otevřela oči a uviděla Šárčino rozevřené přirození. Pochopila, co to znamená. Bez protestů jazýčkem poprvé ochutnala dívčí kundičku. „Teď už jsem doopravdy jako lesba,“ napadlo ji. Přesto však dál usilovně jazykem Šárku uspokojovala. Její poslední zábrany pomalu mizely v dáli…

Mezitím je Jirka sledoval roztouženě z pootevřeného okna. Tušil, že dívky mají mezi sebou důvěrnější vztah, ale i tak ho vývoj situace překvapil. Tak jako každý muž však vždy toužil vidět dívky při milování. A teď se mu to splnilo. Litoval jedině, že není schopen po nedávném výstřiku znovu erekce.

Když se Tereza zachvěla v přívalu orgasmu, skulila se Lenka z jejich roztažených nohou, vrhla se na nedaleko položený a zapomenutý vibrátor a konečně tak mohla uspokojit svoji ztrápenou buchtičku.
„Vy mrchy, já to potřebovala nejvíc a nakonec jsem si musela pomoct sama…“ vyčetla po chvilce oddechu Šárce s Terezou.
„Jestli chceš…“ nabídla jí Šárka svou pomoc.
„Teď už ne,“ potřásla hlavou Lenka. „Ale dlužíte mi to!“
„Neboj, večer ti to vynahradíme,“ usmála se Šárka. „A radši ani nechtěj vědět, co plánuju…“

Lenka s Terezou se jenom zachvěly v očekávání následujícího. Bylo jim jasné, že v tom hlavní roli bude hrát jejich otec, ať už vlastní, či nevlastní. A samozřejmě se nepletly…

Počet zobrazení: 241

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 22Rodinné vztahy 24 >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x